Mai multe
bestie
|
||
|
taiko_delia Postat pe 5 Noiembrie 2009 12:04 |
||
|---|---|---|
De la: etta, la data 2009-11-05 11:43:38 eu am sa te astept si sa sti ca si eu iti duc lipsa :D sa nu lipsesti mult
|
||
|
sstefania Postat pe 5 Noiembrie 2009 12:06 |
||
si eu iti simt lipsa mami, dar sa vii si cu de-ale gurii....nearse
|
||
|
|
||
|
taiko_delia Postat pe 5 Noiembrie 2009 12:09 |
||
trebuie sa va las pt cateva clipe si eu .... dar pana atunci sa nu va plictisiti o dedicatie de la mine pt voi :D http://www.youtube.com/watch?v=bVRnMrl2oj8&feature=fvst
|
||
|
sstefania Postat pe 5 Noiembrie 2009 12:11 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 12:03:44De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 12:02:40ei si tu...acu`....las` ca...ne descurcam noi...ovi, ai aparut am aparut ...delia!! ....iti era dor?
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 5 Noiembrie 2009 12:12 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 12:12:20eu eram pe aici, de pe la 7, sigur ca-mi este dor, tu esti zgarcit la aparitii......munca astaaaaaDe la: taiko_delia, la data 2009-11-05 12:03:44De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 12:02:40ei si tu...acu`....las` ca...ne descurcam noi...ovi, ai aparut
|
||
|
taiko_delia Postat pe 5 Noiembrie 2009 12:17 |
||
|
http://www.youtube.com/watch?v=xnvE9ba3AWY ceva foarte relaxant |
||
|
greierash_is_back Postat pe 5 Noiembrie 2009 12:18 |
||
|
http://www.youtube.com/watch?v=xnvE9ba3AWY ceva foarte relaxant |
||
|
greierash_is_back Postat pe 5 Noiembrie 2009 12:18 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 12:17:35De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 12:12:20eu eram pe aici, de pe la 7, sigur ca-mi este dor, tu esti zgarcit la aparitii......munca astaaaaaDe la: taiko_delia, la data 2009-11-05 12:03:44De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 12:02:40ei si tu...acu`....las` ca...ne descurcam noi...ovi, ai aparut sa stii ca...uite...din cauza de munca...abia apuc sa te poop!! .....dar...cand ma prinzi...poti sa ma pupi si tu...ca nu-s suparacios!!
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 5 Noiembrie 2009 12:24 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 12:24:23hiiiiDe la: taiko_delia, la data 2009-11-05 12:17:35De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 12:12:20eu eram pe aici, de pe la 7, sigur ca-mi este dor, tu esti zgarcit la aparitii......munca astaaaaaDe la: taiko_delia, la data 2009-11-05 12:03:44De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 12:02:40ei si tu...acu`....las` ca...ne descurcam noi...ovi, ai aparut in cazul ia de aci ca am
|
||
|
taiko_delia Postat pe 5 Noiembrie 2009 12:50 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 12:50:05De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 12:24:23hiiiiDe la: taiko_delia, la data 2009-11-05 12:17:35De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 12:12:20eu eram pe aici, de pe la 7, sigur ca-mi este dor, tu esti zgarcit la aparitii......munca astaaaaaDe la: taiko_delia, la data 2009-11-05 12:03:44De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 12:02:40ei si tu...acu`....las` ca...ne descurcam noi...ovi, ai aparut asa...asa....asa te vreau!!.......curajoasa!!
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 5 Noiembrie 2009 12:55 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 12:55:58De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 12:50:05De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 12:24:23hiiiiDe la: taiko_delia, la data 2009-11-05 12:17:35De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 12:12:20eu eram pe aici, de pe la 7, sigur ca-mi este dor, tu esti zgarcit la aparitii......munca astaaaaaDe la: taiko_delia, la data 2009-11-05 12:03:44De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 12:02:40ei si tu...acu`....las` ca...ne descurcam noi...ovi, ai aparut
|
||
|
taiko_delia Postat pe 5 Noiembrie 2009 13:07 |
||
De la: sstefania, la data 2009-11-05 12:06:19De la: etta, la data 2009-11-05 11:43:38 i'm backkkkkkkkkkkkkkkkkk...dadui gata..."fiara " !!!!.......
|
||
|
etta Postat pe 5 Noiembrie 2009 13:51 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 12:09:02si eu iti simt lipsa mami, dar sa vii si cu de-ale gurii....nearse Deliutzaaaaaaaaa......cre' ca azi imi dai tu de papa....eu n-am decat ciorbita.....de pui...ce pui.....si ce mai pui......si iese .......ce-ai pus !!.........
|
||
|
etta Postat pe 5 Noiembrie 2009 13:53 |
||
De la: etta, la data 2009-11-05 13:53:00De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 12:09:02si eu iti simt lipsa mami, dar sa vii si cu de-ale gurii....nearse eu nu intelege romaneste
|
||
|
taiko_delia Postat pe 5 Noiembrie 2009 13:59 |
||
nem tudom
|
||
|
taiko_delia Postat pe 5 Noiembrie 2009 14:00 |
||
De la: etta, la data 2009-11-05 13:53:00De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 12:09:02si eu iti simt lipsa mami, dar sa vii si cu de-ale gurii....nearse pap eu ciorba
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 5 Noiembrie 2009 14:38 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-11-05 14:38:29De la: etta, la data 2009-11-05 13:53:00De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 12:09:02si eu iti simt lipsa mami, dar sa vii si cu de-ale gurii....nearse pofta buna
|
||
|
taiko_delia Postat pe 5 Noiembrie 2009 14:57 |
||
am trecut repede..sa va dau multe
|
||
|
cristiana_cris Postat pe 5 Noiembrie 2009 15:59 |
||
i'm back
|
||
|
yumy Postat pe 5 Noiembrie 2009 16:12 |
||
De la: yumalai, la data 2009-11-05 16:12:25i'm back yumbitaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 5 Noiembrie 2009 16:22 |
||
|
Buna toata lumea...:D Sunt cam noua pe aici, so....sper sa ma inteleg bine cu toti ...Oricum cand vad "n posturi" "8755 posturi " ...ma uit la mine la cont si vad 2 pozturi -__-ugh! In orice caz lumea pare foaaaaarte de treaba pe aci` . |
||
|
AndraXD Postat pe 5 Noiembrie 2009 16:36 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-05 16:22:21De la: yumalai, la data 2009-11-05 16:12:25i'm back greierash
|
||
|
yumy Postat pe 5 Noiembrie 2009 16:52 |
||
De la: KonichiwaMode, la data 2009-11-05 16:36:22Buna toata lumea...:Dbine ai venit si floricele de bun venit sper ca stii sa faci cafea
|
||
|
taiko_delia Postat pe 5 Noiembrie 2009 17:01 |
||
fetiliiiiiiiiiiiii....am revenit putin...pana plec la Bal....... .........repede...o cafelutzaaaaaaaaa.....cine vine prima ...primeste bonussssss !!........ pupicii ii las aici.....
|
||
|
etta Postat pe 5 Noiembrie 2009 17:10 |
||
De la: KonichiwaMode, la data 2009-11-05 16:36:22Buna toata lumea...:D bine ai venit....si speram sa te integrezi in...absolutul cafenelei noastre !!....
|
||
|
etta Postat pe 5 Noiembrie 2009 17:11 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 13:59:45De la: etta, la data 2009-11-05 13:53:00De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 12:09:02si eu iti simt lipsa mami, dar sa vii si cu de-ale gurii....nearse i don't understand you !!............
|
||
|
etta Postat pe 5 Noiembrie 2009 17:17 |
||
stiu astazi am intrat tarziu....dar nu e niciodata tarziu sa va pe toti.
|
||
|
iulia069834 Postat pe 5 Noiembrie 2009 17:22 |
||
De la: iulia069834, la data 2009-11-05 17:22:40stiu astazi am intrat tarziu....dar nu e niciodata tarziu sa va aha...iti dadusi seama ca mai devreme gresisi topicul !!..... ..pupici iuliaaaaaa......
|
||
|
etta Postat pe 5 Noiembrie 2009 17:38 |
||
am revenit cu forte noi sper:P
|
||
|
andreeaaa88 Postat pe 5 Noiembrie 2009 17:57 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| da sau nu? | 9 | De la: scorpio67 28 Aprilie 2010 21:07 |
| Cafenea pentru fetele musulmane de pe forum | 70 | De la: kudika315748 13 Septembrie 2010 19:54 |
| MATURITATE | 12 | De la: camelyta_camy 17 Iunie 2010 21:10 |
|
|
||
| Inca o probleme ...pe ziua de azi .HELP | 96 | De la: kudika130107 21 Decembrie 2010 20:34 |
| CRESTERE IN INALTIME. TRATAMENT? ESTI MIC DE INALTIME? | 1 | De la: banderas282 1 Mai 2009 19:58 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.