Mai multe
De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 19:01:45moniq, ai grija ca de foame sa te musc de obraz delia.....bine ca nu e de gat........................
|
||
|
monaq Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:04 |
||
|---|---|---|
Buna seara
|
||
|
puiu66 Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:05 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 19:00:37De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 18:58:32asta era pe stomacul gol, am zis ca am venit fara forte, stai sa mananc.......De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 18:55:44De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 18:53:27seara buna cafenea!beeeeiiiii, tu intri odata cu mine..... ei las` ca te vad yo...si dupa ce papi!! abia astept...sa te vad asa...cu fortza...
|
||
|
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:06 |
||
De la: puiu66, la data 2009-11-05 19:05:04Buna searavezi ca te-a gatit soacramea azi
|
||
|
taiko_delia Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:09 |
||
De la: puiu66, la data 2009-11-05 19:05:04Buna seara seara buna puiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
|
||
|
monaq Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:12 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 18:49:37oradeanco, ce liceu ai gatat? aici sunt scuzatima ca am disparut asa suspicios am terminat liceul tehnic ,profil telecomunicatii de ce delia iubita? |
||
|
sstefania Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:13 |
||
mona greierash si delia aveti dee la mine : [/quote]
|
||
|
iulia069834 Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:13 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 19:09:51Sper ca a iesit ceva comestibilDe la: puiu66, la data 2009-11-05 19:05:04Buna searavezi ca te-a gatit soacramea azi Buna delia
|
||
|
puiu66 Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:13 |
||
De la: monaq, la data 2009-11-05 19:12:29De la: puiu66, la data 2009-11-05 19:05:04Buna seara buna mona ce faci acolo? |
||
|
sstefania Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:13 |
||
De la: monaq, la data 2009-11-05 19:12:29Buna seara monaDe la: puiu66, la data 2009-11-05 19:05:04Buna seara
|
||
|
puiu66 Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:14 |
||
De la: iulia069834, la data 2009-11-05 19:13:28mona greierash si delia aveti dee la mine :[/quote] prietena mea noua si eu am ceva pt tine :D
|
||
|
sstefania Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:15 |
||
De la: iulia069834, la data 2009-11-05 19:13:28mona greierash si delia aveti dee la mine :[/quote]Mie nimic
|
||
|
puiu66 Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:15 |
||
De la: puiu66, la data 2009-11-05 19:15:44Mie nimicDe la: iulia069834, la data 2009-11-05 19:13:28mona greierash si delia aveti dee la mine : [/quote]si pentru tine ....ia cati vrei....da mai lasa si la altii |
||
|
iulia069834 Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:17 |
||
De la: iulia069834, la data 2009-11-05 19:13:28mona greierash si delia aveti dee la mine :[/quote] imi vine sa te....sa te ....sa te .... zmotocesc! eu nici nu eram aici si tu te-ai gandit la mine.....ce frumos!
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:17 |
||
De la: sstefania, la data 2009-11-05 19:13:59De la: monaq, la data 2009-11-05 19:12:29De la: puiu66, la data 2009-11-05 19:05:04Buna seara pe prv cu fetele,Steff....nica special...boooooooorrrrrrrrrrrrrriiiing
|
||
|
monaq Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:18 |
||
De la: iulia069834, la data 2009-11-05 19:13:28mona greierash si delia aveti dee la mine :[/quote] iulia
|
||
|
monaq Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:20 |
||
De la: iulia069834, la data 2009-11-05 19:17:22De la: puiu66, la data 2009-11-05 19:15:44Mie nimicDe la: iulia069834, la data 2009-11-05 19:13:28mona greierash si delia aveti dee la mine : si pentru tine ....ia cati vrei....da mai lasa si la altii [/quote]Mai las da nu prea multi
|
||
|
puiu66 Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:21 |
||
ovi....daca nu te satisface delia...de ce nu ma chemi?
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:24 |
||
|
Nebuniile ne-ncearca, si pe rai si pe cei buni, Nu stii din baieti sau fete, care sunt acum nebuni, Cu seductii transformate in cafea si in pupici, Nebunia e mai dulce, altceva, mai poti sa zici? |
||
|
kudika023770 Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:25 |
||
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:31 |
||
De la: kudika023770, la data 2009-11-05 19:25:50Nebuniile ne-ncearca, si pe rai si pe cei buni, chiar imi era dor de versurile tale......
|
||
|
monaq Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:32 |
||
buna seara..va pupacesc
|
||
|
c3ly Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:35 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-05 19:31:46Ce-ai patit greieras
|
||
|
puiu66 Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:36 |
||
De la: C3LY, la data 2009-11-05 19:35:06Buna searaC3LY
|
||
|
puiu66 Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:37 |
||
ce invartiti ,pe aici ???
|
||
|
c3ly Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:39 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-05 19:24:34ovi....daca nu te satisface delia...de ce nu ma chemi? asa.....greierica!!!!.....ajuta-ma!!!!!........
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:40 |
||
De la: puiu66, la data 2009-11-05 19:36:10De la: greierash_is_back, la data 2009-11-05 19:31:46Ce-ai patit greieras pai....pai... l-am pupat pe ovi.....si el...el... A PLECAAAAAAAAAAAAAAT!
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:40 |
||
yeeeey!!!! s-a intors!!!
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:41 |
||
Buna seara...
|
||
|
fluturas_ Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:41 |
||
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-05 19:40:43Poate l-ai pupat prea cu focDe la: puiu66, la data 2009-11-05 19:36:10De la: greierash_is_back, la data 2009-11-05 19:31:46Ce-ai patit greieras
|
||
|
puiu66 Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:42 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Relaxare in fata pc ului | 6 | De la: Full_Metal_Jacket 29 Martie 2010 21:53 |
| invitation 2all | 3 | De la: pamela_1 23 Martie 2009 15:40 |
| Base loveste un copil - de neiertat | 351 | De la: marco918 12 Decembrie 2009 13:53 |
|
|
||
| Super Concurs Vichy!!! | 1 | De la: mirelagn 10 Aprilie 2010 14:01 |
| ati fii in stare sa donati 1 euro pt un caz umanitar??? | 1 | De la: omenie 24 Iunie 2010 21:33 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.