Mai multe
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 17:57:44am revenit cu forte noi sper:P da asa sa fie
|
||
|
yumy Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:01 |
||
|---|---|---|
De la: yumalai, la data 2009-11-05 18:01:45De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 17:57:44am revenit cu forte noi sper:P pai daca imi dai sa beau numai bere sa vezi ce forta prind precum Papaye
|
||
|
andreeaaa88 Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:07 |
||
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 18:07:06De la: yumalai, la data 2009-11-05 18:01:45De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 17:57:44am revenit cu forte noi sper:P da la tn berea e pe post de spanac dar merge
|
||
|
|
||
|
yumy Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:09 |
||
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 18:07:06De la: yumalai, la data 2009-11-05 18:01:45De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 17:57:44am revenit cu forte noi sper:P vroiam sa zik ca capat forte ca Popey Marinaru
|
||
|
andreeaaa88 Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:17 |
||
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 18:17:04De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 18:07:06De la: yumalai, la data 2009-11-05 18:01:45De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 17:57:44am revenit cu forte noi sper:P lasa ca merge si asa
|
||
|
yumy Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:19 |
||
De la: yumalai, la data 2009-11-05 18:19:12De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 18:17:04De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 18:07:06De la: yumalai, la data 2009-11-05 18:01:45De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 17:57:44am revenit cu forte noi sper:P uite si de la mn o portie dubla
|
||
|
andreeaaa88 Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:29 |
||
va betiviti..fara mine ????.............
|
||
|
etta Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:31 |
||
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 18:29:53De la: yumalai, la data 2009-11-05 18:19:12De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 18:17:04De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 18:07:06De la: yumalai, la data 2009-11-05 18:01:45De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 17:57:44am revenit cu forte noi sper:P si de la mn
|
||
|
yumy Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:34 |
||
De la: etta, la data 2009-11-05 18:31:55 va betiviti..fara mine ????............. pey tocmai incalzeam paharul si pt tn
|
||
|
yumy Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:35 |
||
asa Yumiiiiii....bagaaaaaaa......ca ma pregatesc sa plec acusha....sa-i fac galerie lu' fi-miu ....la bal !!........si tre' sa am ....fortza in glas !!..........
|
||
|
etta Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:36 |
||
|
buna seara cafenea :D am revenit dupa multa munca :))) trimit pupici la toti :* |
||
|
sstefania Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:38 |
||
De la: yumalai, la data 2009-11-05 18:35:17De la: etta, la data 2009-11-05 18:31:55 va betiviti..fara mine ????............. da sigur ca da etta te bagam si pe tine in clubu "betivitelor''
|
||
|
andreeaaa88 Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:39 |
||
De la: sstefania, la data 2009-11-05 18:38:12buna seara cafenea :D
|
||
|
yumy Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:40 |
||
De la: sstefania, la data 2009-11-05 18:38:12buna seara cafenea :D bun venit sa te mai relaxezi dupa atata munca
|
||
|
andreeaaa88 Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:40 |
||
Mai bagam si un salam caroli pe langa poate vede karolica postarea
|
||
|
andreeaaa88 Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:44 |
||
sa curga bautura
|
||
|
yumy Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:45 |
||
helloooooo girls ..... am ajuns si eu, fara forte si cu mainile goale
|
||
|
taiko_delia Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:47 |
||
de ce va betiviti?
|
||
|
taiko_delia Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:47 |
||
mami etta....facusi de-ale gurii mi-e un rau de foameeeeee
|
||
|
taiko_delia Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:48 |
||
oradeanco, ce liceu ai gatat?
|
||
|
taiko_delia Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:49 |
||
se intampla lucruri ciudate, cand intru eu, iesiti voi
|
||
|
taiko_delia Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:50 |
||
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 18:44:30Mai bagam si un salam caroli numai la salam ti-e gandul
|
||
|
yumy Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:50 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 18:50:48 am venit eu iubita
|
||
|
yumy Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:52 |
||
seara buna cafenea! ......
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:53 |
||
De la: yumalai, la data 2009-11-05 18:52:47De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 18:50:48
|
||
|
taiko_delia Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:53 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 18:53:27seara buna cafenea!beeeeiiiii, tu intri odata cu mine..... imi strici intrarea am vrut sa impresionez, sa capat pupici acu tre' sa-ti dau eu tie pazea ca vine avalansaaaaa
|
||
|
taiko_delia Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:55 |
||
De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 18:55:44De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 18:53:27seara buna cafenea!beeeeiiiii, tu intri odata cu mine..... ce zgarcita esti la pupat...fata!! numa` atat oferi?
|
||
|
ovidiu_42 Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:58 |
||
Seara Buna tuturor!!!!
|
||
|
monaq Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:00 |
||
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 18:58:32asta era pe stomacul gol, am zis ca am venit fara forte, stai sa mananc.......De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 18:55:44De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 18:53:27seara buna cafenea!beeeeiiiii, tu intri odata cu mine.....
|
||
|
taiko_delia Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:00 |
||
moniq, ai grija ca de foame sa te musc de obraz
|
||
|
taiko_delia Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:01 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| cum fac? | 6 | De la: pufffer 21 Noiembrie 2009 09:46 |
| Nu pot sa cred! Chiar a murit Michael Jackson? | 13 | De la: badkitty 18 Septembrie 2009 20:57 |
| BLOGURI | 4 | De la: bestdevilinside 19 Noiembrie 2008 17:29 |
|
|
||
| friends | 10 | De la: soraderazboi 5 Martie 2010 17:30 |
| Relatie toxica ! | 38 | De la: faith742011 27 Noiembrie 2011 16:20 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.