Setari Cookie-uri

Free Caffe 2(un regalo ai miei amici)

De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 17:57:44am revenit cu forte noi sper:P

da asa sa fie
yumy
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:01
De la: yumalai, la data 2009-11-05 18:01:45
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 17:57:44am revenit cu forte noi sper:P

da asa sa fie

pai daca imi dai sa beau numai bere sa vezi ce forta prind precum Papaye
andreeaaa88
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:07
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 18:07:06
De la: yumalai, la data 2009-11-05 18:01:45
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 17:57:44am revenit cu forte noi sper:P

da asa sa fie

pai daca imi dai sa beau numai bere sa vezi ce forta prind precum Papaye

da la tn berea e pe post de spanac dar merge
yumy
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:09
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 18:07:06
De la: yumalai, la data 2009-11-05 18:01:45
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 17:57:44am revenit cu forte noi sper:P

da asa sa fie

pai daca imi dai sa beau numai bere sa vezi ce forta prind precum Papaye

vroiam sa zik ca capat forte ca Popey Marinaru
andreeaaa88
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:17
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 18:17:04
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 18:07:06
De la: yumalai, la data 2009-11-05 18:01:45
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 17:57:44am revenit cu forte noi sper:P

da asa sa fie

pai daca imi dai sa beau numai bere sa vezi ce forta prind precum Papaye

vroiam sa zik ca capat forte ca Popey Marinaru

lasa ca merge si asa
yumy
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:19
De la: yumalai, la data 2009-11-05 18:19:12
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 18:17:04
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 18:07:06
De la: yumalai, la data 2009-11-05 18:01:45
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 17:57:44am revenit cu forte noi sper:P

da asa sa fie

pai daca imi dai sa beau numai bere sa vezi ce forta prind precum Papaye

vroiam sa zik ca capat forte ca Popey Marinaru

lasa ca merge si asa
uite si de la mn o portie dubla
andreeaaa88
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:29
va betiviti..fara mine ????.............
etta
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:31
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 18:29:53
De la: yumalai, la data 2009-11-05 18:19:12
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 18:17:04
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 18:07:06
De la: yumalai, la data 2009-11-05 18:01:45
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 17:57:44am revenit cu forte noi sper:P

da asa sa fie

pai daca imi dai sa beau numai bere sa vezi ce forta prind precum Papaye

vroiam sa zik ca capat forte ca Popey Marinaru

lasa ca merge si asa
uite si de la mn o portie dubla

si de la mn
yumy
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:34
De la: etta, la data 2009-11-05 18:31:55 va betiviti..fara mine ????.............

pey tocmai incalzeam paharul si pt tn
yumy
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:35
asa Yumiiiiii....bagaaaaaaa......ca ma pregatesc sa plec acusha....sa-i fac galerie lu' fi-miu ....la bal !!........si tre' sa am ....fortza in glas !!..........
etta
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:36
buna seara cafenea :D
am revenit dupa multa munca :)))
trimit pupici la toti :*
sstefania
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:38
De la: yumalai, la data 2009-11-05 18:35:17
De la: etta, la data 2009-11-05 18:31:55 va betiviti..fara mine ????.............

pey tocmai incalzeam paharul si pt tn

da sigur ca da etta te bagam si pe tine in clubu "betivitelor''
andreeaaa88
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:39
De la: sstefania, la data 2009-11-05 18:38:12buna seara cafenea :D
am revenit dupa multa munca :)))
trimit pupici la toti :*
yumy
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:40
De la: sstefania, la data 2009-11-05 18:38:12buna seara cafenea :D
am revenit dupa multa munca :)))
trimit pupici la toti :*

bun venit sa te mai relaxezi dupa atata munca
andreeaaa88
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:40
Mai bagam si un salam caroli pe langa poate vede karolica postarea
andreeaaa88
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:44
sa curga bautura
yumy
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:45
helloooooo girls ..... am ajuns si eu, fara forte si cu mainile goale
taiko_delia
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:47
de ce va betiviti?
taiko_delia
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:47
mami etta....facusi de-ale gurii mi-e un rau de foameeeeee
taiko_delia
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:48
oradeanco, ce liceu ai gatat?
taiko_delia
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:49
se intampla lucruri ciudate, cand intru eu, iesiti voi
taiko_delia
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:50
De la: andreeaaa88, la data 2009-11-05 18:44:30Mai bagam si un salam caroli pe langa poate vede karolica postarea

numai la salam ti-e gandul
yumy
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:50
De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 18:50:48 se intampla lucruri ciudate, cand intru eu, iesiti voi

am venit eu iubita
yumy
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:52
seara buna cafenea! ......
ovidiu_42
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:53
De la: yumalai, la data 2009-11-05 18:52:47
De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 18:50:48 se intampla lucruri ciudate, cand intru eu, iesiti voi

am venit eu iubita
taiko_delia
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:53
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 18:53:27seara buna cafenea! ......
beeeeiiiii, tu intri odata cu mine..... imi strici intrarea am vrut sa impresionez, sa capat pupici acu tre' sa-ti dau eu tie pazea ca vine avalansaaaaa
taiko_delia
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:55
De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 18:55:44
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 18:53:27seara buna cafenea! ......
beeeeiiiii, tu intri odata cu mine..... imi strici intrarea am vrut sa impresionez, sa capat pupici acu tre' sa-ti dau eu tie pazea ca vine avalansaaaaa





ce zgarcita esti la pupat...fata!!
numa` atat oferi?
ovidiu_42
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:58
Seara Buna tuturor!!!!
monaq
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:00
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 18:58:32
De la: taiko_delia, la data 2009-11-05 18:55:44
De la: ovidiu_42, la data 2009-11-05 18:53:27seara buna cafenea! ......
beeeeiiiii, tu intri odata cu mine..... imi strici intrarea am vrut sa impresionez, sa capat pupici acu tre' sa-ti dau eu tie pazea ca vine avalansaaaaa





ce zgarcita esti la pupat...fata!!
numa` atat oferi?
asta era pe stomacul gol, am zis ca am venit fara forte, stai sa mananc.......
taiko_delia
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:00
moniq, ai grija ca de foame sa te musc de obraz
taiko_delia
Postat pe 5 Noiembrie 2009 19:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum fac? 6 De la: pufffer 21 Noiembrie 2009 09:46
Nu pot sa cred! Chiar a murit Michael Jackson? 13 De la: badkitty 18 Septembrie 2009 20:57
BLOGURI 4 De la: bestdevilinside 19 Noiembrie 2008 17:29
friends 10 De la: soraderazboi 5 Martie 2010 17:30
Relatie toxica ! 38 De la: faith742011 27 Noiembrie 2011 16:20