Mai multe
De la: gargaritamica, la data 2009-09-29 22:45:12si eu ma retrag......sumnic usor, vise placute purici sa va saruteeen buna
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 29 Septembrie 2009 22:47 |
||
|---|---|---|
De la: gargaritamica, la data 2009-09-29 22:45:12si eu ma retrag......sumnic usor, vise placute purici sa va saruteee somn usor gargaritza succes la serviciu!!!
|
||
|
monaq Postat pe 29 Septembrie 2009 22:47 |
||
De la: monaq, la data 2009-09-29 22:46:47De la: Fructis, la data 2009-09-29 22:42:44hai noapte buna stai linistita....ca oricum nu observasem somnic usor tuturor......ca maine-i o noua zi
|
||
|
|
||
|
gargaritamica Postat pe 29 Septembrie 2009 22:47 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-09-29 22:47:03De la: gargaritamica, la data 2009-09-29 22:45:12si eu ma retrag......sumnic usor, vise placute purici sa va saruteeen buna si tie danutule |
||
|
gargaritamica Postat pe 29 Septembrie 2009 22:48 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-09-29 22:47:03De la: gargaritamica, la data 2009-09-29 22:45:12si eu ma retrag......sumnic usor, vise placute purici sa va saruteeen buna si tie danutule |
||
|
gargaritamica Postat pe 29 Septembrie 2009 22:48 |
||
De la: monaq, la data 2009-09-29 22:47:37De la: gargaritamica, la data 2009-09-29 22:45:12si eu ma retrag......sumnic usor, vise placute purici sa va saruteee sa fie...oricum maine o sa fiu tare iubita....ca tre sa las 2 facturi de cateva miliarda....asa ca o sa fiu tare apreciata.....bine-nteles doar maine, ca de poimaine o sa fiu aceeasi......in fine, asta-i farmecul!! pupicei pentru toata lumea |
||
|
gargaritamica Postat pe 29 Septembrie 2009 22:49 |
||
noapte buna...celor ce se duc la somnik......... Frumusico...corect !!..........
|
||
|
etta Postat pe 29 Septembrie 2009 22:54 |
||
De la: monaq, la data 2009-09-29 22:46:47n buna fructisDe la: Fructis, la data 2009-09-29 22:42:44hai noapte buna
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 29 Septembrie 2009 22:58 |
||
vaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....in seara astan-am pupacit si io nici un mascul !!!............. ..................dar le las eu pupici....de-aia apasati ............. ........si iote,las si unul ...pervers.....sa vedem cine-l fura primul !!.......... ...................... ..........only for men !!.........
|
||
|
etta Postat pe 29 Septembrie 2009 23:04 |
||
bine ca plecati.....noapte buna etta... scuze...cand m-ai sunat nu puteam sa vb.apoi...cand am ajuns home(da,la ora aia )nu mi-ai raspuns....
|
||
|
Nuovamente_Robertina Postat pe 29 Septembrie 2009 23:07 |
||
|
gata si eu va las poop dulce
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 29 Septembrie 2009 23:08 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-09-29 23:07:02bine ca plecati.....noapte buna mai sunt ,studiam pe ici
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 29 Septembrie 2009 23:08 |
||
va las sa vb....mai bantui si yo pe acilea....
|
||
|
monaq Postat pe 29 Septembrie 2009 23:08 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-09-29 23:08:10gata si eu va lasn buna
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 29 Septembrie 2009 23:09 |
||
De la: monaq, la data 2009-09-29 23:08:58va las sa vb....mai bantui si yo pe acilea....
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 29 Septembrie 2009 23:09 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-09-29 23:08:10gata si eu va las somn usor
|
||
|
monaq Postat pe 29 Septembrie 2009 23:10 |
||
nici eu nu o sa mai stau mult maine sunt dimi ...la job ..
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 29 Septembrie 2009 23:12 |
||
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-09-29 23:07:02bine ca plecati.....noapte buna eee...lasa...nu-i problema...mai e si maine o zi !!......voiam doar sa te tin la taclale !!.....
|
||
|
etta Postat pe 29 Septembrie 2009 23:12 |
||
sefaaaaaaaaa iar ai plecat
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 29 Septembrie 2009 23:13 |
||
daca tot mi-a admirat fluturash poza.....si NU NUMAI EA....
|
||
|
monaq Postat pe 29 Septembrie 2009 23:13 |
||
De la: monaq, la data 2009-09-29 23:13:58daca tot mi-a admirat fluturash poza.....si NU NUMAI EA....pup frumusete
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 29 Septembrie 2009 23:15 |
||
ar fi o idee sa punem pozele reale cei care ne cunoastem deja
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 29 Septembrie 2009 23:16 |
||
http://www.youtube.com/watch?v=W35bKcgOlpE&feature=player_embedded
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 29 Septembrie 2009 23:18 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-09-29 23:15:47
|
||
|
monaq Postat pe 29 Septembrie 2009 23:20 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-09-29 23:16:54ar fi o idee sa punem pozele reale cei care ne cunoastem deja SI DE CE NU O FACETI??????????????
|
||
|
monaq Postat pe 29 Septembrie 2009 23:20 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-09-29 23:15:47 si iooooooooooooooooooooooooo !!........
|
||
|
etta Postat pe 29 Septembrie 2009 23:21 |
||
De la: monaq, la data 2009-09-29 23:20:43ptr mine nu-i problemaDe la: danutza_new, la data 2009-09-29 23:16:54ar fi o idee sa punem pozele reale cei care ne cunoastem deja
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 29 Septembrie 2009 23:22 |
||
De la: monaq, la data 2009-09-29 23:20:43De la: danutza_new, la data 2009-09-29 23:16:54ar fi o idee sa punem pozele reale cei care ne cunoastem deja io asa-s mai sexy !!........ca eu sunt,parol !!..........
|
||
|
etta Postat pe 29 Septembrie 2009 23:23 |
||
|
De la: monaq, la data 2009-09-29 23:20:43 De la: danutza_new, la data 2009-09-29 23:16:54 ar fi o idee sa punem pozele reale cei care ne cunoastem deja SI DE CE NU O FACETI?????????????? io asa-s mai sexy !!........ca eu sunt,parol !!..........
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 29 Septembrie 2009 23:24 |
||
De la: etta, la data 2009-09-29 23:21:48De la: danutza_new, la data 2009-09-29 23:15:47 si yo pe tine
|
||
|
monaq Postat pe 29 Septembrie 2009 23:26 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| O saptamana fara internet | 105 | De la: Ame_ly 15 Iulie 2011 15:49 |
| ati fii in stare sa donati 1 euro pt un caz umanitar??? | 1 | De la: omenie 24 Iunie 2010 21:33 |
| ciclu la 2 saptamani? | 108 | De la: piscolino 27 August 2011 11:01 |
|
|
||
| Push the green Button!!! HELP!!! | 1 | De la: kudika092556 12 Decembrie 2009 00:50 |
| Cafenea pentru fetele musulmane de pe forum | 8245 | De la: 10 Decembrie 2013 21:36 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.