Mai multe
'neataaaa.......... azi sunt si io mai matinalaaaaa !!......... .........mmmmmmmmmmm,ce cafeluta bunaaaaaaaaaa !!./......... da' va mai las si eu.......poate trebuie cuiva de-aiaaaaaaaaaa...tareeee.....stiti voi........... ...........alaturi de garnitura de pupici cu aroma de iubire !!.........
|
||
|
etta Postat pe 30 Septembrie 2009 09:56 |
||
|---|---|---|
De la: nico1234, la data 2009-09-30 00:08:57De la: etta, la data 2009-09-29 23:45:30 io-s dupa perdeaaaaaaaaaaa !!............. ...trandafirul meu tot timpul are ....umezeala !!........
|
||
|
etta Postat pe 30 Septembrie 2009 09:58 |
||
buna dimineata am adus pentru doamne si domnisoare si las si pentru a nu fi certat
|
||
|
|
||
|
spumosu Postat pe 30 Septembrie 2009 10:01 |
||
Neatza all...de pranz......
|
||
|
yneedlove Postat pe 30 Septembrie 2009 10:09 |
||
De la: spumosu, la data 2009-09-30 10:01:54buna dimineata am adus daca ai invatat lectia...nu te mai cert.......te pup...... .........si te si imbratisez.......... ..
|
||
|
etta Postat pe 30 Septembrie 2009 10:17 |
||
De la: yneedlove, la data 2009-09-30 10:09:24Neatza all...de pranz...... 'neata.....tot de pranz !!........... ...alaturi de LA MULTI ANI !!............
|
||
|
etta Postat pe 30 Septembrie 2009 10:18 |
||
neataaaaaaaaaaaaaaaaaa kudika si pretenarilorrrrrrrrrrr
|
||
|
gargaritamica Postat pe 30 Septembrie 2009 10:26 |
||
neata,gargaritzo !!......... .........pe unde ai zburat azinoapte ???............
|
||
|
etta Postat pe 30 Septembrie 2009 10:30 |
||
NEATZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA CAFENEA!!!!!!SA AVETI O ZI BUNA SI FRUMOASA...... BEAU SI EU RPD o guritza de cafea...si o tai la munci......
|
||
|
monaq Postat pe 30 Septembrie 2009 10:33 |
||
Pentru toata lumea. Va rog sa-i impartiti ca mai astept un mesaj si o tai si eu in oras.
|
||
|
Lucia38 Postat pe 30 Septembrie 2009 10:36 |
||
neata......
|
||
|
JustMe05 Postat pe 30 Septembrie 2009 10:36 |
||
De la: Lucia38, la data 2009-09-30 10:36:23 mereu ai de primit ...mesaje !!........
|
||
|
etta Postat pe 30 Septembrie 2009 10:38 |
||
De la: monaq, la data 2009-09-30 10:33:18NEATZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA CAFENEA!!!!!!SA AVETI O ZI BUNA SI FRUMOASA...... 'neata Monaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...si sa ai servici usorrrrrrrrrr.....si bacsis...greuuuuuuuuuu !!...........
|
||
|
etta Postat pe 30 Septembrie 2009 10:39 |
||
De la: etta, la data 2009-09-30 10:18:09De la: yneedlove, la data 2009-09-30 10:09:24Neatza all...de pranz...... Batzi apropouri ???
|
||
|
yneedlove Postat pe 30 Septembrie 2009 10:39 |
||
De la: JustMe05, la data 2009-09-30 10:36:28neata...... 'neata.....cafelutza ti-e servita !!.........
|
||
|
etta Postat pe 30 Septembrie 2009 10:39 |
||
De la: gargaritamica, la data 2009-09-30 10:26:25neataaaaaaaaaaaaaaaaaa Neatza all ...again....
|
||
|
yneedlove Postat pe 30 Septembrie 2009 10:39 |
||
De la: yneedlove, la data 2009-09-30 10:39:09De la: etta, la data 2009-09-30 10:18:09De la: yneedlove, la data 2009-09-30 10:09:24Neatza all...de pranz...... pentru ??.........
|
||
|
etta Postat pe 30 Septembrie 2009 10:41 |
||
neata dragii mei va tzuca yumiiiiiiii pe toti
|
||
|
yumy Postat pe 30 Septembrie 2009 10:42 |
||
De la: gargaritamica, la data 2009-09-30 10:26:25neataaaaaaaaaaaaaaaaaa buburuza mea
|
||
|
yumy Postat pe 30 Septembrie 2009 10:42 |
||
De la: etta, la data 2009-09-30 10:30:29 neata,gargaritzo !!......... am dormit ca un bondar
|
||
|
gargaritamica Postat pe 30 Septembrie 2009 10:46 |
||
De la: yneedlove, la data 2009-09-30 10:39:59De la: gargaritamica, la data 2009-09-30 10:26:25neataaaaaaaaaaaaaaaaaa
|
||
|
gargaritamica Postat pe 30 Septembrie 2009 10:47 |
||
De la: yumalai, la data 2009-09-30 10:42:58De la: gargaritamica, la data 2009-09-30 10:26:25neataaaaaaaaaaaaaaaaaa
|
||
|
gargaritamica Postat pe 30 Septembrie 2009 10:48 |
||
De la: gargaritamica, la data 2009-09-30 10:48:04De la: yumalai, la data 2009-09-30 10:42:58De la: gargaritamica, la data 2009-09-30 10:26:25neataaaaaaaaaaaaaaaaaa ce bine era daca erai baiat :D
|
||
|
yumy Postat pe 30 Septembrie 2009 10:49 |
||
.....am sa intarzii la munca.... am vb cu sefa.....nu de alta.....dar sunt cu parul ud...si nici nu vrea sa se usuce....asa ca.......TRE SA MAI MA SUPORTATI....un pic....
|
||
|
monaq Postat pe 30 Septembrie 2009 10:55 |
||
Salutare tuturor O zi superba sa aveti pentru toti
|
||
|
andreea1976 Postat pe 30 Septembrie 2009 12:27 |
||
De la: yumalai, la data 2009-09-30 10:42:15neata dragii mei
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 30 Septembrie 2009 12:42 |
||
Hello ppl. ...nu stiu cum e acolo dar aici e enervanta rau vremea.destul de racoare si ploios. sa aveti o zi frumoasa! |
||
|
fluturas_ Postat pe 30 Septembrie 2009 13:21 |
||
Imi da si mie cineva o cafea ca am nevoieeeeeeeee!!!!!!
|
||
|
emiliabeatrice Postat pe 30 Septembrie 2009 13:24 |
||
| sar eu cu o cafea, dar si cu o tigara ca am nevoie... | ||
|
Lucia38 Postat pe 30 Septembrie 2009 13:25 |
||
Ms ms dar fara tigari ca eu nu fumez
|
||
|
emiliabeatrice Postat pe 30 Septembrie 2009 13:27 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Investeste in tine. Fii voluntar LECUPO! | 2 | De la: dandanaua_reloaded 24 Noiembrie 2008 01:13 |
| Personalizare masini tuning, motociclete si diverse obiecte cu picturi aerografiate | 3 | De la: anastasia_m 22 Iulie 2010 16:48 |
| Cafeneaua fetelor singure | 35 | De la: Donna_nobile 1 Noiembrie 2015 20:59 |
|
|
||
| o scuza buna...!! | 1 | De la: kika25 15 Octombrie 2009 13:37 |
| CAFENEA!!! | 1123 | De la: raluki_rtz 3 Decembrie 2008 11:34 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.