Mai multe
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-09-30 21:45:58buna seara!Buna roberta
|
||
|
puiu66 Postat pe 30 Septembrie 2009 21:49 |
||
|---|---|---|
seara buna all..........distractie placuta in continuare..tzucuri multe tuturor si speciale........
|
||
|
just_heaven Postat pe 30 Septembrie 2009 21:49 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-09-30 21:47:58De la: monaq, la data 2009-09-30 21:44:45ma roaga sora mea sa-i spuneti daca cumva stiti de vreun calmant pastila...are examen la scoala de soferi si emotiile sunt imense....antistres cum se numeste???pastila antistres???
|
||
|
|
||
|
monaq Postat pe 30 Septembrie 2009 21:49 |
||
seara buna all..........distractie placuta in continuare..tzucuri multe tuturor si speciale........ si tie pupici
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 30 Septembrie 2009 21:50 |
||
De la: just_heaven, la data 2009-09-30 21:49:15seara buna all..........distractie placuta in continuare..tzucuri multe tuturor si speciale........ buna seara!!!o seara frumoasa si tie.....
|
||
|
monaq Postat pe 30 Septembrie 2009 21:50 |
||
De la: monaq, la data 2009-09-30 21:49:46da se gasesc la farmacieDe la: danutza_new, la data 2009-09-30 21:47:58De la: monaq, la data 2009-09-30 21:44:45ma roaga sora mea sa-i spuneti daca cumva stiti de vreun calmant pastila...are examen la scoala de soferi si emotiile sunt imense....antistres
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 30 Septembrie 2009 21:50 |
||
pfffaaiiiiiiiiiiiiiiiiii.....ce e cu lumea asta ???..........pe unde umbla ????.......... buna seara......
|
||
|
etta Postat pe 30 Septembrie 2009 21:52 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-09-30 21:50:57De la: monaq, la data 2009-09-30 21:49:46da se gasesc la farmacieDe la: danutza_new, la data 2009-09-30 21:47:58De la: monaq, la data 2009-09-30 21:44:45ma roaga sora mea sa-i spuneti daca cumva stiti de vreun calmant pastila...are examen la scoala de soferi si emotiile sunt imense....antistres multam frumos danutza!!!!!
|
||
|
monaq Postat pe 30 Septembrie 2009 21:52 |
||
De la: etta, la data 2009-09-30 21:52:11 pfffaaiiiiiiiiiiiiiiiiii.....ce e cu lumea asta ???..........pe unde umbla ????.......... daca nici tu nu stii.......apoi noi de unde sa stim??? seara buna Ettaaaaaaaaaaaaaaa
|
||
|
monaq Postat pe 30 Septembrie 2009 21:53 |
||
De la: just_heaven, la data 2009-09-30 21:49:15seara buna all..........distractie placuta in continuare..tzucuri multe tuturor si speciale........ .........a inviat.........Ingerasul !!.........
|
||
|
etta Postat pe 30 Septembrie 2009 21:54 |
||
|
De la: danutza_new, la data 2009-09-30 21:50:57 De la: monaq, la data 2009-09-30 21:49:46 De la: danutza_new, la data 2009-09-30 21:47:58 De la: monaq, la data 2009-09-30 21:44:45 ma roaga sora mea sa-i spuneti daca cumva stiti de vreun calmant pastila...are examen la scoala de soferi si emotiile sunt imense.... antistres cum se numeste???pastila antistres??? da se gasesc la farmacie multam frumos danutza!!!!! cu placere
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 30 Septembrie 2009 21:55 |
||
De la: monaq, la data 2009-09-30 21:53:11De la: etta, la data 2009-09-30 21:52:11 pfffaaiiiiiiiiiiiiiiiiii.....ce e cu lumea asta ???..........pe unde umbla ????.......... si Oviiiiiiiiiiiii....ne cam trage clapa de cateva zile....vine...buna ziua..pupa..si ...pa...!!...........
|
||
|
etta Postat pe 30 Septembrie 2009 21:56 |
||
De la: etta, la data 2009-09-30 21:54:28De la: just_heaven, la data 2009-09-30 21:49:15seara buna all..........distractie placuta in continuare..tzucuri multe tuturor si speciale........ mda........ moare...de somn..........dar o cafa free merge...pe unde umbla patroana? etta........... si pt patroana ....uf curs........
|
||
|
just_heaven Postat pe 30 Septembrie 2009 21:57 |
||
De la: etta, la data 2009-09-30 21:52:11 pfffaaiiiiiiiiiiiiiiiiii.....ce e cu lumea asta ???..........pe unde umbla ????..........buna etta nu stiu
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 30 Septembrie 2009 21:57 |
||
De la: etta, la data 2009-09-30 21:52:11 pfffaaiiiiiiiiiiiiiiiiii.....ce e cu lumea asta ???..........pe unde umbla ????..........Buna seara etta
|
||
|
puiu66 Postat pe 30 Septembrie 2009 21:57 |
||
http://www.youtube.com/watch?v=B4Xq42LdhCM
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 30 Septembrie 2009 22:02 |
||
|
De la: just_heaven, la data 2009-09-30 21:49:15 seara buna all..........distractie placuta in continuare..tzucuri multe tuturor si speciale........ .........a inviat.........Ingerasul !!.........
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 30 Septembrie 2009 22:03 |
||
ASTA SIGUR E LINISTEA DINAINTEA FURTUNII
|
||
|
monaq Postat pe 30 Septembrie 2009 22:08 |
||
De la: monaq, la data 2009-09-30 22:08:22ASTA SIGUR E LINISTEA DINAINTEA FURTUNII
|
||
|
puiu66 Postat pe 30 Septembrie 2009 22:10 |
||
De la: monaq, la data 2009-09-30 22:08:22ASTA SIGUR E LINISTEA DINAINTEA FURTUNIIzici tu mona
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 30 Septembrie 2009 22:12 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-09-30 22:12:55De la: monaq, la data 2009-09-30 22:08:22ASTA SIGUR E LINISTEA DINAINTEA FURTUNIIzici tu mona da da......eu ma tem.....
|
||
|
monaq Postat pe 30 Septembrie 2009 22:14 |
||
De la: puiu66, la data 2009-09-30 22:10:16De la: monaq, la data 2009-09-30 22:08:22ASTA SIGUR E LINISTEA DINAINTEA FURTUNII nu radea puiu....ca nu se stie care din noi ne-o luam...si de la cine........
|
||
|
monaq Postat pe 30 Septembrie 2009 22:15 |
||
De la: monaq, la data 2009-09-30 22:15:27nu -mi e fricaDe la: puiu66, la data 2009-09-30 22:10:16De la: monaq, la data 2009-09-30 22:08:22ASTA SIGUR E LINISTEA DINAINTEA FURTUNII cu puiu aici suntem aparate
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 30 Septembrie 2009 22:18 |
||
De la: monaq, la data 2009-09-30 22:15:27Ei ce-o fi ofiDe la: puiu66, la data 2009-09-30 22:10:16De la: monaq, la data 2009-09-30 22:08:22ASTA SIGUR E LINISTEA DINAINTEA FURTUNII
|
||
|
puiu66 Postat pe 30 Septembrie 2009 22:19 |
||
HELLOOOOO PPL
|
||
|
fluturas_ Postat pe 30 Septembrie 2009 22:20 |
||
|
Doi pureci stateu pe un trotuar. Unul dintre ei fuma. La un moment dat trece un caine. Cand il vede, purecele nefumator ii spune celuilalt: - Stinge tigara ca vine MAXI TAXI!
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 30 Septembrie 2009 22:21 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-09-30 22:20:56HELLOOOOO PPLheloo
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 30 Septembrie 2009 22:22 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-09-30 22:20:56HELLOOOOO PPL fluturashhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:ciresica are mere.... seara buna....
|
||
|
monaq Postat pe 30 Septembrie 2009 22:22 |
||
De la: puiu66, la data 2009-09-30 22:19:05De la: monaq, la data 2009-09-30 22:15:27Ei ce-o fi ofiDe la: puiu66, la data 2009-09-30 22:10:16De la: monaq, la data 2009-09-30 22:08:22ASTA SIGUR E LINISTEA DINAINTEA FURTUNII sper ca nu fugi primul.......
|
||
|
monaq Postat pe 30 Septembrie 2009 22:23 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-09-30 22:18:42De la: monaq, la data 2009-09-30 22:15:27nu -mi e fricaDe la: puiu66, la data 2009-09-30 22:10:16De la: monaq, la data 2009-09-30 22:08:22ASTA SIGUR E LINISTEA DINAINTEA FURTUNII las' ca venii si io....de fapt...revenii...... ..........acu' sigur veti fi aparate !!...........
|
||
|
etta Postat pe 30 Septembrie 2009 22:23 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| va rog votati!!!!un cadou pentru iubitu meu!!! | 1 | De la: kudika340749 25 Octombrie 2011 22:13 |
| vreau sa cumpar un bichon de la un crescator | 5 | De la: perce_neige 24 Noiembrie 2010 18:56 |
| Polemici fel de fel... | 9 | De la: geo_x 30 Iulie 2009 17:53 |
|
|
||
| da sau nu? | 9 | De la: scorpio67 28 Aprilie 2010 21:07 |
| Asta sau Asta? | 332 | De la: sirghea 7 Octombrie 2010 13:14 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.