Mai multe
somnici colorati danutza
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 30 Septembrie 2009 23:29 |
||
|---|---|---|
De la: danutza_new, la data 2009-09-30 23:27:05n buna tuturor somn usor danutzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
|
||
|
monaq Postat pe 30 Septembrie 2009 23:29 |
||
HELOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
|
||
|
|
||
|
monaq Postat pe 30 Septembrie 2009 23:38 |
||
aici...aici! que passa? ce arde?
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 30 Septembrie 2009 23:38 |
||
Se doarme?
|
||
|
fluturas_ Postat pe 30 Septembrie 2009 23:39 |
||
e boooring sau mi se pare???
|
||
|
monaq Postat pe 30 Septembrie 2009 23:41 |
||
| ti se pare | ||
|
fluturas_ Postat pe 30 Septembrie 2009 23:43 |
||
cred ca mi se pare....
|
||
|
monaq Postat pe 30 Septembrie 2009 23:43 |
||
chiar e....
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 30 Septembrie 2009 23:44 |
||
Buna seara
|
||
|
dox_r Postat pe 30 Septembrie 2009 23:44 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-09-30 23:43:30ti se pare asa ma gandeam si yo.... ACTIUNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
|
||
|
monaq Postat pe 30 Septembrie 2009 23:44 |
||
|
||
|
fluturas_ Postat pe 30 Septembrie 2009 23:45 |
||
De la: dox_r, la data 2009-09-30 23:44:29Buna seara bonsoir draga! cu ce ganduri in cuibu' asta da feti? |
||
|
greierash_is_back Postat pe 30 Septembrie 2009 23:46 |
||
De la: dox_r, la data 2009-09-30 23:44:29Buna seara oooooooooooooooooooooooooo prietene.....BUNA SEARA....
|
||
|
monaq Postat pe 30 Septembrie 2009 23:46 |
||
Unde e Ovi ?
|
||
|
fluturas_ Postat pe 30 Septembrie 2009 23:46 |
||
De la: greierash, la data 2009-09-30 23:46:26De la: dox_r, la data 2009-09-30 23:44:29Buna seara e de-=al nostru.....lasa-l....
|
||
|
monaq Postat pe 30 Septembrie 2009 23:47 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-09-30 23:46:46Unde e Ovi ? la un vin.....probabil....
|
||
|
monaq Postat pe 30 Septembrie 2009 23:47 |
||
De la: greierash, la data 2009-09-30 23:46:26De la: dox_r, la data 2009-09-30 23:44:29Buna seara Fara ganduri..doar cu intentii
|
||
|
dox_r Postat pe 30 Septembrie 2009 23:48 |
||
De la: dox_r, la data 2009-09-30 23:44:29Buna seara Helloo dear...
|
||
|
fluturas_ Postat pe 30 Septembrie 2009 23:48 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-09-30 23:45:23
|
||
|
monaq Postat pe 30 Septembrie 2009 23:48 |
||
De la: dox_r, la data 2009-09-30 23:48:00De la: greierash, la data 2009-09-30 23:46:26De la: dox_r, la data 2009-09-30 23:44:29Buna seara ioi tu sper ca numai rele si murdare!
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 30 Septembrie 2009 23:49 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-09-30 23:48:13De la: dox_r, la data 2009-09-30 23:44:29Buna seara LOCAAAAAAAAAAAAAAAA
|
||
|
monaq Postat pe 30 Septembrie 2009 23:49 |
||
De la: dox_r, la data 2009-09-30 23:48:00De la: greierash, la data 2009-09-30 23:46:26De la: dox_r, la data 2009-09-30 23:44:29Buna seara ia zi repede.....de care ....
|
||
|
etta Postat pe 30 Septembrie 2009 23:49 |
||
De la: monaq, la data 2009-09-30 23:47:26De la: greierash, la data 2009-09-30 23:46:26De la: dox_r, la data 2009-09-30 23:44:29Buna seara da' ce-i facui? am pus si io o intrebare!
|
||
|
greierash_is_back Postat pe 30 Septembrie 2009 23:49 |
||
De la: monaq, la data 2009-09-30 23:47:26De la: greierash, la data 2009-09-30 23:46:26De la: dox_r, la data 2009-09-30 23:44:29Buna seara Unde-i scorpia din tine? Buna
|
||
|
dox_r Postat pe 30 Septembrie 2009 23:49 |
||
De la: monaq, la data 2009-09-30 23:47:56De la: fluturas_, la data 2009-09-30 23:46:46Unde e Ovi ? si eu beau cola singura
|
||
|
fluturas_ Postat pe 30 Septembrie 2009 23:50 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-09-30 23:46:46Unde e Ovi ? daca l-ai pus sa te pupe prea mult........o fi in refacere ,probabil !!..........
|
||
|
etta Postat pe 30 Septembrie 2009 23:50 |
||
De la: monaq, la data 2009-09-30 23:49:17De la: fluturas_, la data 2009-09-30 23:48:13De la: dox_r, la data 2009-09-30 23:44:29Buna seara da ce-am facut ?
|
||
|
fluturas_ Postat pe 30 Septembrie 2009 23:51 |
||
De la: etta, la data 2009-09-30 23:49:21De la: dox_r, la data 2009-09-30 23:48:00De la: greierash, la data 2009-09-30 23:46:26De la: dox_r, la data 2009-09-30 23:44:29Buna seara de care vreti voi ...
|
||
|
dox_r Postat pe 30 Septembrie 2009 23:51 |
||
De la: monaq, la data 2009-09-30 23:44:31De la: fluturas_, la data 2009-09-30 23:43:30ti se pare iar...??????????.......mai iau o pauza !!........ ..........
|
||
|
etta Postat pe 30 Septembrie 2009 23:52 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Concurs | 2 | De la: BEL_AMY1 1 Iunie 2011 17:12 |
| Tutoriale pentru trucuri magice in limba roamana? | 1 | De la: kudika_22765 4 Februarie 2013 09:04 |
| doresc si eu vizualizare in carti | 22 | De la: kudika099473 23 Martie 2010 17:14 |
|
|
||
| Ma ajutati sa ii fac o farsa prietenului meu? | 60 | De la: kudika_35571 5 Iunie 2013 20:05 |
| La o sueta! | 9 | De la: freakyyy 24 Noiembrie 2010 20:48 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.