Setari Cookie-uri

BARBATUL TREBUIE SA TE SPRIJINE FINANCIAR?

FETELOR SUNT CASATORITA DE APROAPE 1 AN SI IMI CASTIG IN CONTINUARE SINGURA EXISTENTA.TOT CE AM INCEPAND DE LA CE MANANC CU CE MA IMBRAC,CHELTUIELILE IN CAMINUL CONJUGAL SUNT PLATITE EXCLUSIV DE MINE.DE MULTE ORI IMI IAU 2 ,3 JOB-URI CA SA REZIST FINANCIAR.SOTUL MEU IMI REPROSEAZA CA SUNT PREA MULT IMPLICATA PROFESIONAL SI IL NEGLIJEZ.DAR ATFEL CUM SA MA DESCURC?NU DA NICI UN BAN IN CASA SI SPUNE CA VOM PUNE BANII IMPREUNA CAND VOI CASTIGA LA FEL DE MULT CA SI EL SI CASTIGA DE VREO 5 ORI CAT MINE.EL TOATE CHELTUIELILE PERSONALE LE GESTIONEAZA CU PARINTII LUI.FETELOR CE MA FAC?E NORMAL CE SE INTAMPLA?
JAQUELLINE
Postat pe 29 Mai 2009 21:21
De la: JAQUELLINE, la data 2009-05-29 21:21:38FETELOR SUNT CASATORITA DE APROAPE 1 AN SI IMI CASTIG IN CONTINUARE SINGURA EXISTENTA.TOT CE AM INCEPAND DE LA CE MANANC CU CE MA IMBRAC,CHELTUIELILE IN CAMINUL CONJUGAL SUNT PLATITE EXCLUSIV DE MINE.DE MULTE ORI IMI IAU 2 ,3 JOB-URI CA SA REZIST FINANCIAR.SOTUL MEU IMI REPROSEAZA CA SUNT PREA MULT IMPLICATA PROFESIONAL SI IL NEGLIJEZ.DAR ATFEL CUM SA MA DESCURC?NU DA NICI UN BAN IN CASA SI SPUNE CA VOM PUNE BANII IMPREUNA CAND VOI CASTIGA LA FEL DE MULT CA SI EL SI CASTIGA DE VREO 5 ORI CAT MINE.EL TOATE CHELTUIELILE PERSONALE LE GESTIONEAZA CU PARINTII LUI.FETELOR CE MA FAC?E NORMAL CE SEI NTAMPLA?



CE FACEEEEEEE??????? jeeeez....io doar locuiesc cu prietenu meu si nu se pune probl de lucruri d.astea....el munceste (2500 roni) si io am un ajutor lunar (1500roni). niciodata nu s-a pus problema...."io castig mai mult ca tine, asa ca bag banii in parinti, iar tu plateste totu in casa", totu la comun!. nu-mi vine sa cred ce citesc!!!! scumpa mea. spune-i exact cum simti, sa stie dobitocu (scuze, dar nu ma pot abtine), si daca nu baga la tartacutza...du-te fata mea unde vezi cu ochii. nu se poate asa ceva!!!!!!!
l_diana_c
Postat pe 29 Mai 2009 21:27
Dooooooooaaaaaaaaaaaaaamneeeeeeeeeeeeeeee! ce nebunie?! Asa ceva n-am mai auzit de cand sunt eu. Esti ferm convinsa ca el isi administreaza chetuielile cu parintii? Eu nu. Ai vazut cartea de munca? Fluturasul? Stii sigur ca el castiga de 5 ori mai mult? Sau asa spune si restul ii cheltuie cu "femeile"? Nu ar trebui sa mai accepti asa ceva. Daca ar fi intr-un impas si te-ar fi rugat sa-l sustii pe o perioada pana depasiti criza ar fi fost altceva, dar asta e cea mai gogonata minciuna pe acre am auzit-o!
andreamrox
Postat pe 29 Mai 2009 21:33
De la: JAQUELLINE, la data 2009-05-29 21:21:38FETELOR SUNT CASATORITA DE APROAPE 1 AN SI IMI CASTIG IN CONTINUARE SINGURA EXISTENTA.TOT CE AM INCEPAND DE LA CE MANANC CU CE MA IMBRAC,CHELTUIELILE IN CAMINUL CONJUGAL SUNT PLATITE EXCLUSIV DE MINE.DE MULTE ORI IMI IAU 2 ,3 JOB-URI CA SA REZIST FINANCIAR.SOTUL MEU IMI REPROSEAZA CA SUNT PREA MULT IMPLICATA PROFESIONAL SI IL NEGLIJEZ.DAR ATFEL CUM SA MA DESCURC?NU DA NICI UN BAN IN CASA SI SPUNE CA VOM PUNE BANII IMPREUNA CAND VOI CASTIGA LA FEL DE MULT CA SI EL SI CASTIGA DE VREO 5 ORI CAT MINE.EL TOATE CHELTUIELILE PERSONALE LE GESTIONEAZA CU PARINTII LUI.FETELOR CE MA FAC?E NORMAL CE SE INTAMPLA?

te-ai casatorit cu asa ceva?
ok, e f posibil sa nu fi stiut dinainte cum isi administreaza banii, dar el pentru ce mai e acolo? moama, ce sut in fund si-ar fi luat de la mine

nu este absolut deloc normal, voi doi ar trebui sa formati o familie, dar el e impotriva ta.
Pe bune de nu l-as fi dat afara sia doua zi l-as fi chemat la tribunal sa semneze pt divort
kitty_krieger
Postat pe 29 Mai 2009 22:00
De la: JAQUELLINE, la data 2009-05-29 21:21:38FETELOR SUNT CASATORITA DE APROAPE 1 AN SI IMI CASTIG IN CONTINUARE SINGURA EXISTENTA.TOT CE AM INCEPAND DE LA CE MANANC CU CE MA IMBRAC,CHELTUIELILE IN CAMINUL CONJUGAL SUNT PLATITE EXCLUSIV DE MINE.DE MULTE ORI IMI IAU 2 ,3 JOB-URI CA SA REZIST FINANCIAR.SOTUL MEU IMI REPROSEAZA CA SUNT PREA MULT IMPLICATA PROFESIONAL SI IL NEGLIJEZ.DAR ATFEL CUM SA MA DESCURC?NU DA NICI UN BAN IN CASA SI SPUNE CA VOM PUNE BANII IMPREUNA CAND VOI CASTIGA LA FEL DE MULT CA SI EL SI CASTIGA DE VREO 5 ORI CAT MINE.EL TOATE CHELTUIELILE PERSONALE LE GESTIONEAZA CU PARINTII LUI.FETELOR CE MA FAC?E NORMAL CE SE INTAMPLA?


Nu e normal si nici omeneste! Sfatul meu? USA, TATICULE, E ACOLO!
amr2009
Postat pe 29 Mai 2009 22:02
eu in locul tau nu as mai plati nici o factura, nu as mai cumpara nimic in casa. i-as da bani exact cat fac jumate din facturi, calculate pe calculator, si l-as trimite sa le plateasca. restul sa ii puna de la el. si n-are decat sa manance la restaurant. si daca nu ii convine, sau daca mai aveti si alte probleme in cuplu, l-as parasi. scurt. si fara drept de apel. badaran ce e!!!!!!!!!!!!!!
_diana_
Postat pe 29 Mai 2009 22:03
casa e a ta usa a lui
yumy
Postat pe 29 Mai 2009 22:04
De la: yumalai, la data 2009-05-29 22:04:40casa e a ta usa a lui


bine zis ce nesimtit de barbat , mai intelegeam daca nu era insurat dar asa sa castige o gramada de bani comparativ cu tine si sa iti dea nema asta or e zgarcit de isi mananca de sub unghii ori ii mananca vreauna banii la asta nu te-ai gandit? da-i incolo de parinti ca greu imi vine sa cred ca ii toaca toti banii copilului i-as da cu flit imediat , are o gandire de 2 lei cum ar veni ce-i al tau e si al lui si ce-i al lui e numa' al lui atunci de ce s-a mai insurat ? parca te insori sa imparti totul si sa fii impreuna la bine si la greu , nu tu sa te spetesti muncind si el sa nu contribuie la nimic cum naiba nu i-ai facut scandal pana acum?
Peony
Postat pe 30 Mai 2009 19:13
sigur ii cheltuie cu vreuna....si da normal ca trebuie....sunteti o familie,locuiti in aceeasi casa....cum e posibil asa ceva?ai discutat cu el???????????el nu te vd ca ai atatea slujbe si ca nu mai faci fatza de una singura???ce are de gand??
monaq
Postat pe 30 Mai 2009 19:27
Hello
Simplul fapt ca accepti asa o situatie denota faptul ca il iubesti si ca aceasta relatie inseamna mult pentru tine. Toate facem compromisuri intr-o relatie si toate acceptam anumite lucruri care nu ne convin sau nu le consideram normale...intrebarea este: care e limita??? Daca tu simti ca nu mai faci fata acestei situatii, pe care ai acceptat-o pentru o perioada de timp, din punctul meu de vedere, trebuie sa-i spui si lui asta. Sa ii spui nemultumirea ta si sa-i vi in intampinare cu o propunere care te-ar multumi si pe tine si nu s-ar simti nici el neindreptatit....nu te astepta la o schimbare radicala, pt ca nu va avea loc decat cu timpul...si cu rabdare din partea ta, pt ca nu trebuie sa uitam ca-i avem asa cum ii crestem iar in situatia asta s-a ajuns dintr-o culpa comuna! Vina ta e ca ai acceptat asa ceva iar acum trebuie sa-ti repari greseala.
Poop!
anamaria1016
Postat pe 30 Mai 2009 19:54
bai nene ..cand zic barbatii ca unele femei sunt proaste...pe cuvant ca au dreptate..iar tu nu faci decat sa confirmi asta
scuze dar asta este adevarul
coffeeta
Postat pe 30 Mai 2009 19:57
Doamne e ceva fantastic , pai da ce treaba au parinti lui in sumele pe care le castiga ? e ilogica situatia , sta cu tine sau cu ei ? incredibil , spunem la unison , AFARAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
esti cea mai slaba veriga din lantul economic , ma refer la sotul tau
blue07scorpion
Postat pe 30 Mai 2009 21:26
De la: JAQUELLINE, la data 2009-05-29 21:21:38FETELOR SUNT CASATORITA DE APROAPE 1 AN SI IMI CASTIG IN CONTINUARE SINGURA EXISTENTA.TOT CE AM INCEPAND DE LA CE MANANC CU CE MA IMBRAC,CHELTUIELILE IN CAMINUL CONJUGAL SUNT PLATITE EXCLUSIV DE MINE.DE MULTE ORI IMI IAU 2 ,3 JOB-URI CA SA REZIST FINANCIAR.SOTUL MEU IMI REPROSEAZA CA SUNT PREA MULT IMPLICATA PROFESIONAL SI IL NEGLIJEZ.DAR ATFEL CUM SA MA DESCURC?NU DA NICI UN BAN IN CASA SI SPUNE CA VOM PUNE BANII IMPREUNA CAND VOI CASTIGA LA FEL DE MULT CA SI EL SI CASTIGA DE VREO 5 ORI CAT MINE.EL TOATE CHELTUIELILE PERSONALE LE GESTIONEAZA CU PARINTII LUI.FETELOR CE MA FAC?E NORMAL CE SE INTAMPLA?


Eu una refuz sa cred ca este adevarat .Daca este adevarat ce ai scris te-ai maritat cu un dobitoc!Si nu asa cu oricare...cu unul mareeee! IEste de inteles sa suporti numai tu cheltuielile casei ,dar numai in cazul in care el nu are vreo sursa de venit ,evident pe o perioada limitata
Subscriu la ce a scris coffeeta mai sus!!!

Nu stiu cat de mult poti iubi pe cineva ,dar iubirea ta este sora cu prostia !Macar pune si tu o taxa pe spalat ,calcat si gatit...asa mai scoti din cheltuieli.Sau trimite-l la "mami" sa le gestioneze...
ella_c
Postat pe 30 Mai 2009 21:40
De la: JAQUELLINE, la data 2009-05-29 21:21:38FETELOR SUNT CASATORITA DE APROAPE 1 AN SI IMI CASTIG IN CONTINUARE SINGURA EXISTENTA.TOT CE AM INCEPAND DE LA CE MANANC CU CE MA IMBRAC,CHELTUIELILE IN CAMINUL CONJUGAL SUNT PLATITE EXCLUSIV DE MINE.DE MULTE ORI IMI IAU 2 ,3 JOB-URI CA SA REZIST FINANCIAR.SOTUL MEU IMI REPROSEAZA CA SUNT PREA MULT IMPLICATA PROFESIONAL SI IL NEGLIJEZ.DAR ATFEL CUM SA MA DESCURC?NU DA NICI UN BAN IN CASA SI SPUNE CA VOM PUNE BANII IMPREUNA CAND VOI CASTIGA LA FEL DE MULT CA SI EL SI CASTIGA DE VREO 5 ORI CAT MINE.EL TOATE CHELTUIELILE PERSONALE LE GESTIONEAZA CU PARINTII LUI.FETELOR CE MA FAC?E NORMAL CE SE INTAMPLA?


Scuza-ma dar eu nu inghit povestea asta

Am auzit eu ca exista si barbati zgarciti dar ca sunt casatoriti cu femei proaste de asta nu am auzit .
Pana mea ....nu e atat de greu sa faci o socoteala la cheltuielile lunare si sa imparti la doi , daca el se comporta ca un dobitoc care si-a luat femeie buna de f u t u t si tinut casa nu inseamna ca tu tre sa accepti asa ceva.
iris_4_ever
Postat pe 31 Mai 2009 06:01
SI ca sa raspund la intrebarea topicului : barbatul NU trebuie sa TE sprijine financiar ci trebuie sa tina casa !

Daca te mariti nu inseamna ca gata nu te mai duci la munca si stai toata ziua acasa facandu-ti manichiura dar nici sa iti iei 2-3 joburi ca sa platesti facturile unuia care are salariu mai mare decat tine si te trateaza ca pe un nimic .
iris_4_ever
Postat pe 31 Mai 2009 06:05
Eu chiar nu stiu cum rezisti..............si fica mea il intretine pe frumosul ei , dar astept ziua in care va lua sfarsit aceasta slabiciune................dar la tine tine de un an...............e cam mult........TREZIREA LA REALITATE
erikahd2008
Postat pe 31 Mai 2009 06:08
C a c a t cu bame, sa nu mai spui la nimeni ca vor rade de tine de maxim !
Da-i praf de mers ...sau banu' jos ..ca nu esti sclava pe plantatie !
That man is a lucky asswhole !!!!
___LL___
Postat pe 31 Mai 2009 07:06
De la: JAQUELLINE, la data 2009-05-29 21:21:38FETELOR SUNT CASATORITA DE APROAPE 1 AN SI IMI CASTIG IN CONTINUARE SINGURA EXISTENTA.TOT CE AM INCEPAND DE LA CE MANANC CU CE MA IMBRAC,CHELTUIELILE IN CAMINUL CONJUGAL SUNT PLATITE EXCLUSIV DE MINE.DE MULTE ORI IMI IAU 2 ,3 JOB-URI CA SA REZIST FINANCIAR.SOTUL MEU IMI REPROSEAZA CA SUNT PREA MULT IMPLICATA PROFESIONAL SI IL NEGLIJEZ.DAR ATFEL CUM SA MA DESCURC?NU DA NICI UN BAN IN CASA SI SPUNE CA VOM PUNE BANII IMPREUNA CAND VOI CASTIGA LA FEL DE MULT CA SI EL SI CASTIGA DE VREO 5 ORI CAT MINE.EL TOATE CHELTUIELILE PERSONALE LE GESTIONEAZA CU PARINTII LUI.FETELOR CE MA FAC?E NORMAL CE SE INTAMPLA?



nu am varsta pentru casatorie
dar stiu un lucru
eu nu ash sta cu asa ceva acasa
adik tot eu
sa muncesc
tot eu sa gatesc sa spal si eventual sa mai intretin si 1 2 copii:O HELL NO!!!!

Postat pe 31 Mai 2009 21:53
asa ceva e...de nedescris.Ar fi trebuit sa spui de la inceput:ca daca vrea sa stati separat cu banii, nu trebuia sa se insoare.Notiunea de familie nu inseamna ca unul munceste pe rupte, iar celalalt isi ingrasa parintii.Spune-i ce simti
ravenik_swwet
Postat pe 1 Iunie 2009 16:10
FETELOR VA MULTUMESC LA TOATE PENTRU PARERILE VOASTRE SI MA BUCUR CA MI-ATI INTARIT INCREDEREA CA DE FAPT NU EU AM LUAT-O RAZNA.
SA STITI CA AM INCERCAT CE MI-ATI SUGERAT VOI.
A FOST O PERIOADA CAND NU AM MAI CUMPARAT NIMIC IN CASA SI NU AM PLATIT CATEVA FACTURI.ASA CA M-AM TREZIT FARA CABLU SI ERA CAT PE CE SA IMI TAIE SI CURENTUL.
NU S-A DUS SA LE PLATEASCA.
MI-A SPUS CA EL NU ARE CE SA PLATEASCA CHELTUIELILE IN CASA ASTA CA EL ARE CASA(SE REFERA LA VILA PARINTILOR LUI).AIA E DE FAPT CASA LUI,ASA MI-A ZIS.
SA STITI CA PARINTII ASA L-AU EDUCAT.
INCHIPUITI-VA ARE CATEVA MASINI DE LUX (UNA CHIAR DE COLECTIE) SI LE ARE TRECUTE PE NUMELE PARINTILOR.
SI FIRMA E PE NUMELE LUI TAICA-SU ASA CA DACA DIVORTAM EU NU MA ALEG CU NIMIC CA NU ARE NIMIC PE NUMELE LUI.
SI......DA AVETI DREPTATE CELE CARE ATI ZIS CA SUNT O PROASTA,DAR INAINTE SA MA CASATORESC NICI NU IMI PUTEAM INCHIPUI CA VOI AJUNGE IN SITUATIA ASTA!
JAQUELLINE
Postat pe 1 Iunie 2009 22:17
De la: JAQUELLINE, la data 2009-06-01 22:17:42SI......DA AVETI DREPTATE CELE CARE ATI ZIS CA SUNT O PROASTA,DAR INAINTE SA MA CASATORESC NICI NU IMI PUTEAM INCHIPUI CA VOI AJUNGE IN SITUATIA ASTA!


Nu am vrut sa te fac proasta... Doar ca nu te obliga nimeni sa stai in situatia asta...Cu un "copil mare ",probabil foarte rasfatat inca de mic si invatat sa aiba totul pe tava.
Prea putin conteaza numarul si marca masinilor pe care le are...Si tractorist daca era tot trebuia sa contribuie la cheltuieli ,mai ales daca locuiti impreuna...
ella_c
Postat pe 1 Iunie 2009 23:40
Daca nu o sa iei atitudine, situatia o sa degenereze si mai rau....sa nu-ti para rau mai tarziu ca nu ai facut ceva atunci cand tot se mai putea
samy_samyra
Postat pe 2 Iunie 2009 00:56
k ma gandeam k nu exista asa ceva. omul de langa tine te ridica sau coboara(cazul tau). sunt curioasa cat te mai tzine. acum pe bune: asa parere proasta ai despre tine?? nu te sucarii pe mine, dar nu-mi vine sa cred ca poti tine un handralau acasa, cat timp tu muncesti in 3 parti....da' io zic ca e la shto deschis topicul
cristi_nne
Postat pe 2 Iunie 2009 11:14
De la: JAQUELLINE, la data 2009-06-01 22:17:42FETELOR VA MULTUMESC LA TOATE PENTRU PARERILE VOASTRE SI MA BUCUR CA MI-ATI INTARIT INCREDEREA CA DE FAPT NU EU AM LUAT-O RAZNA.
SA STITI CA AM INCERCAT CE MI-ATI SUGERAT VOI.
A FOST O PERIOADA CAND NU AM MAI CUMPARAT NIMIC IN CASA SI NU AM PLATIT CATEVA FACTURI.ASA CA M-AM TREZIT FARA CABLU SI ERA CAT PE CE SA IMI TAIE SI CURENTUL.
NU S-A DUS SA LE PLATEASCA.
MI-A SPUS CA EL NU ARE CE SA PLATEASCA CHELTUIELILE IN CASA ASTA CA EL ARE CASA(SE REFERA LA VILA PARINTILOR LUI).AIA E DE FAPT CASA LUI,ASA MI-A ZIS.
SA STITI CA PARINTII ASA L-AU EDUCAT.
INCHIPUITI-VA ARE CATEVA MASINI DE LUX (UNA CHIAR DE COLECTIE) SI LE ARE TRECUTE PE NUMELE PARINTILOR.
SI FIRMA E PE NUMELE LUI TAICA-SU ASA CA DACA DIVORTAM EU NU MA ALEG CU NIMIC CA NU ARE NIMIC PE NUMELE LUI.
SI......DA AVETI DREPTATE CELE CARE ATI ZIS CA SUNT O PROASTA,DAR INAINTE SA MA CASATORESC NICI NU IMI PUTEAM INCHIPUI CA VOI AJUNGE IN SITUATIA ASTA!


ia trimite-l tu la ma-sa si la tac-su acasa daca tot aia este casa lui...ca tu ai nevoie de un om langa tine..si sa ramana cu casa lui..cu masina lui...cu vila lui...de fapt ale parintilor lui...ca sincer o concluzie pot sa trag eu de aici..ca el stie ca se va ajunge la divort..si d'asta nu are nimic pe numele lui...acum depinde de tine cat o sa mai rezisti sa fii sclava lui...
da ce picior in gura ii dadeam...si ii mai si ziceam ca pana si un vibrator..sau un streaper ma costa mai putin ca el
am fost rea...dar...pe bune ai o viata nu merita traita ca si sclavii pe plantatie.totusi suntem in 2009...
coffeeta
Postat pe 2 Iunie 2009 13:24
doamne cum ai putut trai asa pana acuma???
v_raluca_c
Postat pe 2 Iunie 2009 13:26
oricum tu de tescurci, te intretii singura...de ce mai stai cu el????? nu inteleg
v_raluca_c
Postat pe 2 Iunie 2009 13:28
draga mea, te-ai casatorit? Sau ai devenit menajera, bucatereasa, si celelalte?

Mama lui era prea aglomerata sa-l mai ingrijeasca si pe el?
PUI_DRAG
Postat pe 2 Iunie 2009 13:44
Lasa-l...eu nu am mai auzit asa ceva de cand sunt...pentru ce s-a mai casatorit.Acuma tu esti familia lui...parintii trebuie sa mai fie si pe un loc secund...daca tot platesti singura tot pentru ce mai stai cu el?Nu are rost sa stai cu un om care nu da doi bani pe ceea ce ii spui tu?Parerea mea e sa il parasesti...acuma tu decizi...daca o sa faci pasul asta sau nu...Intr-o familie ambii contribuie cu ceva...ambii isi construiesc viitorul...pentru asta te casatoresti...
camelusha83
Postat pe 2 Iunie 2009 13:50
De la: JAQUELLINE, la data 2009-06-01 22:17:42FETELOR VA MULTUMESC LA TOATE PENTRU PARERILE VOASTRE SI MA BUCUR CA MI-ATI INTARIT INCREDEREA CA DE FAPT NU EU AM LUAT-O RAZNA.
SA STITI CA AM INCERCAT CE MI-ATI SUGERAT VOI.
A FOST O PERIOADA CAND NU AM MAI CUMPARAT NIMIC IN CASA SI NU AM PLATIT CATEVA FACTURI.ASA CA M-AM TREZIT FARA CABLU SI ERA CAT PE CE SA IMI TAIE SI CURENTUL.
NU S-A DUS SA LE PLATEASCA.
MI-A SPUS CA EL NU ARE CE SA PLATEASCA CHELTUIELILE IN CASA ASTA CA EL ARE CASA(SE REFERA LA VILA PARINTILOR LUI).AIA E DE FAPT CASA LUI,ASA MI-A ZIS.
SA STITI CA PARINTII ASA L-AU EDUCAT.
INCHIPUITI-VA ARE CATEVA MASINI DE LUX (UNA CHIAR DE COLECTIE) SI LE ARE TRECUTE PE NUMELE PARINTILOR.
SI FIRMA E PE NUMELE LUI TAICA-SU ASA CA DACA DIVORTAM EU NU MA ALEG CU NIMIC CA NU ARE NIMIC PE NUMELE LUI.
SI......DA AVETI DREPTATE CELE CARE ATI ZIS CA SUNT O PROASTA,DAR INAINTE SA MA CASATORESC NICI NU IMI PUTEAM INCHIPUI CA VOI AJUNGE IN SITUATIA ASTA!



DIVORT!!! Urgent!
kitty_krieger
Postat pe 3 Iunie 2009 01:26
nu. este gresita ideea. este preconceput. in functie de fiecare ce vrea. dar trebuie sa ai si tu banii tai. altfel te va tine sub picior, parerea mea.(te va tine sub picior in unele cazuri).
Timeea1
Postat pe 7 Iunie 2009 16:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbatul imatur: incantare sau dezgust??? 72 De la: 12 Septembrie 2013 23:49
RARSPUNS URGENT 12 De la: elenacortojan 11 Februarie 2010 16:50
ce decizie sa iau, da ti mi un sfat 45 De la: naughty 26 Iulie 2010 16:50
Propuneri indecente..din partea sotului 18 De la: alexandra_n 29 Mai 2009 12:42
Nu stiu ce sa cred despre el... 50 De la: marco918 5 Octombrie 2010 01:15