Setari Cookie-uri

Virgin ...

De la: virgin2009, la data 2009-05-30 22:16:50Eh! imi cer scuze daca am exagerat cu limbajul, desi, cu femeile din ziua de azi nu trebuie sa te porti prea frumosca si-o iau in cap pe urma, dar aici fiind vorba de un forum public, trebuia sa ma cenzurez
Nu stiu cat sunt de zgarcit. Am pretentia ca fata sa isi plateasca consumatia, intr-adevar, pentru ca nu imi mai garanteaza nimeni o a doua intalnire, si eu raman cu banii dati, si nu ma aleg cu nimic.
De frumos, nu stiu cat de frumos sunt, ma consider un baiat normal, nu lucrez, nu sunt la facultate si locuiesc cu parintii.
Problema e ca in ziua de azi toate fetele bea, fumeaza, stau cate o jumate de zi la cafele cu prietenele, nu conteaza cat de multe le iubesti, bani sa ai sa le faci poftele, daca te vad prea bun te iau de prost, daca le mai dai cate o palma peste ochi, atunci te respecta si te admira.
Cine sa le mai inteleaga.... ??


Faza cu platitul consumatiei mi se are irelevanta. Restul
Pai despre ce draq sa mai discute cu tine fata la o a doua intalnire? De ce aspecte ar putea fi ea atrasa?
Servic ai? Nu...
Scoala/Studii faci?...Nu
Ocupatia actuala? Tai frunze la caini....si la 22 de ani esti un intretinut de mami si tati...
Daca macar ai avea un aspect fizic adecvat sau alte calitati sa recuperezi lipsurile celelalte... ..
Deci pe langa faptul ca tai frunze la caini, ai un vocabular redus si o conceptie misogina , nici macar sa f* nu stii...

De la: virgin2009, la data 2009-05-30 23:14:09Da, am observat si eu chestia asta, ceea ce nu inteleg este de ce.
Probabil raspunsul sta ascuns bine prin codul lor genetic, who knows ...
Deci, in concluzie, ar trebuii sa inteleg ca am pretentii prea mari?

Da.Zero tendeaza spre +/- ∞
Full_Metal_Jacket
Postat pe 2 Iunie 2009 09:10
ar fi cazu sa ai un loc de munca, daca scoala nu`i... o femeie trebuie intretinuta... daca ai o relatie serioasa tu trebuie sa o intreti daca nu lucreaza si chiar daac lucreaza trebui sa ii cumperi ceva, o atentie....

Postat pe 2 Iunie 2009 09:19
Nu faptul ca esti virgin e o problema,ci felul absolut misogin in care privesti femeile.Daca le bagi pe toate din start la categoria materialiste,e clar ca nici tu nu ar trebui sa astepti ceva de la ele.Exprimarea ta lasa de dorit.O fata aperciaza aspectul ingrijit in toate domeniile inclusiv limbajul.Tu pretinzi iubire si sinceritate dar ce oferi?Un suc nu este o investitie ci o dovada de bun simt.....
marinaruxandra
Postat pe 12 Iunie 2009 11:50
uh prospatura?
si virginel...ce ai vrea tu asa....?!!! ma rog...dragoste ...sex....ce preferinte?....inelul lui arabela sa se indeplineasca toate dorintele?
dezvirginare?......mai nu stiu ce aveti in cap cind postati asa ceva
pamela_1
Postat pe 12 Iunie 2009 14:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va rog sa ma ajutati cu un raspuns.... 13 De la: stefanant 24 Noiembrie 2009 22:46
fantezii sexuale..cat de departe ati merge? 89 De la: KinkyShadow 8 Mai 2009 23:54
Cum ai face daca iti doresti sex in 3 si nu stii de unde sa incepi sa cauti... 102 De la: BabeLove4U 4 Decembrie 2009 11:46
Nu mai am chef deloc 8 De la: Franzi 15 Octombrie 2009 10:48
La ce uiti prima data la o femeie? 392 De la: dandanaua_reloaded 22 Septembrie 2013 15:51