Setari Cookie-uri

vreau sa aflu mai mult

anca0704
Postat pe 10 Iunie 2009 10:27
eu nu am inteles! ea s-a casatori cu amantul? sau fiecare cu altcineva?? si el unde se intoarce?? si de nu pui punct???
anca0704
Postat pe 10 Iunie 2009 10:28
De la: lourdess, la data 2009-06-10 10:12:49
De la: Papusikmika, la data 2009-06-08 22:01:41ce atata mare tam-tam? lourdess prin limbajul pe care il folosesti demonstrezi cine esti cu adevarat! Asa ca nu o mai fa atata pe sfanta! vezi-ti de oala ta si tine-ti sotul in lantz! si apropo, lasa-l pe dumnezeu sa isi faca treaba si sa pedepseasca el de sus!!
Si tu. prin comportamentul tau..referitor la ce ai scris..ca o iei de cap..c... m... bla bla!! .ca o flocai.ca o omori.etc.. nu te faci decat de rusine!! asta e mahala!

Papusikmika este parerea mea si punct,eu am zis ce i-as face unei catele care incearc asa ma desparta de sotul meu pur si simplu as CASTRA-O punct


parerea ta am aflat-o demult....toata in afara de tine(care esti o sfanta far' de pacat) sunt ucigase, criminale, c**ve, catele, nenorocite si multe alte astfel de alinturi, asa ca mars inapoi in ograda ta si ai grija ca nu cumva sa-i dea tarcoale sotului tau vreo catea.
ScorpiutsA
Postat pe 10 Iunie 2009 10:33
De la: ScorpiutsA, la data 2009-06-10 10:33:10
De la: lourdess, la data 2009-06-10 10:12:49
De la: Papusikmika, la data 2009-06-08 22:01:41ce atata mare tam-tam? lourdess prin limbajul pe care il folosesti demonstrezi cine esti cu adevarat! Asa ca nu o mai fa atata pe sfanta! vezi-ti de oala ta si tine-ti sotul in lantz! si apropo, lasa-l pe dumnezeu sa isi faca treaba si sa pedepseasca el de sus!!
Si tu. prin comportamentul tau..referitor la ce ai scris..ca o iei de cap..c... m... bla bla!! .ca o flocai.ca o omori.etc.. nu te faci decat de rusine!! asta e mahala!

Papusikmika este parerea mea si punct,eu am zis ce i-as face unei catele care incearc asa ma desparta de sotul meu pur si simplu as CASTRA-O punct


parerea ta am aflat-o demult....toata in afara de tine(care esti o sfanta far' de pacat) sunt ucigase, criminale, c**ve, catele, nenorocite si multe alte astfel de alinturi, asa ca mars inapoi in ograda ta si ai grija ca nu cumva sa-i dea tarcoale sotului tau vreo catea.

Buttefflypink
Postat pe 10 Iunie 2009 10:52
eu nu inteleg ce cauti pe siteul asta LOURDESS!!! SINCER!!! fetelor e si vina noasta ca o bagam in seama.ar trebui sa o ignoram si gata.sa zica ce vrea.
oricum se vede ca e o MAHALAGIOAICA
o femeie ADEVARATA nu scoate asemenea cuvinte din gura!! Prietenului meu nu i-ar placea sa ma auda vorbind asha. si cred ca nici unui barbat nu i=ar placea sa auda asha ceva din gura unei femei!!
daca te-ar insela sotul SINCER L-AS INTELEGE!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Corina_cori
Postat pe 10 Iunie 2009 17:48
aaa.si fiecare dintre noi avem PARERI!!! da dupa cum vezi nu le expunem in halul asta!
Corina_cori
Postat pe 10 Iunie 2009 17:49
De la: Buttefflypink, la data 2009-06-10 10:25:52
De la: lourdess, la data 2009-06-10 10:12:49
De la: Papusikmika, la data 2009-06-08 22:01:41ce atata mare tam-tam? lourdess prin limbajul pe care il folosesti demonstrezi cine esti cu adevarat! Asa ca nu o mai fa atata pe sfanta! vezi-ti de oala ta si tine-ti sotul in lantz! si apropo, lasa-l pe dumnezeu sa isi faca treaba si sa pedepseasca el de sus!!
Si tu. prin comportamentul tau..referitor la ce ai scris..ca o iei de cap..c... m... bla bla!! .ca o flocai.ca o omori.etc.. nu te faci decat de rusine!! asta e mahala!

Papusikmika este parerea mea si punct,eu am zis ce i-as face unei catele care incearc asa ma desparta de sotul meu pur si simplu as CASTRA-O punct


cum castrezi o femeie??? ca tare sunt curioasa de procedura .. aaaaa..am inteles.. ii tai sanii jos


esti tare!!!
jowanna2006
Postat pe 10 Iunie 2009 17:50
na, ca i-am inchis gura lui aia! :)) nu mai zice nici pss
Corina_cori
Postat pe 11 Iunie 2009 20:17

Papusikmika este parerea mea si punct,eu am zis ce i-as face unei catele care incearc asa ma desparta de sotul meu pur si simplu as CASTRA-O punct[/quote]


Imi place cum gandesti

BRAVO

Eu una nu mas baga pe barbatul alteia si nici alta sa se bage pe barbatul meu , ca ma dezbrac de caracter si ese urt
caty21
Postat pe 16 Iunie 2009 00:16
tu esti a 2-a nevasta deci mai are inca 2 sa-si ia.eu cred ca are o amanta acuma asa ca ai si tu rabdare cum a avut cealalta cnd era sotul ei cu tine.bafta
fiammetta
Postat pe 17 Iunie 2009 08:50
vai citesc aici si ma ingrozesc de cat de multa rautate vad! cine suntem noi ca sa judecam pe altii?!?
cat despre subiect...e normal ca el sa-si viziteze copii si ar trebui sa-i acorzi incredere, daca il cicalesti cu asta probabil se va satura si va pleca....gandeste-te care au fost motivele pentru care s-a despartit de sotie(atunci cand erai amanta probabil iti povestea foarte multe din nemultumirile lui) si incearca ca tu sa nu faci lucrurile alea!
luizavlad
Postat pe 17 Iunie 2009 12:41
De la: caty21, la data 2009-06-16 00:16:27
Papusikmika este parerea mea si punct,eu am zis ce i-as face unei catele care incearc asa ma desparta de sotul meu pur si simplu as CASTRA-O punct



Imi place cum gandesti

BRAVO

Eu una nu mas baga pe barbatul alteia si nici alta sa se bage pe barbatul meu , ca ma dezbrac de caracter si ese urt [/quote]



Ti-am citit comentariu si imi vine sa rad . ai fi ma ,vreo luptatoare de kick-box. mama,dar ce se mai dau mari pe aici unele femei,zici ca manaca p...l la micul dejun. mari luptatoare mai sunteti voi. chiar as vrea sa va vad ,daca ati fi puse intr-o situatie ca asta.
ha ha ha ha ha ha ha ha
nefertitiafrodita
Postat pe 21 Iunie 2009 18:37
OOOOppppsssss, am vazut si cine vorbeste. o pustioaca de 18 ani. ce cauti mama,pe aici,?????
sti tu ce e aia viata? mai ai de invatat.
nefertitiafrodita
Postat pe 21 Iunie 2009 18:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Iubitul meu este obsedat de familia lui! 41 De la: kudika437209 4 Octombrie 2011 22:29
conteaza daca partenerul este cu mult mai inalt decat tine? 33 De la: love_is_precious 14 Iunie 2010 09:18
ibitul a plecat acasa in tara si nu ma contacteaza.. ce sa fac??? va rog ajutati ma 63 De la: paradoxion-secund 26 Septembrie 2013 14:18
Varsator + Scorpion.... ce ziceti merge?? astept pareri:D 17 De la: vyoleta28 7 Iulie 2009 09:50
eu scorpion el sagetator..eu romanca el italian... 30 De la: angheluta_elena 3 Februarie 2009 02:24