Setari Cookie-uri

de ce unii barbati se comporta ciudat?

mi-ar place sa cred ca am avut un prieten bun, aproape jumatate de an, cu care m-am inteles minunat si cu care am discutat orice, fara nici o restrictie. ne-am impartasit dorintele, visele, necazurile, tot. in ultimul timp a inceput sa se comporte ciudat, nu mai raspundea la mesajele mele decat punctiform, ca, in ultima saptamana sa nu mai raspunda deloc. surpriza cea mai mare, si cea mai neplacuta, am avut-o atunci cand, acum doua zile, am observat ca totusi vorbea cu altii, adica nu i se intamplase nimic rau, nu era destul de ocupat astfel incat sa nu mai poata dialoga cu nimeni. imi facusem griji, probleme, chiar l-am rugat sa ma anunte daca i se intampla ceva, si, nimic. de gresit, eu sunt sigura ca nu am gresit cu nimic, nu am spus nimic nelalocul lui, nu l-am obligat sa-mi faca ceva, sa-mi dea ceva, am ramas aceeasi dintotdeauna, cu acelasi spirit, bunsimt si aceeasi deschidere. ce este posibil sa se fi intamplat?
abdi
Postat pe 15 August 2009 10:20
si-o fi stricat tastatura
mitura
Postat pe 15 August 2009 10:56
atunci cand trebuia sa tasteze numele meu, nu? interesant.
abdi
Postat pe 15 August 2009 10:59
De la: kudika056357, la data 2009-08-15 10:59:51atunci cand trebuia sa tasteze numele meu, nu? interesant.



asa e unii
mitura
Postat pe 15 August 2009 11:02
De la: mitura, la data 2009-08-15 11:02:01
De la: kudika056357, la data 2009-08-15 10:59:51atunci cand trebuia sa tasteze numele meu, nu? interesant.



asa e unii
abdi
Postat pe 15 August 2009 11:03
asa e unii, chiar si aceia care nu par, nu dau semne de anomalii din astea de personalitate. pacat, era chiar placut si parea un om normal.
abdi
Postat pe 15 August 2009 11:05
pai poate ca si este un om normal
un motiv sigur are el de se comporta asa,nu stiu cat de plauzibil este ,dar cu siguranta are...probabil ca la momentul potrivit o sa il si spuna
mitura
Postat pe 15 August 2009 11:08
posibil. pana atunci, rabdare si tutun. caci este posibil sa se arunce buzduganul atunci cand te astepti mai putin.
abdi
Postat pe 15 August 2009 11:10
De la: kudika056357, la data 2009-08-15 11:10:06posibil. pana atunci, rabdare si tutun. caci este posibil sa se arunce buzduganul atunci cand te astepti mai putin.


mda...intre timp io merg sa-mi beau capelutza ...
mitura
Postat pe 15 August 2009 11:12
sa bei o cafeluta buna, iti doresc. eu mi-am savurat-o pe a mea.
abdi
Postat pe 15 August 2009 11:15
De la: kudika056357, la data 2009-08-15 10:20:18mi-ar place sa cred ca am avut un prieten bun, aproape jumatate de an, cu care m-am inteles minunat si cu care am discutat orice, fara nici o restrictie. ne-am impartasit dorintele, visele, necazurile, tot. in ultimul timp a inceput sa se comporte ciudat, nu mai raspundea la mesajele mele decat punctiform, ca, in ultima saptamana sa nu mai raspunda deloc. surpriza cea mai mare, si cea mai neplacuta, am avut-o atunci cand, acum doua zile, am observat ca totusi vorbea cu altii, adica nu i se intamplase nimic rau, nu era destul de ocupat astfel incat sa nu mai poata dialoga cu nimeni. imi facusem griji, probleme, chiar l-am rugat sa ma anunte daca i se intampla ceva, si, nimic. de gresit, eu sunt sigura ca nu am gresit cu nimic, nu am spus nimic nelalocul lui, nu l-am obligat sa-mi faca ceva, sa-mi dea ceva, am ramas aceeasi dintotdeauna, cu acelasi spirit, bunsimt si aceeasi deschidere. ce este posibil sa se fi intamplat?


poate sa atasat prea mult de tine si incearca sa se detaseze acuma ignorandu-te.
Kudicul
Postat pe 19 August 2009 11:17

Eu zic ca vroia mai mult de la tine, decat o simpla relatie de prietenie.
Poate chiar ti-a aratat, dar nu ai observat, sau te-ai facut ca nu vezi
_fantoma_
Postat pe 19 August 2009 14:34
oooo pai cine stie care e treaba , poate a interpretat ceva altfel decat trebuia si acum e suparat , ceea ce ma pune pe ganduri e ca ziceai ca vorbeati despre orice , se pare ca era asa din punctul tau de vedere
angel4ever
Postat pe 19 August 2009 14:36


S-o fi prins nevasta-sa
valita76
Postat pe 19 August 2009 14:39
chiar daca dorea mai mult de la mine, cred ca era suficient sa spuna, sa vorbeasca, in primul rand. dar daca nu a spus nimic, nimic, eu la ce trebuia, puteam sa gandesc? foarte dificil. suntem amandoi casatoriti, cu copii, si stiam amandoi acest lucru. deci? prietenia e un lucru foarte frumos, dar si foarte rar. eu apreciez mai mult o prietenie frumoasa, decat o aventura, care, oricum, se termina repede.
abdi
Postat pe 20 August 2009 20:16
De la: kudika056357, la data 2009-08-20 20:16:38chiar daca dorea mai mult de la mine, cred ca era suficient sa spuna, sa vorbeasca, in primul rand. dar daca nu a spus nimic, nimic, eu la ce trebuia, puteam sa gandesc? foarte dificil. suntem amandoi casatoriti, cu copii, si stiam amandoi acest lucru. deci? prietenia e un lucru foarte frumos, dar si foarte rar. eu apreciez mai mult o prietenie frumoasa, decat o aventura, care, oricum, se termina repede.

Si de fce te consumi atata????Asta e...poate i s-a parut ceva ciudat in discutiile voastre,poate i-a facut sotia scandal ca vb prea mult cu tine,poate a realizat ca tu il vezi doar ca prieten.Eu nu cred in prietenia sincera dintre un barbat si o femeie.Sigur unul dintre ei trebuie sa fie indragostit de celalalt dar nu spune...de frica sa nu fie respins(presupun).
camelusha83
Postat pe 22 August 2009 10:43
probabil ca s'a plictisit de tine..acum poti sa incepi sa spui ca toti barbatii sunt porci..1..2...3...si! :
felixcat
Postat pe 22 August 2009 17:47
De la: kudika056357, la data 2009-08-15 10:20:18mi-ar place sa cred ca am avut un prieten bun, aproape jumatate de an, cu care m-am inteles minunat si cu care am discutat orice, fara nici o restrictie. ne-am impartasit dorintele, visele, necazurile, tot. in ultimul timp a inceput sa se comporte ciudat, nu mai raspundea la mesajele mele decat punctiform, ca, in ultima saptamana sa nu mai raspunda deloc. surpriza cea mai mare, si cea mai neplacuta, am avut-o atunci cand, acum doua zile, am observat ca totusi vorbea cu altii, adica nu i se intamplase nimic rau, nu era destul de ocupat astfel incat sa nu mai poata dialoga cu nimeni. imi facusem griji, probleme, chiar l-am rugat sa ma anunte daca i se intampla ceva, si, nimic. de gresit, eu sunt sigura ca nu am gresit cu nimic, nu am spus nimic nelalocul lui, nu l-am obligat sa-mi faca ceva, sa-mi dea ceva, am ramas aceeasi dintotdeauna, cu acelasi spirit, bunsimt si aceeasi deschidere. ce este posibil sa se fi intamplat?



si io mai fac asa cand stau cu cineva prea mult pe mess

am momente cand sterg juma de lista o data.....nu vad rostul in a sta cu cineva de vorba cu lunile pe mess fara sa se ajunga nicaieri.

am foarte putine persoane in lista cu care vorbesc de vreo 2 ani.....in rest....unu intra altu iese...

nu inteleg de unde atata drama?
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 22 August 2009 17:57
si nu e normal sa anunti: bai, asta, vezi ca te sterg din lista, pa!, mie asa mi se pare normal, dar, de, sunt eu demodata.
abdi
Postat pe 22 August 2009 20:11
si nu e drama, e o simpla constatare. nu sunt toti porci, dar diferenta e mica, dupa cum observ.
abdi
Postat pe 22 August 2009 20:12
De la: kudika056357, la data 2009-08-22 20:12:44si nu e drama, e o simpla constatare. nu sunt toti porci, dar diferenta e mica, dupa cum observ.



angelo_micnegrusiurat
Postat pe 23 August 2009 09:41
De la: kudika056357, la data 2009-08-20 20:16:38chiar daca dorea mai mult de la mine, cred ca era suficient sa spuna, sa vorbeasca, in primul rand. dar daca nu a spus nimic, nimic, eu la ce trebuia, puteam sa gandesc? foarte dificil. suntem amandoi casatoriti, cu copii, si stiam amandoi acest lucru. deci? prietenia e un lucru foarte frumos, dar si foarte rar. eu apreciez mai mult o prietenie frumoasa, decat o aventura, care, oricum, se termina repede.



Am intuit bine.
valita76
Postat pe 23 August 2009 10:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Au disparut barbatii adevarati?? 1146 De la: alexo88 18 Ianuarie 2011 10:46
eficienta anticonceptionalelor 6 De la: ZuZu24 16 Aprilie 2009 21:07
ce pot face? 19 De la: mikydutza0202 16 Octombrie 2009 11:20
abuzul emotional 31 De la: maimai_no1 20 Septembrie 2011 23:27
actualul iubit..de 3ani vs. actualul iubit de 2 saptamani 29 De la: olga27 20 Ianuarie 2010 20:06