Setari Cookie-uri

V-atii insela partenerul / partenera daca el/ ea v-a inselat?

Daca aflati ca partenerul v-a inselat l-ati insela si voi? ( si asta fara sa stie el )
Astept comentarii

Postat pe 8 Iunie 2009 13:26
in nici-un caz, nu l-as insela din razbunare, pur si simplu l-as parasi....adica fara cearta fara nimic, daca m-a inselatinseamna ca nu-i mai sunt deajuns....si de ce sa nu-l las sa-si gaseasca jumatatea...daca as fi casatorita cu el...ar fi mai complicat, nu stiu exact ce as face...dar eu nu sunt casatorita ....si nici nu intentionez
gargaritamica
Postat pe 8 Iunie 2009 13:52
nu stiu daca pot ierta,nu am ajuns inca aici(si spun inca ca nu se stie niciodata)dar in mare parte sunt decord cu gargarita
pup mititico
scorpyoW
Postat pe 8 Iunie 2009 13:57
De la: scorpyoW, la data 2009-06-08 13:57:35nu stiu daca pot ierta,nu am ajuns inca aici(si spun inca ca nu se stie niciodata)dar in mare parte sunt decord cu gargarita
pup mititico



pup si eu pe scorpy meu
gargaritamica
Postat pe 8 Iunie 2009 14:01
Nu,mi se pare absurd sa ma degradez culcandu-ma cu unul de pe strada pur si simplu ca sa-i fac lui in ciuda. Mai ales ca lui s-ar putea sa nu-i mai pese. I-as da mult prea mare importanta.
Kathara
Postat pe 8 Iunie 2009 14:15
De la: Kathara, la data 2009-06-08 14:15:50Nu,mi se pare absurd sa ma degradez culcandu-ma cu unul de pe strada pur si simplu ca sa-i fac lui in ciuda. Mai ales ca lui s-ar putea sa nu-i mai pese. I-as da mult prea mare importanta.



si chiar daca i-ar mai pasa sau nu i-ar mai pasa.....ar fi mult prea mare deranjul
gargaritamica
Postat pe 8 Iunie 2009 14:49
De la: Rafinata, la data 2009-06-08 13:26:22Daca aflati ca partenerul v-a inselat l-ati insela si voi? ( si asta fara sa stie el )
Astept comentarii


cum am mai vazut scris ,,,,,,,nu as face asa ceva din razbunareee ,,,e arma prostului ,,,,
da am inselat ,,,am s-a mai insel ca viata e scurta ,,,eu am avut multe relatii si lungi dar niciodata nu am dat inapoi ,,,,eu traiesc viata ,,,ca e scurta cum am mai zis,,,ma bucur de fiecare cliva din viata asta ,,,,si sincer daca imi cade ceva de ce as refuza???????ce stiu eu ce face a mea acasa???de obicei o femeie daca vrea s-a faca ceva ,,,face de mana cu tine si nu iti dai seama .,,,,,de ce femeile pot fi mai presus????????
DISTRATIV-A MULT VIATA E SCURTA SI GREA
sarutama
Postat pe 8 Iunie 2009 14:56
De la: sarutama, la data 2009-06-08 14:56:51
cum am mai vazut scris ,,,,,,,nu as face asa ceva din razbunareee ,,,e arma prostului ,,,,
da am inselat ,,,am s-a mai insel ca viata e scurta ,,,eu am avut multe relatii si lungi dar niciodata nu am dat inapoi ,,,,eu traiesc viata ,,,ca e scurta cum am mai zis,,,ma bucur de fiecare cliva din viata asta ,,,,si sincer daca imi cade ceva de ce as refuza???????ce stiu eu ce face a mea acasa???de obicei o femeie daca vrea s-a faca ceva ,,,face de mana cu tine si nu iti dai seama .,,,,,de ce femeile pot fi mai presus????????
DISTRATIV-A MULT VIATA E SCURTA SI GREA


what?

ca gandire de barbat violent ai... asa isi justifica si ei bataile fata de consoarta: "o bat ca stie ea de ce"
asa si tu... o insel, ca si ea poate sa ma insele pe mine

OMG a luat-o lumea razna
kitty_krieger
Postat pe 8 Iunie 2009 15:00
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-06-08 15:00:25
De la: sarutama, la data 2009-06-08 14:56:51
cum am mai vazut scris ,,,,,,,nu as face asa ceva din razbunareee ,,,e arma prostului ,,,,
da am inselat ,,,am s-a mai insel ca viata e scurta ,,,eu am avut multe relatii si lungi dar niciodata nu am dat inapoi ,,,,eu traiesc viata ,,,ca e scurta cum am mai zis,,,ma bucur de fiecare cliva din viata asta ,,,,si sincer daca imi cade ceva de ce as refuza???????ce stiu eu ce face a mea acasa???de obicei o femeie daca vrea s-a faca ceva ,,,face de mana cu tine si nu iti dai seama .,,,,,de ce femeile pot fi mai presus????????
DISTRATIV-A MULT VIATA E SCURTA SI GREA


what?

ca gandire de barbat violent ai... asa isi justifica si ei bataile fata de consoarta: "o bat ca stie ea de ce"
asa si tu... o insel, ca si ea poate sa ma insele pe mine

OMG a luat-o lumea razna

asta e viata ce vrei sa fac si eu
sarutama
Postat pe 8 Iunie 2009 15:49
Nu l-as insela,dar in momentul in care am aflat asta,nu cred ca ar mai fi vorba de partener,adica nu l-as mai avea drept partener.Nu stiu, in relatia mea,ne straduim sa fie totul frumos,pt ca pana la urma constrium ceva impreuna,i-am dat toata dragostea si increderea mea,dar daca nu s-ar mai simti fericit alaturi de mine,as vrea sa-mi spuna,nu sa ma triseze cu una si apoi sa fie cu mine ca si cand nimic nu s-ar fi intamplat!Stie si am pretentia de la noi ca suntem si prieteni in afara de iubiti ,deci oricum as simti daca ceva ar fi in neregula,dar deocamdata nu e cazul.
Nu cred in zicala aceea ca toti barbatii inseala macar o data,mai stiu cazuri in care si dupa f multi ani tot le vezi sclipirea aceea in ochi si inca isi mai alinta sotiile ,le tin de mana si le iubesc.O astfel de relatie imi doresc si eu,pt ca daca o luam pe campuri cu inselat ,iertari,juraminte ,reveniri,n-ar mai avea niciun farmec relatia speciala pe care o am acum!
luyyzz
Postat pe 10 Iunie 2009 10:56
Nu as avea cum sa-l insel pentru ca in urmatoarea secunda dupa ce am aflat ca m-a inselat deja nu am mai forma un cuplu!
bebe_Cristina
Postat pe 10 Iunie 2009 11:34
nu exclus...asta inseamna razbunare....insa daca ma inseala il maninc cu fulgi cu tot...si sa terminat
pamela_1
Postat pe 10 Iunie 2009 11:58
sarumanaaaaaaaaa m-ai lasat cu gura cascataaaaaaaaaa
cum sa o inseli...asa la nesfirsit...e viata scurta...tocmai poti sa o faci frumoasa alaturi de sotie ..iubita...nu amante...
pamela_1
Postat pe 10 Iunie 2009 12:00
De la: pamela_1, la data 2009-06-10 11:58:14nu exclus...asta inseamna razbunare....insa daca ma inseala il maninc cu fulgi cu tot...si sa terminat




Postat pe 10 Iunie 2009 15:12
eu una nu mi-as insela sotul pt nimic in lume,desi el m-a inselat pe mine,inselindu-l pe el ar fi ca si cum m-as insela pe mine mi-as insela singura principiile,mi-as bate joc singura de mine.aaaaaaaa cea mai buna razbunare e sa nu intrebi de ce m-ai inselat sau cum ai putut sa faci asa ceva asta il doare la fel de tare ca atunci cand l-ai insela,pt ca o sa-si puna tot timpul intrebarea de ce nu ai facut zis nimic etc. :
kudika040438
Postat pe 18 Iunie 2009 19:59
De la: Kathara, la data 2009-06-08 14:15:50Nu,mi se pare absurd sa ma degradez culcandu-ma cu unul de pe strada pur si simplu ca sa-i fac lui in ciuda. Mai ales ca lui s-ar putea sa nu-i mai pese. I-as da mult prea mare importanta.
FRANNNCE
Postat pe 18 Iunie 2009 20:04
In nici un caz...sunt o femeie cu principii pe care nu mi le-as incalca....pt nimic in lume....pt ce????????????nu dom'le sunt o femeie care ma respect si am pretentii de la mine...nu m-as cobori la nivelul asta....nu as putea...
monaq
Postat pe 18 Iunie 2009 20:05
eu da,l-as insela in primul rand ca sa ma razbun,in al doilea rand ca sa-mi arat erotismul altor barbati,sa ma simt si eu bine,cel putin sexual,dar...cred ca mi-ar fi greu....offf nu stiu
dalilascumpy
Postat pe 18 Iunie 2009 20:09
ori ca te inseala, ori ca te paraseste pur si simplu, cred ca cel mai mult conteaza daca pari indiferenta (si la un moment dat chiar devii) ...stiu ca e greu...dar e mai bine asa. Si, in afara de indiferenta, trb sa te ridici mult peste el ....din toate punctele de vedere....si desigur, sa-ti gasesti pe cineva de N ori mai bun decat el .............cred ca asa si-ar baga unghia in gat!
morticia_adams
Postat pe 18 Iunie 2009 20:22
nu insel si nici nu sunt inselata.
R_F
Postat pe 18 Iunie 2009 20:24
CORECT!!!!!!!!

IL MANANC CU FULGI CU TOT.....

Postat pe 18 Iunie 2009 20:25
Sa te auda Dumnezeu!!!

Postat pe 18 Iunie 2009 20:26
:):):)

Postat pe 18 Iunie 2009 20:27
Doamne fereste!!!!!!!!!!!

esti nebuna?

Postat pe 18 Iunie 2009 20:28
De la: R_F, la data 2009-06-18 20:24:49nu insel si nici nu sunt inselata.


cata siguranta
scorpyoW
Postat pe 18 Iunie 2009 20:29
De la: cristina_cumva_yahoo_com, la data 2009-06-18 20:25:26CORECT!!!!!!!!

IL MANANC CU FULGI CU TOT.....

vai da ce rea esti!!!!
scorpyoW
Postat pe 18 Iunie 2009 20:30
Nu as putea sa il insel...dar l-as face sa se simta cel mai josnic om!!
jowanna2006
Postat pe 18 Iunie 2009 20:36
de ce?

arata i cat de puternica esti...doare mai tare....

Postat pe 18 Iunie 2009 20:40
De la: jowanna2006, la data 2009-06-18 20:36:33Nu as putea sa il insel...dar l-as face sa se simta cel mai josnic om!!


upsssssssssssssss
in seara asta numai fete rele sunt forum
scorpyoW
Postat pe 18 Iunie 2009 20:40
De ce puii mei tr sa te gandesti la asta??????

F.Y.....

I.L.Y WITH ALL MY HART

Postat pe 18 Iunie 2009 20:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
viata sexuala dupa aparitia unui copil in familie 33 De la: Barbie30 7 Iulie 2010 10:50
Barbatul balanta-femeia varsator 14 De la: manumarius 13 Mai 2010 17:41
claudiu_20 23 De la: anca0704 17 Mai 2009 15:29
Virgina la 22 de ani..de ras sau de plans? 25 De la: JustElla 11 Ianuarie 2015 18:33
Vrea mai multa afectiune 18 De la: Tharr 14 Noiembrie 2010 19:16