Setari Cookie-uri

fetelor voi ce ati face?

pai nu vreau sa ma despart de el,dar tu ce ai face daca ai sti ca in timp ce dormeai sotul tau ii dadea din patul vostru mesaje la una care cica a fost sau este indragostita de el?ai sta calma..........si in momentul in care eu am iesit cu o prietena a sunat-o sa vorbeasaca cu ea cu fetita in casa?
ii logic asa ceva sau traiesc eu in alta lume si nu stiu ce inseamna o familie? si da vreau dovezi daca se intampla ceva intre ei ca ma simt tradata si inselata,vreau sa termine cu ceea ce face pt ca toata lumea din fabrica zice ca este cu ea ...........................dar nimeni nu vb ceva concret
gonzila2000
Postat pe 9 Iunie 2009 11:42
gonzilo da' de divort n'ai auzit?




ufff chiar mi'e lene sa citesc tooooooooot
Diavolyta_
Postat pe 9 Iunie 2009 11:46
De la: gonzila2000, la data 2009-06-09 11:42:41pai nu vreau sa ma despart de el,dar tu ce ai face daca ai sti ca in timp ce dormeai sotul tau ii dadea din patul vostru mesaje la una care cica a fost sau este indragostita de el?ai sta calma..........si in momentul in care eu am iesit cu o prietena a sunat-o sa vorbeasaca cu ea cu fetita in casa?
ii logic asa ceva sau traiesc eu in alta lume si nu stiu ce inseamna o familie? si da vreau dovezi daca se intampla ceva intre ei ca ma simt tradata si inselata,vreau sa termine cu ceea ce face pt ca toata lumea din fabrica zice ca este cu ea ...........................dar nimeni nu vb ceva concret


vrei concret??
iesi cu un alt barbat si gata! doar iesi cu el , nu te si culca!
geo_x
Postat pe 9 Iunie 2009 11:46
De la: gonzila2000, la data 2009-06-09 11:42:41pai nu vreau sa ma despart de el,dar tu ce ai face daca ai sti ca in timp ce dormeai sotul tau ii dadea din patul vostru mesaje la una care cica a fost sau este indragostita de el?ai sta calma..........si in momentul in care eu am iesit cu o prietena a sunat-o sa vorbeasaca cu ea cu fetita in casa?
ii logic asa ceva sau traiesc eu in alta lume si nu stiu ce inseamna o familie? si da vreau dovezi daca se intampla ceva intre ei ca ma simt tradata si inselata,vreau sa termine cu ceea ce face pt ca toata lumea din fabrica zice ca este cu ea ...........................dar nimeni nu vb ceva concret


ma da ce sfat ai vrea sa auzi?!
mai ales cand tu gasesti scuze ca nu ai unde pleca..ca nu poti pleca de la munca...ca nu vrei sa o traumatizezi pe fiica-ta..si tot asa...

eu una personal la cel mai mic semn..,,ii dadeam eject..nu stateam sa ma macin si sa accept faza ca nu face nimic cu ea..da ii da mesaje si se intinde cu ea pe la munca...deci...ce sfat mai vrei?!
coffeeta
Postat pe 9 Iunie 2009 11:48
De la: gonzila2000, la data 2009-06-09 11:42:41pai nu vreau sa ma despart de el,dar tu ce ai face daca ai sti ca in timp ce dormeai sotul tau ii dadea din patul vostru mesaje la una care cica a fost sau este indragostita de el?ai sta calma..........si in momentul in care eu am iesit cu o prietena a sunat-o sa vorbeasaca cu ea cu fetita in casa?
ii logic asa ceva sau traiesc eu in alta lume si nu stiu ce inseamna o familie? si da vreau dovezi daca se intampla ceva intre ei ca ma simt tradata si inselata,vreau sa termine cu ceea ce face pt ca toata lumea din fabrica zice ca este cu ea ...........................dar nimeni nu vb ceva concret


cum spunea si geo pentru inceput incearca sa te calmezi nu te intzeleg care este problema reala?ma inseala dar nu-l las, el are voie eu nu am ,concret ce vrei?dovezi?asa crezi ca vei dormi mai linistita pentru ca din cat am citit oricum nu vrei sa te despartzi de el,cred ca asa de amorul artei vrei dovezi pentru a avea cu ce-i scoate ochii cand ii este lumea mai draga,nu te putem ajuta nu vezi esti singura care stie ce doreste de la viatza
donttouch
Postat pe 9 Iunie 2009 11:48
da' totusi pe mine nu vrea sa ma pupe nimeni?

Diavolyta_
Postat pe 9 Iunie 2009 11:48
De la: gonzila2000, la data 2009-06-09 11:42:41pai nu vreau sa ma despart de el,dar tu ce ai face daca ai sti ca in timp ce dormeai sotul tau ii dadea din patul vostru mesaje la una care cica a fost sau este indragostita de el?ai sta calma..........si in momentul in care eu am iesit cu o prietena a sunat-o sa vorbeasaca cu ea cu fetita in casa?
ii logic asa ceva sau traiesc eu in alta lume si nu stiu ce inseamna o familie? si da vreau dovezi daca se intampla ceva intre ei ca ma simt tradata si inselata,vreau sa termine cu ceea ce face pt ca toata lumea din fabrica zice ca este cu ea ...........................dar nimeni nu vb ceva concret



Iubita, ai grija ce-ti doresti. Gasirea unei dovezi, ar insemna sfarsitul relatiei voastre. Cum adica lumea din fabrica zice ca este cu ea? Parca spuneai ca nimeni nu-ti spune ceva concret. Ok. tu ai iesit cu o prietena, el a sunat o prietena ,poate din acelasi motiv pentru care ai iesit tu cu prietena.
valita76
Postat pe 9 Iunie 2009 11:49
De la: Diavolyta_, la data 2009-06-09 11:48:52da' totusi pe mine nu vrea sa ma pupe nimeni?




Ba daaaaa
Sa ai o zi excelenta!
valita76
Postat pe 9 Iunie 2009 11:50
De la: Diavolyta_, la data 2009-06-09 11:48:52da' totusi pe mine nu vrea sa ma pupe nimeni?



pupa nenea pe ea de dulceata
geo_x
Postat pe 9 Iunie 2009 11:50
oameni il vad discutand cu ea mereu si normal ca asta se spune ca este cu ea,lucru confirmat si de el,ca toata lumea barfeste acolo dar ca el nu-i baga in seama pt ca nu-i nimic adevarat..................si noaptea ce mesaje poate sa-i dea la o prietena,sa-i povesteasaca ce facuse cu mine cu o ora inainte ,sa-i faca pofta,sau ce?si daca ii da mesaje nevinovate si nu are nimic cu ea ,de ce le sterge ,si de ce isi tine tel ala ca sub sechestru?
gonzila2000
Postat pe 9 Iunie 2009 11:59
De la: gonzila2000, la data 2009-06-09 11:42:41pai nu vreau sa ma despart de el,dar tu ce ai face daca ai sti ca in timp ce dormeai sotul tau ii dadea din patul vostru mesaje la una care cica a fost sau este indragostita de el?ai sta calma..........si in momentul in care eu am iesit cu o prietena a sunat-o sa vorbeasaca cu ea cu fetita in casa?
ii logic asa ceva sau traiesc eu in alta lume si nu stiu ce inseamna o familie? si da vreau dovezi daca se intampla ceva intre ei ca ma simt tradata si inselata,vreau sa termine cu ceea ce face pt ca toata lumea din fabrica zice ca este cu ea ...........................dar nimeni nu vb ceva concret


da nu'ti fie rusine si spune'i in fata ce ai de reprosat....apoi vezi daca e sau nu e de divort da vezi sa nu auda aia mica
inna_1688
Postat pe 9 Iunie 2009 12:00
De la: valita76, la data 2009-06-09 11:50:18
De la: Diavolyta_, la data 2009-06-09 11:48:52da' totusi pe mine nu vrea sa ma pupe nimeni?




Ba daaaaa
Sa ai o zi excelenta!




Mersi la fel si tie
Diavolyta_
Postat pe 9 Iunie 2009 12:01
De la: geo_x, la data 2009-06-09 11:50:20
De la: Diavolyta_, la data 2009-06-09 11:48:52da' totusi pe mine nu vrea sa ma pupe nimeni?



pupa nenea pe ea de dulceata


pup si eu pe nenea dulchi di toooootttt
Diavolyta_
Postat pe 9 Iunie 2009 12:02
te pup eu diavolyta,iar daca nu vrei sa citesti ce scriu nu te obliga nimeni ,citeste alt subiect mai interesant,pt ca am cautat prieteni aici nu pe cineva care sa ma flituie................
gonzila2000
Postat pe 9 Iunie 2009 12:02
De la: gonzila2000, la data 2009-06-09 12:02:52 te pup eu diavolyta,iar daca nu vrei sa citesti ce scriu nu te obliga nimeni ,citeste alt subiect mai interesant,pt ca am cautat prieteni aici nu pe cineva care sa ma flituie................

vrei sa gasim solutii acolo unde nu exista decat una singura..pe care tu nu o accepti...dar asta nu inseamna ca suntem impotriva ta,clar?
coffeeta
Postat pe 9 Iunie 2009 12:09
EU zic ca isi bate joc de tine pe fata! nu ai ce dovezi sa cauti ca nu ai sa gasesti..si fara dovezi nu il poti acuza! .. si decat sa stai toata ziua sa cauti dovezi.care oricum nu exista..si iti zic eu.. ca daca are de facut ceva cu tipa aia face.si fara sa afli tu../zii ca daca nu te termina cu mesajele si telefoanele..va despartiti! ca nu esti marioneta sa te invarta cum vrea el! cum poti accepta asa ceva.el doarme noaptea langa tine si trimite mesaje la alta! si cum adica nu ai acces sa vezi ce mesaje? da ce-i asta? ..
Corina_cori
Postat pe 9 Iunie 2009 12:09
i-am reprosat dar o tine una si buna ca nu are nimic cu aia,ca eu sa-mi vad de mine si de familie,sa nu-l mai cicalesc ca pana la urma chiar se duce si de gura mea,sa nu-l mai atac,sa nu mai sufar ca sufar degeaba si tot asa ....................zice ca are voie sa vb cu cine vrea la tel,ca el nu ma controleaza cand dau telefoane si nu ajung la nici un rezultat.................cu vorbitul cu el...........desi la o cearta puternica acum o luna,de cand a inceput din nou sa vb cu tipa asta s-a enervat si a cerut divortul ,eu am zis ok..................a doau zi era normal acasa si cand l-am intrebat pai ce faci nu vrei sa divortam ,mi-a spus ca vedem pe parcurs ,si de atunci nu a mai vb nimeni de divort,ba acum de o saptamana,ma innebuneste sa merg sa ne interesam sa ne luam casa sa nu mai platim chirie si sa caut bilete pt vacanta.................nu mai inteleg nimic....................si apoi se converseaza cu aia......
gonzila2000
Postat pe 9 Iunie 2009 12:11
De la: gonzila2000, la data 2009-06-09 12:11:03i-am reprosat dar o tine una si buna ca nu are nimic cu aia,ca eu sa-mi vad de mine si de familie,sa nu-l mai cicalesc ca pana la urma chiar se duce si de gura mea,sa nu-l mai atac,sa nu mai sufar ca sufar degeaba si tot asa ....................zice ca are voie sa vb cu cine vrea la tel,ca el nu ma controleaza cand dau telefoane si nu ajung la nici un rezultat.................cu vorbitul cu el...........desi la o cearta puternica acum o luna,de cand a inceput din nou sa vb cu tipa asta s-a enervat si a cerut divortul ,eu am zis ok..................a doau zi era normal acasa si cand l-am intrebat pai ce faci nu vrei sa divortam ,mi-a spus ca vedem pe parcurs ,si de atunci nu a mai vb nimeni de divort,ba acum de o saptamana,ma innebuneste sa merg sa ne interesam sa ne luam casa sa nu mai platim chirie si sa caut bilete pt vacanta.................nu mai inteleg nimic....................si apoi se converseaza cu aia......



deja devii enervanta. serios!!
geo_x
Postat pe 9 Iunie 2009 12:11

Eu zic ca ai abordat problema gresit. Daca vrei sa-ti salvezi casnicia nu ar trebui sa te intereseze ce simte fatuca aia pentru el si nici dovezi concrete de infidelitate nu cauta,ci de ce comunica el mai mult cu ea ? Ce-i lipseste? poate comunicarea? Poate ii aduci prea multe reprosuri, poate il acuzi de lucruri pe care nu le-a facut dar cu aceasta atitudine il determini sa le faca ( la infidelitate ma refer). Poate ai uitat sa-l asculti si pe el.

Sunt doar presupuneri. In afara de aceasta problema , mai sunt si alte nemultumiri? El are nemultumiri pe care ti le-a spus? Tu ai tinut cont de ele?

Daca sterge mesajele, tu de unde stii ca le-a scris?
valita76
Postat pe 9 Iunie 2009 12:12
De la: gonzila2000, la data 2009-06-09 12:11:03i-am reprosat dar o tine una si buna ca nu are nimic cu aia,ca eu sa-mi vad de mine si de familie,sa nu-l mai cicalesc ca pana la urma chiar se duce si de gura mea,sa nu-l mai atac,sa nu mai sufar ca sufar degeaba si tot asa ....................zice ca are voie sa vb cu cine vrea la tel,ca el nu ma controleaza cand dau telefoane si nu ajung la nici un rezultat.................cu vorbitul cu el...........desi la o cearta puternica acum o luna,de cand a inceput din nou sa vb cu tipa asta s-a enervat si a cerut divortul ,eu am zis ok..................a doau zi era normal acasa si cand l-am intrebat pai ce faci nu vrei sa divortam ,mi-a spus ca vedem pe parcurs ,si de atunci nu a mai vb nimeni de divort,ba acum de o saptamana,ma innebuneste sa merg sa ne interesam sa ne luam casa sa nu mai platim chirie si sa caut bilete pt vacanta.................nu mai inteleg nimic....................si apoi se converseaza cu aia......


mda.....................tu nu:Batman,Batman!!!!
donttouch
Postat pe 9 Iunie 2009 12:13
De la: geo_x, la data 2009-06-09 12:11:50
De la: gonzila2000, la data 2009-06-09 12:11:03i-am reprosat dar o tine una si buna ca nu are nimic cu aia,ca eu sa-mi vad de mine si de familie,sa nu-l mai cicalesc ca pana la urma chiar se duce si de gura mea,sa nu-l mai atac,sa nu mai sufar ca sufar degeaba si tot asa ....................zice ca are voie sa vb cu cine vrea la tel,ca el nu ma controleaza cand dau telefoane si nu ajung la nici un rezultat.................cu vorbitul cu el...........desi la o cearta puternica acum o luna,de cand a inceput din nou sa vb cu tipa asta s-a enervat si a cerut divortul ,eu am zis ok..................a doau zi era normal acasa si cand l-am intrebat pai ce faci nu vrei sa divortam ,mi-a spus ca vedem pe parcurs ,si de atunci nu a mai vb nimeni de divort,ba acum de o saptamana,ma innebuneste sa merg sa ne interesam sa ne luam casa sa nu mai platim chirie si sa caut bilete pt vacanta.................nu mai inteleg nimic....................si apoi se converseaza cu aia......



deja devii enervanta. serios!!


ma gandesc daca devine asa de enervanta si de agasanta cu barbata-su si din tantar face armasar..nu o fi normal sa se duca ala la gara?
si mai ales daca toata lumea ii zice ceva si ea nu vrea,....si nu vrea sa inteleaga
coffeeta
Postat pe 9 Iunie 2009 12:14
e naspa sa divortezi..mai ales ca il iubesti..si aveti impreuna o fetita..nu stiu ce sa zic.poate o sa ii treaca gazele.. da incearca sa-l fac si tu gelos :) fa-te si tu ca trimiti mesaje :) daca vrei iti trimiti cu mine:)) si iti scriu eu niste vorbe dulci :)) .si tot asha faci exact cum face el:) ..sa vezi poate merge..alt sfat nu stiu sa-ti mai dau
Corina_cori
Postat pe 9 Iunie 2009 12:14
De la: coffeeta, la data 2009-06-09 12:14:36
De la: geo_x, la data 2009-06-09 12:11:50
De la: gonzila2000, la data 2009-06-09 12:11:03i-am reprosat dar o tine una si buna ca nu are nimic cu aia,ca eu sa-mi vad de mine si de familie,sa nu-l mai cicalesc ca pana la urma chiar se duce si de gura mea,sa nu-l mai atac,sa nu mai sufar ca sufar degeaba si tot asa ....................zice ca are voie sa vb cu cine vrea la tel,ca el nu ma controleaza cand dau telefoane si nu ajung la nici un rezultat.................cu vorbitul cu el...........desi la o cearta puternica acum o luna,de cand a inceput din nou sa vb cu tipa asta s-a enervat si a cerut divortul ,eu am zis ok..................a doau zi era normal acasa si cand l-am intrebat pai ce faci nu vrei sa divortam ,mi-a spus ca vedem pe parcurs ,si de atunci nu a mai vb nimeni de divort,ba acum de o saptamana,ma innebuneste sa merg sa ne interesam sa ne luam casa sa nu mai platim chirie si sa caut bilete pt vacanta.................nu mai inteleg nimic....................si apoi se converseaza cu aia......



deja devii enervanta. serios!!


ma gandesc daca devine asa de enervanta si de agasanta cu barbata-su si din tantar face armasar..nu o fi normal sa se duca ala la gara?
si mai ales daca toata lumea ii zice ceva si ea nu vrea,....si nu vrea sa inteleaga


apai incepi sa te gandesti serios la sinucidere............
ba nu, mai bine ma duc la alta!
geo_x
Postat pe 9 Iunie 2009 12:16
De la: Papusikmika, la data 2009-06-09 12:14:58e naspa sa divortezi..mai ales ca il iubesti..si aveti impreuna o fetita..nu stiu ce sa zic.poate o sa ii treaca gazele.. da incearca sa-l fac si tu gelos :) fa-te si tu ca trimiti mesaje :) daca vrei iti trimiti cu mine:)) si iti scriu eu niste vorbe dulci :)) .si tot asha faci exact cum face el:) ..sa vezi poate merge..alt sfat nu stiu sa-ti mai dau



ai nimerit exact unde trebuia si de la mesaje poate trecetzi si la altceva si uite asa se calmeaza spiritele
donttouch
Postat pe 9 Iunie 2009 12:17
De la: Papusikmika, la data 2009-06-09 12:09:28EU zic ca isi bate joc de tine pe fata! nu ai ce dovezi sa cauti ca nu ai sa gasesti..si fara dovezi nu il poti acuza! .. si decat sa stai toata ziua sa cauti dovezi.care oricum nu exista..si iti zic eu.. ca daca are de facut ceva cu tipa aia face.si fara sa afli tu../zii ca daca nu te termina cu mesajele si telefoanele..va despartiti! ca nu esti marioneta sa te invarta cum vrea el! cum poti accepta asa ceva.el doarme noaptea langa tine si trimite mesaje la alta! si cum adica nu ai acces sa vezi ce mesaje? da ce-i asta? ..


Tu de ce esti asa sigura ca nu exista dovezi sau ca nu le gaseste? Nu cumva esti cealalta?
valita76
Postat pe 9 Iunie 2009 12:26
De la: Diavolyta_, la data 2009-06-09 11:48:52da' totusi pe mine nu vrea sa ma pupe nimeni?



te pup si eu! o zi faina
inna_1688
Postat pe 9 Iunie 2009 12:44
De la: gonzila2000, la data 2009-06-09 12:02:52 te pup eu diavolyta,iar daca nu vrei sa citesti ce scriu nu te obliga nimeni ,citeste alt subiect mai interesant,pt ca am cautat prieteni aici nu pe cineva care sa ma flituie................



Da' io vreau sa scriu aici... Ai ceva impotriva?


eu nu vreau sa te pup ca m'am tzupalat pe tine
Diavolyta_
Postat pe 9 Iunie 2009 12:48
De la: inna_1688, la data 2009-06-09 12:44:22
De la: Diavolyta_, la data 2009-06-09 11:48:52da' totusi pe mine nu vrea sa ma pupe nimeni?



te pup si eu! o zi faina




La fel si tie
Diavolyta_
Postat pe 9 Iunie 2009 12:50
De la: Diavolyta_, la data 2009-06-09 12:50:15
De la: inna_1688, la data 2009-06-09 12:44:22
De la: Diavolyta_, la data 2009-06-09 11:48:52da' totusi pe mine nu vrea sa ma pupe nimeni?



te pup si eu! o zi faina




La fel si tie



multzam
inna_1688
Postat pe 9 Iunie 2009 12:57
valita76 :) BA DA!! sunt cealalta :))))
hihi glumesc :) .de unde stiu?
din experienta.poti sa faci lucruri fara ca cel de langa tine sa afle.poate sa stea si in cap .daca stii sa te ascunzi nu afla :)
Corina_cori
Postat pe 9 Iunie 2009 17:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Hello .. 20 De la: luchianramona 25 Februarie 2011 14:03
un pic de timp si pt mine pe forum??am nevoie de un sfat!:) multuuuumesccc!!! 26 De la: kudika421339 10 Decembrie 2011 16:09
NU STIU CE SA FAC AJUTOR !!!!! 33 De la: Alutza86 11 Mai 2010 12:50
ce sa fac?........mai are rost sa sufar? 31 De la: kudika320585 9 Septembrie 2010 01:31
Ce trebuie sa avem in vedere cand vorbim despre infidelitate? 1 De la: Dimitra26 27 Octombrie 2010 19:05