Setari Cookie-uri

un sfat.....simt k inebunesc :((

Ma numesc Andreea si as avea nevoie de un sfat...poate sa aud si parerea altor persoane sunt cu prietenul meu d 7 luni...stiu k e putin dar il iubesc....intre noi e o diferenta de 13 ani...(eu fac 21 el 34). unii pot spune k e o diferenta mare si k nu o s mearga dar eu sper k toata lumea sa se insele..desi suntem d putin timp impreuna am o mare problema AMIK LUI....pe care cu cunoaste de 15 ani.....fiinta asta m inebuneste....il suna d trei ori intr-o ora si knd ii raspunde a patra oara la tel il intreaba c face.....nu suna cu un motiv serios......nu sunt geloasa pe ea k femeie...nici nu as avea pe cine....doar k e stresanta ea k persoana.....l-am pus p iubitul meu sa aleaga intre noi 2 desi nu ar fi trebuit....si el a inceput propozitia cu EA !!!.....acum o suna p cumnata mea si vb urat despre prietenul meu...k e nesimtit si multe alte chestii.....k s nu uit....prietenul meu i-a facut mobila de bucatarie impreuna cu un amic de-al lui kre s-a dat l fund.....si acum tipa il suna si il streseaza cu mobila......l-am sfatuit pe prietenul meu s se duca s ii termine mobila renuntand eu l timpul nostru p care treb sa-l petrecem impreuna.....noi n vdm doar in week-end....s termine mobila aia o data ptr totdeauna...
ajutati-ma.....simt k inebunesc.....am facut bine....sau mai bine zis c treb s fac k relatia mea s continue

Postat pe 11 Iunie 2009 13:01
nu am inteles prea multe ...doar multe prescurtari si multi de "k".
Dar ce am putut pricepe...ca l-ai pus sa aleaga.Mare greseala.
Niciodata nu pui pe cineva sa aleaga decat atunci cand ai o anumita siguranta Si nici atunci nu te risti ,decat daca este ceva foarte grav.
Daca l-ai pus sa aleaga , el a ales pe cealalta iar tu accepti si mergi inainte ,dupa parerea mea , relatia este compromisa.

Diferenta de varsta nu conteaza .Sau nu ar fi contat daca tu ai fi avut cam 22-23 ani.Cred ca esti cam "necoapta" si pentru cei 21 ani care spui ca ii ai.
ella_c
Postat pe 11 Iunie 2009 13:11
De la: ella_c, la data 2009-06-11 13:11:04nu am inteles prea multe ...doar multe prescurtari si multi de "k".


Fii frate on topic, nu te mai da cu parerea referitor la modul in care scrie k nu esti tu einstein in gramatica si ortrografie !
kudika027602
Postat pe 11 Iunie 2009 14:30
De la: dex2a19, la data 2009-06-11 13:01:04Ma numesc Andreea si as avea nevoie de un sfat...poate sa aud si parerea altor persoane sunt cu prietenul meu d 7 luni...stiu k e putin dar il iubesc....intre noi e o diferenta de 13 ani...(eu fac 21 el 34). unii pot spune k e o diferenta mare si k nu o s mearga dar eu sper k toata lumea sa se insele..desi suntem d putin timp impreuna am o mare problema AMIK LUI....pe care cu cunoaste de 15 ani.....fiinta asta m inebuneste....il suna d trei ori intr-o ora si knd ii raspunde a patra oara la tel il intreaba c face.....nu suna cu un motiv serios......nu sunt geloasa pe ea k femeie...nici nu as avea pe cine....doar k e stresanta ea k persoana.....l-am pus p iubitul meu sa aleaga intre noi 2 desi nu ar fi trebuit....si el a inceput propozitia cu EA !!!.....acum o suna p cumnata mea si vb urat despre prietenul meu...k e nesimtit si multe alte chestii.....k s nu uit....prietenul meu i-a facut mobila de bucatarie impreuna cu un amic de-al lui kre s-a dat l fund.....si acum tipa il suna si il streseaza cu mobila......l-am sfatuit pe prietenul meu s se duca s ii termine mobila renuntand eu l timpul nostru p care treb sa-l petrecem impreuna.....noi n vdm doar in week-end....s termine mobila aia o data ptr totdeauna...
ajutati-ma.....simt k inebunesc.....am facut bine....sau mai bine zis c treb s fac k relatia mea s continue

Discuta cu el,dar nu in termenii descrisi aici...Fara nervi,fara insulte,fara ultimatumuri(aici ai grija,sa nu mai faci din astea niciodata decat daca e vb de ceva ffff grav).Explica-i omului ce te deranjeaza,ajungeti la o intelegere...E ,una,nu l-as mai lasa sa-i termine mobila lu` aia,duca-se dracu`...amica lui e cam de varsta lui,banuiesc...E evident ca tipa e geloasa pe tine!!!Deci nu-i da apa la moara...pupici si s-auzim de bine!!!
e_v_a
Postat pe 11 Iunie 2009 14:44
De la: kudika027602, la data 2009-06-11 14:30:50
De la: ella_c, la data 2009-06-11 13:11:04nu am inteles prea multe ...doar multe prescurtari si multi de "k".


Fii frate on topic, nu te mai da cu parerea referitor la modul in care scrie k nu esti tu einstein in gramatica si ortrografie !

Referitor la gramatica si ortografie,uneori este foarte greu sa citesti un mesaj,,codat"...iti pierzi rabdarea...nu e o obsesie pt.gramatica la ella...cel putin asa cred...am patit si eu sa n-am rabdare
Asa ca fii calma...pupicei!
e_v_a
Postat pe 11 Iunie 2009 14:48
imi pare rau pentru prescurtari si pentru prea multe "k"....doar ca asa m-am obisnuit de pe mess...si in plus am vrut sa-mi spun of-ul cat mai repede, sa spun tot ce mi se intampla si sa primesc sfaturi ca sa nu ajung sa cred ca am inebunit....imi cer mii de scuze inca o data

Postat pe 11 Iunie 2009 16:26
De la: kudika027602, la data 2009-06-11 14:30:50
De la: ella_c, la data 2009-06-11 13:11:04nu am inteles prea multe ...doar multe prescurtari si multi de "k".


Fii frate on topic, nu te mai da cu parerea referitor la modul in care scrie k nu esti tu einstein in gramatica si ortrografie !


Frateeeee...vezi ca esti off topic

iris_4_ever
Postat pe 11 Iunie 2009 17:17
De la: dex2a19, la data 2009-06-11 13:01:04 si el a inceput propozitia cu EA !!!.....acum o suna p cumnata mea si vb urat despre prietenul meu...


Andreaa....aici m-ai pierdut
A inceput propozitia cu ea dar cum a terminat-o nu zici desi tinand cont de faptul ca acum tipa o suna pe cumnata ca sa-l vorbeasca pe el de rau

Sa inteleg ca i-a zis sa nu-l mai sune sau cum ?

Nici eu nu-s de acord sa-l pui sa aleaga intre voi doua pentru ca oricum nu erai geloasa pe ea asa ca de ce dorinta asta de a-l pune sa aleaga ?
Pentru ca-l suna intr-o ora de cel putin 3 ori ....asa si ?

El nu e in stare sa-i spuna ca in ora urmatoare isi satisface iubita asa ca ar fi cazul sa nu-l deranjeze sau se conversa cu ea la telefon de fiecare data cand il suna ?

iris_4_ever
Postat pe 11 Iunie 2009 17:24
De la: kudika027602, la data 2009-06-11 14:30:50
De la: ella_c, la data 2009-06-11 13:11:04nu am inteles prea multe ...doar multe prescurtari si multi de "k".


Fii frate on topic, nu te mai da cu parerea referitor la modul in care scrie k nu esti tu einstein in gramatica si ortrografie !


Dragutza, cine a murit si te-a lasat pe tine moderator al topicului asta?
TU ai fost on topic, ce zici?
Dor_a
Postat pe 11 Iunie 2009 18:39
De la: kudika027602, la data 2009-06-11 14:30:50
De la: ella_c, la data 2009-06-11 13:11:04nu am inteles prea multe ...doar multe prescurtari si multi de "k".


Fii frate on topic, nu te mai da cu parerea referitor la modul in care scrie k nu esti tu einstein in gramatica si ortrografie !


Daca ai ceva de comentat referitor la subiect nu te opreste nimeni sa o faci.
Modul cum comentez sau cum postez eu pe acest topic putea sa o deranjeze pe initiatoarea topicului ,nicidecum pe o ..."kudika...."(scuza-ma ,dar nu stiu cum sa ma adresez).
Dintre noi doua cu siguranta nu eu am fost off topic.
"Frate" ti-o frate-tau ,nu eu !
ella_c
Postat pe 11 Iunie 2009 18:40
Si ca sa fiu on topic... Maare greseala faza cu alesul! Maare, dar ce sa-i faci... din greseli invatam... In rest... Subscriu la ce a zis Ella.
Daca ai facut bine acum, cu mobila... da, ai facut... Treaba e ca ai gresit rau inainte... Ma rog... Bafta multa.
Dor_a
Postat pe 11 Iunie 2009 18:42
multumesc fetelor !
se pare ca am deranjat-o pe don'soara
ella_c
Postat pe 11 Iunie 2009 18:43
De la: kudika027602, la data 2009-06-11 14:30:50
De la: ella_c, la data 2009-06-11 13:11:04nu am inteles prea multe ...doar multe prescurtari si multi de "k".


Fii frate on topic, nu te mai da cu parerea referitor la modul in care scrie k nu esti tu einstein in gramatica si ortrografie !



bine ca te avem pe tine, ca altfel .. chiar am crede ca suntem einstein! ...chiar daca el a fost mascul .
morticia_adams
Postat pe 11 Iunie 2009 20:04
De la: morticia_adams, la data 2009-06-11 20:04:50
De la: kudika027602, la data 2009-06-11 14:30:50
De la: ella_c, la data 2009-06-11 13:11:04nu am inteles prea multe ...doar multe prescurtari si multi de "k".


Fii frate on topic, nu te mai da cu parerea referitor la modul in care scrie k nu esti tu einstein in gramatica si ortrografie !



bine ca te avem pe tine, ca altfel .. chiar am crede ca suntem einstein! ...chiar daca el a fost mascul .


Dor_a
Postat pe 12 Iunie 2009 11:03
De la: dex2a19, la data 2009-06-11 13:01:04Ma numesc Andreea si as avea nevoie de un sfat...poate sa aud si parerea altor persoane sunt cu prietenul meu d 7 luni...stiu k e putin dar il iubesc....intre noi e o diferenta de 13 ani...(eu fac 21 el 34). unii pot spune k e o diferenta mare si k nu o s mearga dar eu sper k toata lumea sa se insele..desi suntem d putin timp impreuna am o mare problema AMIK LUI....pe care cu cunoaste de 15 ani.....fiinta asta m inebuneste....il suna d trei ori intr-o ora si knd ii raspunde a patra oara la tel il intreaba c face.....nu suna cu un motiv serios......nu sunt geloasa pe ea k femeie...nici nu as avea pe cine....doar k e stresanta ea k persoana.....l-am pus p iubitul meu sa aleaga intre noi 2 desi nu ar fi trebuit....si el a inceput propozitia cu EA !!!.....acum o suna p cumnata mea si vb urat despre prietenul meu...k e nesimtit si multe alte chestii.....k s nu uit....prietenul meu i-a facut mobila de bucatarie impreuna cu un amic de-al lui kre s-a dat l fund.....si acum tipa il suna si il streseaza cu mobila......l-am sfatuit pe prietenul meu s se duca s ii termine mobila renuntand eu l timpul nostru p care treb sa-l petrecem impreuna.....noi n vdm doar in week-end....s termine mobila aia o data ptr totdeauna...
ajutati-ma.....simt k inebunesc.....am facut bine....sau mai bine zis c treb s fac k relatia mea s continue



draga mea, mai stai putin , pana inebunesti.
pentru nebunie am cele mai bune sfaturi!
geo_x
Postat pe 12 Iunie 2009 11:07
De la: geo_x, la data 2009-06-12 11:07:50
De la: dex2a19, la data 2009-06-11 13:01:04Ma numesc Andreea si as avea nevoie de un sfat...poate sa aud si parerea altor persoane sunt cu prietenul meu d 7 luni...stiu k e putin dar il iubesc....intre noi e o diferenta de 13 ani...(eu fac 21 el 34). unii pot spune k e o diferenta mare si k nu o s mearga dar eu sper k toata lumea sa se insele..desi suntem d putin timp impreuna am o mare problema AMIK LUI....pe care cu cunoaste de 15 ani.....fiinta asta m inebuneste....il suna d trei ori intr-o ora si knd ii raspunde a patra oara la tel il intreaba c face.....nu suna cu un motiv serios......nu sunt geloasa pe ea k femeie...nici nu as avea pe cine....doar k e stresanta ea k persoana.....l-am pus p iubitul meu sa aleaga intre noi 2 desi nu ar fi trebuit....si el a inceput propozitia cu EA !!!.....acum o suna p cumnata mea si vb urat despre prietenul meu...k e nesimtit si multe alte chestii.....k s nu uit....prietenul meu i-a facut mobila de bucatarie impreuna cu un amic de-al lui kre s-a dat l fund.....si acum tipa il suna si il streseaza cu mobila......l-am sfatuit pe prietenul meu s se duca s ii termine mobila renuntand eu l timpul nostru p care treb sa-l petrecem impreuna.....noi n vdm doar in week-end....s termine mobila aia o data ptr totdeauna...
ajutati-ma.....simt k inebunesc.....am facut bine....sau mai bine zis c treb s fac k relatia mea s continue



draga mea, mai stai putin , pana inebunesti.
pentru nebunie am cele mai bune sfaturi!




Dor_a
Postat pe 12 Iunie 2009 23:45
l cm ai scris u asa aici (Vacante si hoteluri!!???) cre k ar trebui s t gandesti serios k d,ai innebunit deja
mitura
Postat pe 17 Iunie 2009 22:16
nu ma deranjaza greselile gramaticale ,dar..........daca le-ai fi"asezat "intr-o ordine sa-nteleg si eu ceva te-as fi putut ajutat,se rupe filmu la jumate...
yza79
Postat pe 20 Iunie 2009 01:40
Tu simti ca inebunesti din atat ?Pe prietenul meu inca il suna fosta lui iubita cu care a stat 4 ani nu dooar o amica...eu ce ar trebui sa fac?Sfatul meu e sa te calmezi sa respiri si sa nu mai il pui sa aleaga sau sa il bati la cap cu asta...las-o pe ea sa-l streseze nu-l stresa tu.Daca o vroia pe aia era cu ia pana acu nu pierdea timpul cu tine
sweet_mirela2
Postat pe 22 Iunie 2009 13:56
De la: sweet_mirela2, la data 2009-06-22 13:56:32Tu simti ca inebunesti din atat ?Pe prietenul meu inca il suna fosta lui iubita cu care a stat 4 ani nu dooar o amica...eu ce ar trebui sa fac?Sfatul meu e sa te calmezi sa respiri si sa nu mai il pui sa aleaga sau sa il bati la cap cu asta...las-o pe ea sa-l streseze nu-l stresa tu.Daca o vroia pe aia era cu ia pana acu nu pierdea timpul cu tine


Nu stiu daca e chiar asa. Si eu sunt intr-o situatie similara. El sta cu mine dar cand am pus problema de ce mai vb cu fosta - mi-a spus ca e indecis - si are nevoie de o pauza. Asta dupa ce sta cu mine de 1 an - suntem mutati impreuna de 1 an!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alandana
Postat pe 22 Iunie 2009 14:02
Asa ca azi l-am pus sa aleaga. Eu cred ca statea cu mine tocmai pentru ca nu l-am pus sa aleaga si nu l-am "stresat".
Alandana
Postat pe 22 Iunie 2009 14:04
De la: sweet_mirela2, la data 2009-06-22 13:56:32Tu simti ca inebunesti din atat ?Pe prietenul meu inca il suna fosta lui iubita cu care a stat 4 ani nu dooar o amica...eu ce ar trebui sa fac?Sfatul meu e sa te calmezi sa respiri si sa nu mai il pui sa aleaga sau sa il bati la cap cu asta...las-o pe ea sa-l streseze nu-l stresa tu.Daca o vroia pe aia era cu ia pana acu nu pierdea timpul cu tine


a ales-o pe ea......ne stim de 7 luni.....ii face o mobila de bucatarie pe care nu o mai termina de ansamblat ...si mai ce am inteles? aaa ca ....se vad doar in wekend....bla bla bla....cati ani are amica??
truelife
Postat pe 22 Iunie 2009 14:04
Fetelor....invata-ti sa aveti totul sau nimic...nu stiu de ce va multumiti cu jumatati de masura!
truelife
Postat pe 22 Iunie 2009 14:06
am si eu o intrebare.. cand avem o relatie de lunga durata asa.. de ce naiba... tre sa ne fie frica de fostele... prietene? eu mereu cand am o relatie ma gandesc si l fostele lui prietene.. ca cine stie.. poate se va intoarce la una din ele.. si nush ce sa zic...asa mi s-a intamplat mai demult.. eram cu prietenu meu.. la un concert.. si pac vine una in bratele lui.. si-l pupa.. p obraz etc.. si foarte entuziasmata il intreba ce face.. dupa ce a plecat fata... l-am intrebat.. cn e si mi-a zis fosta... asta nu inteleg.. o data ce ai terminat cu tipu relatia.. de ce il mai cauti??
pappy
Postat pe 22 Iunie 2009 14:09
ma bucur mult pentru tine.. sincer eu n-as face asa ceva.. o data frate ce m-am despartit de el.. dute si lasa-ma sa-mi continui viata .. mai ales.. stiind.. ca ai pus mult suflet l el.. sa te lase in pace ca suferi.. din cauza ca nu-l poti uita.. si adevaru asta e .. sunt unele fete .. carora le place foarte mult sa fie in centrul atentiei..mai mult ptr ele e o competitie.. dekt dragoste
pappy
Postat pe 22 Iunie 2009 14:22
De la: truelife, la data 2009-06-22 14:06:27Fetelor....invata-ti sa aveti totul sau nimic...nu stiu de ce va multumiti cu jumatati de masura!



Asa este - trebuie sa fim pretentioase - e totul sau nimic
Alandana
Postat pe 22 Iunie 2009 14:25
De la: Alandana, la data 2009-06-22 14:25:31
De la: truelife, la data 2009-06-22 14:06:27Fetelor....invata-ti sa aveti totul sau nimic...nu stiu de ce va multumiti cu jumatati de masura!



Asa este - trebuie sa fim pretentioase - e totul sau nimic


DA ca avem de ce ...ddar na cum iti asterni asa dormi! ......eu una odata am facut greseala de a ierta o greseala si O DATA a ramas.:) deci ori e doar pentru tine ORI nu e deloc!
truelife
Postat pe 22 Iunie 2009 14:28
De la: Alandana, la data 2009-06-22 14:04:15Asa ca azi l-am pus sa aleaga. Eu cred ca statea cu mine tocmai pentru ca nu l-am pus sa aleaga si nu l-am "stresat".



Si pe cine a ales?La inceput si eu il stresam cu asta eu sau ea..zicea ca pe mine dar vb in continuare cu ea pe ascuns...asa ca ce folos asta cu alesu?
sweet_mirela2
Postat pe 22 Iunie 2009 15:06
De la: dex2a19, la data 2009-06-11 13:01:04Ma numesc Andreea si as avea nevoie de un sfat...poate sa aud si parerea altor persoane sunt cu prietenul meu d 7 luni...stiu k e putin dar il iubesc....intre noi e o diferenta de 13 ani...(eu fac 21 el 34). unii pot spune k e o diferenta mare si k nu o s mearga dar eu sper k toata lumea sa se insele..desi suntem d putin timp impreuna am o mare problema AMIK LUI....pe care cu cunoaste de 15 ani.....fiinta asta m inebuneste....il suna d trei ori intr-o ora si knd ii raspunde a patra oara la tel il intreaba c face.....nu suna cu un motiv serios......nu sunt geloasa pe ea k femeie...nici nu as avea pe cine....doar k e stresanta ea k persoana.....l-am pus p iubitul meu sa aleaga intre noi 2 desi nu ar fi trebuit....si el a inceput propozitia cu EA !!!.....acum o suna p cumnata mea si vb urat despre prietenul meu...k e nesimtit si multe alte chestii.....k s nu uit....prietenul meu i-a facut mobila de bucatarie impreuna cu un amic de-al lui kre s-a dat l fund.....si acum tipa il suna si il streseaza cu mobila......l-am sfatuit pe prietenul meu s se duca s ii termine mobila renuntand eu l timpul nostru p care treb sa-l petrecem impreuna.....noi n vdm doar in week-end....s termine mobila aia o data ptr totdeauna...
ajutati-ma.....simt k inebunesc.....am facut bine....sau mai bine zis c treb s fac k relatia mea s continue

mmmmm....ba eu as zice ca esti geloasa pe ea, dar nu vrei sa recunosti. Si stii ce...nici macar nu te blamez pt asta; si eu cred ca as fi la fel. Am fost o data intr-o situatie din asta, slava domnului ca nu pentru mult timp. Si eu simteam la fel ca tine, ma simteam in competitie cu ea pentru timpul lui. Iar ea nu avea nici o problema. Tin minte ca eram o data impreuna (eu si el) si l-a sunat ea, crizata toata ca vrea sa se vada cu el ca are nu stiu ce problema; si a insistat sa se vada desi el i-a spus ca e cu mine. I-am spus sa se duca, ca nu ma supar, eram chiar curioasa care e problema aia de viata si de moarte. A fost un test daca vrei pentru ea, ca sa vad in ce ape se scalda. Si m-am convins: nu era nimic urgent, ci doar nevoia ei de a-l controla. Intre timp ne-am despartit noi, eu si el adica, din cu totul alte cauze, asa ca dn pacate nu stiu sa-ti spun ce as fi facut in continuare :))) Dar cred ca as fi mers cu el, de fiecare data cand ea vroia sa-l vada, pana s-ar fi saturat ea.
Poate tu ar trebui sa vezi ce-l leaga pe el de tipa aia care il tot suna. Ca totusi.....n-o fi nici aia nebuna, daca nu gaseste raspuns la el sa continue sa il caute. Si.....faza cu alesul nici eu nu sunt de acord dintr-un singur motiv: pe oricine vei pune sa aleaga va face exact ce ai vrea tu, doar ca sa-ti arate ca are orgoliu si nu face ce vrei tu. Succes!
Genty_ana
Postat pe 30 Iunie 2009 17:32
Buna ziua,
Va impartasesc cateva detalii despre un nou produs (unic si patentat). Este vorba despre absorbante active (Love Moon) ale corporatiei Winalite,si care se deosebesc de oricare altele, prin faptul ca au incorporat in ele o banda dintr-un materal special (patentat), ce in contact cu corpul emite o mare concentratie de ioni negativi.Este un produs revolutionar,cu actiune imediata si eficace. Ionii negativi (anionii),datorita sarcinii electrice negative distrug bacteriile anaerobe(care au sarcina electrica pozitiva), au efecte benefice in starea generala de sanatate si in numeroase afectiuni(eroziune si infectii cu toate tipurile de bacterii pe colului uterin,candidoze,chist ovarian,miom uterin,fibromiom,endometrioza,infectia cailor urinare,prolaps vaginal,incontinenta de urina,arsuri termice,dismenoree,scurgeri excesive,herpes,cancer de col uterin,etc).Actiunea generarii de anioni este complet naturala si nu are nici o contraindicatie.In plus,elimina mirosurile. Semnificativ este ca se folosesc si de catre barbati, cu efecte benefice in adenom de prostata, hemoroizi, etc. In plus,foarte important este ca se livreaza impreuna cu seturi (carduri) de autoanalize (GRATIS !) pentru aflarea imediata a starii de sanatate(in special a colului uterin) etc. In Romania deabea incep sa fie cunoscute,in lume fiind deja un miliard de beneficiari ai produsului (intotdeauna fiind printre primii informati este un imens avantaj, in caz ca doriti sa faceti o afacere din simpla promovare a absorbantelor si nu doar sa fiti un simplu consumator). In lume , inclusiv in America, se afla pe piata deja de 2 ani.Produsele au cetificate FDA-USA si UE. Diferenta de pret fata de absorbantele obisnuite este nesemnificativa, in raport cu multele avantaje oferite de tampoanele anionice cu protectie activa. Relatii : loapersonal@yahoo.com sau 0745.074.755
kudika028076
Postat pe 30 Iunie 2009 19:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cazare Valea Prahovei 1 De la: gabiniculaie 19 Ianuarie 2009 23:35
munte 9 De la: Cassey 13 Mai 2009 18:19
AMSTERDAM 18 De la: MaraDonna 1 Octombrie 2009 23:38
aveti chef de vacanta?de relaxare..? 27 De la: Cassey 13 Mai 2009 18:19
Cumpar prieteni! 11 De la: cathysailor 31 Mai 2009 01:07