Setari Cookie-uri

orgasm sau nu :))

Eu cred ca initiatorul topicului a reactionat pe buna dreptate! Chiar eu citind toate aberatiile alea de replici gen mirc , tipice unor pusti de 12 ani cu exces de hormoni, m-as fi sesizat oricum. Un subiect de discutie este deschis de cineva cu adevarat preocupat de o problema, nu asa, in dorul lelii. Si cred ca atitudinea lui a fost normala la inceput, pana cand s-au intrecut cu gluma cativa "vorbareti". Abia apoi i-a admonestat.

Aici nu e vorba de libera exprimare, faceti diferenta, ci de bun simt. Este o dovada de lipsa de bun simt sa deviezi o discutie de la subiectul initial doar pentru ca ai tu chef de flirturi virtuale sau te plictisesti. Dati-va pm, faceti schimb de id'uri si gata, e simplu! Ne scutiti pe noi ceilalti de prostiile voastre, caci poate chiar ne intereseaza ceea ce se discuta.

Cat despre problema ta, cred si eu asa cum s-a mai spus ca nu doreste sa iti raneasca sentimentele sau orgoliul si poate da putina emfaza trairilor Sau poate este mai neexperimentata si poate nu se cunoaste indeajuns de bine si nu stie sa iti spuna unde este problema, poate ca nu isi da seama ca e loc de mai bine. E complicat, dar pana la urma nu face un scop din asta, iti spun punctul meu de vedere ca fata. Simplul act te poate implini spiritual...chiar daca nu are mereu happy-end dpdv senzorial. Esti de admirat ca te preocupa asta si pari chiar un fin observator...e bine sa te straduiesti, dar nu face din asta un scop de sine astfel incat sa uiti de fapt sa traiesti momentul. Multa bafta!
lyssis
Postat pe 15 Iunie 2009 21:33
eu cred ca e mai mult partea cu "locul de mai bine" ...pt ca sunt primul cu care a facut sex/dragoste ... nu stie prea multe despre asa ceva ... cred eu ... in fine ... mi-a cam ajuns cu forumurile :)) nu o sa mai deschid in viata mea asemenea subiecte pe un forum ...cel putin nu pe forumul asta ... si nici nu mai vreau pareri .. close :) insa imi multumesc pt sfaturi (lyssis) , si pentru faptul ca ai pierdut timpul sa citesti tot ... ca doar asa iti poti da seama de ce ma apuc si insult anumite ..... persoane. numai bine !


iar u nicoXXXX ... eu am impresia ca ma-ta e mohicanca in cazul in care imi recomanzi sa-mi cinstesc prietena cu o bere ... pacat ca ea nu-i "barbat bine" asa cum esti u ...all the best !

Postat pe 15 Iunie 2009 22:08
De la: lyssis, la data 2009-06-15 21:33:20Eu cred ca initiatorul topicului a reactionat pe buna dreptate! Chiar eu citind toate aberatiile alea de replici gen mirc , tipice unor pusti de 12 ani cu exces de hormoni, m-as fi sesizat oricum. Un subiect de discutie este deschis de cineva cu adevarat preocupat de o problema, nu asa, in dorul lelii. Si cred ca atitudinea lui a fost normala la inceput, pana cand s-au intrecut cu gluma cativa "vorbareti". Abia apoi i-a admonestat.

Aici nu e vorba de libera exprimare, faceti diferenta, ci de bun simt. Este o dovada de lipsa de bun simt sa deviezi o discutie de la subiectul initial doar pentru ca ai tu chef de flirturi virtuale sau te plictisesti. Dati-va pm, faceti schimb de id'uri si gata, e simplu! Ne scutiti pe noi ceilalti de prostiile voastre, caci poate chiar ne intereseaza ceea ce se discuta.

Cat despre problema ta, cred si eu asa cum s-a mai spus ca nu doreste sa iti raneasca sentimentele sau orgoliul si poate da putina emfaza trairilor Sau poate este mai neexperimentata si poate nu se cunoaste indeajuns de bine si nu stie sa iti spuna unde este problema, poate ca nu isi da seama ca e loc de mai bine. E complicat, dar pana la urma nu face un scop din asta, iti spun punctul meu de vedere ca fata. Simplul act te poate implini spiritual...chiar daca nu are mereu happy-end dpdv senzorial. Esti de admirat ca te preocupa asta si pari chiar un fin observator...e bine sa te straduiesti, dar nu face din asta un scop de sine astfel incat sa uiti de fapt sa traiesti momentul. Multa bafta!
bravooooo esti desteaptaaaaa,,,,interesant subiectt,,,,,nu ti se pare mai interesant ,,,dc nu mai vedem nici un bondar,,,,nu ti se pare mai interesant dc nu mai gasim nici un melc,,,,,dc nu mai ninge iarna,,,,dc nu sa mai planteaza copaci,,,,,dc nu mai vezi nici un flutureeee,,,,,,,,,,nu mai aveti in cap decat orgasmeeee,,,,,,,ce e asa dificil ,,,cu o simpla intrebare rezolva problema,,,,,,,,bagativa mintile in cap
thadoog
Postat pe 15 Iunie 2009 23:55
De la: ultimuldin038202, la data 2009-06-15 22:08:42eu cred ca e mai mult partea cu "locul de mai bine" ...pt ca sunt primul cu care a facut sex/dragoste ... nu stie prea multe despre asa ceva ... cred eu ... in fine ... mi-a cam ajuns cu forumurile :)) nu o sa mai deschid in viata mea asemenea subiecte pe un forum ...cel putin nu pe forumul asta ... si nici nu mai vreau pareri .. close :) insa imi multumesc pt sfaturi (lyssis) , si pentru faptul ca ai pierdut timpul sa citesti tot ... ca doar asa iti poti da seama de ce ma apuc si insult anumite ..... persoane. numai bine !


iar u nicoXXXX ... eu am impresia ca ma-ta e mohicanca in cazul in care imi recomanzi sa-mi cinstesc prietena cu o bere ... pacat ca ea nu-i "barbat bine" asa cum esti u ...all the best !
.......
auzi mai......jiji....... ...daca nu-mi iei in calcul sfaturile........
nu e o problema......pot sa-i dau eu o bere..iti promit c-o duc pana la capat.........si retur.....
asta daca nu te superi.......... daca nu m'asculti.........nu-i da draga nimic......o sa-i dea altii......
si stai pe taramurile tale........ca ai impresii proaste........
nico1234
Postat pe 16 Iunie 2009 00:53
De la: ultimuldin038202, la data 2009-06-15 00:53:15...ca se pare ca moderatorii si adminii verifica altceva decat bunafunctionare a forumului ... unii din voi sunteti complet idioti ... din cauza voastra nu da romania inainte :)))) din cauza astora ca voi .... topic inchis , cont sters etc etc etc...... pierdere de timp


Ce moderatori? Ce admini? Codrii Vlasiei!
Kathara
Postat pe 16 Iunie 2009 01:12
Sfat ti-am dat si eu. Mi-ai raspuns. Eu zic ca ar trebui sa fii mai insistent. Fiecare dintre noi ( femeile spun, pt ca barbatii oricum au orgasm) , a fost incepatoare si nu cred ca stia de la inceput ce ii place si cum sa reactioneze. Eu una, am trecut prin asta. Poate trebuie sa ai rabdare. In plus, apreciez efortul pe care il depui. Si da, si pe mine ma deranjeaza discutiile offtopic si m-as fi enervat. Toate cele bune!
kudi_onutsa
Postat pe 16 Iunie 2009 10:01
De la: kudi_onutsa, la data 2009-06-16 10:01:04Sfat ti-am dat si eu. Mi-ai raspuns. Eu zic ca ar trebui sa fii mai insistent. Fiecare dintre noi ( femeile spun, pt ca barbatii oricum au orgasm) , a fost incepatoare si nu cred ca stia de la inceput ce ii place si cum sa reactioneze. Eu una, am trecut prin asta. Poate trebuie sa ai rabdare. In plus, apreciez efortul pe care il depui. Si da, si pe mine ma deranjeaza discutiile offtopic si m-as fi enervat. Toate cele bune!
pai atunci ,,,hai te te badg in topikkk
thadoog
Postat pe 16 Iunie 2009 16:52
De la: kudi_onutsa, la data 2009-06-16 10:01:04Sfat ti-am dat si eu. Mi-ai raspuns. Eu zic ca ar trebui sa fii mai insistent. Fiecare dintre noi ( femeile spun, pt ca barbatii oricum au orgasm) , a fost incepatoare si nu cred ca stia de la inceput ce ii place si cum sa reactioneze. Eu una, am trecut prin asta. Poate trebuie sa ai rabdare. In plus, apreciez efortul pe care il depui. Si da, si pe mine ma deranjeaza discutiile offtopic si m-as fi enervat. Toate cele bune!
da vad ca nu mai esti incepatoare esti experta in penisuriii,,,,,poate vrei sa aduc ceva armate cu mine
thadoog
Postat pe 16 Iunie 2009 16:54
"thadoog" ... daca pe tine nu te intereseaza subiectul, poate esti virgin sau poate te intereseaza doar propria bunastare... uite ca pe noi ceilalti ne intereseaza, ca atare stam unde se discuta despre asta. ce nu inteleg e ce cauti tu aici incercand sa te bagi in seama (fara succes) cu diverse forumiste. tu esti intrusul in topicul asta.

nu vreau sa imi dau cu presupusul in legatura cu tine , dar daca ai fi creat tu un topic cu preocuparile astea ale tale ecologiste care pe mine nu ma intereseaza, nu as fi intrat sa fac cacealma acolo sau sa te intreb de ce nu te preocupa orgasmele.

stai in banca ta si nu cred ca se va lua nimeni din senin de tine. si nu cred ca e cazul sa fii mitocan si sa spui ca e "experta in penisuri" ... care e problema ta de fapt?

ah... si inca ceva... incearca sa fii mai coerent in exprimare ca esti "greu de citit" ... si asta in sensul rau. da dovada ca intr-adevar ai 27 de ani si ai ceva in cap. altfel, cred ca am sa te ignor si eu ca cel care a deschis topicul... nu de alta, dar timpul e pretios.
lyssis
Postat pe 16 Iunie 2009 17:04
De la: lyssis, la data 2009-06-16 17:04:42"thadoog" ... daca pe tine nu te intereseaza subiectul, poate esti virgin sau poate te intereseaza doar propria bunastare... uite ca pe noi ceilalti ne intereseaza, ca atare stam unde se discuta despre asta. ce nu inteleg e ce cauti tu aici incercand sa te bagi in seama (fara succes) cu diverse forumiste. tu esti intrusul in topicul asta.

nu vreau sa imi dau cu presupusul in legatura cu tine , dar daca ai fi creat tu un topic cu preocuparile astea ale tale ecologiste care pe mine nu ma intereseaza, nu as fi intrat sa fac cacealma acolo sau sa te intreb de ce nu te preocupa orgasmele.

stai in banca ta si nu cred ca se va lua nimeni din senin de tine. si nu cred ca e cazul sa fii mitocan si sa spui ca e "experta in penisuri" ... care e problema ta de fapt?

ah... si inca ceva... incearca sa fii mai coerent in exprimare ca esti "greu de citit" ... si asta in sensul rau. da dovada ca intr-adevar ai 27 de ani si ai ceva in cap. altfel, cred ca am sa te ignor si eu ca cel care a deschis topicul... nu de alta, dar timpul e pretios.

asa sa si faci! cu cat il bagi mai mult in seama, cu atat mai mult ii dai apa la moara!
anca0704
Postat pe 16 Iunie 2009 17:09
bine punctat. prostii sunt prosti n-ai ce la face...se nasc cu aceasta calitate. Cititnd mai multe "discutii" mi-am dat seama ca se poarta sa fii prost...uitasem ca e la moda .
De la: lyssis, la data 2009-06-15 21:33:20Eu cred ca initiatorul topicului a reactionat pe buna dreptate! Chiar eu citind toate aberatiile alea de replici gen mirc , tipice unor pusti de 12 ani cu exces de hormoni, m-as fi sesizat oricum. Un subiect de discutie este deschis de cineva cu adevarat preocupat de o problema, nu asa, in dorul lelii. Si cred ca atitudinea lui a fost normala la inceput, pana cand s-au intrecut cu gluma cativa "vorbareti". Abia apoi i-a admonestat.

Aici nu e vorba de libera exprimare, faceti diferenta, ci de bun simt. Este o dovada de lipsa de bun simt sa deviezi o discutie de la subiectul initial doar pentru ca ai tu chef de flirturi virtuale sau te plictisesti. Dati-va pm, faceti schimb de id'uri si gata, e simplu! Ne scutiti pe noi ceilalti de prostiile voastre, caci poate chiar ne intereseaza ceea ce se discuta.

Cat despre problema ta, cred si eu asa cum s-a mai spus ca nu doreste sa iti raneasca sentimentele sau orgoliul si poate da putina emfaza trairilor Sau poate este mai neexperimentata si poate nu se cunoaste indeajuns de bine si nu stie sa iti spuna unde este problema, poate ca nu isi da seama ca e loc de mai bine. E complicat, dar pana la urma nu face un scop din asta, iti spun punctul meu de vedere ca fata. Simplul act te poate implini spiritual...chiar daca nu are mereu happy-end dpdv senzorial. Esti de admirat ca te preocupa asta si pari chiar un fin observator...e bine sa te straduiesti, dar nu face din asta un scop de sine astfel incat sa uiti de fapt sa traiesti momentul. Multa bafta!
Cretzulica
Postat pe 16 Iunie 2009 17:30
De la: lyssis, la data 2009-06-16 17:04:42"thadoog" ... daca pe tine nu te intereseaza subiectul, poate esti virgin sau poate te intereseaza doar propria bunastare... uite ca pe noi ceilalti ne intereseaza, ca atare stam unde se discuta despre asta. ce nu inteleg e ce cauti tu aici incercand sa te bagi in seama (fara succes) cu diverse forumiste. tu esti intrusul in topicul asta.

nu vreau sa imi dau cu presupusul in legatura cu tine , dar daca ai fi creat tu un topic cu preocuparile astea ale tale ecologiste care pe mine nu ma intereseaza, nu as fi intrat sa fac cacealma acolo sau sa te intreb de ce nu te preocupa orgasmele.

stai in banca ta si nu cred ca se va lua nimeni din senin de tine. si nu cred ca e cazul sa fii mitocan si sa spui ca e "experta in penisuri" ... care e problema ta de fapt?

ah... si inca ceva... incearca sa fii mai coerent in exprimare ca esti "greu de citit" ... si asta in sensul rau. da dovada ca intr-adevar ai 27 de ani si ai ceva in cap. altfel, cred ca am sa te ignor si eu ca cel care a deschis topicul... nu de alta, dar timpul e pretios.
haaaaa bravo esti desteapta ai pus punctul pe jjjjjjjjjjj,,,insa in prostia ta uiti ceva,,,,eu nu am intrat pe topicul asta sa ma bag in seama,,,, am intrat sa o intreb pe scorpiutza ceva,,,,,normal ca nu ma intereseaza daca are ori nu orgasm femeya domnului ,,,nimeni ,,,ori cum il chiama ca nu mai stiu,,,sunt probleme obisnuite de incepareti,,,,o sa isi dea seama singuri unde e buba ,,insa omu a vorbit urattt eu neavand nici o treaba cu el,,,pentru ca si el ca si tine sunteti,,,foarte desteptiiiii,,,ca ma ignori tuuuuuu,,,haaaaa ,,,uite de aia nu mai mi se scoala mie inteligentaa,,,si da ar fi bine sa te gandestii la ,,,,,,,,,,lumea a treya de exemplu sa te gandesti cum sa faci sa le trimiti o haina ceva ce nu iti mai trebe,,,un pachet cu orez ceva ,,,deschide prima data un topic despre asta,,,si la urma poti vorbi cat vrei despre orgasme,,,,,daca vrei iti pot fi instructor de zbor,,,,,,ancutooooo,,,,,dc esti asa nervoasaaaa ce ai patit ,,,,ai nevoe de un umar pe care sa plangi
thadoog
Postat pe 16 Iunie 2009 17:35
De la: Cretzulica, la data 2009-06-16 17:30:20bine punctat. prostii sunt prosti n-ai ce la face...se nasc cu aceasta calitate. Cititnd mai multe "discutii" mi-am dat seama ca se poarta sa fii prost...uitasem ca e la moda .
De la: lyssis, la data 2009-06-15 21:33:20Eu cred ca initiatorul topicului a reactionat pe buna dreptate! Chiar eu citind toate aberatiile alea de replici gen mirc , tipice unor pusti de 12 ani cu exces de hormoni, m-as fi sesizat oricum. Un subiect de discutie este deschis de cineva cu adevarat preocupat de o problema, nu asa, in dorul lelii. Si cred ca atitudinea lui a fost normala la inceput, pana cand s-au intrecut cu gluma cativa "vorbareti". Abia apoi i-a admonestat.

Aici nu e vorba de libera exprimare, faceti diferenta, ci de bun simt. Este o dovada de lipsa de bun simt sa deviezi o discutie de la subiectul initial doar pentru ca ai tu chef de flirturi virtuale sau te plictisesti. Dati-va pm, faceti schimb de id'uri si gata, e simplu! Ne scutiti pe noi ceilalti de prostiile voastre, caci poate chiar ne intereseaza ceea ce se discuta.

Cat despre problema ta, cred si eu asa cum s-a mai spus ca nu doreste sa iti raneasca sentimentele sau orgoliul si poate da putina emfaza trairilor Sau poate este mai neexperimentata si poate nu se cunoaste indeajuns de bine si nu stie sa iti spuna unde este problema, poate ca nu isi da seama ca e loc de mai bine. E complicat, dar pana la urma nu face un scop din asta, iti spun punctul meu de vedere ca fata. Simplul act te poate implini spiritual...chiar daca nu are mereu happy-end dpdv senzorial. Esti de admirat ca te preocupa asta si pari chiar un fin observator...e bine sa te straduiesti, dar nu face din asta un scop de sine astfel incat sa uiti de fapt sa traiesti momentul. Multa bafta!
cretulicoooooooo,,,,nu ai gasit omul potrivittttt,,,,sezi blanda ,,,,mersi pentru cuvintele de lauda
thadoog
Postat pe 16 Iunie 2009 17:38
a si,, lyssis,,,stai linistita ca ma bag in seama cu succes cu destule forumiste,,,,,,
thadoog
Postat pe 16 Iunie 2009 17:51
Nu vreau sa fiu rea si sa critic "lumea" dar din cite subiecte am vizitat pe acest Forum, mai toata lumea face misto.Nu spun despre mine ca sint atotstiutoare, nici ca nu stiu de gluma dar daca ti se cere un sfat, de ce trebuie sa faci misto?Dupa cum au spus si ceilanti care ti-au raspuns cu adevarat la problema ta incearca sa porti o discutie deschisa cu prietena ta.Nu vreau sa critic pe nimeni,dar o problema pe un oricare forum nu se poate rezolva daca nu ar fi unii care sa faca misto de "NOI".CE bine ar fi daca nu am avea probleme!voi nu sinteti de acord?sau ni le facem singuri?ASA-i????????????????
rac_7777
Postat pe 16 Iunie 2009 18:00
De la: thadoog, la data 2009-06-16 17:35:41
De la: lyssis, la data 2009-06-16 17:04:42"thadoog" ... daca pe tine nu te intereseaza subiectul, poate esti virgin sau poate te intereseaza doar propria bunastare... uite ca pe noi ceilalti ne intereseaza, ca atare stam unde se discuta despre asta. ce nu inteleg e ce cauti tu aici incercand sa te bagi in seama (fara succes) cu diverse forumiste. tu esti intrusul in topicul asta.

nu vreau sa imi dau cu presupusul in legatura cu tine , dar daca ai fi creat tu un topic cu preocuparile astea ale tale ecologiste care pe mine nu ma intereseaza, nu as fi intrat sa fac cacealma acolo sau sa te intreb de ce nu te preocupa orgasmele.

stai in banca ta si nu cred ca se va lua nimeni din senin de tine. si nu cred ca e cazul sa fii mitocan si sa spui ca e "experta in penisuri" ... care e problema ta de fapt?

ah... si inca ceva... incearca sa fii mai coerent in exprimare ca esti "greu de citit" ... si asta in sensul rau. da dovada ca intr-adevar ai 27 de ani si ai ceva in cap. altfel, cred ca am sa te ignor si eu ca cel care a deschis topicul... nu de alta, dar timpul e pretios.
haaaaa bravo esti desteapta ai pus punctul pe jjjjjjjjjjj,,,insa in prostia ta uiti ceva,,,,eu nu am intrat pe topicul asta sa ma bag in seama,,,, am intrat sa o intreb pe scorpiutza ceva,,,,,normal ca nu ma intereseaza daca are ori nu orgasm femeya domnului ,,,nimeni ,,,ori cum il chiama ca nu mai stiu,,,sunt probleme obisnuite de incepareti,,,,o sa isi dea seama singuri unde e buba ,,insa omu a vorbit urattt eu neavand nici o treaba cu el,,,pentru ca si el ca si tine sunteti,,,foarte desteptiiiii,,,ca ma ignori tuuuuuu,,,haaaaa ,,,uite de aia nu mai mi se scoala mie inteligentaa,,,si da ar fi bine sa te gandestii la ,,,,,,,,,,lumea a treya de exemplu sa te gandesti cum sa faci sa le trimiti o haina ceva ce nu iti mai trebe,,,un pachet cu orez ceva ,,,deschide prima data un topic despre asta,,,si la urma poti vorbi cat vrei despre orgasme,,,,,daca vrei iti pot fi instructor de zbor,,,,,,ancutooooo,,,,,dc esti asa nervoasaaaa ce ai patit ,,,,ai nevoe de un umar pe care sa plangi


Vezi ca exista si alte metode prin care poti sa intrebi orice pe oricine in PRIVAT. Si app., banuiesc ca o cautai pe scorpiuta ca sa-i povestesti cum a fost la ultima strangere de fonduri in scop caritabil, nu?

cookiee
Postat pe 16 Iunie 2009 18:00
De la: cookiee, la data 2009-06-16 18:00:50
De la: thadoog, la data 2009-06-16 17:35:41
De la: lyssis, la data 2009-06-16 17:04:42"thadoog" ... daca pe tine nu te intereseaza subiectul, poate esti virgin sau poate te intereseaza doar propria bunastare... uite ca pe noi ceilalti ne intereseaza, ca atare stam unde se discuta despre asta. ce nu inteleg e ce cauti tu aici incercand sa te bagi in seama (fara succes) cu diverse forumiste. tu esti intrusul in topicul asta.

nu vreau sa imi dau cu presupusul in legatura cu tine , dar daca ai fi creat tu un topic cu preocuparile astea ale tale ecologiste care pe mine nu ma intereseaza, nu as fi intrat sa fac cacealma acolo sau sa te intreb de ce nu te preocupa orgasmele.

stai in banca ta si nu cred ca se va lua nimeni din senin de tine. si nu cred ca e cazul sa fii mitocan si sa spui ca e "experta in penisuri" ... care e problema ta de fapt?

ah... si inca ceva... incearca sa fii mai coerent in exprimare ca esti "greu de citit" ... si asta in sensul rau. da dovada ca intr-adevar ai 27 de ani si ai ceva in cap. altfel, cred ca am sa te ignor si eu ca cel care a deschis topicul... nu de alta, dar timpul e pretios.
haaaaa bravo esti desteapta ai pus punctul pe jjjjjjjjjjj,,,insa in prostia ta uiti ceva,,,,eu nu am intrat pe topicul asta sa ma bag in seama,,,, am intrat sa o intreb pe scorpiutza ceva,,,,,normal ca nu ma intereseaza daca are ori nu orgasm femeya domnului ,,,nimeni ,,,ori cum il chiama ca nu mai stiu,,,sunt probleme obisnuite de incepareti,,,,o sa isi dea seama singuri unde e buba ,,insa omu a vorbit urattt eu neavand nici o treaba cu el,,,pentru ca si el ca si tine sunteti,,,foarte desteptiiiii,,,ca ma ignori tuuuuuu,,,haaaaa ,,,uite de aia nu mai mi se scoala mie inteligentaa,,,si da ar fi bine sa te gandestii la ,,,,,,,,,,lumea a treya de exemplu sa te gandesti cum sa faci sa le trimiti o haina ceva ce nu iti mai trebe,,,un pachet cu orez ceva ,,,deschide prima data un topic despre asta,,,si la urma poti vorbi cat vrei despre orgasme,,,,,daca vrei iti pot fi instructor de zbor,,,,,,ancutooooo,,,,,dc esti asa nervoasaaaa ce ai patit ,,,,ai nevoe de un umar pe care sa plangi


Vezi ca exista si alte metode prin care poti sa intrebi orice pe oricine in PRIVAT. Si app., banuiesc ca o cautai pe scorpiuta ca sa-i povestesti cum a fost la ultima strangere de fonduri in scop caritabil, nu?

stai linistit ,,ori linistita,, cunosc toate metodele
thadoog
Postat pe 16 Iunie 2009 18:04
O sa ma preocup de lumea a treia cand ma vei convinge tu prin puterea exemplului. Si vad ca tot o tii cu "desteapta", te felicit, chiar ai nimerit-o. Hai sa nu intram in subiectul asta ca s-ar putea sa iesi sifonat din el.

Daca nu te intereseaza, evita topicul si gata, rezuma-te la mesajele private, nu sa trebuiasca sa facem noi slalom printre ineptiile tale. Si lasa "arogantele" cu incepatorii ca omul cat traieste invata, tu aparent nu ai spus nimic folositor, deci probabil ca nu ai ce. Vezi-ti de forumistele tale acolo, in privat.

Nu vreau sa ma mai repet, oricum aparent nu iti intra nimic in cap. Timpul meu e prea pretios ca sa il irosesc cu replicile tale semi-analfabete.

Cum spunea o vorba "Cel mai intelept cedeaza". Aia fiind eu, incepand din acest moment topicul asta nu mai exista pt mine si implicit nici tu. Deci nu te sinchisi sa imi dai replica pt ca nu am sa o citesc. Si mult succes la orele de zbor... poate cu putin noroc zbori si de pe acest forum.
lyssis
Postat pe 16 Iunie 2009 18:39
De la: lyssis, la data 2009-06-16 18:39:19O sa ma preocup de lumea a treia cand ma vei convinge tu prin puterea exemplului. Si vad ca tot o tii cu "desteapta", te felicit, chiar ai nimerit-o. Hai sa nu intram in subiectul asta ca s-ar putea sa iesi sifonat din el.

Daca nu te intereseaza, evita topicul si gata, rezuma-te la mesajele private, nu sa trebuiasca sa facem noi slalom printre ineptiile tale. Si lasa "arogantele" cu incepatorii ca omul cat traieste invata, tu aparent nu ai spus nimic folositor, deci probabil ca nu ai ce. Vezi-ti de forumistele tale acolo, in privat.

Nu vreau sa ma mai repet, oricum aparent nu iti intra nimic in cap. Timpul meu e prea pretios ca sa il irosesc cu replicile tale semi-analfabete.

Cum spunea o vorba "Cel mai intelept cedeaza". Aia fiind eu, incepand din acest moment topicul asta nu mai exista pt mine si implicit nici tu. Deci nu te sinchisi sa imi dai replica pt ca nu am sa o citesc. Si mult succes la orele de zbor... poate cu putin noroc zbori si de pe acest forum.
haaaaa fata meaaa esti dusa cu pluta pe meleagurile orgasmului si nu prea mai ai discernamantt,,,,nu intelegi ca ma doare drept in catarg daca citesti tu ori nu replicile mele ,,,fata mea i don't give a fuckkkkkkkk,,,despre ce crezi tu apropo e depasita treaba cu am lucruri importante de facut,,,,,pentru ca habar nu ai ce sunt alea,,,,,,haaaaaaaaq nu mai pot eu daca citesti tu ori nuuuu,, yar studiile tale la clinicile de pshihiatrie cred ca le-ai urmat,,,haiiiii pa somn usor ,,unde yti place sa termin
thadoog
Postat pe 16 Iunie 2009 18:55
aaa uitasem ,,,sa nu cumva sa zbori tu la mine,,,in catarg
thadoog
Postat pe 16 Iunie 2009 18:56
aaa si inca ceva ,,mai lasa tigara aya si mai da si tu de pomana
thadoog
Postat pe 16 Iunie 2009 18:59
thadog .nu ma refeream la tine...ci la "fenomenul" despre care vorbea lyssis...si oamenii care il "practica"....acuma daca tu te-ai simtit ..sezi bland tu puisor de rasa
De la: thadoog, la data 2009-06-16 17:51:49a si,, lyssis,,,stai linistita ca ma bag in seama cu succes cu destule forumiste,,,,,,
Cretzulica
Postat pe 16 Iunie 2009 19:18
haaa bine dragostea meaaaaa,,,,ham ham
thadoog
Postat pe 16 Iunie 2009 19:24
De la: Kathara, la data 2009-06-16 01:12:13
De la: ultimuldin038202, la data 2009-06-15 00:53:15...ca se pare ca moderatorii si adminii verifica altceva decat bunafunctionare a forumului ... unii din voi sunteti complet idioti ... din cauza voastra nu da romania inainte :)))) din cauza astora ca voi .... topic inchis , cont sters etc etc etc...... pierdere de timp


Ce moderatori? Ce admini? Codrii Vlasiei!


Pai si cum ramane cu "libertatea de exprimare"? (zise una care tocmai se bucura ca nu sunt moderatori... Kathara, de la tine m-am molipsit sa le spun proastelor ca sunt proaste, asa... pe sleau Iar am... comis-o )
Dor_a
Postat pe 16 Iunie 2009 19:45
Pam pam si sa suparat baiatu k ati facut misto de el....si a sters contu...vai durere mare...sau sa dus sa caute orgasmu?
BogdanPaul
Postat pe 16 Iunie 2009 19:58
De la: BogdanPaul, la data 2009-06-16 19:58:43Pam pam si sa suparat baiatu k ati facut misto de el....si a sters contu...vai durere mare...sau sa dus sa caute orgasmu?



da mai emokidd m-am dus sa caut orgasmul ... sa vad daca mata aia mai are orgasm ... vand ca nu se poate oprii lumea din a spune idiotenii ... tocmai scrisesem in msg mai mare dar nu s-a postat ...poate pt ca e cu putine injuraturi ..ca de exemplu ii ziceam "dorei" sa-mi suga p**a daca tot ii plac comunitatile fara un "cap" :)) ..asa cum e ea probabil . si ziceam si multumesc celora care mi-au raspuns cu intentii bune...nu mi-am sters contul dar in 2 min n-o sa mai fie . cum zicea cineva deaici ... ignore idiotilor pt k nu-i timp de pierdut cu ei ..asa le trebuie :))

Postat pe 16 Iunie 2009 22:54
De la: ultimuldin038202, la data 2009-06-16 22:54:33
De la: BogdanPaul, la data 2009-06-16 19:58:43Pam pam si sa suparat baiatu k ati facut misto de el....si a sters contu...vai durere mare...sau sa dus sa caute orgasmu?



da mai emokidd m-am dus sa caut orgasmul ... sa vad daca mata aia mai are orgasm ... vand ca nu se poate oprii lumea din a spune idiotenii ... tocmai scrisesem in msg mai mare dar nu s-a postat ...poate pt ca e cu putine injuraturi ..ca de exemplu ii ziceam "dorei" sa-mi suga p**a daca tot ii plac comunitatile fara un "cap" :)) ..asa cum e ea probabil . si ziceam si multumesc celora care mi-au raspuns cu intentii bune...nu mi-am sters contul dar in 2 min n-o sa mai fie . cum zicea cineva deaici ... ignore idiotilor pt k nu-i timp de pierdut cu ei ..asa le trebuie :))
prieteneeee singurul idiot am impresia ca esty tu
thadoog
Postat pe 16 Iunie 2009 23:25
sexul oral il faci?poate are nevoie si de asta, ca asa e mult mai placut si satisfacator

Postat pe 17 Iunie 2009 11:20
tu în loc sã te simþi bine ºi sã faci ceea ce simþi,cred cã mai mult eºti atent la ce face ea în timpul actului sexual,.ªi nu cred cã nu simte nik dacã tu termini ºi ea nu,pt cã dacã ajungi la un anumit nuvel de excitare ºi te termini cînd se simte ºi ea mai excitatã atunci nu-i e bine deloc.Eu cel puþin mã enervez de numa.Dacã nu face ceva sã mã termin ºi eu apãi ............. Aºa k mai bine lasã totul sã decurgã normal sau mai bine sã aibã ea iniþiativa ºi aºa vei vedea ºi tu ce-i place mai mult.Amor la greu,
kudika020157
Postat pe 17 Iunie 2009 17:50
De la: thadoog, la data 2009-06-16 17:51:49a si,, lyssis,,,stai linistita ca ma bag in seama cu succes cu destule forumiste,,,,,,

Oare?
kudi_onutsa
Postat pe 18 Iunie 2009 22:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Punerea prezervativului.. 44 De la: an_dra_da_k 21 Septembrie 2009 00:53
Cat de mult va place sexul oral prestat de baieti? 119 De la: FuckBine 15 Iunie 2014 17:47
Sfarsitul......e aproape! 38 De la: lory_love 11 Februarie 2010 18:09
varsator 2 De la: kudika001 6 Aprilie 2010 20:55
Posibila sarcina 33 De la: lady_fox_86 28 Ianuarie 2010 10:23