Setari Cookie-uri

buna

aseara am facut dragoste cu iubitul meu si mi sa intamplat ceva ciudat caruia nui pot gasi explicatie...inafara d faptul k simteam o placere intensa d imi venea s urlu.....can am intrerupt actul sexual pentru 2 secunde ca sa schimbam pozitia..am eliminat un lichid ..ceva asemanator cu urina..pt k el crede k asta ma si facut ..k am urinat..dar era ceva ce nu puteam controla..curgea din mine..sunt ff speriata si derutata..oare sa fie orgasmul sau ce crede el???va rog sa ma jutati,dak ati trecut prin asa ceva,.sau azti auzit p cnva vb despre asa ceva...sunt derutata si as vrea sa ii pot da si lui niste explicatii..
dyana_dolly
Postat pe 18 Iunie 2009 08:47
Si femeile ejaculeaza, cauta pe net ca sigur gasesti informatii despre asta.
oblio67
Postat pe 18 Iunie 2009 08:52
asta da orgasm
scorpyoW
Postat pe 18 Iunie 2009 13:12
De la: dyana_dolly, la data 2009-06-18 08:47:20aseara am facut dragoste cu iubitul meu si mi sa intamplat ceva ciudat caruia nui pot gasi explicatie...inafara d faptul k simteam o placere intensa d imi venea s urlu.....can am intrerupt actul sexual pentru 2 secunde ca sa schimbam pozitia..am eliminat un lichid ..ceva asemanator cu urina..pt k el crede k asta ma si facut ..k am urinat..dar era ceva ce nu puteam controla..curgea din mine..sunt ff speriata si derutata..oare sa fie orgasmul sau ce crede el???va rog sa ma jutati,dak ati trecut prin asa ceva,.sau azti auzit p cnva vb despre asa ceva...sunt derutata si as vrea sa ii pot da si lui niste explicatii..



nu iti face griji...se intampla atunci cand te exciti tare, dar asta nu inseamna neaparat orgasm, orgasmul il simti in tot corpul o flacara si o emotie de nedescris.desigur ca ejaculezi un lichid.

Postat pe 19 Iunie 2009 16:15
nu te ingrijora,se pare ca urina a fost,,,a fost mare extazul,,,te pupyk esti o fericita,,,daca te iubeste te va intelege,
kudika032906
Postat pe 19 Iunie 2009 16:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubesc doi baieti,ce sa fac? 33 De la: ego71 2 Iulie 2011 13:56
Comportament ciudat 41 De la: evelyne15 25 Octombrie 2010 22:23
Cadouuuu 60 De la: Macika00 22 August 2013 03:01
toata viata fara copii ? 975 De la: andreea_n_x 11 Martie 2010 01:50
Va rog ajutati-ma cu niste sfaturi sincere, chiar am nevoie! 2 De la: VeVe_CaMyTzA 6 Ianuarie 2013 14:17