Setari Cookie-uri

S.O.S.

Buna, am o problema.
Imi plac 2 baieti si nu stiu pe care sa-l aleg. Cu unul am o reelatie mai bine de jumate de an. Iar cu altul ne cunoastem si suntem amici de mai bine de 9 luni, am invatat intr-o grupa in acest an :)
Indata ce s-au cunoscut au devenit prieteni foarte buni.
Prietenul meu ma iubeste mult (mi-a demonstrat-o de nenumarate ori), dar in relatia noastra eu conduc si asta nu-mi place :(. In plus in ultima luna a fost destul de rau, certuri peste certuri. L-am iubi.....cindva, dar se pare ca s-a stins focul. Totusi a fost destul de serioa (si inca este). Am facut cunostinta cu parintii unul altuia, urma in vara sa traim impreuna............
Amicul meu daca nu ma iubeste, atunci ma place mult.Pare a fi mai de incredere decit prietenul meu. Dar stiind relatiile lui cu fetele (nu sunt durabila, si el fiind foarte simptic nici nu-si bate capul sa faca ceva pt a fi cu o fata).
CE SA FAC?

Postat pe 18 Iunie 2009 13:04
De la: Lightly, la data 2009-06-18 13:04:31Buna, am o problema.
Imi plac 2 baieti si nu stiu pe care sa-l aleg. Cu unul am o reelatie mai bine de jumate de an. Iar cu altul ne cunoastem si suntem amici de mai bine de 9 luni, am invatat intr-o grupa in acest an :)
Indata ce s-au cunoscut au devenit prieteni foarte buni.
Prietenul meu ma iubeste mult (mi-a demonstrat-o de nenumarate ori), dar in relatia noastra eu conduc si asta nu-mi place :(. In plus in ultima luna a fost destul de rau, certuri peste certuri. L-am iubi.....cindva, dar se pare ca s-a stins focul. Totusi a fost destul de serioa (si inca este). Am facut cunostinta cu parintii unul altuia, urma in vara sa traim impreuna............
Amicul meu daca nu ma iubeste, atunci ma place mult.Pare a fi mai de incredere decit prietenul meu. Dar stiind relatiile lui cu fetele (nu sunt durabila, si el fiind foarte simptic nici nu-si bate capul sa faca ceva pt a fi cu o fata).
CE SA FAC?


dai papuci primului,ca e fraer si nu vede ce are langa el,mai ales ca te iubeste,si iti face toate mofturile,
ramai cu al 2 poate asa te trezesti la realitate,nu'l mai chinui pe saracu baiat,si spunei ce nu'l mai iubesti
scorpyoW
Postat pe 18 Iunie 2009 13:10
Mie tot nu imi e usor. Stiu , par genul de persoana care folosetse baietii :(
Dar ..nu stiu, nu-i pot spune "adio". Totul a mers prea departe, in plus daca nu ne vedem mult timp, mii dor.......crezi ca e deprindere?

Postat pe 18 Iunie 2009 13:30
cu amandoi
no_more
Postat pe 18 Iunie 2009 14:02
:)
ms no_more :)
nu cred ca voi putea

Postat pe 18 Iunie 2009 14:09
neeext..urmatoarea serie de 2
mitura
Postat pe 18 Iunie 2009 14:12
adik?

Postat pe 18 Iunie 2009 14:17
adik....oficiosul nu se mai comporta conform ROI.Te iubeste-zice el, dar tu nu.Amicul s-ar incadra in standarde dar e cam flusturatic.Ce nu intelegi?
Si apropos,vezi ca daca o sa o continui asa,s-ar putea sa te alegi cu..nimic.
mitura
Postat pe 18 Iunie 2009 14:37
Stiu
Deaceea si caut un sfat, un ajutor, CEVA
Nu e vorba ca nu stiu cum maai mult sa scot din careva din ei, problema e ca nu pot sa ma determin
Si la ambii se pare ca tin in egala masura :(

Postat pe 18 Iunie 2009 15:57
De la: Lightly, la data 2009-06-18 13:30:34Mie tot nu imi e usor. Stiu , par genul de persoana care folosetse baietii :(
Dar ..nu stiu, nu-i pot spune "adio". Totul a mers prea departe, in plus daca nu ne vedem mult timp, mii dor.......crezi ca e deprindere?


ce inseamna sa te minti singur!!!!
tuto poate u il iubesti,dandui papuci pentru amicu u care se incadreaza in tiparu barbatului perfect pentru u,poti face o mare greseala,dar o mica pauza nu strica sa vezi ce simti pentru el,si aici nu o pauza in care sa te cuplez cu amicu,amicu trebue exclus din ecuatie, bafta pe viitor
scorpyoW
Postat pe 18 Iunie 2009 16:02
scorpyoW, probabil ca ai dreptate
am sa incerc
ms mult :)

Postat pe 18 Iunie 2009 16:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubitul meu are un copil cu alta femeie 162 De la: Diavolyta_ 13 Iulie 2011 17:30
Ce se intampla??? 14 De la: kagome_kudika 8 Martie 2011 14:12
Eu nu inteleg ce se intampla de fapt..si ma gandesc poate ma ajutati voi.. 29 De la: Barbie30 30 Septembrie 2010 10:47
ajutor..:( 9 De la: picollina 28 Iulie 2008 18:20
Ce cadou luati iubitului de Craciun? 18 De la: dulcyka 15 Noiembrie 2009 13:59