Setari Cookie-uri

Nelamurire

Fetelor, exista barbati care sa nu isi insele iubita/sotia macar cu gandul, privirea ?
Exista barbati care, daca iubesc o femeie sa nu le admire si pe celelate femei din jurul lor ? Sa nu aiba curiozitati legate de alte femei?
Sunt firesti astfel de curiozitati despre cum arata altele?
Este si asta o forma de a insela sau nu ?
Astept si parerile barbatilor, bineinteles
CoryMary
Postat pe 17 Iunie 2009 17:14
Da! dak reusesti sa-i atragi atentia la maxim si-l calaresti pana il epuizezi...nu mai ridica ochii din pamant
danut_lucian
Postat pe 17 Iunie 2009 17:18
nu nu exista
yumy
Postat pe 17 Iunie 2009 17:22
De la: CoryMary, la data 2009-06-17 17:14:57Fetelor, exista barbati care sa nu isi insele iubita/sotia macar cu gandul, privirea ?
Exista barbati care, daca iubesc o femeie sa nu le admire si pe celelate femei din jurul lor ? Sa nu aiba curiozitati legate de alte femei?
Sunt firesti astfel de curiozitati despre cum arata altele?
Este si asta o forma de a insela sau nu ?
Astept si parerile barbatilor, bineinteles


Daca un barbat se uita si la alte femei.....nu inseamna ca inseala....
Si inca nu am auzit sa existe un asemenea barbat....de fapt poate ... unul orb...posibil
andreea1976
Postat pe 17 Iunie 2009 17:25
De la: danut_lucian, la data 2009-06-17 17:18:11Da! dak reusesti sa-i atragi atentia la maxim si-l calaresti pana il epuizezi...nu mai ridica ochii din pamant

Pai si daca il cicalesti atata, mai rau faci pt. ca astfel chiar o sa ajunga sa vada orice femeie tocmai pt. a se ferii de ele. Si oricum, cand o sa fie singura o sa o faca cu atat mai mult, nu ?
CoryMary
Postat pe 17 Iunie 2009 17:29
De la: CoryMary, la data 2009-06-17 17:14:57Fetelor, exista barbati care sa nu isi insele iubita/sotia macar cu gandul, privirea ?
Exista barbati care, daca iubesc o femeie sa nu le admire si pe celelate femei din jurul lor ? Sa nu aiba curiozitati legate de alte femei?
Sunt firesti astfel de curiozitati despre cum arata altele?
Este si asta o forma de a insela sau nu ?
Astept si parerile barbatilor, bineinteles


yo 1 cand merg cu iubita pe strada,ea imi arata"uite iubitu ce buna e tipa de acolo"yo"nu ma uit ca nu vreau sa te insel cu privirea"nu ma gandesc la nimeni,ca nu vreau s'o insel cu gandu,
nu au rost astea ca o insel pe bune
scorpyoW
Postat pe 17 Iunie 2009 17:30
De la: andreea1976, la data 2009-06-17 17:25:05
De la: CoryMary, la data 2009-06-17 17:14:57Fetelor, exista barbati care sa nu isi insele iubita/sotia macar cu gandul, privirea ?
Exista barbati care, daca iubesc o femeie sa nu le admire si pe celelate femei din jurul lor ? Sa nu aiba curiozitati legate de alte femei?
Sunt firesti astfel de curiozitati despre cum arata altele?
Este si asta o forma de a insela sau nu ?
Astept si parerile barbatilor, bineinteles


Daca un barbat se uita si la alte femei.....nu inseamna ca inseala....
Si inca nu am auzit sa existe un asemenea barbat....de fapt poate ... unul orb...posibil

si femeile se uita la barbati
yumy
Postat pe 17 Iunie 2009 17:30
nu exista...dar stii vb aia "ce e frumos si lui Dumnezeu ii place" .... si ei se uita si ne mai uitam si noi :) chiar eu ii arat iubitului meu tipe pe strada care chiar arata ff bine :)
inna_1688
Postat pe 17 Iunie 2009 22:36
De la: CoryMary, la data 2009-06-17 17:14:57Fetelor, exista barbati care sa nu isi insele iubita/sotia macar cu gandul, privirea ?
Exista barbati care, daca iubesc o femeie sa nu le admire si pe celelate femei din jurul lor ? Sa nu aiba curiozitati legate de alte femei?
Sunt firesti astfel de curiozitati despre cum arata altele?
Este si asta o forma de a insela sau nu ?
Astept si parerile barbatilor, bineinteles

mie imi place sa analizez felul in care se imbraca oamenii, da asta inseamna ca privesc si femei si acum ceea ce tu trebuie sa intelegi nu sa ignori subtil este faptul ca in momentul in care privesti pe cineva creierul analizeaza niste stimuli, fie ca vrei sau nu acest lucru, evaluezi situatia si iti faci o impresie, nu imi spune ca tu nu ai constatat vreodata ca un tip are parul frumos sau nu, sau ca ochii lui au o culoare frumoasa, etc, asta inseamna ca salivezi dupa el si ai sentimente pt el? parerea ta este distorsionata si din ce ai scris nici nu iti dai seama de acest fapt ceea ce e cam grav, pt amandoi nu doar pt el.
felixcat
Postat pe 21 Iunie 2009 13:36
De la: CoryMary, la data 2009-06-17 17:14:57Fetelor, exista barbati care sa nu isi insele iubita/sotia macar cu gandul, privirea ?
Exista barbati care, daca iubesc o femeie sa nu le admire si pe celelate femei din jurul lor ? Sa nu aiba curiozitati legate de alte femei?
Sunt firesti astfel de curiozitati despre cum arata altele?
Este si asta o forma de a insela sau nu ?
Astept si parerile barbatilor, bineinteles

curioasa mica
ralu_zar
Postat pe 21 Iunie 2009 13:39
De la: CoryMary, la data 2009-06-17 17:14:57Fetelor, exista barbati care sa nu isi insele iubita/sotia macar cu gandul, privirea ?
Exista barbati care, daca iubesc o femeie sa nu le admire si pe celelate femei din jurul lor ? Sa nu aiba curiozitati legate de alte femei?
Sunt firesti astfel de curiozitati despre cum arata altele?
Este si asta o forma de a insela sau nu ?
Astept si parerile barbatilor, bineinteles



Am si eu o nelamurire...tu chiar nu te uiti dupa un barbat care arata bine?asta inseamana ca il inseli pe cel cu care esti?....in cazul asta iti dai seama cate dintre noi inselam?...sau poate tu cand mergi pe strada mergi cu capul in pamant...
Parerea mea ...atatat timp cat doar se uita e ok...cand deja pun si mana....asta-i o alta poveste...
Andre_Ioana
Postat pe 25 Iunie 2009 11:45
Subiectul nu este foarte bine lamurit..si de o parte si de alta exista tendinta de a insela mai mult sau mai putin.Asa cum spune si @yumalai "si femeile se uita la barbati"..deci ce rost mai au commenturile la adresa barbatilor?suntem o apa si un pamant, fara nici o indoiala
si ca sa raspund la intrebarea CoryMary, NU, NU EXISTA iar daca edxista atunci acel cineva are o grava problema
Al_EX
Postat pe 26 Iunie 2009 07:28
nu exista...sau poate doar 1%
missyandreea18
Postat pe 26 Iunie 2009 22:53
OCHII vad ..inima cere..peste tot numai placere....sa te uiti nu te costa nimic...e gratis....si nu dauneaza grav sanatatii....da` sa ramai cu uitatul..ka daca treci la actiune...treaba se complica...
kudika009316
Postat pe 29 Iunie 2009 19:36
De la: danut_lucian, la data 2009-06-17 17:18:11Da! dak reusesti sa-i atragi atentia la maxim si-l calaresti pana il epuizezi...nu mai ridica ochii din pamant

You are so right!

Postat pe 30 Iunie 2009 10:43
Acum sa nu exageram .Si noua ne fug ochisorii.Eimposibil sa nu mai ridice macar privrea catre altcineva.

Postat pe 30 Iunie 2009 10:44
jeeeeezzzzzzz!!!!!!!!! here we go again cu inselatu....
greierash_is_back
Postat pe 30 Iunie 2009 10:58
exista..
rahella
Postat pe 30 Iunie 2009 11:02
De la: greierash, la data 2009-06-30 10:58:43jeeeeezzzzzzz!!!!!!!!! here we go again cu inselatu....



daca asta e buba cam la toata lumea

Postat pe 30 Iunie 2009 17:24
De la: scorpio67, la data 2009-06-30 17:24:47
De la: greierash, la data 2009-06-30 10:58:43jeeeeezzzzzzz!!!!!!!!! here we go again cu inselatu....



daca asta e buba cam la toata lumea


pai atunci sa-si ia un dintr-ala de ingheata buba si cade si gata!
greierash_is_back
Postat pe 1 Iulie 2009 16:36
BRAVO danutz , bine gandit
mady_puppy
Postat pe 2 Iulie 2009 14:28
sincer nu cred ca exista baieti care sa nu se uite dupa una pe strada imbacata mai deochiat sau care "e buuuunaaa" cum zic ei...doar ca au iubita...pe mine nu ma deranjeaza ft mult cand iubitul face asta din moment de DOAR SE UITA( nu prea insistent ca ma jigneste de acum) nu o sa-i pun ochelari de cal....stiu ca exista multe care le fac capul calendar la iubiti daca se uita dupa una...si eu ma uit la altii, dar asta nu inseamna ca nu-l iubesc pe prietenul meu...
mady_puppy
Postat pe 2 Iulie 2009 14:34
Bravo Inna mi-a placut cum ai gandit...
mady_puppy
Postat pe 2 Iulie 2009 14:36
si mi se pare penibil sa-i fac scandal iubitului pt ca s-a uitat la una...bine acum daca se uita ca...."bou' la poarta noua" si ma lasa sa vb singura, ma ignora...il...ard
mady_puppy
Postat pe 2 Iulie 2009 14:39
aaa si ca sa eviti cat de cat sa se uite prea mult la altele..atunci cand iesi cu el in oras aranjeaza-te cat mai mult...fii cat mai frumoasa..sa fii admirata nu doar de el ci si de prietenii lui
mady_puppy
Postat pe 2 Iulie 2009 14:42
De la: kudika033142, la data 2009-07-02 14:42:30aaa si ca sa eviti cat de cat sa se uite prea mult la altele..atunci cand iesi cu el in oras aranjeaza-te cat mai mult...fii cat mai frumoasa..sa fii admirata nu doar de el ci si de prietenii lui



Corect..!!!
Aesma_Daeva
Postat pe 2 Iulie 2009 14:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Epoca Ceausista! 114 De la: Fulg-de-nea 21 Decembrie 2014 17:14
Am nevoie de ajutor 67 De la: mimi_ca29 15 Februarie 2011 09:06
Consiliere de cuplu in Timisoara (infidelitate, gelozie, certuri, violenta) 1 De la: corina_tm 3 Mai 2011 15:17
Il sufoc eu sau nu stie el ce vrea? 47 De la: manumarius 12 Mai 2010 17:09
Infidelitate 39 De la: bogdandbm 16 Mai 2010 03:43