Setari Cookie-uri

credeti ca exista asa ceva?

buna.sunt cu iubitul meu de cativa ani buni.am avut o perioada ft proasta in care gelozia mea a provocat multe discutii.il acuzam mereu de tot felul de chestii care de multe ori nu erau adevarate.insa cand a inceput sa se sature mi-a promis ca intradevar le va face.asa ca a ajuns sa se intalneasca cu alte fete.acest fapt mi l-a dezvaluit chiar el.iar scuza a fost urmatoarea:m-am saturat sa ma compari cu ceilalti baieti,m-am saturat sa crezi mereu ca te insel asa ca m-am dus la altele asa cum m-ai trmis chiar tu".ok o scuza ft proasta el e singurul vinovat de greselile lui,insa nu aici e problema.aceste chestii s-au petrecut in urma cu vreo 2 ani.adica intalnirile acestea,dar el mi-a dezvaluit acuma de vreo o luna cand am avut o criza de gelozie si era hotarat sa o ruoem.adica mi-a zis ca el nu suporta gelozia mea ca din vina mea el atunci a mers la altele.mi-a zis ca a ajuns pana in pat cu respectivele dar nu a putut sa faca nimic a zis ca se gandea la mine si k m-a respectat si de aia nu a mers mai departe.intrebarea mea ar fi:Oare chiar exista un barbat care ajuns in pat cu alta sa o refuze cu gandul la iubita lui de acasa??si mi-a mai zis ca desi nu il cred lui i-ar fi scarba sa o faca cu alta si chestii de genu.noi ne-am inceput viata sexuala impreuna.de aceea pt mine e important acest fapt.el ma asigura ca nu a fost nimic mai mult decta mangaieri si sarutari.insa pe mine ma doare.vreau sa il cred dar nu stiu.recunosc ca sunt posesiva si geloasa.a zis ca asta l-a exasperat ca mereu il verificam si il interogam si de aceea a decis sa imi faca pe plac sa nu il mai acuz degeaba ca s-a saturat.a zis ca nu i-a lipsit nimic in afara de libertate in relatia noastra.am hotarat sa continui relatia dar semnul de intrebare exista.asta ma macina.totusi il apreciez ca mi-a marturisit chiar el.orice lucru ce il face gresit sau nu el imi zice.apreciez sinceritatea.astept parerile voastre.va multumesc
caryna89
Postat pe 27 Octombrie 2009 09:24
ma mananca tare mult sa-ti spun ca exista asa ceva, adica sa stai cu o fata-n pat, goi de nuzi, si sa povestesti despre incalzirea globala doar pentru ca iubesti pe altcineva, da' pentru ca gelozia ta este infinita si nemasurata si m-ar bucura tare mult sa te stiu cum te perpelesti, nu exista!!
geo_xx
Postat pe 27 Octombrie 2009 09:33
De la: geo_xx, la data 2009-10-27 09:33:43ma mananca tare mult sa-ti spun ca exista asa ceva, adica sa stai cu o fata-n pat, goi de nuzi, si sa povestesti despre incalzirea globala doar pentru ca iubesti pe altcineva, da' pentru ca gelozia ta este infinita si nemasurata si m-ar bucura tare mult sa te stiu cum te perpelesti, nu exista!!

gresit nu vb de incalzirea globala ci despre faptul ca el o iubeste mult!si ca nu pot face nimic caci mintea si sufletul sunt la ea!
traiasca naivitatea!
one_size
Postat pe 27 Octombrie 2009 09:38
nu exista!!!
cand un barbat ajunge cu o alta in pat o face si gata, pentru ca e barbat, iar instinctul de imperechere este mai presus decat dragostea
ti-a spus asa ca sa nu te raneasca probabil, si ca sa ramai cu el, pentru ca asta e ceea ce-si doreste...sa fie cu tine.
i_andra
Postat pe 27 Octombrie 2009 09:52
vise parerea mea e k dc un barbat ajunge in pat cu una... va alege sa faca ceva... cum s-o refuze... de unde atata putere in acel moment asta e
bubush
Postat pe 27 Octombrie 2009 10:05
mersi fetelor.as vrea sa cred ca nu a mers mai departe dar si eu gandesc ca nu se poate oprii,mai ales fiind barbat.desi am auzit si din gura unor baieti ca daca chiar nu a vrut el sa continue se poate sa o fi refuzat.oricum e dureros si faptul sa stiu ca s-a intalnit cu altele si etc.sper sa trec peste pt ca il iubesc.asta-i singurul motiv pentru care am ramas in relatie si ma consolez cu gandul ca nu e ceva recent.mai astept si alte pareri.
caryna89
Postat pe 27 Octombrie 2009 16:27
Maturizati-va fetelor, nu tot ce zboara se mananca.
valitaxx
Postat pe 27 Octombrie 2009 16:32
De la: geo_xx, la data 2009-10-27 09:33:43ma mananca tare mult sa-ti spun ca exista asa ceva, adica sa stai cu o fata-n pat, goi de nuzi, si sa povestesti despre incalzirea globala doar pentru ca iubesti pe altcineva, da' pentru ca gelozia ta este infinita si nemasurata si m-ar bucura tare mult sa te stiu cum te perpelesti, nu exista!!
corynus_caras
Postat pe 27 Octombrie 2009 16:34
mi am intrebat colegii..cica e posibil
totusi eu cred ca depinde si de tipa...Oricum parerea mea e ca cine calca o data intr o groapa..ii va fi tare greu sa nu o faca si a doua oara

bafta..tu stii cel mai bine
anot
Postat pe 27 Octombrie 2009 16:51
De la: anot, la data 2009-10-27 16:51:25mi am intrebat colegii..cica e posibil
totusi eu cred ca depinde si de tipa...Oricum parerea mea e ca cine calca o data intr o groapa..ii va fi tare greu sa nu o faca si a doua oara

bafta..tu stii cel mai bine


O fi posibil, O DATA si-ti dai seama ca nu vrei, ca nu poti, ca....... dar el a ajuns in pat cu mai multe.
valitaxx
Postat pe 27 Octombrie 2009 16:57
De la: i_andra, la data 2009-10-27 09:52:28nu exista!!!
cand un barbat ajunge cu o alta in pat o face si gata, pentru ca e barbat, iar instinctul de imperechere este mai presus decat dragostea
ti-a spus asa ca sa nu te raneasca probabil, si ca sa ramai cu el, pentru ca asta e ceea ce-si doreste...sa fie cu tine.

exista..si sincer..eu nu cred ca pe el l doare prea tare ca ea vrea sa mai ramana cu el sau nu.. e satul de ea.. cel mai probabil ii spune tot felul pt ca nu vrea sa fie el cel care rupe relatia.
persoanele geloase ca si tine faceti foarte urat cand va luati papucii la plimbare.
ca il ierti sau nu e cam evident ca deja il doare in cot asa ca te sfatuiesc sa o lasi mai moale sau chiar se duce cu alta in pat si nu mai vine la tine veci.
acum sincer.. daca ajungi in pat cu tipa aia, vrei sa faci anumite lucruri, eu personal.. nu cred ca m'as oprii pt ca as fii intr'o situatie disperata daca as fi cu alta in pat.
dar spun din nou, e posibil sa spuna adevarul.
felixcat
Postat pe 27 Octombrie 2009 17:01
ahh felixutz mic, iar incepi sa ma contrazici
eu nu zic ca nu exista barbati care sa respinga o femeie pentru ca sunt indragostiti de alta, dar asta nu se va intampla daca deja este in pat cu ea..
i_andra
Postat pe 27 Octombrie 2009 17:14
De la: caryna89, la data 2009-10-27 09:24:32buna.sunt cu iubitul meu de cativa ani buni.am avut o perioada ft proasta in care gelozia mea a provocat multe discutii.il acuzam mereu de tot felul de chestii care de multe ori nu erau adevarate.insa cand a inceput sa se sature mi-a promis ca intradevar le va face.asa ca a ajuns sa se intalneasca cu alte fete.acest fapt mi l-a dezvaluit chiar el.iar scuza a fost urmatoarea:m-am saturat sa ma compari cu ceilalti baieti,m-am saturat sa crezi mereu ca te insel asa ca m-am dus la altele asa cum m-ai trmis chiar tu".ok o scuza ft proasta el e singurul vinovat de greselile lui,insa nu aici e problema.aceste chestii s-au petrecut in urma cu vreo 2 ani.adica intalnirile acestea,dar el mi-a dezvaluit acuma de vreo o luna cand am avut o criza de gelozie si era hotarat sa o ruoem.adica mi-a zis ca el nu suporta gelozia mea ca din vina mea el atunci a mers la altele.mi-a zis ca a ajuns pana in pat cu respectivele dar nu a putut sa faca nimic a zis ca se gandea la mine si k m-a respectat si de aia nu a mers mai departe.intrebarea mea ar fi:Oare chiar exista un barbat care ajuns in pat cu alta sa o refuze cu gandul la iubita lui de acasa??si mi-a mai zis ca desi nu il cred lui i-ar fi scarba sa o faca cu alta si chestii de genu.noi ne-am inceput viata sexuala impreuna.de aceea pt mine e important acest fapt.el ma asigura ca nu a fost nimic mai mult decta mangaieri si sarutari.insa pe mine ma doare.vreau sa il cred dar nu stiu.recunosc ca sunt posesiva si geloasa.a zis ca asta l-a exasperat ca mereu il verificam si il interogam si de aceea a decis sa imi faca pe plac sa nu il mai acuz degeaba ca s-a saturat.a zis ca nu i-a lipsit nimic in afara de libertate in relatia noastra.am hotarat sa continui relatia dar semnul de intrebare exista.asta ma macina.totusi il apreciez ca mi-a marturisit chiar el.orice lucru ce il face gresit sau nu el imi zice.apreciez sinceritatea.astept parerile voastre.va multumesc


nu.. sa nu crezi asha ceva... e cea mai mare minciuna.... io l am prins pe primul meu iubit in pat cu alta in primele luni de relatie shi mereu mi a negat k ar fi facut mai mult decat atat cu respectiva... ci doar au stat goi in pat shi atat tot.... OMG! mi am dorit sa l cred.... dar d fiecare data cand imi aminteam de faza aia luam foc... chiar shi dupa ani! ei bine, am incheiat relatia cu prietenul dupa ani de zile - dar nu din cauza infidelitatii... k dupa asta... stiam orice facea... etc... shi mi a recunoscut la o discutie prieteneasca... sau ma rog, s a scapat k s a culcat cu ea.... ei bine, pana in acea secunda de fiecare data ma perpeleam... ei bine, dupa... nici nu ma mai deranjeaza... important e k io am avut incredere in instinctul meu... shi eram multumita k nu eram io aia nebuna k nu l am crezut!

bineinteles k un barbat cand ajunge gol in pat alaturi de o femeie goala..... se lasa cu SEX!
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 27 Octombrie 2009 17:42
De la: felixcat, la data 2009-10-27 17:01:51
De la: i_andra, la data 2009-10-27 09:52:28nu exista!!!
cand un barbat ajunge cu o alta in pat o face si gata, pentru ca e barbat, iar instinctul de imperechere este mai presus decat dragostea
ti-a spus asa ca sa nu te raneasca probabil, si ca sa ramai cu el, pentru ca asta e ceea ce-si doreste...sa fie cu tine.

exista..si sincer..eu nu cred ca pe el l doare prea tare ca ea vrea sa mai ramana cu el sau nu.. e satul de ea.. cel mai probabil ii spune tot felul pt ca nu vrea sa fie el cel care rupe relatia.
persoanele geloase ca si tine faceti foarte urat cand va luati papucii la plimbare.
ca il ierti sau nu e cam evident ca deja il doare in cot asa ca te sfatuiesc sa o lasi mai moale sau chiar se duce cu alta in pat si nu mai vine la tine veci.
acum sincer.. daca ajungi in pat cu tipa aia, vrei sa faci anumite lucruri, eu personal.. nu cred ca m'as oprii pt ca as fii intr'o situatie disperata daca as fi cu alta in pat.
dar spun din nou, e posibil sa spuna adevarul.


da.. aici poate ai dreptate... poate el nu vrea sa fie privit k personajul negativ din intreaga poveste shi d aia o mai lalaie cu ea... k zau... cui ii place sa fie tinut din criza de gelozie in alta criza de gelozie?
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 27 Octombrie 2009 17:44
as dorii daca se poate sa mai vad niste opinii si din punctul de vedere al unor barbati.fetelor care aveti amici baieti cand va amintiti povestea mea relatati-o si lor.mi-a zis cineva ca sa nu am impresia ca barbatii sunt niste animale in calduri care daca sunt langa o fata dezbracata sar asa pe ea fara sa gandeasca.nu vreau sa i iau apararea la al meu dar el e o fire mai interesanta nu m-as mira sa refuze o fata insa nu stiu cum sa scap de indoiala.imi spune mereu ca nu i-ar placea alta fata si de astea.nu vreau sa ma imbat cu apa rece.oricum trebuie sa ma resemnez daca tot am ramas in relatie
caryna89
Postat pe 27 Octombrie 2009 20:57
De la: caryna89, la data 2009-10-27 20:57:05as dorii daca se poate sa mai vad niste opinii si din punctul de vedere al unor barbati.fetelor care aveti amici baieti cand va amintiti povestea mea relatati-o si lor.mi-a zis cineva ca sa nu am impresia ca barbatii sunt niste animale in calduri care daca sunt langa o fata dezbracata sar asa pe ea fara sa gandeasca.nu vreau sa i iau apararea la al meu dar el e o fire mai interesanta nu m-as mira sa refuze o fata insa nu stiu cum sa scap de indoiala.imi spune mereu ca nu i-ar placea alta fata si de astea.nu vreau sa ma imbat cu apa rece.oricum trebuie sa ma resemnez daca tot am ramas in relatie



adicatelea tu ai putea sa ne crezi pe noi,niste id-uri da` nu poti sa il crezi pe iubitul tau cand iti spune face tu face privindu-te in ocisori...buuuuun,bine ca am lamurit-o
mitura
Postat pe 27 Octombrie 2009 21:00
De la: valitaxx, la data 2009-10-27 16:57:42
De la: anot, la data 2009-10-27 16:51:25mi am intrebat colegii..cica e posibil
totusi eu cred ca depinde si de tipa...Oricum parerea mea e ca cine calca o data intr o groapa..ii va fi tare greu sa nu o faca si a doua oara

bafta..tu stii cel mai bine


O fi posibil, O DATA si-ti dai seama ca nu vrei, ca nu poti, ca....... dar el a ajuns in pat cu mai multe.


mda..greu de crezut daca nu cumva are o varsta si probleme cu erectia..ceea ce cred ca nu e cazul...
tu oricum crezi ce vrei dar ...prea pare cusuta cu ata alba..si totusi tre sa apreciezi ca ti a spus..eu as ceda nervos pt o intalnire plus sarut poa sa jure cu popa in brate ca nu a facut mai mult...dar asta e "teoria" mea..tu faci ce simti
anot
Postat pe 27 Octombrie 2009 21:09
cica ar exista... ...si tot as vrea sa stiu care e exactamento momentul cand realizeaza ca o iubeste numai si numai pe ea...ca nu are probleme cand o saruta,cand o mangaie....poate realizeaza cand il pisca elasticul de la bikinei pe limba...auuu! trezirea! nu pot sa o fac...o iubesc numai pe ea!
_oktober_
Postat pe 27 Octombrie 2009 21:49
aha...exact cum ma asteptam....
_oktober_
Postat pe 29 Octombrie 2009 22:34
nu,NU EXISTA!!! daca u chiar preferi sa il crezi si sa nu vezi realitatea te priveste!
dar cum pe tine te doare faptul ca el s-a dus la altele,poate el s-a distrat cu ele,iar tu....oricum e decizia ta. faptul ca aveti o relatie de multi ani nu are mare importanta pt ca sunt cupluri care se despart dupa 15 ani. nu e bine sa fi geloasa dar nici nu ii crede toate prostiile. si ai mare grija.....
steffy91
Postat pe 30 Octombrie 2009 16:14
De la: i_andra, la data 2009-10-27 17:14:28ahh felixutz mic, iar incepi sa ma contrazici
eu nu zic ca nu exista barbati care sa respinga o femeie pentru ca sunt indragostiti de alta, dar asta nu se va intampla daca deja este in pat cu ea..

nu te contrazic era o discutie constructiva
felixcat
Postat pe 30 Octombrie 2009 17:05
draga mea,am citit in seara asta confesiunea ta si m-am speriat putin...am realizat ca si eu sunt la fel.mi-am auzit aceleasi lucruri din partea prietenului,chestii de genul:nu ma mai compara cu alti baieti,si in general gelozii de astea marunte cu referire la alte fete...cred ca o sa incetez de azi :sml-happy0028 nu stiu ce as face daca m-ar insela vreodata dar stiu sigur ca asta mi-ar rupe inima pentru ca il iubesc mult.dar acum o sa-ti spun un lucru ce te va ajuta mult.....tot el mi-a povestit ca la un moment dat a iubit si nu a putut sa faca exact ce a facut prietenul tau...adica sa mearga pana la capat cu una...si asta doar pt ca se gandea la alta...poate sunt eu mai naiva sau mai proasta dar incep sa cred in indragosteala anumitor baieti...poate chiar n-a facut asta dar pe tine te doare simplul fapt ca a atins-o...urasti lucrul asta si eu sunt fata sunt f geloasa si inteleg dar incearca sa nu te mai gandesti la asta ....treci peste..ca nu o sa te aduca nicaieri gandurile negre si o sa va despartiti dintr-o prostie...nu ai decat sa il crezi pe cuvant...parerea mea:SE POATE SA NU SE FI CULCAT CU EA..;)
Lady_Gaga9
Postat pe 30 Octombrie 2009 23:54
desi totul il acuza tind sa il cred.oricum ma omoara gandul ca le-a atins pe altele sau ca s-a intalnit cu ele.dar sunt constienta ca daca am decis sa raman cu el trebuie sa incerc sa uit.eu iert dar nu nu uit din pacate.sper totusi sa imi amintesc cat mai rar de aceste fapte.mi-a zis ca nu imi pot imagina ce scarba i-ar fi lui sa se culce cu alta sau ceva de genu.pare o scuza ft proasta dar na...cine stie trebuie sa invat sa imi tin gelozia in frau desi o voi simti mereu sa nu i arata sa reusesc sa il tin in preajma mea cat mai mult dar sa nu isi dea el seama de ce.adica el sa fie cel care vrea sa petrecem mai mult timp impreuna.in schimb nu stiu ce sa fac sa il recuceresc cum s-ar zice sa il fac sa isi dea seama cat ma iubeste si cat sunt de importanta.imi zice ca ma iubeste dar chiar vreau sa il fac sa nu poata fara mine.nu stiu ce sa fac.acum el e plecat in franta.se intaorce in decembrie.as vrea sa i fac ceva surprize sa il fac sa se simta bine dupa atatea certuri si tensiuni.poate sunt fraiera si naiva cum spunea lady gaga dar il iubesc.astea sunt pacatele tineretii.ce ma sfatuiti?
caryna89
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:20
De la: caryna89, la data 2009-10-31 16:20:12ce ma sfatuiti?

In primul rand incearca sa iubesti acea parte din el care nu se pierde nici acum nici cand va fi pe butuci dpdv sexual. Cum va ajunge sa te aleaga doar pe tine........intr-un mod sau altul se va hotara. Va incerca cu mai multe, sau va alege pur si simplu.....vei vedea.
Esti geloasa pentru ca ti se pare ca tu investesti si el da la alta, sau nu investeste.
Practic cantaresti iubirea lui din punct de vedere fizic.
Cantareste-o prin iubire.....sa faca cum crede de cuviinta.....cu tine...cu alta...dar sa iti ofere o certitudine...ca de fapt asta e teama ta........n-ai o certitudine pe care sa o controlezi.
Solutia optima e ca el sa fie hotarat ca te vrea ...asta inseamna ca oferta ta sufleteasca la momentul alegerii sa fie mai buna decat a alteia.
Daca ar alege acum....ce ar alege.......gelozia ta sau deschiderea alteia la relatia cu el.
Gelozia ii spune ca tu il vrei pentru tine si ca il iubesti prin prisma a ceea ce primesti de la el. De oferit oferi neincredere, certuri, spionaj etc. O oferta deloc tentanta pentru o persoana care vrea sa fie fericita.
Ce poti sa faci ca sa il castigi?
Lasa-l liber.....ai doua variante: Daca esti bineintentionata si el nu vede asta....el pierde. Daca se intoarce spre tine tu ai de castigat.
Deci ce dreac ai de piuerdut? Doar ideea ca omul iubit iti apartine ca un obiect. Doar lui isi apartine si daca sta cu tine sta pentru ca te vrea........daca nu sta...e tot pentru ca vrea ceva......altceva ce daca nu ai in oferta......posibil sa nu stii sa ai: incredere. Invata ce este aia....merita!
Ca e riscul sa pierzi?
Riscul face jocul mai placut.........!
catyboy69
Postat pe 31 Octombrie 2009 16:38
cathyman,posibil sa ai dreptate.asta trebuie sa invat eu:sa am incredere.o lectie cam grea dar sper sa reusesc pt ca dupa cum spui merita.imi va lua ceva timp oricum.ma bucur sa am punctul de vedere al unui barbat matur.dar ce zici de chestia aceea ce am intrebat-o eu la inceputul discutiei?adica daca chiar se poate ca un barbat ajuns in pat cu alta sa nu o faca.tu ce parere ai?chiar exista?
caryna89
Postat pe 31 Octombrie 2009 20:13
Iubita, ce situatie asemanatoare avem, la fel si eu cu iubitul meu, ne-am inceput viata sexuala amandoi, unul cu altul si ce mi-as fi dorit mai mult era sa ramana asa, dar la o cearta ce a dus la o despartire, de 2 luni, el s-a culcat cu alta care vorbea cu ea doar de o saptamana, si sti ce imi spunea inainte ca nu ar fi in stare sa se culce cu alta, decat cine stie dupa cat timp, ca nu suporta ideea, chiar de l-as lasa ar trece poate ani...si a trecut o saptamana, cand sa ma impac cu el, mi-a zis ca nu s-a intamplat nimic cu ea, doar s-au mangaiat si au ajuns in pat dar nu au facut nimic,,decat ceea ce ti-a zis si tie, apoi am aflat de la ea, a fost oribil sa aflu asta, nici acum nu mi-am revenit, nu pot sa imi scot din cap ca nu mai sunt singura femeie din viata lui, dar ce sa fac asta e viata , parerea mea, mai bine nu mai cauta adevarul ca pe mine m-a distrus, te rog, las-o asa, accepta minciuna, este mai bine
camy_camy1987
Postat pe 31 Octombrie 2009 20:32
De la: camy_camy1987, la data 2009-10-31 20:32:37Iubita, ce situatie asemanatoare avem, la fel si eu cu iubitul meu, ne-am inceput viata sexuala amandoi, unul cu altul si ce mi-as fi dorit mai mult era sa ramana asa, dar la o cearta ce a dus la o despartire, de 2 luni, el s-a culcat cu alta care vorbea cu ea doar de o saptamana, si sti ce imi spunea inainte ca nu ar fi in stare sa se culce cu alta, decat cine stie dupa cat timp, ca nu suporta ideea, chiar de l-as lasa ar trece poate ani...si a trecut o saptamana, cand sa ma impac cu el, mi-a zis ca nu s-a intamplat nimic cu ea, doar s-au mangaiat si au ajuns in pat dar nu au facut nimic,,decat ceea ce ti-a zis si tie, apoi am aflat de la ea, a fost oribil sa aflu asta, nici acum nu mi-am revenit, nu pot sa imi scot din cap ca nu mai sunt singura femeie din viata lui, dar ce sa fac asta e viata , parerea mea, mai bine nu mai cauta adevarul ca pe mine m-a distrus, te rog, las-o asa, accepta minciuna, este mai bine

asta este profilul meu, scuze, am intrat fara sa vreau dupa un cont foarte vechi, am si eu un subiect exact sub al tau, s-a culcat cu alta, vreau sa mor, nu cred ca vrei sa gandesti ca mine...
iubi7a_lui
Postat pe 31 Octombrie 2009 20:35
iubi7a_lui,cred ca imi imaginez ce ai in suflet nici eu nu sunt departe.ai dreptate si eu cred uneori ca ce nu stiu nu ma doare insa imi vin in minte numai imagini cu el si cu alta pe care nici nu o cunosc si nici nu vreau....ma doare enorm.oricum tu poti sa te consolezi cu gandul ca nu ai fost inselata...voi ati fost despartiti totus chiar daca v-ati mai iubit.cel putin nu ai fost tradata ca si mine.nu e chiar o scuza ca a fugit la alta putea sa mai astepte sa fie sigur.sper sa trecem peste asta si tu si eu....
caryna89
Postat pe 31 Octombrie 2009 20:45
off, da acele imagini cu ei, da stiu cum e...dar cand ti s-a confirmat,,,,e oribil, eu cand il privesc il vad cu ea,,,facand sex, il iubesc de aceea am trecut peste, ma iubeste extraordinar de mult, incat a zis ca nu poate lasa si ceea ce a facut a fost un miment de disperare, dar pe mine ma omoara acel moment al lui, a trebuit sa ma pazesca noaptea, sa nu fac vre-o prostie, iar acum sunt ca un zombi, stau de 2 saptamani fara zambet, fara chef de viata, iar ceea ce imi doresc este sa ma trezesc maine si sa zic, ca am avut un cosmar, e greu sa iubesti pe cineva si sa simti atata tradare, daca nu imi bagam nasul, acum as fi fost cea mai fericita,,,el desii incearca sa ma faca iar fericita eu nu mai stiu cum e, il iubesc dar ceva s-a stins
iubi7a_lui
Postat pe 31 Octombrie 2009 20:56
Exista asemenea situatii cand se cunoasc de-o viata, sunt amici .. si stau la taclale.
Dar cand te duci la o fata acasa, incepi s-o mangai, s-o saruti... alea-alea.. NU EXISTA!! Ca doar de-aia s-a dus la ea acasa... Sau, mai nou, s-au bagat paturi in ITB??
rashela
Postat pe 31 Octombrie 2009 20:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
impas moral 64 De la: LOPY_71 21 Aprilie 2010 00:50
imi da cineva un sfat .. 29 De la: marinca 17 August 2013 09:44
ajutati-ma 4 De la: Barbie30_ 21 Martie 2011 14:28
am fost inselata de sotul meu, cine ma poate sfatui ce sa faca? 16 De la: YullyNar3 2 Mai 2010 19:47
Buna Seara 12 De la: kudika_5985 27 Aprilie 2012 00:39