Setari Cookie-uri

Tradarea surorii

Salutari la toata lumea..tot am citit problemele voastre si sfaturile oferite (mai mult sau mai putin bune, insa important e ca simti ca exista cineva care citeste si poti sa te descarci pentru o clipa). Acum am nevoie si eu de indrumare..acum 2 luni am fost la o expo de motociclete si am cunoscut un tip super..de fapt, eu l-am vazut de cand a intrat si am fost super happy cand am observat ca face parte din grupul de prieteni a unei prietene de-a surorii mele.am vorbit cu el la petrecere si imi faceam deja planuri pentru urmatoarele intalniri.se cam uita la mine mai insistent dar am zis sa nu ma "ambalez", adica sa nu imi fac sperante prea mari si sa astept sa mai vorbim, sa il cunosc...desi imi cam batea inima cand stateam pe langa el.cum eram ff fericita, i-am zis si surorii mele de el..ea a zis sa ma uit mai bine ca i se pare cam urat...eu o innebuneam cu el, ea ma innebunea cu un altul...insa, surpriza...sora mea pleaca weekendul urmator cu grupul si se intoarce cu tipul..al meu..de care i-am spus eu ca imi place mie...m-am crizat..si ca explicatie, ea mi-a spus ca a crezut ca am glumit cand i-am spus ca imi place de el..serios?vreau sa il cuceresc..cum sa fac?
kudika000206
Postat pe 23 Iunie 2009 13:33
De la: kudika000206, la data 2009-06-23 13:33:00Salutari la toata lumea..tot am citit problemele voastre si sfaturile oferite (mai mult sau mai putin bune, insa important e ca simti ca exista cineva care citeste si poti sa te descarci pentru o clipa). Acum am nevoie si eu de indrumare..acum 2 luni am fost la o expo de motociclete si am cunoscut un tip super..de fapt, eu l-am vazut de cand a intrat si am fost super happy cand am observat ca face parte din grupul de prieteni a unei prietene de-a surorii mele.am vorbit cu el la petrecere si imi faceam deja planuri pentru urmatoarele intalniri.se cam uita la mine mai insistent dar am zis sa nu ma "ambalez", adica sa nu imi fac sperante prea mari si sa astept sa mai vorbim, sa il cunosc...desi imi cam batea inima cand stateam pe langa el.cum eram ff fericita, i-am zis si surorii mele de el..ea a zis sa ma uit mai bine ca i se pare cam urat...eu o innebuneam cu el, ea ma innebunea cu un altul...insa, surpriza...sora mea pleaca weekendul urmator cu grupul si se intoarce cu tipul..al meu..de care i-am spus eu ca imi place mie...m-am crizat..si ca explicatie, ea mi-a spus ca a crezut ca am glumit cand i-am spus ca imi place de el..serios?vreau sa il cuceresc..cum sa fac?


intreab-o pe sor-ta ea cum l-a cucerit?
donttouch
Postat pe 23 Iunie 2009 13:34
De la: kudika000206, la data 2009-06-23 13:33:00Salutari la toata lumea..tot am citit problemele voastre si sfaturile oferite (mai mult sau mai putin bune, insa important e ca simti ca exista cineva care citeste si poti sa te descarci pentru o clipa). Acum am nevoie si eu de indrumare..acum 2 luni am fost la o expo de motociclete si am cunoscut un tip super..de fapt, eu l-am vazut de cand a intrat si am fost super happy cand am observat ca face parte din grupul de prieteni a unei prietene de-a surorii mele.am vorbit cu el la petrecere si imi faceam deja planuri pentru urmatoarele intalniri.se cam uita la mine mai insistent dar am zis sa nu ma "ambalez", adica sa nu imi fac sperante prea mari si sa astept sa mai vorbim, sa il cunosc...desi imi cam batea inima cand stateam pe langa el.cum eram ff fericita, i-am zis si surorii mele de el..ea a zis sa ma uit mai bine ca i se pare cam urat...eu o innebuneam cu el, ea ma innebunea cu un altul...insa, surpriza...sora mea pleaca weekendul urmator cu grupul si se intoarce cu tipul..al meu..de care i-am spus eu ca imi place mie...m-am crizat..si ca explicatie, ea mi-a spus ca a crezut ca am glumit cand i-am spus ca imi place de el..serios?vreau sa il cuceresc..cum sa fac?

Daca nu te-ai grabit

poate el chiar o place pe sora ta !!!!????
valivieru96
Postat pe 23 Iunie 2009 13:42
Stai putin sa inteleg! Vrei sa-l cuceresti acum. dupa ce este impreuna cu sora ta?
Deci titlul topicului se refera la tine.. nu? Tu esti sora care tradeaza... ?!
rashela
Postat pe 23 Iunie 2009 13:42
De la: rashela, la data 2009-06-23 13:42:51Stai putin sa inteleg! Vrei sa-l cuceresti acum. dupa ce este impreuna cu sora ta?
Deci titlul topicului se refera la tine.. nu? Tu esti sora care tradeaza... ?!


incurcate mai sunt caile domnului nu-i asa?dar poate nenea motociclistul le vrea pe amandoua si gata problema rezolvata
donttouch
Postat pe 23 Iunie 2009 13:44
mai ceva k n telenovele...nu fii c*rva mai ales cu sora ta...fii fata desteapta ...are balta peste si pt tine!
pretziossa
Postat pe 23 Iunie 2009 13:45
De la: kudika000206, la data 2009-06-23 13:33:00Salutari la toata lumea..tot am citit problemele voastre si sfaturile oferite (mai mult sau mai putin bune, insa important e ca simti ca exista cineva care citeste si poti sa te descarci pentru o clipa). Acum am nevoie si eu de indrumare..acum 2 luni am fost la o expo de motociclete si am cunoscut un tip super..de fapt, eu l-am vazut de cand a intrat si am fost super happy cand am observat ca face parte din grupul de prieteni a unei prietene de-a surorii mele.am vorbit cu el la petrecere si imi faceam deja planuri pentru urmatoarele intalniri.se cam uita la mine mai insistent dar am zis sa nu ma "ambalez", adica sa nu imi fac sperante prea mari si sa astept sa mai vorbim, sa il cunosc...desi imi cam batea inima cand stateam pe langa el.cum eram ff fericita, i-am zis si surorii mele de el..ea a zis sa ma uit mai bine ca i se pare cam urat...eu o innebuneam cu el, ea ma innebunea cu un altul...insa, surpriza...sora mea pleaca weekendul urmator cu grupul si se intoarce cu tipul..al meu..de care i-am spus eu ca imi place mie...m-am crizat..si ca explicatie, ea mi-a spus ca a crezut ca am glumit cand i-am spus ca imi place de el..serios?vreau sa il cuceresc..cum sa fac?


poartete normal si nu diferit de cum esti tu alfel vei fi si tu dezamagita dar cel mai mult el,lasal sate cunosca asa cum esti tu,afa de la sora ta ce anume i place
2nablonda
Postat pe 23 Iunie 2009 13:45
De la: 2nablonda, la data 2009-06-23 13:45:56
De la: kudika000206, la data 2009-06-23 13:33:00Salutari la toata lumea..tot am citit problemele voastre si sfaturile oferite (mai mult sau mai putin bune, insa important e ca simti ca exista cineva care citeste si poti sa te descarci pentru o clipa). Acum am nevoie si eu de indrumare..acum 2 luni am fost la o expo de motociclete si am cunoscut un tip super..de fapt, eu l-am vazut de cand a intrat si am fost super happy cand am observat ca face parte din grupul de prieteni a unei prietene de-a surorii mele.am vorbit cu el la petrecere si imi faceam deja planuri pentru urmatoarele intalniri.se cam uita la mine mai insistent dar am zis sa nu ma "ambalez", adica sa nu imi fac sperante prea mari si sa astept sa mai vorbim, sa il cunosc...desi imi cam batea inima cand stateam pe langa el.cum eram ff fericita, i-am zis si surorii mele de el..ea a zis sa ma uit mai bine ca i se pare cam urat...eu o innebuneam cu el, ea ma innebunea cu un altul...insa, surpriza...sora mea pleaca weekendul urmator cu grupul si se intoarce cu tipul..al meu..de care i-am spus eu ca imi place mie...m-am crizat..si ca explicatie, ea mi-a spus ca a crezut ca am glumit cand i-am spus ca imi place de el..serios?vreau sa il cuceresc..cum sa fac?


poartete normal si nu diferit de cum esti tu alfel vei fi si tu dezamagita dar cel mai mult el,lasal sate cunosca asa cum esti tu,afa de la sora ta ce anume i place


serios? omg! Cum o sa fie? Dupa ce ii afla "placerile ascunse" de la surioara. ii spune "Acum da-l pe mana mea sa il incerc si eu"?
rashela
Postat pe 23 Iunie 2009 13:58
Buna,
Draga mea eu cred ca te cam pripesti ...
Gandeste-te ca el a fost sau este cu SORA TA... crezi ca merita un barbat, oricat ar fi el de dragut, sa intervina intre voi ...?????
Pentru ca asta se va intampla...
Eu una nu cred ... pentru ca ea e sora ta nu o straina... nu ii faci asta unei prietene si cu atat mai putin unei surori ...
Vorba cuiva de pe forum "are balta peste si pentru tine" ....
Nu dispera, cu siguranta vei intalni pe cineva si iti va trece ...
Bafta multa...
ali_me
Postat pe 26 Iunie 2009 11:17
Dar sora ei cum a putut sa ii faca asa ceva?
if i were a girl and i had a sister and she would do something like this.. i'd poison her :)) nu recomand nimanui .
felixcat
Postat pe 28 Iunie 2009 14:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare ma iubeste sau ma minte?? 17 De la: MaraDonna 13 Octombrie 2009 19:20
nu mai situ ce sa fac.. 15 De la: kudika011800 16 Aprilie 2009 10:20
Nu stiu ce se intampla. 16 De la: SirGilbert 3 Octombrie 2015 22:18
ce parere aveti despre curentul emo? 20 De la: kidd_o 20 Iulie 2013 15:29
sfaturi 15 De la: andreeav_2010 21 August 2013 10:44