Setari Cookie-uri

Ce sa fac?

Sunt cu un tip de 1 an de zile.Nu ne-am vazut destul de des dar am ajuns sa tin f mult la el si cred ca si el la mn.Problema e ca el e din Tg-Jiu iar yo din Bucuresti si nu ne permitem sa ne vdm f des mai ales ca el mai are si un serviciu de la care nu poate lipsi.E mai mare ca mine cu 5 ani,dar ne intelegem super,cel putin pana acu.Vorbim f mult la tel si stiu f multe despre el si el despre mine.De vro 2-3 luni a inceput sa nu mai vb atat de des cu mine si nuj dc.Timp de o luna de zile nu mi-a rasp la tel si nici la mes,pur si simplu n-am auzit nik de el.Prima oara knd m-a sunat dupa o luna mi-a spus ca nu stie ce a fost cu el,si-a cerut scuze si l-am iertat.De atunci totul s-a racit intre noi,nu mai e la fel,nu mai ma suna,isi tine tel mai mereu inchis si da vina pe programul lui de la servici.Am vb cu el dar degeaba,spune ca nu-l inteleg, ca nu prea mai are timp si d'astea.Ma simt foarte singura si confuza nu stiu ce sa fac.Cred ca are pe altcineva dar nu sunt sigura....Ma puteti ajuta cu sfaturi?
pisikutza_mik
Postat pe 24 Iunie 2009 14:26
complicat
yumy
Postat pe 24 Iunie 2009 14:53
Nu stiu ce poti sa faci...eu nu prea cred in relatii pe mess si telefon...poate e timpul sa iti cauti pe cineva care sa fie alaturi de tine tot timpul si nu numai cu gandul...
camelusha83
Postat pe 24 Iunie 2009 14:57
De la: camelusha83, la data 2009-06-24 14:57:00Nu stiu ce poti sa faci...eu nu prea cred in relatii pe mess si telefon...poate e timpul sa iti cauti pe cineva care sa fie alaturi de tine tot timpul si nu numai cu gandul...

nu stiu se poate si asa dar doar in situatii exceptionale si pt putin timp
yumy
Postat pe 24 Iunie 2009 15:03
parerea mea este sa cauti unu care sa fi fata in fata toata ziua sa discuti mereu sa te plimbi relatia la distanta nu se lasa decat cu o partida de sex din cand in cand asa fata mea cauta pe alt cineva si uital
bucurestiul este plin
DON_LUCIANO
Postat pe 24 Iunie 2009 15:04
De la: kudika033243, la data 2009-06-24 15:04:59parerea mea este sa cauti unu care sa fi fata in fata toata ziua sa discuti mereu sa te plimbi relatia la distanta nu se lasa decat cu o partida de sex din cand in cand asa fata mea cauta pe alt cineva si uital
bucurestiul este plin


Bucurestiul este plin .... cu ce?
valita76
Postat pe 24 Iunie 2009 15:06
De la: pisikutza_mik, la data 2009-06-24 14:26:51Sunt cu un tip de 1 an de zile.Nu ne-am vazut destul de des dar am ajuns sa tin f mult la el si cred ca si el la mn.Problema e ca el e din Tg-Jiu iar yo din Bucuresti si nu ne permitem sa ne vdm f des mai ales ca el mai are si un serviciu de la care nu poate lipsi.E mai mare ca mine cu 5 ani,dar ne intelegem super,cel putin pana acu.Vorbim f mult la tel si stiu f multe despre el si el despre mine.De vro 2-3 luni a inceput sa nu mai vb atat de des cu mine si nuj dc.Timp de o luna de zile nu mi-a rasp la tel si nici la mes,pur si simplu n-am auzit nik de el.Prima oara knd m-a sunat dupa o luna mi-a spus ca nu stie ce a fost cu el,si-a cerut scuze si l-am iertat.De atunci totul s-a racit intre noi,nu mai e la fel,nu mai ma suna,isi tine tel mai mereu inchis si da vina pe programul lui de la servici.Am vb cu el dar degeaba,spune ca nu-l inteleg, ca nu prea mai are timp si d'astea.Ma simt foarte singura si confuza nu stiu ce sa fac.Cred ca are pe altcineva dar nu sunt sigura....Ma puteti ajuta cu sfaturi?


E foarte clar ca in viata lui a avut loc o schimbare.
Cauta pe aktcineva ,cineva care sa-ti fie aproape,cu care sa ai o relatie adevarata.
lilianagr
Postat pe 24 Iunie 2009 15:08
De la: valita76, la data 2009-06-24 15:06:23
De la: kudika033243, la data 2009-06-24 15:04:59parerea mea este sa cauti unu care sa fi fata in fata toata ziua sa discuti mereu sa te plimbi relatia la distanta nu se lasa decat cu o partida de sex din cand in cand asa fata mea cauta pe alt cineva si uital
bucurestiul este plin


Bucurestiul este plin .... cu ce?


cu din aia ca el
donttouch
Postat pe 24 Iunie 2009 15:37
Imi este f greu,pt ca era singuru cu care puteam sa vb cand aveam probleme...si niciodata nu s-a pus problema de sex pentru ca sunt virgina...e posibil k si asta sa fie o problema pt el...dar niciodata nu mi-a cerut...nuj ce se intampla
pisikutza_mik
Postat pe 24 Iunie 2009 16:29
are pe alta.doar e barbat! mai mult ca sigur de aia nu te mai suna si de aia nu iti mai raspunde la telefon.. eu zic sa gasesti un alt baiat..ca oricum relatia cu el..nu va merge..mai ales ca nu va vedeti. nici sex nu faceti...cred ca mai mult sunteti amici :)
Corina_cori
Postat pe 24 Iunie 2009 16:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Helppp!!! parintii nu il plac!!!! 21 De la: ioaanna 12 Octombrie 2010 16:24
se intoarce din nou la mn 11 De la: kris07 26 Iunie 2009 16:01
ajutati-ma plss 9 De la: marco918 4 Ianuarie 2011 00:19
Sunt timida 40 De la: franziska_eu 27 Decembrie 2011 21:49
Definitia unui sentiment unic 7 De la: kudika_988778 19 Iulie 2015 15:54