Setari Cookie-uri

Cum imi recastig prietena cea mai buna?

Anul trecut eram cele mai bune prietene.Ne spuneam orice si nu exista niciun secret intre noi.Insa ,anul acesta ea s-a schimbat radical si de la un timp nu mai vb cu mine deloc,iar cand aude de numele meu se stramba si altele.
Ea e o fire schimbatoare ca vremea.Nu stiu ce sa mai fac pt ca eu tot i-am explicat ca nu ma mai baga in seama si etc.
As vrea niste sfaturi pt a ma ajuta sa imi recapat prietena.
Corina_Bsk_1
Postat pe 2 Iulie 2012 10:48
De la: Corina_Bsk_1, la data 2012-07-02 10:48:59Anul trecut eram cele mai bune prietene.Ne spuneam orice si nu exista niciun secret intre noi.Insa ,anul acesta ea s-a schimbat radical si de la un timp nu mai vb cu mine deloc,iar cand aude de numele meu se stramba si altele.
Ea e o fire schimbatoare ca vremea.Nu stiu ce sa mai fac pt ca eu tot i-am explicat ca nu ma mai baga in seama si etc.
As vrea niste sfaturi pt a ma ajuta sa imi recapat prietena.



Citind cele postate de tine,vin si iti spun ca pozitia ei ,fata de tine,nu a fost cea ,pe care trebuie sa o aiba o adevarata prietena!!!Nu insista inutil,pastreaza-ti atitudinea verticala si fii mai atenta la modul cum iti selectezi prietenele!!Fatarnicia oamenilor este in plina desfasurare!!
MissRainbow
Postat pe 2 Iulie 2012 11:09
De la: Corina_Bsk_1, la data 2012-07-02 10:48:59Anul trecut eram cele mai bune prietene.Ne spuneam orice si nu exista niciun secret intre noi.Insa ,anul acesta ea s-a schimbat radical si de la un timp nu mai vb cu mine deloc,iar cand aude de numele meu se stramba si altele.
Ea e o fire schimbatoare ca vremea.Nu stiu ce sa mai fac pt ca eu tot i-am explicat ca nu ma mai baga in seama si etc.
As vrea niste sfaturi pt a ma ajuta sa imi recapat prietena.


Judecand dupa comportamentul ei nu ti-a fost prietena cu adevarat.

Daca insa tii s-o recastigi ca si amica, discuta deschis cu ea motivele pentru care ea s-a schimbat atat de brusc.

Multa bafta va doresc!
kudika_10817
Postat pe 2 Iulie 2012 11:16
Nu merita sa o recastigi,ti-a inselat increderea!In viata se mai intampla sa mai gasesti si astfel de prieteni,data viitoare fi mai atenta la alegeri
Titanika
Postat pe 2 Iulie 2012 11:41
...si eu am o prietene si te inteleg cat de greu iti este acum cand sa schimbat fata de tine dar eu zic sa vb cu ea sa vezi ce a facuto sa schimbe asa,tu comportate frumos cu ea ca inainte si cand nici nu te astepti se va intoarce inapoi la tine poate iti va cere si iertare pentru ca daca ati tinut una la alta mult va reliza ca nimeni nu o intelege mai bine ca cea mai buna prietena....bafta
rami85
Postat pe 26 August 2012 12:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dragostea nu este niciodata mai puternica decat atunci cand te faci sa suferi!! 91 De la: shirine 31 Iulie 2009 10:10
Va rog, vorbiti cu mine 37 De la: Rafinata 3 Iunie 2009 14:52
cine stie sa imi raspunda va rog 5 De la: ranise 7 Februarie 2009 16:35
ce sa fac ? help me.. 17 De la: ank111 7 Aprilie 2009 18:37
iubire sau banii? 77 De la: r_girl 14 Mai 2009 11:40