Setari Cookie-uri

michael jackson moartea unei legende

trist foarte trist ,moartea unui rege al muzicii pop
florinursulet
Postat pe 26 Iunie 2009 07:44
pacat! dar ce-si face omul cu mana lui, lucru manual se cheama
no_more
Postat pe 26 Iunie 2009 08:03
era de asteptat sa moara oricum a facut de toate la viata lui, muzica buna, avere, copii, s-a ruinat singur, s-a distrat a calatori a venit de 2 ori in romania, a incantat lumea cu muzica lui si-a facut milioane de fani, si-a facut operatii estetice, a urcat si a cobrat, a avut mii de procese, a fost implicat in scandaluri avaut o viata tumultoasa si nu i-a lipsit mai nimic, a trait tto ce se poate trai pe pamant
Dumnezeu sa-l odihneasca!
yumy
Postat pe 26 Iunie 2009 08:59
Michael o sa traiesca mereu in inimile noastre, prin muzica lui minunata, prin concertele extraordinare, sunt sigura ca altul ca el nu va mai fi...el va ramane mereu THE KING OF POP!
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
deea_elena
Postat pe 26 Iunie 2009 12:34
a fost omul pentru care s_a creat cuvantul megastar a fost mai sus de toate celelalte vedetele ,dumnezeu sa il ierte si sa ii fie tarana usoara
florinursulet
Postat pe 26 Iunie 2009 13:32
D-zeu sa-l ierte
R_F
Postat pe 26 Iunie 2009 13:35
dumnezeu sa il odihneasca in pace!
dansul lui care ma hipnotiza si muzica care ma facea sa tresar vor ramane mereu in sufletul meu......pacat ca nimeni nu apreciaza stelele muzicii ..........ca si-n romania de altfel.......
dar muzica lui va ramane in noi...pt totdeauna.....
heaven_2906
Postat pe 26 Iunie 2009 13:39
Dumnezeu sa il odihneasca
blue07scorpion
Postat pe 26 Iunie 2009 13:40
astia fac la mtv o chestie foarte frumoasa aratand despre michael jackson multe mel de care nu am auzit si chiar spunandu-ne multe lucruri din viata lui pe care nu le cunosteam
yumy
Postat pe 26 Iunie 2009 13:59
Dumnezeu sa il odihneasca in pace
Andia
Postat pe 26 Iunie 2009 14:25
M J-un adevarat megastar,o adevarata vedeta!E trist ca regele a plecat,dar muzica sa va ramane!Imi plac zeci de melodii ale lui ,stiu foarte multe versuri ,desi nu am fost un "fan",Michael prin sensibilitatea sa a reusit sa ma impresioneze enorm.Artistul Michael Jackson e complet,miscarile sale de dans sunt halucinante,sincer nu pot vorbi decat la superlativ despre el!Rest in peace Michael,God is with u!
luyyzz
Postat pe 26 Iunie 2009 15:04
Copiii pot rasufla linistiti.
Kathara
Postat pe 26 Iunie 2009 15:22
De la: Kathara, la data 2009-06-26 15:22:02Copiii pot rasufla linistiti.




Esti cu capul...tu ceva de bine nu stii sa zici nicodata????? din cauza unora ca tine, lumea ,e asa de rea.sper sa ai parte de acelasi comentarii in viata ta de la altii ,precum care le dai si tu.
nefertitiafrodita
Postat pe 26 Iunie 2009 15:39
dar tu ai facut ceva bun in viata? macar el a facut ceva si e recunoscut in toata lumea. tu? ce ai facut? ascult?
nefertitiafrodita
Postat pe 26 Iunie 2009 15:45
Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca in pace!!
rahella
Postat pe 26 Iunie 2009 15:49
De la: nefertitiafrodita, la data 2009-06-26 15:39:18
De la: Kathara, la data 2009-06-26 15:22:02Copiii pot rasufla linistiti.




Esti cu capul...tu ceva de bine nu stii sa zici nicodata????? din cauza unora ca tine, lumea ,e asa de rea.sper sa ai parte de acelasi comentarii in viata ta de la altii ,precum care le dai si tu.

Nu te supara degeaba.Unii doar atata pot,deci asta era si scopul ei-sa fie bagata in seama.Nu s-a dovedit niciodata chestia aia penibila cu pedofilia si cand esti MJ ,devii o tinta.Pacat ca sunt persoane care macar nu se pot abtine,in fata mortii totul se termina si mare grija energiile negative se intorc inzecit si distrug,deci sa le lasam deoparte.
luyyzz
Postat pe 26 Iunie 2009 16:20
roz5blue6lila7
Postat pe 26 Iunie 2009 16:23
la subiectul acesta chiar nu am putut ramane indiferenta,mai ales,cum niste oameni,care sunt nimic,incearca sa denigreze o persoana cu adevarat mare.sa iti fie rusine khatara. nici macar nu poti respecta memoria unui om mare.
nefertitiafrodita
Postat pe 26 Iunie 2009 16:42
De la: nefertitiafrodita, la data 2009-06-26 16:42:04la subiectul acesta chiar nu am putut ramane indiferenta,mai ales,cum niste oameni,care sunt nimic,incearca sa denigreze o persoana cu adevarat mare.sa iti fie rusine khatara. nici macar nu poti respecta memoria unui om mare.


Draga, om mare a fost Shakespeare sau Einstein. Un cantaret nu-i om mare, decat daca-l cheama Pavarotti.

Cat despre intreaga luma care deplange un pedofil ... bravos natiune.
Kathara
Postat pe 26 Iunie 2009 18:15
De la: nefertitiafrodita, la data 2009-06-26 15:45:31dar tu ai facut ceva bun in viata? macar el a facut ceva si e recunoscut in toata lumea. tu? ce ai facut? ascult?


Am facut ceva si sunt cunoscuta in lumea mea. E mai mult decat suficient, mai ales ca pana acum nu am molestat niciun copil.
Kathara
Postat pe 26 Iunie 2009 18:16
De la: Kathara, la data 2009-06-26 18:16:20
De la: nefertitiafrodita, la data 2009-06-26 15:45:31dar tu ai facut ceva bun in viata? macar el a facut ceva si e recunoscut in toata lumea. tu? ce ai facut? ascult?


Am facut ceva si sunt cunoscuta in lumea mea. E mai mult decat suficient, mai ales ca pana acum nu am molestat niciun copil.


ma repet ,esti dusa rau cu capu'. si de unde stii tu sigur,ca era un pedofil? din ziare?daca esti atat de desteapta,si daca ai vreo tangenta cu psihologia,ai observa ,si tu,ce fel de om era michael.
dar in fine,tie, rautatea,ti-a intunecat gandirea.
nefertitiafrodita
Postat pe 26 Iunie 2009 18:42
De la: Kathara, la data 2009-06-26 18:16:20
De la: nefertitiafrodita, la data 2009-06-26 15:45:31dar tu ai facut ceva bun in viata? macar el a facut ceva si e recunoscut in toata lumea. tu? ce ai facut? ascult?


Am facut ceva si sunt cunoscuta in lumea mea. E mai mult decat suficient, mai ales ca pana acum nu am molestat niciun copil.



si ai fi facut tu ceva in viata ta,dar el era mullt mai sus decat multe persoane.asa ca,respecta asta.si nu cred ca te-ai putea compora cu el,nic tu,nic multa lume..
nefertitiafrodita
Postat pe 26 Iunie 2009 18:44
De la: Kathara, la data 2009-06-26 18:15:25
De la: nefertitiafrodita, la data 2009-06-26 16:42:04la subiectul acesta chiar nu am putut ramane indiferenta,mai ales,cum niste oameni,care sunt nimic,incearca sa denigreze o persoana cu adevarat mare.sa iti fie rusine khatara. nici macar nu poti respecta memoria unui om mare.


Draga, om mare a fost Shakespeare sau Einstein. Un cantaret nu-i om mare, decat daca-l cheama Pavarotti.

Cat despre intreaga luma care deplange un pedofil ... bravos natiune.

"Draga' nu te mai arata atotstiutoare si lasa-i pe cei care l-au placut pe Jackson sa-si arate simpatia,nu mai arunca tu cu noroi doar ca sa arati ca esti "diferita',net superioara "gloatei"!In alta ordine de idei nu a fost dovedit pedofil dovedit,chiar crezi ca daca era vinovat nu-l bagau astia la puscarie indiferent de banii lui?Si nu va inteleg de ce trebuie pe oricare topic sa venitzi si sa postati diverse,apoi sa inceapa balacareala generala si sa spuneti ca daca sunteti utilizatori mai vechi aveti tot dreptul sa postati unde vreti.Deschideti-va topicuri de balacareala si GO AHEAD!
luyyzz
Postat pe 26 Iunie 2009 18:46
Ei bine, avocatul lui a recunoscut ca era PEDOFIL. MAi dati si voi un search si informati-va!

Eu nu inteleg de unde atata jale pentru cea mai josnica ipostaza a unui om, aceaed e violator de copii, dar, in fine!
Kathara
Postat pe 26 Iunie 2009 18:49
De la: luyyzz, la data 2009-06-26 18:46:26
De la: Kathara, la data 2009-06-26 18:15:25
De la: nefertitiafrodita, la data 2009-06-26 16:42:04la subiectul acesta chiar nu am putut ramane indiferenta,mai ales,cum niste oameni,care sunt nimic,incearca sa denigreze o persoana cu adevarat mare.sa iti fie rusine khatara. nici macar nu poti respecta memoria unui om mare.


Draga, om mare a fost Shakespeare sau Einstein. Un cantaret nu-i om mare, decat daca-l cheama Pavarotti.

Cat despre intreaga luma care deplange un pedofil ... bravos natiune.

"Draga' nu te mai arata atotstiutoare si lasa-i pe cei care l-au placut pe Jackson sa-si arate simpatia,nu mai arunca tu cu noroi doar ca sa arati ca esti "diferita',net superioara "gloatei"!In alta ordine de idei nu a fost dovedit pedofil dovedit,chiar crezi ca daca era vinovat nu-l bagau astia la puscarie indiferent de banii lui?Si nu va inteleg de ce trebuie pe oricare topic sa venitzi si sa postati diverse,apoi sa inceapa balacareala generala si sa spuneti ca daca sunteti utilizatori mai vechi aveti tot dreptul sa postati unde vreti.Deschideti-va topicuri de balacareala si GO AHEAD!



aceste persoane ca si khatara,care nu pot sa exceleze prin ceva,considera ca daca jignesc,si se contrazic mereu,sunt mai interesante. himmm,as vr sa ma abtin.dar cred,ca stim cu toti,ca acest gen ,de persoane,in viata de zi cu zi,sunt foarte slabe. si nu vreau sa dezvolt,dar tare as vrea sa o vad pe khatara,live,contrazicandu-se cu cineva.nu prea cred ca ar avea vreo sansa.
si ca o concluzie,draga khatara,ti-am citit,de multe ori posturile,si de multe ori iti dadeam dreptate,.desi se vedea de fiecare data,cate o urma de rautate in tot ce postai,dar acuma,nu pot sa fiu de acord cu tine,si ar mai fi cateva subiecte,(in care nu te aprobam deloc),dar o las asa.
nefertitiafrodita
Postat pe 26 Iunie 2009 18:52
De la: Kathara, la data 2009-06-26 18:49:49Ei bine, avocatul lui a recunoscut ca era PEDOFIL. MAi dati si voi un search si informati-va!

Eu nu inteleg de unde atata jale pentru cea mai josnica ipostaza a unui om, aceaed e violator de copii, dar, in fine!

Uite chiar nu stiam asta ,ca a recunoscut avocatul,dar te intreb -de ce crezi tu ca atata lume regreta disparitia sa?Pentru ca a fost un nimeni,sau un violator?Eu nu incercam sa il "apar',Domane fereste nici nu ma pricep la asta,dar pur si simplu nu inteleg cum pe baza unor zvonuri si poate atacuri la multele milioane de dolari pe care le avea,il numim "pedofil"?Eu interpretez afirmatia avocatului cum mi-as dori eu sa fie-nu s-au mai inteles la onorarii si a aruncat si el cu ce-a putut,fiind si avocat pozte spera ca e mai credibil....!Oricum ca artist -e nu mare-e colosal,indiferent ca ne place sau nu unora dintre noi sa recunoastem!
luyyzz
Postat pe 26 Iunie 2009 18:58
E o chestie sa apreciezi munca unei persoane - si chiar i-o apreciez, si cu totul altceva sa te comporti de parca mortul ar fi fost o persona de o conduita ireprosabila, ba chiar sa si mai lacrimezi de parca-l cunosteai personal. Mie asta mi se pare fie fatarnicie, fie superficialitate.
Kathara
Postat pe 26 Iunie 2009 19:08
Iar moartea unui pedofil nu o voi regreta niciodata, singura parere de rau e ca nu a avut loc inainte sa violeze niste baietei aflati pe moarte.

In Iran mor oameni de o saptamana pentru libertate si unii se agita ca a decedat un nene remarcabil prin faptul ca se tinea de cuc.

Cateodata e atata prostie in lume ca imi vine sa plang.
Kathara
Postat pe 26 Iunie 2009 19:11
De la: Kathara, la data 2009-06-26 19:08:38E o chestie sa apreciezi munca unei persoane - si chiar i-o apreciez, si cu totul altceva sa te comporti de parca mortul ar fi fost o persona de o conduita ireprosabila, ba chiar sa si mai lacrimezi de parca-l cunosteai personal. Mie asta mi se pare fie fatarnicie, fie superficialitate.

Dar nu a spus nimeni ca era "perfect",de fapt cine e asa?Nu sunt de acord cu ce ai spus tu acum "fatarnicie "sau "superficialitate".Uite superficiala mi-a parut afirmatia ta cu copiii care sunt in siguranta acum ..",ai aruncat-o asa fara sens ,fara argumente.O parere nu trebuie sa fie respectata,doar fiindca e o parere,ci de obicei ea ar trebui argumentata si dublata de adevar.As vrea sa-mi cer oarecum scuze fata de tine pt ca sincer nu vreau sa stau eu sa fiu Gica contra la ceea ce spui tu,chiar fiecare e liber sa spuna ce crede,nu trebuie sa ne dea cineva voie sa fim deschisi.
luyyzz
Postat pe 26 Iunie 2009 19:17
^ De acord, oricum niciodata nu am inteles de ce se agita lumea cand moare vreo persoana publica. Asa ca va las sa-l comemorati and co.
Kathara
Postat pe 26 Iunie 2009 19:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
zii si tu un nume de fetita 327 De la: monreve3031 2 Februarie 2012 21:23
ghicit in cafea 7 De la: Cassey 16 Mai 2009 10:22
Cat fight 25 De la: valita76 18 Iulie 2009 10:29
Problems 7 De la: Ionyssa 9 Aprilie 2011 01:56
durerea din suflet 9 De la: azalis 18 Martie 2009 17:06