Setari Cookie-uri

probleme:((.......

buna.....am intrebari multe si indoieli....situatia e urmatoarea:..is cu un tip de un an si s-au intamplat multe in perioada asta...pentruinceput el face facultatea in verona si eu in romania.....2 pe el dupa cateva luni au inceput sal sune unii sa-i spui cail insel si ca in moment ce el sta acasa eu is in parc cu altul si il insel, dar eu de fapt eram cu el pe mesenger, si multe faze de astea ...imi spargea mie parola la mes de am aajuns sa o schimb de 3 ori pe zi si ii laa mesaje ca vreau sa ne despartim ca nu e de mine si multe prostii de astea, apoi a vazut ca nu merge cu el si nu asculta nimic si nu ne-am despartit a schimbat tactica omuletu: acu intra pe id lui si imi spune mie vrajelile pe care posibil i le baga si preetenului meu ......nu stiu cum sa-l prind pe cel in cauza , help me:((.....
darakna
Postat pe 29 Iunie 2009 09:58
exista 2 posibilitati e indragostit de tine si nus tie cum sa faca sa te aibe ori e obsedat de persoana ta, ai rabdare pana la urma se va lasa pagubas si se va arata asta insa dupa ce te vei desparti tu de your boyfriend
yumy
Postat pe 29 Iunie 2009 10:01
vb cu prietenul tau....LA TELEFON...sa va schimbati id-urile....poate ve-ti scapa de acest individ....
monaq
Postat pe 29 Iunie 2009 10:04
sunt de acord cu monaram, vb cu prietenul tau la telefon despre situatia asta..sigur ajungeti la o cale buna pt relatia voastra
darlading
Postat pe 29 Iunie 2009 10:43
vorbim la telefon....dar ...e enervant sa stii ca cineva iti invadeaza intimitatea si face tot posibilul sa te debusoleze.....acu e si sesiunea.....si sunt la medicina..deci numai de asta nu am nevoie in momentul asta..
darakna
Postat pe 29 Iunie 2009 11:02
si apoi vreau doar sa-l calc in picioare..sau s ao calc....
darakna
Postat pe 29 Iunie 2009 11:03
......singurul lucru pe care il puteti face amn ca sa fiti linistiti si sa scapati de probl este sa va faceti alte 2id-uri pe care sa le stiti numai voi2 si ATAT!asa e cel mai bine crede-ma......nu va mai deranjeaza nimeni cu nimik:)....sa va iubiti multttttttt!!
brasoveank
Postat pe 14 Iulie 2009 10:47
Ofer servicii de divinatie in Tarot, probabil cele mai bune servicii de pe internet, moralitate, profesionalism. Analize personalizate realizate cu mult suflet si pasiune analizele personalizate care nu sunt generate automat de vreun program de calculator precum pe alte site-uri. Nu lasa viitorul sa te prinda nepregatit.Fii cu un pas inainte si lasa tarotul sa iti dezvaluie viitorul si de ce nu chiar sa te ajute sa iti schimbi viata in bine.
Prezicerile mele sunt intotdeauna sincere .

Confidentialitatea este respectata si garantata. pt. mai multe detalii accesati site-ul http://tarotkitty.webs.com/
Cristinakitty
Postat pe 21 Ianuarie 2010 18:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum imi pot recuceri ex-ul? 140 De la: C_Florentina 22 Mai 2013 14:01
Am nevoie de un sfat bun. Cum sa trec peste o situatie total neprevizibila de ignoranta neasteptata? 23 De la: kudika_18248 31 Iulie 2013 17:44
salut 82 De la: angelradios 2 Septembrie 2010 16:21
Ne am certat dintr o prostie si nu ma mai cauta..ce sa fac? 15 De la: kudika_1019583 7 Decembrie 2016 11:16
Credeti ca merita sa mai sufar? 104 De la: claudyuu 6 Octombrie 2009 10:13