Setari Cookie-uri

ma puteti ajuta sa ma sinucid in asa mod incat sa para o moarte accidentala ?


M-am decis sa-mi inchei socotelile cu viata , motivele care ma determina nici nu mai conteaza , intrebarea mea este , se gaseste cineva pe acest forum , cu o fantezie mult mai mare decat a mea , astfel incat sa ma sinucid dar sa para o moarte foarte naturala , practic o sinucidere perfecta , in care suferinta si pagubele materiale sa fie minime ?
ATENTIE !!! ii rog pe cei care vor sa-mi dea sfaturi ptr. alte investigatii, controale pe la diversi psihiatri , psihologi etc . sau glumetii care nu au ce face sa-si valorifice timpul in alt mod , iar energia inutila sa o canalizeze in alte modalitati mai creative.DECI daca ceea ce vrei sa transmiti nu face obiectul acestei intreba-ri , pareri sau ajutor crutati cele cateva minute din viata in alte scopuri.
Multumesc anticipat.
mangafaua
Postat pe 4 Martie 2010 12:47
eu as avea niste idei dar nu vreau sa ma fac partasa la moartea ta!
one_size
Postat pe 4 Martie 2010 12:49
blaa
Postat pe 4 Martie 2010 13:43
esti ridicol,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,si nu mi-a luat decat cateva secunde
Dontyyy
Postat pe 4 Martie 2010 13:44
De la: blaa, la data 2010-03-04 13:43:14

stai ma ca inca nu s-a sinucis!
au mai fost cativa care tot incercau sa ne impresioneze..da nici in ziua de astazi nu s-au sinucis!
one_size
Postat pe 4 Martie 2010 13:45
fa-ti o laba si-ti trece
freakbabe
Postat pe 4 Martie 2010 13:48
De la: mangafaua, la data 2010-03-04 12:47:16
M-am decis sa-mi inchei socotelile cu viata , motivele care ma determina nici nu mai conteaza , intrebarea mea este , se gaseste cineva pe acest forum , cu o fantezie mult mai mare decat a mea , astfel incat sa ma sinucid dar sa para o moarte foarte naturala , practic o sinucidere perfecta , in care suferinta si pagubele materiale sa fie minime ?
ATENTIE !!! ii rog pe cei care vor sa-mi dea sfaturi ptr. alte investigatii, controale pe la diversi psihiatri , psihologi etc . sau glumetii care nu au ce face sa-si valorifice timpul in alt mod , iar energia inutila sa o canalizeze in alte modalitati mai creative.DECI daca ceea ce vrei sa transmiti nu face obiectul acestei intreba-ri , pareri sau ajutor crutati cele cateva minute din viata in alte scopuri.
Multumesc anticipat.


ATENTIE!!! Cata lume crezi ca-ti va lua in serios o asemenea postare¿
Din tot ce stiu eu, pana acum, NICIODATA un sinucigas (exceptand grupurile care se anunta oricum, doar unul pe altul) nu-si anunta intentia. O face pur si simplu, departe de ochii lumii la o data aleasa doar de el. Uneori motiveaza printr-un biletel, alteori nu.
Asa ca, astea-s povesti.

Si, daca tot vrei sa mori ce mai conteaza cum o faci? Ca nu te ingroapa popa cu slujba? Doamne-Doamne tot te vede si nu te primeste la dreapta lui...

Phuah, chiar n-ai fantezie deloc asa cum te lauzi.. altfel nu scorneai o asemenea poveste.
rashela
Postat pe 4 Martie 2010 13:49
De la: mangafaua, la data 2010-03-04 12:47:16
M-am decis sa-mi inchei socotelile cu viata , motivele care ma determina nici nu mai conteaza , intrebarea mea este , se gaseste cineva pe acest forum , cu o fantezie mult mai mare decat a mea , astfel incat sa ma sinucid dar sa para o moarte foarte naturala , practic o sinucidere perfecta , in care suferinta si pagubele materiale sa fie minime ?
ATENTIE !!! ii rog pe cei care vor sa-mi dea sfaturi ptr. alte investigatii, controale pe la diversi psihiatri , psihologi etc . sau glumetii care nu au ce face sa-si valorifice timpul in alt mod , iar energia inutila sa o canalizeze in alte modalitati mai creative.DECI daca ceea ce vrei sa transmiti nu face obiectul acestei intreba-ri , pareri sau ajutor crutati cele cateva minute din viata in alte scopuri.
Multumesc anticipat.







... poti sa incerci sa sari ... pina te lovesti cu capul de tavan ... asa va parea ca ai cazut de pe podea si te-ai lovit de tavan ... nici mama criminalistilor nu isi va da seama ce ai facut ...

marco918
Postat pe 4 Martie 2010 13:51
De la: rashela, la data 2010-03-04 13:49:41
De la: mangafaua, la data 2010-03-04 12:47:16
M-am decis sa-mi inchei socotelile cu viata , motivele care ma determina nici nu mai conteaza , intrebarea mea este , se gaseste cineva pe acest forum , cu o fantezie mult mai mare decat a mea , astfel incat sa ma sinucid dar sa para o moarte foarte naturala , practic o sinucidere perfecta , in care suferinta si pagubele materiale sa fie minime ?
ATENTIE !!! ii rog pe cei care vor sa-mi dea sfaturi ptr. alte investigatii, controale pe la diversi psihiatri , psihologi etc . sau glumetii care nu au ce face sa-si valorifice timpul in alt mod , iar energia inutila sa o canalizeze in alte modalitati mai creative.DECI daca ceea ce vrei sa transmiti nu face obiectul acestei intreba-ri , pareri sau ajutor crutati cele cateva minute din viata in alte scopuri.
Multumesc anticipat.


ATENTIE!!! Cata lume crezi ca-ti va lua in serios o asemenea postare¿
Din tot ce stiu eu, pana acum, NICIODATA un sinucigas (exceptand grupurile care se anunta oricum, doar unul pe altul) nu-si anunta intentia. O face pur si simplu, departe de ochii lumii la o data aleasa doar de el. Uneori motiveaza printr-un biletel, alteori nu.
Asa ca, astea-s povesti.

Si, daca tot vrei sa mori ce mai conteaza cum o faci? Ca nu te ingroapa popa cu slujba? Doamne-Doamne tot te vede si nu te primeste la dreapta lui...

Phuah, chiar n-ai fantezie deloc asa cum te lauzi.. altfel nu scorneai o asemenea poveste.


eu banuies de ce,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,cred ca si-a facut vreo asigurare de viatza mai "banoasa" si din cauza asta vrea sa para moarte naturala domne ce inseamna sa te uitzi la prea multe filme
Dontyyy
Postat pe 4 Martie 2010 13:51
De la: freakbabe, la data 2010-03-04 13:48:43fa-ti o laba si-ti trece




... ... s-ar putea sa fie o solutie ...

marco918
Postat pe 4 Martie 2010 13:52
De la: one_size, la data 2010-03-04 13:45:53
De la: blaa, la data 2010-03-04 13:43:14

stai ma ca inca nu s-a sinucis!
au mai fost cativa care tot incercau sa ne impresioneze..da nici in ziua de astazi nu s-au sinucis!


tzeapa !ca de fiecare data !!
blaa
Postat pe 4 Martie 2010 13:53
Da, primul gand iti zboara la o asigurare de viata. Dar daca te uiti la ce nick si-a ales.. iti trece gandul asta.
rashela
Postat pe 4 Martie 2010 13:53
De la: Dontyyy, la data 2010-03-04 13:51:49
De la: rashela, la data 2010-03-04 13:49:41
De la: mangafaua, la data 2010-03-04 12:47:16
M-am decis sa-mi inchei socotelile cu viata , motivele care ma determina nici nu mai conteaza , intrebarea mea este , se gaseste cineva pe acest forum , cu o fantezie mult mai mare decat a mea , astfel incat sa ma sinucid dar sa para o moarte foarte naturala , practic o sinucidere perfecta , in care suferinta si pagubele materiale sa fie minime ?
ATENTIE !!! ii rog pe cei care vor sa-mi dea sfaturi ptr. alte investigatii, controale pe la diversi psihiatri , psihologi etc . sau glumetii care nu au ce face sa-si valorifice timpul in alt mod , iar energia inutila sa o canalizeze in alte modalitati mai creative.DECI daca ceea ce vrei sa transmiti nu face obiectul acestei intreba-ri , pareri sau ajutor crutati cele cateva minute din viata in alte scopuri.
Multumesc anticipat.


ATENTIE!!! Cata lume crezi ca-ti va lua in serios o asemenea postare¿
Din tot ce stiu eu, pana acum, NICIODATA un sinucigas (exceptand grupurile care se anunta oricum, doar unul pe altul) nu-si anunta intentia. O face pur si simplu, departe de ochii lumii la o data aleasa doar de el. Uneori motiveaza printr-un biletel, alteori nu.
Asa ca, astea-s povesti.

Si, daca tot vrei sa mori ce mai conteaza cum o faci? Ca nu te ingroapa popa cu slujba? Doamne-Doamne tot te vede si nu te primeste la dreapta lui...

Phuah, chiar n-ai fantezie deloc asa cum te lauzi.. altfel nu scorneai o asemenea poveste.


eu banuies de ce,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,cred ca si-a facut vreo asigurare de viatza mai "banoasa" si din cauza asta vrea sa para moarte naturala domne ce inseamna sa te uitzi la prea multe filme






... haida de ... asta nu are nici chiloti in c_r ... face bascalie sau l-a lasat dulcineea ... pentru jegosul cu mertzan ...

marco918
Postat pe 4 Martie 2010 13:54
De la: marco918, la data 2010-03-04 13:52:30
De la: freakbabe, la data 2010-03-04 13:48:43fa-ti o laba si-ti trece




... ... s-ar putea sa fie o solutie ...




si sa moara fericit,,,,,,,,,,,,,,,,asta da moarte naturala
Dontyyy
Postat pe 4 Martie 2010 13:54
Sau,te apuci sa speli geamurile ( atentie insa,sper ca stai la cel putin etajul 4 ) ...si te arunci !
Or sa zica ca....ai cazut accidental !!
blaa
Postat pe 4 Martie 2010 13:55
De la: blaa, la data 2010-03-04 13:55:05Sau,te apuci sa speli geamurile ( atentie insa,sper ca stai la cel putin etajul 4 ) ...si te arunci !
Or sa zica ca....ai cazut accidental !!


alta varianta:umple cada se baga pentru o baie si ia cu el si laptopul conectat la 2,20 ce morbizi putem fi!!!! dar suntem on topic
Dontyyy
Postat pe 4 Martie 2010 13:57
De la: Dontyyy, la data 2010-03-04 13:54:37
De la: marco918, la data 2010-03-04 13:52:30
De la: freakbabe, la data 2010-03-04 13:48:43fa-ti o laba si-ti trece




... ... s-ar putea sa fie o solutie ...




si sa moara fericit,,,,,,,,,,,,,,,,asta da moarte naturala



moare "usurat"
freakbabe
Postat pe 4 Martie 2010 13:58



... ALOOOOOOO ... va puneti la mintea lui ? ...


marco918
Postat pe 4 Martie 2010 14:00
Ok, cedez in fata rugamintii tale si iti fac o sugestie care vei vedea (daca apuci) ca da rezultatele dorite de tine.

"Gazda emisiunii "To buy or not to buy" de la BBC, Kristian Digby, a fost gasit mort in apartamentul sau, dupa ce s-ar fi sufocat in timpul unui joc erotic pe care il practica singur, informeaza presa din Anglia.

Politistii au declarat ca, pentru moment, moartea lui Digby nu poate fi inca explicata, insa, conform unor surse, decesul ar fi survenit in urma unei "asfixieri autoerotice", potrivit NewsIn.

Tot in urma unui joc erotic a murit, anul trecut, actorul american David Carradine, cunoscut pentru rolurile din "Kung Fu" si "Kill Bill". In varsta de 72 de ani, Carradine avea o sfoara atarnata in jurul gatului sau si o alta in jurul organelor sexuale, iar cele doua erau legate intre ele si agatate de dulap.

Detalii, undeva pe net.
rashela
Postat pe 4 Martie 2010 14:02
De la: marco918, la data 2010-03-04 14:00:45


... ALOOOOOOO ... va puneti la mintea lui ? ...




nu Marco ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,doar suntem on topic
Dontyyy
Postat pe 4 Martie 2010 14:03
De la: marco918, la data 2010-03-04 14:00:45


... ALOOOOOOO ... va puneti la mintea lui ? ...



care minte?ca n-are!
one_size
Postat pe 4 Martie 2010 14:05
De la: mangafaua, la data 2010-03-04 12:47:16
M-am decis sa-mi inchei socotelile cu viata , motivele care ma determina nici nu mai conteaza , intrebarea mea este , se gaseste cineva pe acest forum , cu o fantezie mult mai mare decat a mea , astfel incat sa ma sinucid dar sa para o moarte foarte naturala , practic o sinucidere perfecta , in care suferinta si pagubele materiale sa fie minime ?
ATENTIE !!! ii rog pe cei care vor sa-mi dea sfaturi ptr. alte investigatii, controale pe la diversi psihiatri , psihologi etc . sau glumetii care nu au ce face sa-si valorifice timpul in alt mod , iar energia inutila sa o canalizeze in alte modalitati mai creative.DECI daca ceea ce vrei sa transmiti nu face obiectul acestei intreba-ri , pareri sau ajutor crutati cele cateva minute din viata in alte scopuri.
Multumesc anticipat.



de ce vrei sa mori totusi?
just_heaven
Postat pe 4 Martie 2010 14:06
De la: rashela, la data 2010-03-04 14:02:51Ok, cedez in fata rugamintii tale si iti fac o sugestie care vei vedea (daca apuci) ca da rezultatele dorite de tine.

"Gazda emisiunii "To buy or not to buy" de la BBC, Kristian Digby, a fost gasit mort in apartamentul sau, dupa ce s-ar fi sufocat in timpul unui joc erotic pe care il practica singur, informeaza presa din Anglia.

Politistii au declarat ca, pentru moment, moartea lui Digby nu poate fi inca explicata, insa, conform unor surse, decesul ar fi survenit in urma unei "asfixieri autoerotice", potrivit NewsIn.

Tot in urma unui joc erotic a murit, anul trecut, actorul american David Carradine, cunoscut pentru rolurile din "Kung Fu" si "Kill Bill". In varsta de 72 de ani, Carradine avea o sfoara atarnata in jurul gatului sau si o alta in jurul organelor sexuale, iar cele doua erau legate intre ele si agatate de dulap.

Detalii, undeva pe net.





... dezinformezi ... david (ca il cunoasteam de la un mic) ... a vrut sa urce la etajul unei cladiri folosind o funie ... a aruncat-o peste cosul de fum al cladiri ... un capat la legat de organele sexuale (mai exact bilele) si de celalalt a inceput sa traga ... a ajuns pina la nivelul intii a cladirii ... dupa care s-a imtimplat ce spui tu ... pustiul poate incerca ... nici naiba nu se prinde ...


marco918
Postat pe 4 Martie 2010 14:07
bai ma lesi! daca doreai sa te sinucizi..te sinucideai nu cautai sa tragi de timp cu sinuciderea perfecta!
one_size
Postat pe 4 Martie 2010 14:08
cred ca e o gluma prosteasca.
kudika098645
Postat pe 4 Martie 2010 14:11
De la: just_heaven, la data 2010-03-04 14:06:58

de ce vrei sa mori totusi?






... cred ca de placere ... sau de durere ... una dintre ele ... il suspectez ca are frustrari sexuale cu capra vecinului ... ...



marco918
Postat pe 4 Martie 2010 14:11
De la: one_size, la data 2010-03-04 14:05:31
De la: marco918, la data 2010-03-04 14:00:45


... ALOOOOOOO ... va puneti la mintea lui ? ...



care minte?ca n-are!


daa,bn zis
Diana_Dy
Postat pe 4 Martie 2010 14:12
De la: marco918, la data 2010-03-04 14:11:23
De la: just_heaven, la data 2010-03-04 14:06:58

de ce vrei sa mori totusi?






... cred ca de placere ... sau de durere ... una dintre ele ... il suspectez ca are frustrari sexuale cu capra vecinului ... ...




sau din lipsa de ocupatie?
one_size
Postat pe 4 Martie 2010 14:12
De la: one_size, la data 2010-03-04 14:12:41
De la: marco918, la data 2010-03-04 14:11:23
De la: just_heaven, la data 2010-03-04 14:06:58

de ce vrei sa mori totusi?






... cred ca de placere ... sau de durere ... una dintre ele ... il suspectez ca are frustrari sexuale cu capra vecinului ... ...




sau din lipsa de ocupatie?




... revin la sfatul lui freak ... iar face bine ...

marco918
Postat pe 4 Martie 2010 14:15
De la: marco918, la data 2010-03-04 14:15:22
De la: one_size, la data 2010-03-04 14:12:41
De la: marco918, la data 2010-03-04 14:11:23
De la: just_heaven, la data 2010-03-04 14:06:58

de ce vrei sa mori totusi?






... cred ca de placere ... sau de durere ... una dintre ele ... il suspectez ca are frustrari sexuale cu capra vecinului ... ...




sau din lipsa de ocupatie?




... revin la sfatul lui freak ... iar face bine ...


da dar din asta nu poti muri!in cel mai ru caz poti face basici la maini,nu?
one_size
Postat pe 4 Martie 2010 14:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am nevoie de un pic de ajutor..logica imi spune sa fac ceva..inima altceva ( Scuze pentru primul post ) 21 De la: freakbabe 9 Decembrie 2009 15:20
cum sa fac sa ii placa de mine??? 7 De la: BLACKGlamour 27 Iunie 2009 22:13
Se merita ca "din iubire" sa te culci cu EL 70 De la: Trixibell 9 August 2009 16:11
NU IL MAI SUPORT.... dar il iubesc... 39 De la: Rocs 15 Iulie 2009 23:31
casnicia fara copii 5 De la: rashela 7 Mai 2011 11:48