Setari Cookie-uri

implant mamar

De la: rashela, la data 2011-09-30 19:46:03Vreau si eu sa vin in tara sa-mi fac niscaiva implante mamare. M-am saturat de ce am, vreau sa intre intai sanii pe usa si dupa vreo cinci minute si eu. Nu vreau sa mor fara sa stiu cum e sa te cocoseze niste sani.

Deci, cine face implanturi nr 5 - 6? Nu zic ba nici la mai mari.
EU
Indiana_Jones
Postat pe 30 Septembrie 2011 20:11
buna sunt noua pe acest forum.daca vrei sa iti pui implante iti recomand clinica estet laser din mosilor.acolo il gasesti pe dr.baker este un dr. foarte bun si are niste preturi foarte bune si lucreaza numai cu mentor.pe mine dr. baker ma operat si sunt foarte multumita,sanii mei arata super zici ca sunt naturali.
kudika468787
Postat pe 9 Noiembrie 2011 17:45
dupa ce am rasfoit cateva forumuri pt a alege dr la care ma pot opera am decis sa il aleg pe dr grecu voicu .alegerea a fost grea pt ca eu nu imi doream doar un implant mamar ci si o corectie a sanului si anume aveam o malformatie a sanului arata ca un san dublu(punga de grasime) cu atat era mai mare dorinta de a gasi unmedic care sa ma scape de aceasta punga de grasime dupa ce ani de zile am stat cu ea nescotand o crezand ca e un viitor cancer.asadar dupa ce am mers la 2 medici dr brezeanu si ovidiu amandoi fiind amabili insa ma convins dr ovidiu grecu ca rezulatele asteptate mi le va indeplini.am deja o saptamana de cand m am operat iar cine spune ca nu doare se inseala enormmmm ca durut rau primele 3 zile.nu am avut curaj inca sa ma privesc sa vad daca punga de grasime mi a disparut in totalitate prefer sa vad rezultatul cand imi voi scoate atele peste o saptamana.asadar vi l recomand pe dr grecu ovidiu si chiar mergeti cu toata increderea omul asta chiar stie ce trb sa faca.eu inainte credeam ca nici un medic nu ma va corecta pe cum mi as fi dorit problema de la san.si apropo pe cand dr brezeanu imi propunea ca sa imi lase punga de grasime in continuare si sa imi puna implantul ca nu voi avea problem si ma bucur ca nu am ales o pe dumneaiei ca probabil acum implantul ar fi atarnat pe punga de grasime
kudika515932
Postat pe 20 Martie 2012 15:48
Buna,
Sunt noua aici si ma intereseaza daca si-a facut cineva interventia de augmentare mamara la prof. dr. Lascar si ce parerea are despre acest lucru.
Multumesc!
kudika518238
Postat pe 5 Aprilie 2012 16:54
Buna! Eu am avut o experienta foarte placuta cu domnul doctor Radu Ionescu! Il recomand cu incredere:)
kudika_35928
Postat pe 2 Iunie 2013 22:15
Buna.miam pus implanturi mamare acum jumate de an, i-mi poate spune cineva peste cit timp pot sa le schimb?
Vicky_peony
Postat pe 22 Mai 2015 12:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tricotul 6 De la: cata_june 3 Mai 2010 23:59
Acid hialuronic 7 De la: kudika444722 3 Octombrie 2011 08:45
parul indreptat si solutii de protejare 16 De la: Laura1 3 Martie 2010 01:49
comandati acum la preturi acceptabile lucrari de licenta,coafare la docmiciliu si produse naturale 2 De la: mitura 13 Septembrie 2009 00:56
Ai 35 de lei CADOU la AMNESIA & MAGENTA 2 De la: PRALEA_ 5 August 2011 16:46