Setari Cookie-uri

implant mamar

buna mitura.pentru ce ai tu nevoie este foarte bun dl dr Calin Dobos.apeleaza la dansul cu incredere http://www.drdoboscalin.ro
kudika112180
Postat pe 15 Februarie 2010 14:48
buna ,sunt noua pe aici. doresc sa discut si eu cu cineva care sia pus implanturi la ovidiu grecu.ms frumos
marylyn
Postat pe 16 Februarie 2010 14:44
ceau
cam tarziu m-am trezit si eu ... dar ...
ziceai ca stii un doctor bun in timisoara..
imi dai te rog mai multe detalii?
kudika131691
Postat pe 27 Februarie 2010 16:43
in arad stiu un medic bun Micluta Dan e super nedicul
lil
Postat pe 28 Februarie 2010 20:56
Ceau lil...
Am mai citit si eu despre el...dar ai idee ce preturi are?
Ca si Bratu se zice ca e bun.O fi diferenta mare de preturi ?
kudika131691
Postat pe 1 Martie 2010 17:48
eu sunt operata din noiembrie 2009,e primul medic in arad care a facut implanturi ,op estetice...eu am platit 2300 euro...daca temai pot pot ajuta cu ceva scriem o fac cu placere te pup.
lil
Postat pe 3 Martie 2010 11:03
Buna.Am si eu o problema.As dori sa-mi fac micsorare de sani si as vrea sa stiu ce doctor ar fi cel mai bun si bineinteles daca exista persoane care au facut acest tip de operatie mi-ar placea sa primesc pareri despre cum a decurs totul....
yulissa_88
Postat pe 11 Aprilie 2010 17:43
cate probleme mai aveti voi fete! noi cum sa va mai intelegem?!
tavi85
Postat pe 11 Aprilie 2010 17:47
eu sunt foarte multumita de domnul doctor GRECU OVIDIU este un doctor foarte bun m-am operat la dansul pt marirea sanilor cu implant coeziv submuscular sunt foarte foarte multzumita de rezultat
kudika173810
Postat pe 26 Aprilie 2010 16:30
Hello.si eu as vrea sa vin in tara sa-mi fac marire de sani....dar inka nu stiu unde sa-mi fac Dr.Antohi sau Dr.Grecu....ce-mi recomnadati.....?Si Kudika 17...,imi poti raspund ela cateva intrebari: ai avut dureri postoperatorii, in cat timp ti-ai putu relua activitatea fizica? la ce intreval trebuie sa mergi la control?cat te-a costat?

Merci mult
jeanpierre
Postat pe 27 Aprilie 2010 20:14
Buna, sfatul meu este sa apelezi cu incredere la dr Grecu,este foarte bun. M-am operat si eu si ,fiind foarte multumita l-am recomandat si prietenelor mele.Ii sunt pacienta de 5 ani si pana acum nu am avut nicio problema cu implantul. Programeaza-te la consultatie si vei vedea ce om deosebit este.
kudika175689
Postat pe 30 Aprilie 2010 15:00
sarumana mult ,si da am citit numai lucruri bune despre dansul...Tu ce fel de implante ti-ai pus ?
jeanpierre
Postat pe 30 Aprilie 2010 18:41
Buna , eu mi.am facut implant mamar la dl doctor OVIDIU GRECU si sunt foarte multumita de rezultat, este un medic foarte bun ba chiar zilele trecute am apelat la el si pentru marirea buzelor, rezultatul este exact pe masura asteptarilor..te sfatuiesc sa mergi cu incredere la el si nu vei regreta.
kudika196375
Postat pe 15 Iunie 2010 01:12
am vb deja cu dansul si urmeaza sa program consultatia...am emotii...sper sa iasa bine.Orikum mi-a plakut de el,am vb doar la tel dar se pare a fi un om serios .....akum sa vedem...va zic dupa...
jeanpierre
Postat pe 15 Iunie 2010 18:38
eu am facut operatia in 2007 la dr ovidiu grecu si am fost multumita de rezultat.am avut implant de 275cc.Am platit 2000 euro.in 2008 am facut a doua operatie pt ca vroiam sani mai mari.Mi/am pus implant de 400cc,si acum sunt multumita.E un doctor bun dar pe mine altceva m/a deranjat,am vb la tel cu el in 2008 si i/am zis ca vreau sa imi schimb implanturile ,a spus ca ma costa 2000euro la tel dar cand am ajuns la el in cabinet a zis ca ma costa2750 euro(ce s/a gandit el daca e la a 2 operatie o fraieresc ca plateste ca are bani).i/am zis ca nu mai fac nici o operatie si foarte lejer si degajat mi/a zis ca pot sa dau 2000 euro inainte de operatie si restul de 750 dupa2/3 luni de la operatie.in fine m/am operat si dupa o sapt. l/am sunat de pe alt nr. sa ma interesez cat costa implantul.era 2000 de euro...nu i/am mai dat niciun ban....am ramas f dezamagita ca se preteaza la astfel de lucruri.....pt 750 de euro sa te injosesti in halul asta.apropo am uitat sa precizez ca atunci cand mi/a spus ca operatie costa 2750,mi/a spus sa nu vb cu nimeni din spital(adica de la medsport).
kudika323918
Postat pe 1 Octombrie 2010 15:16
eu am facut operatie la dr grecu si recomand tutror.A fost greu si din pacte nu am stiut cum e post-operator...dar a meritat.mi-am pus mentor,330 as fi vrut mai mult dar vb domnului docor''depinde cu ce material vii'' si m-a costat 2800 euro.E un doctor f bun,respectos care are grija de paciente ....multa bafta
jeanpierre
Postat pe 2 Octombrie 2010 19:54
Buna! Eram curioasa...te-ai operat la dr Grecu?
Eu sunt operata de 7 luni de el si sunt f multumita, nu am cuvinte sa-i multu mesc.
kudika324288
Postat pe 3 Octombrie 2010 23:17
da e super....ai avut porbl?cat ti-ai pus?
jeanpierre
Postat pe 4 Octombrie 2010 20:47
De la: kudika324288, la data 2010-10-03 23:17:56Buna! Eram curioasa...te-ai operat la dr Grecu?
Eu sunt operata de 7 luni de el si sunt f multumita, nu am cuvinte sa-i multu mesc.




astia sunt noii tai pepenasi?

anastasia_m
Postat pe 4 Octombrie 2010 20:48
Buna ziua, eu m-am operat la dr. Calota si am platit 2300euro, in pret am avut inclus:analizele,spitalizarea+asistenta in permanenta, bustiera+controalele postoperatorii.
sweetgirll
Postat pe 9 Noiembrie 2010 13:02
Iubita mea inaite sa recomanzi eu spun sa verici persoanele care au facut operatile la dr malek valcu ex: sexy braileanca ....uitete la pozele dupa operatie apoi recomanda bine daca te si pricepi sani ei sunt diformi o operatie n....e reusita
kudika378768
Postat pe 24 Martie 2011 16:15
Buna!! Citeam mesajele voatre si m am gandit k ar fii okey inca o incurajare in plus pt cele care vor sa si faca implant! Eu mi'am pus implant la Dr Grecu Ovidiu de la Clinica Medsport! Este un super doctor care isi face treaba excelent ..si care dupa parerea mea chiar se dedica cu suflet meseriei sale! Multe fete spun ca au dureri ingrozitoare dupa operatie la alti diferiti doctori...eu in schimb nu am avut dureri de niciun fel...nu stiu cum lucreaza acest doctor dar cert este ca e un profesionist atata timp cat dupa operatie eu nu stiam sau simteam k am suferit o interventie chirurgicala! Nu am avut nici un fel de dureri decat de mijloc ptc nu eram obisnuita sa stau pe spate si asta a fost singurul inconvenient! Acum am o sapt de la operatie si ma simt perfect ! Operatia a durat o ora jum , m'a costat 2800 euro si a meritat din plin! Inca ceva fetelor...mai ales pt cele care vor sa si faca implant...dureri mari nu exista..asta e numai in mintea omului..sunt operata si tr sa ma doara...NU E ADEVARAT..nu ridicati nimic..nu faceti efort si luati ceva medicamente prescrise de doctor si o sa vedeti spectaculosul rezultat la urma! Eu va doresc tuturor numai bn si sper sa va ajute cu ceva sfaturile mele!
Natalia1234
Postat pe 8 Aprilie 2011 13:35
De la: Natalia1234, la data 2011-04-08 13:35:05Buna!! Citeam mesajele voatre si m am gandit k ar fii okey inca o incurajare in plus pt cele care vor sa si faca implant! Eu mi'am pus implant la Dr Grecu Ovidiu de la Clinica Medsport! Este un super doctor care isi face treaba excelent ..si care dupa parerea mea chiar se dedica cu suflet meseriei sale! Multe fete spun ca au dureri ingrozitoare dupa operatie la alti diferiti doctori...eu in schimb nu am avut dureri de niciun fel...nu stiu cum lucreaza acest doctor dar cert este ca e un profesionist atata timp cat dupa operatie eu nu stiam sau simteam k am suferit o interventie chirurgicala! Nu am avut nici un fel de dureri decat de mijloc ptc nu eram obisnuita sa stau pe spate si asta a fost singurul inconvenient! Acum am o sapt de la operatie si ma simt perfect ! Operatia a durat o ora jum , m'a costat 2800 euro si a meritat din plin! Inca ceva fetelor...mai ales pt cele care vor sa si faca implant...dureri mari nu exista..asta e numai in mintea omului..sunt operata si tr sa ma doara...NU E ADEVARAT..nu ridicati nimic..nu faceti efort si luati ceva medicamente prescrise de doctor si o sa vedeti spectaculosul rezultat la urma! Eu va doresc tuturor numai bn si sper sa va ajute cu ceva sfaturile mele!


te simti mai frumoasa cu implantul asta?
battleofwits
Postat pe 8 Aprilie 2011 13:40
As dori sa imi fac un implant mamar la dr Nae Sorin...si-a facut careva????stie cineva ceva de acest dr???Astept rasp!!!
farfallina29
Postat pe 21 Iunie 2011 23:31
Eu mi-am facut implant mamar la dr. Nae Sorin la Mikomed si nu pot spune decat sa-i multumesc din suflet.
kudika417863
Postat pe 9 August 2011 23:18
buna,ma numesc Mihaela si vreau sa va zic k mi`am facut operatie de implant mamar la dl doctor Abu Baker ,de pe calea mosilor si sun foarte multumitaaaa si pot sa spun k la un pret rezonabil au si conditiile necesare unei operatii ..pot sa zic intradevar k sunt multumita de mine si k am scapat de un complex
kudika443762
Postat pe 30 Septembrie 2011 19:17
De la: kudika443762, la data 2011-09-30 19:17:55buna,ma numesc Mihaela si vreau sa va zic k mi`am facut operatie de implant mamar la dl doctor Abu Baker ,de pe calea mosilor si sun foarte multumitaaaa si pot sa spun k la un pret rezonabil au si conditiile necesare unei operatii ..pot sa zic intradevar k sunt multumita de mine si k am scapat de un complex









... si de ce esti asa de fericita ? ... esti mai ''vizibila'' acum ? ... pentru o suma mult mai mica tii umflam eu ... natural ... tin cam 2 ani dar ma cautai din nou ...
marco918
Postat pe 30 Septembrie 2011 19:21
... oferta soc ... IMPLANT MAMAR ... plu bonusul gratuit mult asteptat ... implant de creier de maimutza ...
marco918
Postat pe 30 Septembrie 2011 19:24
Vreau si eu sa vin in tara sa-mi fac niscaiva implante mamare. M-am saturat de ce am, vreau sa intre intai sanii pe usa si dupa vreo cinci minute si eu. Nu vreau sa mor fara sa stiu cum e sa te cocoseze niste sani.

Deci, cine face implanturi nr 5 - 6? Nu zic ba nici la mai mari.
rashela
Postat pe 30 Septembrie 2011 19:46
De la: rashela, la data 2011-09-30 19:46:03Vreau si eu sa vin in tara sa-mi fac niscaiva implante mamare. M-am saturat de ce am, vreau sa intre intai sanii pe usa si dupa vreo cinci minute si eu. Nu vreau sa mor fara sa stiu cum e sa te cocoseze niste sani.

Deci, cine face implanturi nr 5 - 6? Nu zic ba nici la mai mari.







... se rezolva ... macar sa poti sa-i duci ... ... cu sau fara ... bonus ? ...
marco918
Postat pe 30 Septembrie 2011 19:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un mic retus ... 6 De la: Celia_29 21 Aprilie 2010 19:12
eu 11 De la: angelo_micnegrusiurat 29 Iulie 2010 20:26
Daca nu ne ajutam noi atunci cine?O solutie de a infrunta criza. 1 De la: eneia_u 4 Iulie 2009 10:59
discuti 1 De la: doroxana 8 Iulie 2009 10:15
opinii bijuterii inox 4 De la: kudika405038 19 Aprilie 2012 16:16