Setari Cookie-uri

e bine?!

Dupa aproape 4 luni vine un mesaj din partea lui :"esti bine?te-am visat seara.." .Dupa aproape 4 luni de chin covarsitor de a da totul uitarii da iar buzana in viata mea incercand sa mi-o ravaseasca.Vrea sa ne intalnim,sa ma revada.In ciuda a tot ceea ce mi-a facut si a tot ceea ce s-a intamplat am decis sa nu ii platesc cu aceeasi moneda si sa ii refuz ocazia de a imi vorbi.I-am zis ca ne putem auzi de luni la un telefon.Sper ca am luat o decizie corecta voi ce parere aveti?
fantasie
Postat pe 23 Septembrie 2012 14:46
De la: fantasie, la data 2012-09-23 14:46:01Dupa aproape 4 luni vine un mesaj din partea lui :"esti bine?te-am visat seara.." .Dupa aproape 4 luni de chin covarsitor de a da totul uitarii da iar buzana in viata mea incercand sa mi-o ravaseasca.Vrea sa ne intalnim,sa ma revada.In ciuda a tot ceea ce mi-a facut si a tot ceea ce s-a intamplat am decis sa nu ii platesc cu aceeasi moneda si sa ii refuz ocazia de a imi vorbi.I-am zis ca ne putem auzi de luni la un telefon.Sper ca am luat o decizie corecta voi ce parere aveti?



Si daca iti spun ca esti naiva si usor impresionabila,lasandu-te la chermul lui,,se rezolva ceva,tu,acceptand sa vorbesti cu el,chiar sub forma unei discutii telefonice??Dar,cum esti o femeie politicoasa,trebuie sa si dovedesti acest fapt,nu?!!Probabil,,nu ai suferit indeajuns,si doresti sa repeti cateva scene de denadejde!!Daca ai luat ,deja ,decizia,,de ce ne mai ceri parerea?Din punctul meu de vedere,da,ai gresit procedand astfel,dar este doar parerea mea!!!Si suferintele fac parte din viata,tie,placandu-ti foarte mult sa dramatizezi lucrurile!!!
kudika_15804
Postat pe 23 Septembrie 2012 14:55
De la: kudika_15804, la data 2012-09-23 14:55:12
De la: fantasie, la data 2012-09-23 14:46:01Dupa aproape 4 luni vine un mesaj din partea lui :"esti bine?te-am visat seara.." .Dupa aproape 4 luni de chin covarsitor de a da totul uitarii da iar buzana in viata mea incercand sa mi-o ravaseasca.Vrea sa ne intalnim,sa ma revada.In ciuda a tot ceea ce mi-a facut si a tot ceea ce s-a intamplat am decis sa nu ii platesc cu aceeasi moneda si sa ii refuz ocazia de a imi vorbi.I-am zis ca ne putem auzi de luni la un telefon.Sper ca am luat o decizie corecta voi ce parere aveti?



Si daca iti spun ca esti naiva si usor impresionabila,lasandu-te la chermul lui,,se rezolva ceva,tu,acceptand sa vorbesti cu el,chiar sub forma unei discutii telefonice??Dar,cum esti o femeie politicoasa,trebuie sa si dovedesti acest fapt,nu?!!Probabil,,nu ai suferit indeajuns,si doresti sa repeti cateva scene de denadejde!!Daca ai luat ,deja ,decizia,,de ce ne mai ceri parerea?Din punctul meu de vedere,da,ai gresit procedand astfel,dar este doar parerea mea!!!Si suferintele fac parte din viata,tie,placandu-ti foarte mult sa dramatizezi lucrurile!!!





Nu pot sa te contrazic si sa nu iti dau dreptate.Da decizia a fost luata insa simteam sa o impartasesc cu cineva intrucat nu o consider tocmai buna.Nu vreau sa ma mint.Imi doream ca acest lucru sa se intample insa nu mai speram de ceva vreme.L-am iubit enorm de mult.Sincer sunt curioasa ce anume vrea?sa fi realizat ca nu ii e bine in lipsa mea?Sau iar imi construiesc lumea mea imaginara si tot ce vrea sa sa vada ce mai fac sau sa se mai culce cu mine?
fantasie
Postat pe 23 Septembrie 2012 17:42
Vrea sex gratis, asta vrea
Eu una , nu m-as mai intalni cu el.Aminteste-ti cate lacrimi ai varsat.....
GHEISA_
Postat pe 23 Septembrie 2012 17:46
De la: GHEISA_, la data 2012-09-23 17:46:50Vrea sex gratis, asta vrea
Eu una , nu m-as mai intalni cu el.Aminteste-ti cate lacrimi ai varsat.....

...probabil si ea vrea acelasi lucru...
rondina
Postat pe 23 Septembrie 2012 18:23
De la: fantasie, la data 2012-09-23 17:42:44[quote name
Nu pot sa te contrazic si sa nu iti dau dreptate.Da decizia a fost luata insa simteam sa o impartasesc cu cineva intrucat nu o consider tocmai buna.Nu vreau sa ma mint.Imi doream ca acest lucru sa se intample insa nu mai speram de ceva vreme.L-am iubit enorm de mult.Sincer sunt curioasa ce anume vrea?sa fi realizat ca nu ii e bine in lipsa mea?Sau iar imi construiesc lumea mea imaginara si tot ce vrea sa sa vada ce mai fac sau sa se mai culce cu mine?



Ca sa se culce cu tine,trebuie ,macar din complezenta,sa vada ce faci,daca esti bine,sanatoasa si disponibila!!! Crezi ca iti va marturisi dorul de tine,asta in cazul in care acesta ar fi existat?Fals!!Putini barbati recunosc un adevar,dar nu cred ca este cazul fostului tau iubit!!!Daca esti curioasa,nu-ti ramane decat sa-ti satisfaci curiozitatea!!! Nu-ti mai ridica castele din nisip,macar,daca esti nerabdatoare sa-l auzi,sa-l vezi,fa-o aplicandu-ti o masca a indiferentei,nu te mai lasa amagita de niste pantaloni barbatsti,caci continutul lor,,a lasat de dorit!Sper sa te fi convins de asta!!Ca l-ai iubit foarte mult,,,eu,una,te cred,dar aceasta iubire a fost doar din partea ta!!Vrei repetir???Te poti rezuma ,doar la o noapte de sex,asta ca sa nu mai suferi pentru un barbat!!!
kudika_15804
Postat pe 23 Septembrie 2012 19:59
De la: rondina, la data 2012-09-23 18:23:01
De la: GHEISA_, la data 2012-09-23 17:46:50Vrea sex gratis, asta vrea
Eu una , nu m-as mai intalni cu el.Aminteste-ti cate lacrimi ai varsat.....

...probabil si ea vrea acelasi lucru...



ha ha ha ha ....buna replica ! ia aminte "fantasi"!!
Vezi ca lumea asta fantezista pe care ti-o creezi ,sperand ...NIMIC , o sa te arunce in niste deziluzii mai mari decat cele pe care le-ai trait deja!
kudika132368
Postat pe 24 Septembrie 2012 07:05
Va multumesc mult de sfaturi! Sunt sigura ca ceea ce spuneti este complet adevarat insa uneori nu reusim sa vedem dincolo de perdeaua ce ne-o asternem singuri pe ochi deaceea si cu ajutorul sfaturilor voastre voi incerca sa fiu cat mai lucida si sa iau cele mai corecte decizii.A cam venit timpul sa ma maturizez.Va multumesc mult!
fantasie
Postat pe 24 Septembrie 2012 13:07
De la: fantasie, la data 2012-09-24 13:07:35Va multumesc mult de sfaturi! Sunt sigura ca ceea ce spuneti este complet adevarat insa uneori nu reusim sa vedem dincolo de perdeaua ce ne-o asternem singuri pe ochi deaceea si cu ajutorul sfaturilor voastre voi incerca sa fiu cat mai lucida si sa iau cele mai corecte decizii.A cam venit timpul sa ma maturizez.Va multumesc mult!



Maturizarea,,cunoaste-o dinspre interior ,spre exterior,nu,doar de suprafata,caci superficialitatea este dusmanul femeii!!! Pentru putin!!!
kudika_15804
Postat pe 24 Septembrie 2012 13:17
nu
kudika485014
Postat pe 16 Decembrie 2012 09:27
e un dobitoc,care incearca sa te manipuleze stiind ca l-ai iubit si ca inca il mai iubesti,probabil nu i-a iesit prea bine in alta parte si acum se intorce sa te mai amageasca pana gaseste alta oportunitate.daca vrei sa suferi iar amageste-te.nu merita
kudika485014
Postat pe 16 Decembrie 2012 09:32
De la: fantasie, la data 2012-09-23 14:46:01Dupa aproape 4 luni vine un mesaj din partea lui :"esti bine?te-am visat seara.." .Dupa aproape 4 luni de chin covarsitor de a da totul uitarii da iar buzana in viata mea incercand sa mi-o ravaseasca.Vrea sa ne intalnim,sa ma revada.In ciuda a tot ceea ce mi-a facut si a tot ceea ce s-a intamplat am decis sa nu ii platesc cu aceeasi moneda si sa ii refuz ocazia de a imi vorbi.I-am zis ca ne putem auzi de luni la un telefon.Sper ca am luat o decizie corecta voi ce parere aveti?
da.cand te suna luni ii spui luni...si tot asa...
kudika_22593
Postat pe 16 Decembrie 2012 11:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajuta`ma!..Da`ti cu parerea :X 9 De la: krisutza 26 Martie 2010 02:11
Petrecere a fetelor cu sau fara stripperi¿ 8 De la: anasaiescu 14 Iulie 2010 20:18
Relatii 8 De la: kudicafex81 10 Iulie 2016 12:57
Marturisire 55 De la: iacinta 3 Martie 2010 16:53
Lumi diferite! 3 De la: catyboy69 21 Octombrie 2009 23:22