Setari Cookie-uri

eu taur...el scorpion

mda...dar e adevarat ca scorpionii fie ei femei fie ei barbati sunt cam isterici si gelosi nu ca eu n-as fi dar.... dar...tot scorpion sunt
allexxe
Postat pe 21 August 2009 22:03
mda cauta sa ma atace pe toate planurile.inclusiv prin statusuri.nu vreau sa ii dau satisfactie sau sa il fac sa creada ca ma simt dar nici nu pot inghiti.scorpionii sunt greu de domesticit si cu atat mai mult de pus la punct.
kudika060987
Postat pe 21 August 2009 22:58
De la: allexxe, la data 2009-08-21 22:03:43mda...dar e adevarat ca scorpionii fie ei femei fie ei barbati sunt cam isterici si gelosi nu ca eu n-as fi dar.... dar...tot scorpion sunt
kudika075831
Postat pe 25 Octombrie 2009 19:38
Buna . Am fost casatorita 10 ani cu un scorpion, eu sunt taur. a fost o casatorie frumoasa per asamblu, dar au fost si monente in care imi venea sa renunt la tot. Era foarte gelos, posesiv si eu ca si tine nu prea mai aveam idei proprii si trebuia sa-mi aleg cuvintele sa nu il supar , eu eram cea care faceam compromisuri. Sunt niste gigolo, ii place sa fie in centrul atentiei, sa fie pe primul plan , ii place sa filtreze, sa insele. Dar stie sa fie langa tine cand ai nevoie de el. Am divortat pentru ca a plecat la alta fara sa se uite inapoi lasand un copil de 3 ani pe care el la cerut sa il avem asa ca daca vrei adrenalina este ok, daca te gandesti la o casatorie mai gandeste-te.
dragomir_gabi
Postat pe 28 Octombrie 2009 10:48
salutare
Stiti de ce scorpionii sau unii scorpioni pot sta cate o zi sa nu spuna o vorba?Ei traiesc viata in interior sau sa spunem se raporteaza la interior astfel incat simt nevopia sa se mai regleze..de acee ei cand fac ceva se vede..nu ca altii doar din exterior...sfat..nu incercati sai scoateti vorbe ci incercati tocmai sal ajuttati sa afle mai mult din tacerea lui--pt ca de fapt el nu tace atunci ci rumega in interior mediteaa cauta..tu nu poti face decat sa inveti ce face--si asta o poti realiza doarq daca vzei face si tu la fel...insa acuma daca toata lumea ar fi al fel ar fi monotonie-poate si el ar trebui sa invete sasi exprime gandurile mai des ...o zi frumaosa
kudika145728
Postat pe 23 Mai 2010 13:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
barbatul gemeni.. 14 De la: angelsss 12 Octombrie 2011 16:32
Tarot 1 De la: Eliza_T 3 Mai 2010 15:55
hy 2 De la: diana1981 21 Iulie 2009 16:40
Eu gemeni, el leu :-? 4 De la: etta 31 August 2009 14:37
relatia el fecioara-ea gemeni 3 De la: danutzu 12 Iunie 2009 09:30