Setari Cookie-uri

poti ramane insarcinata de la petting?

De la: Kitthy, la data 2009-08-20 09:23:51Hei :) ... am si eu o intrebare ... Am auzit acum ceva timip ca daca o fata virgina face sex cu un baiath virgin ea nu ramane insarcinatha... adevarath ? adica ... eu nu prea cred, dar voiam sa va intreb si pe voi ... poate stitzi mai bine ...


Si ne mai minunam cand auzim de pustoaice de 12, 14 ani ca fac copii... Mare e gradina lui D-zeu! Ministerul invatamantului ar trebui sa se gandeasca la o lege cu introducerea obligatorie in scoli a unei ore de sexologie, planing... sau mai stiu eu ce... pentru ca copiii astia fac sex fara sa stie "cu ce se mananca"!
krisla
Postat pe 20 August 2009 18:40
am mai zis odata ca aveam apendicita.. multumesc pentru pareri dar nu mai are rost sa fiti ironici :) nu mai cititi doar prima postare si apoi va grabiti sa raspundeti.. mai cititi si restul
kudika039492
Postat pe 22 August 2009 10:03
si cei care comentau de scrisul meu.. asa scriu pe mess.. pun pariu ca voi avetzi 5 facultati
kudika039492
Postat pe 22 August 2009 10:05
De la: kudika039492, la data 2009-08-22 10:03:28am mai zis odata ca aveam apendicita.. multumesc pentru pareri dar nu mai are rost sa fiti ironici :) nu mai cititi doar prima postare si apoi va grabiti sa raspundeti.. mai cititi si restul



Dar vai, tu ai citit ce ti-au scris ceilalti utilizatori ?

Inainte de a intreba pe forum, exista un motor de cautare, se numeste GOOGLE ( pana si VANGHELIE a auzit de el )...ashea, scriai acolo pe google -petting- , apasai ENTER si vedeai rezultatele. Urma sa dai click pe fiecare link si sa citesti ce e ala petting ( un singur click era necesar, crede-ma )...Deci stim ce e ala petting, stim ca ai menstruatie, stim ca a iesit testul negativ...ce mai vrei ?

Uite de aia au ras utilizatorii de tine, si pe buna dreptate !
Summer_
Postat pe 22 August 2009 10:09
buna…am o nedumerire. Daca el atinge cu mana lichidul seminal, apoi se sterge si atinge organul genital al fetei (care este virgina) exista un risc de sarcina?eram in a5a zi dupa terminarea menstruatiei
kudika074961
Postat pe 15 Octombrie 2009 18:50
De la: krisla, la data 2009-08-20 18:40:30
De la: Kitthy, la data 2009-08-20 09:23:51Hei :) ... am si eu o intrebare ... Am auzit acum ceva timip ca daca o fata virgina face sex cu un baiath virgin ea nu ramane insarcinatha... adevarath ? adica ... eu nu prea cred, dar voiam sa va intreb si pe voi ... poate stitzi mai bine ...


Si ne mai minunam cand auzim de pustoaice de 12, 14 ani ca fac copii... Mare e gradina lui D-zeu! Ministerul invatamantului ar trebui sa se gandeasca la o lege cu introducerea obligatorie in scoli a unei ore de sexologie, planing... sau mai stiu eu ce... pentru ca copiii astia fac sex fara sa stie "cu ce se mananca"!




,,,Cu siguranta va ramane....daca ea este in perioada fertila sau cu o zi s au doua inaintea perioadei fertile..... ....pt perioada fertila sa raspunda altcineva....daca ea nu se va juca pe google
gratuit89
Postat pe 3 Decembrie 2009 16:41
ce glume de 2 bani!! ha ha ha!! k sa intelegi cum sta treaba cu facutul sexului si al copiilor, tb sa mai si niste cap+neuroni+logica si ceva cunostiinte de anato si fiziologie......oricum glumele sunt de 2 bani!
Leyah
Postat pe 30 Decembrie 2009 11:59
totuJi esti proasta rau de tot.
felixcat
Postat pe 30 Decembrie 2009 12:05
De la: Leyah, la data 2009-12-30 11:59:12c!! k sa intelegi cum sta treaba cu facutul sexului si al copiilor, tb sa mai si niste cap+neuroni+logica si ceva cunostiinte de anato si fiziologie......!


e logic ca iti trebui un cap fara neuron!
geo_xx
Postat pe 3 Ianuarie 2010 00:13
De la: krisla, la data 2009-08-20 18:40:30
De la: Kitthy, la data 2009-08-20 09:23:51Hei :) ... am si eu o intrebare ... Am auzit acum ceva timip ca daca o fata virgina face sex cu un baiath virgin ea nu ramane insarcinatha... adevarath ? adica ... eu nu prea cred, dar voiam sa va intreb si pe voi ... poate stitzi mai bine ...


Si ne mai minunam cand auzim de pustoaice de 12, 14 ani ca fac copii... Mare e gradina lui D-zeu! Ministerul invatamantului ar trebui sa se gandeasca la o lege cu introducerea obligatorie in scoli a unei ore de sexologie, planing... sau mai stiu eu ce... pentru ca copiii astia fac sex fara sa stie "cu ce se mananca"!




... ma da ce dastepte avem pe aici ... mai penibilo, la virsta ei sint sigur ca nici macar nu iti puneai astfel de intrebari ... acum vrei sa dai impresia ca te-ai nascut deja cu dinti in gura si citind revista fhm ... ma intreb cu ce te deranjeaza la ce virsta fac altii copii daca ii si cresc ? ... oricum nu dai doi bani pe ei ... sau statul doar pe tine trebuie sa cheltuiasca bani ...
marco918
Postat pe 3 Ianuarie 2010 00:20
De la: kudika039492, la data 2009-07-08 15:50:55buna..am si eu o nelamurire :( am facut petting cu prietenu meu acuma 2-3 saptamani.. de vreo 3-4 zile am gretzuri.. acuma am menstruatzie..si am gretzuri si balonari.. de obicei nu ma simt aja la menstruatzie,poate doar balonata.mentzionez k sunt virgina,dar din cate am mai citit am auzit k se poate totuji..prietenul meu nu a ejaculat ji imi zice k nu are cum.dar jtiu k si lichidul preseminal are spermatozoizi,iar el zice k nu are lichidul.mi`am facut un test acum cateva zile si a iejit negativ..dar sunt ingrijorata ink din cauza gretzurilor kre tzin p tot parcursu zilei d 2 zile :(.. astept nijte pareri 8-|


pe bune daca te inteleg daca te "mananca" "scarpina'te " fata
ai facut mai multe orale decat una cu viata sexuala activa de 50 de ani faci absolute de toate....dar tu esti virgina don'le
mai bine luati frumos un prezervativ si faceti si voi sex ca oamenii ca numa virgina nu mai esti tu....te chinuiesti degeaba fato...apoi te mai si faci de ras pe toate site'urile
iubarici
Postat pe 5 Ianuarie 2010 00:45
va explik eu ke e ala petting...fak fff des ....este sex in pozitii misto si fff erotik
deuxxx_ingerashul_tau___X_X_X___
Postat pe 8 Ianuarie 2010 20:27
De la: deuxxx_ingerashul_tau___X_X_X___, la data 2010-01-08 20:27:35 va explik eu ke e ala petting...fak fff des ....este sex in pozitii misto si fff erotik


si aici? ia zi tu mami, din vasta ta experienta...de sa zicem.....4 ani?
greierash_is_back
Postat pe 8 Ianuarie 2010 20:33
De la: deuxxx_ingerashul_tau___X_X_X___, la data 2010-01-08 20:27:35 va explik eu ke e ala petting...fak fff des ....este sex in pozitii misto si fff erotik


aparusi puisor?
credeam ca te-am chierdut!
one_size
Postat pe 8 Ianuarie 2010 20:35
pt copii fara viata si minte putina care vor citii candva acest post
NU CONTEAZA CA ESTI SAU NU VIRGINA, TOT POTI SA RAMAI INSARCINATA,
PUNE DRACU MANA SI CITESTE PE "GUGAL" DESPRE SEX LASA NAIBII HAICINCIU IN PACE
felixcat
Postat pe 8 Ianuarie 2010 20:41
DoAd
Postat pe 28 Februarie 2010 09:48
De la: , la data 2009-07-08 16:12:31
De la: kudika039492, la data 2009-07-08 15:50:55buna..am si eu o nelamurire :( am facut petting cu prietenu meu acuma 2-3 saptamani.. de vreo 3-4 zile am gretzuri.. acuma am menstruatzie..si am gretzuri si balonari.. de obicei nu ma simt aja la menstruatzie,poate doar balonata.mentzionez k sunt virgina,dar din cate am mai citit am auzit k se poate totuji..prietenul meu nu a ejaculat ji imi zice k nu are cum.dar jtiu k si lichidul preseminal are spermatozoizi,iar el zice k nu are lichidul.mi`am facut un test acum cateva zile si a iejit negativ..dar sunt ingrijorata ink din cauza gretzurilor kre tzin p tot parcursu zilei d 2 zile :(.. astept nijte pareri 8-|


Nu te ingrijora, probabil nu mananci bine,.......Si eu am fost la doctor si tot ma intrebau aia daca sunt insarcinata ca i se pare ca am ceva , ca ba ca nu vede pana in 5 luni, ba ca am umflat nush ce....si faza tare ca incepusem sa am si greturi( cred ca din cauza gandului ), simteam ca burta mi se marea, aveam senzatia ca am ceva acolo dar mi-am gacut testul de sarcina si a fost ok..si menstruatia mi-a venit...am inceput sa mananc mancare gatita ca sa numai imi fie rau
kudika318561
Postat pe 1 Septembrie 2010 11:25
anddabi pai si fata aceea care era virgina si a ramas gravida asa de usor cum a facut avort a instiintat parintii sau a putut sa faca fara sa afle?
kudika434521
Postat pe 10 Septembrie 2011 01:26
Virgine insarcinate ? :| Asta deja nu se mai crede de 2012 ani ... A mers o data la Fecioara Maria,dar vad ca voi fetle va faceti un obicei :)))
Silviu_Dumitru_1
Postat pe 26 Aprilie 2012 00:35
da ai mare dreptate aici in ziua de astazi deja nu apuca nici sa treca strada deja sun

si mai mult asa cum ai citat MARE ESTE GRADINA DOMNULI
kudika_5985
Postat pe 26 Aprilie 2012 00:44
Buna ma puteti ajuta cu un raspuns concret va rog .daca ejaculezi pe vegin desi fata e virgina exista riscul de a ramane insarcinata ? Vreau un raspuns va rog
Tery_Unykatw_1
Postat pe 16 Aprilie 2016 10:56
De la: Tery_Unykatw_1, la data 2016-04-16 10:56:27Buna ma puteti ajuta cu un raspuns concret va rog .daca ejaculezi pe vegin desi fata e virgina exista riscul de a ramane insarcinata ? Vreau un raspuns va rog


Da , este insarcinata , dupa 9 luni va naste !!!!!!
kudika_988778
Postat pe 16 Aprilie 2016 14:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
tatal vitreg o problema?! 2 De la: Iannis 12 Iunie 2010 10:32
o opinie va rog . 23 De la: iacinta 26 Noiembrie 2009 16:05
Dumnezeu - femeie - barbat ??? 191 De la: galina_aceeasi 9 Septembrie 2009 17:21
vreau sa bag divort dar nu stiu kum sai zic 83 De la: PRALEA_ 3 Octombrie 2011 15:13
femeia perfecta? 135 De la: adintz 23 Iulie 2009 13:14