Setari Cookie-uri

poti ramane insarcinata de la petting?

nu din nou
mitura
Postat pe 2 August 2009 11:26
cred ca nu ti-a priit si ti sa aplecat de la petting...dak te dizvirginai nu mai erai imbalonata cine sa mai inteleaga si femeile astea? fac sex cu perdea k sa nu se dezvirgineze si cand se marita sa apara cinstite in ochii bietului barbat care saracul cade k o victima
danut_lucian
Postat pe 2 August 2009 11:26
De la: danut_lucian, la data 2009-08-02 11:26:53cred ca nu ti-a priit si ti sa aplecat de la petting...dak te dizvirginai nu mai erai imbalonata cine sa mai inteleaga si femeile astea? fac sex cu perdea k sa nu se dezvirgineze si cand se marita sa apara cinstite in ochii bietului barbat care saracul cade k o victima





cute
Postat pe 2 August 2009 12:33
De la: bl_de, la data 2009-07-09 08:13:06
De la: kudika039492, la data 2009-07-08 15:50:55buna..am si eu o nelamurire :( am facut petting cu prietenu meu acuma 2-3 saptamani.. de vreo 3-4 zile am gretzuri.. acuma am menstruatzie..si am gretzuri si balonari.. de obicei nu ma simt aja la menstruatzie,poate doar balonata.mentzionez k sunt virgina,dar din cate am mai citit am auzit k se poate totuji..prietenul meu nu a ejaculat ji imi zice k nu are cum.dar jtiu k si lichidul preseminal are spermatozoizi,iar el zice k nu are lichidul.mi`am facut un test acum cateva zile si a iejit negativ..dar sunt ingrijorata ink din cauza gretzurilor kre tzin p tot parcursu zilei d 2 zile :(.. astept nijte pareri 8-|



Invata sa scrii romaneste si apoi sa te joci cu......!!!


asta am vrut sa scriu si eu. n-am inteles nici jumatate din ce scrie acolo.
v_ioana
Postat pe 2 August 2009 13:06
De la: v_ioana, la data 2009-08-02 13:06:27
De la: bl_de, la data 2009-07-09 08:13:06
De la: kudika039492, la data 2009-07-08 15:50:55buna..am si eu o nelamurire :( am facut petting cu prietenu meu acuma 2-3 saptamani.. de vreo 3-4 zile am gretzuri.. acuma am menstruatzie..si am gretzuri si balonari.. de obicei nu ma simt aja la menstruatzie,poate doar balonata.mentzionez k sunt virgina,dar din cate am mai citit am auzit k se poate totuji..prietenul meu nu a ejaculat ji imi zice k nu are cum.dar jtiu k si lichidul preseminal are spermatozoizi,iar el zice k nu are lichidul.mi`am facut un test acum cateva zile si a iejit negativ..dar sunt ingrijorata ink din cauza gretzurilor kre tzin p tot parcursu zilei d 2 zile :(.. astept nijte pareri 8-|



Invata sa scrii romaneste si apoi sa te joci cu......!!!


asta am vrut sa scriu si eu. n-am inteles nici jumatate din ce scrie acolo.


a facut,draga petting sau peeting,whatever si are greturi si balonari si se temea sa nu cumva sa devina 2 in 1..intre timp misterul s-a elucidat..avea apendicita
mitura
Postat pe 2 August 2009 13:09
...de la petting
_oktober_
Postat pe 2 August 2009 13:13
De la: kudika039492, la data 2009-07-08 15:50:55buna..am si eu o nelamurire :( am facut petting cu prietenu meu acuma 2-3 saptamani.. de vreo 3-4 zile am gretzuri.. acuma am menstruatzie..si am gretzuri si balonari.. de obicei nu ma simt aja la menstruatzie,poate doar balonata.mentzionez k sunt virgina,dar din cate am mai citit am auzit k se poate totuji..prietenul meu nu a ejaculat ji imi zice k nu are cum.dar jtiu k si lichidul preseminal are spermatozoizi,iar el zice k nu are lichidul.mi`am facut un test acum cateva zile si a iejit negativ..dar sunt ingrijorata ink din cauza gretzurilor kre tzin p tot parcursu zilei d 2 zile :(.. astept nijte pareri 8-|

sanse mari nu ai sa ramai insarcinta,dar sunt cazuri multe care au ramas "bortoase" de la heavy petting...mai ales daca se termina pe corpul tau...dar sanse putine sa ramai cu burta la gura de la lichid :))
amfisbena
Postat pe 2 August 2009 13:13
sau peeting
mitura
Postat pe 2 August 2009 13:14
De la: yrtdssdd, la data 2009-08-02 13:09:56
De la: v_ioana, la data 2009-08-02 13:06:27
De la: bl_de, la data 2009-07-09 08:13:06
De la: kudika039492, la data 2009-07-08 15:50:55buna..am si eu o nelamurire :( am facut petting cu prietenu meu acuma 2-3 saptamani.. de vreo 3-4 zile am gretzuri.. acuma am menstruatzie..si am gretzuri si balonari.. de obicei nu ma simt aja la menstruatzie,poate doar balonata.mentzionez k sunt virgina,dar din cate am mai citit am auzit k se poate totuji..prietenul meu nu a ejaculat ji imi zice k nu are cum.dar jtiu k si lichidul preseminal are spermatozoizi,iar el zice k nu are lichidul.mi`am facut un test acum cateva zile si a iejit negativ..dar sunt ingrijorata ink din cauza gretzurilor kre tzin p tot parcursu zilei d 2 zile :(.. astept nijte pareri 8-|



Invata sa scrii romaneste si apoi sa te joci cu......!!!


asta am vrut sa scriu si eu. n-am inteles nici jumatate din ce scrie acolo.


a facut,draga petting sau peeting,whatever si are greturi si balonari si se temea sa nu cumva sa devina 2 in 1..intre timp misterul s-a elucidat..avea apendicita

ale draq sunteti...fata cere ajutor si voi o luati la misto....voi nu sunteti cele care ati ramas 2 in 1 de la deep throat??:))
amfisbena
Postat pe 2 August 2009 13:17
De la: yrtdssdd, la data 2009-08-02 13:14:20sau peeting

sau petting....
amfisbena
Postat pe 2 August 2009 13:19
of of, mai mai, greu e cu apendicita asta si dezinteresul total de informarea de tot felul, mai ales de tip on-line in aceasta situatie :(
felixcat
Postat pe 2 August 2009 13:19

ale draq sunteti...fata cere ajutor si voi o luati la misto....voi nu sunteti cele care ati ramas 2 in 1 de la deep throat??:))

da` tu ai idee cate topicuri gen "Pot ramane insarcinata de la peeting?","Petting?","Ce e ala petting??"..samd..s-au deschis in ultima perioada??
si nu,nu suntem noi alea
mitura
Postat pe 2 August 2009 13:24
sa stiti k sunteti foarte rele.........niste þaþe ce sa le ceri,vb si ele k sa se afle intreaba......fata asteapta niste raspunsuri de la cine este dornic sa i le dea.
kudika026758
Postat pe 2 August 2009 13:26
De la: yrtdssdd, la data 2009-08-02 13:24:53
ale draq sunteti...fata cere ajutor si voi o luati la misto....voi nu sunteti cele care ati ramas 2 in 1 de la deep throat??:))

da` tu ai idee cate topicuri gen "Pot ramane insarcinata de la peeting?","Petting?","Ce e ala petting??"..samd..s-au deschis in ultima perioada??
si nu,nu suntem noi alea

draga mea....nu esti obligata sa dai sfaturi sau raspunsuri....dar tu esti o tipa bazata,faci misto :)))chiloti pe tine cum sunt?...se vede nicotina pe ei?:))
amfisbena
Postat pe 2 August 2009 13:31

draga mea....nu esti obligata sa dai sfaturi sau raspunsuri....dar tu esti o tipa bazata,faci misto :)))chiloti pe tine cum sunt?...se vede nicotina pe ei?:))

Da,asa este,la fel cum nici tu nu esti...dar se vede clar ca ai cam devenit aparatoarea fetiscanelor cuprinse de frebra petigiuirilor,infierbantelilor si hormonilor ce dau pe dinafara.Stii care este de fapt problema?Te-ai uitat sa vezi cam ce varsta au fetele astea ce posteaza tot felul de...tot soiul?Unele au abia buletin.Crezi ca e normal?La varsta aia?
Nu sunt nicio "tipa bazata" si nici nu fac "misto" dar cred ca situatia s-a cam dus la extrem.
Ma bucur tare mult ca am crescut fara sa stiu ce e ala peeting/petting (sau cum naibii s-o scrie) sau deep throat si nici cu parintii mei nu am nicio problema.
*chilotii
mitura
Postat pe 2 August 2009 13:49
este adevarat ca lucrurile s-au schimbat foarte mult,chiar si spre deosebire de acum 10 ani...dar hai sa fim serioase...si noi cand eram mici ne jucam de-a"mama si de-a tata"si eram curiosi ce are celalalt in pantaloni...dar ne abtineam sa aflam pentru ca parintii ne-au educat intr-un alt mod...si ceea ce fac copiii de 14-15 ani in ziua de azi e tot o joaca"de-a mama si de-a tata"...insa una un pic riscanta si uneori cu urmari.insa nu este vina lor ca au crescut intr-o astfel de societate.este vina adultilor ca nu sunt destul de deschisi fata de copiii lor,ca din cauza serviciului nu isi mai fac timp pentru familie,sau pentru ca unii din ei nu isi pot controla pe strada unele gesturi. cati adulti nu se saruta si nu se ating pe strada?sau cati au in casa reviste sau filme deocheate pe care copiii le pot gasi cand sunt singuri acasa?...
eu am doar 22 de ani,insa de cand eram de-o schioapa si poate nici 10 ani nu avea,mama mea a vorbit cu mine deschis despre menstruatie,despre faptul ca daca mergi cu un barbat cand esti mica te poate atinge sau iti poate face alte lucruri care te vor durea foarte tare....nu intelegam mare lucru dar imi intrase bine in cap ca trebuie sa nu merg cu un baiat singur acasa,sau sa las vreun baiat sa ma atinga.am avut primul prieten pe la 15 ani,in primul an de liceu,iar viata sexuala mi-am inceput-o la 20 ani.fara sa fac petting sau alte chestii inainte,cum auzam alte colege spunand in liceu:"eu fac doar sex oral si anal ca sa raman virgina la casatorie...."
insa toate astea pentru ca am avut-o pe mama care sa imi raspunda la orice fel de intrebare...
nu le condamn nici pe copilele din ziua de azi care se arunca asa repede in patul baietilor,pentru ca multe dintre ele o fac din curiozitate,sau influentate de "prietenele lor": "hai nu fii proasta,ca sa vezi ce bine te vei simti. eu fac sex de mult timp.."etc etc... si poate prietenele lor nici macar nu au facut sex,insa cred ca par mai interesante daca mint ca nu mai sunt virgine...
iar daca o copila care nu are prea mult habar de unele chestii legate de sex posteaza undeva o intrebare....ar trebui sa incercam sa o ajutam cu un sfat sau o parere,nu sa o judecam.pentru ca poate daca ne nasteam si noi mai tarziu si am fi trait intr-o societate cum este cea de acum,am fi facut la fel.....hai sa fim totusi mai bune si sa incercam sa lamurim cum putem mai bine fetitele care au inceput sa se joace cu papusi mai mari,fara sa stie prea multe de consecintele acestui joc...
Kittty_kat
Postat pe 2 August 2009 14:19
intr-adevar,lichidul preseminal contine spermatozoizi intr-un nr mai redus,insa acesti spermatozoizi sunt morti...asa ca stai linistita....daca ai un ciclu menstrual cat de cat echilibrat,ai putea sa-ti calculezi perioada ta fertila si atunci vei fi mai atenta in acele zile ;)
adina2508
Postat pe 2 August 2009 14:49
De la: kudika039492, la data 2009-07-08 15:50:55

buna..am si eu o nelamurire :( am facut petting cu prietenu meu acuma 2-3 saptamani.. de vreo 3-4 zile am gretzuri.. acuma am menstruatzie..si am gretzuri si balonari.. de obicei nu ma simt aja la menstruatzie,poate doar balonata.mentzionez k sunt virgina,dar din cate am mai citit am auzit k se poate totuji..prietenul meu nu a ejaculat ji imi zice k nu are cum.dar jtiu k si lichidul preseminal are spermatozoizi,iar el zice k nu are lichidul.mi`am facut un test acum cateva zile si a iejit negativ..dar sunt ingrijorata ink din cauza gretzurilor kre tzin p tot parcursu zilei d 2 zile :(.. astept nijte pareri 8-|

invata sa vb ROMANESTE si dupa aia apuaca-te de PETTING imbecilo!!!
iti arde de p... cand tu de-abia sti romana!
ce lume de kkt
natalia_capitanu2000
Postat pe 2 August 2009 14:51
Nu ar trebui sa o criticam. Dupa cum spunea si dianagamar, este alta generatie, alte vremuri. Am doar 21 de ani, dar am si o sora de 11 ani si stiu cum e; eu cand eram de varsta ei, nu existau atatea informatii la televizor, atatea filme care implica scene de sex si nici internetul atat de mult folosit. Stiu cum e cand ea se uita la tv si ma intreaba "ce e aia prostituata?" sau "cum se nasc copiii?". E cam greu sa ii explici unui copil atat de mic lucruri de genul asta. Dar, am parinti care s-au ocupat de educatia mea si acum de a ei si ii spun atat cat trebuie sa stie. Din fericire, soramea nu e una dintre acele pustoaice care la ora 23 le vezi prin oras cu prietenul de mana. Eu abia dupa 18 ani am avut voie sa ies mai tarziu de ora 22, pentru k era intuneric si nu era potrivit pt un copil ca mine sa iasa la ora respectiva, cel putin astea erau cuvintele mamei. Si da, prietenii te pot influenta intr-un mod negativ. La inceput cu chestii de genu "uite, eu mi-am vopsit parul, incearca si u", apoi iti pot spune "eu m-am culcat cu X, incearca si u sa vezi ce bine e". Acum o saptamana m-am uitat la un film de genul asta, numai k partea proasta in film era k s-au ales cu sifilis. Asa ca sa nu ne mai miram k exista fete de 14 ani care nu stiu dak pot ramane sau nu gravide in urma unui "petting". Vroia si fata o parere si probabil i-a fost mai usor asa decat sa caute forum-uri cu definitii ale acestui cuvant si consecintele acestui fapt. Aceste fetite habar nu au de consecinte, ele viseaza sa devina celebre precum vedetele de la TV, si cam greu sa le explici ca nu e chiar asa roz cum pare totul. Asa ca, atat cat tine de noi, cred ca le putem ajuta.
blonde_angel
Postat pe 2 August 2009 14:53
Sincer eu nu cred ca esti insarcinata...ba chiar consider ca e ceva mai mult pe plan psihologic. in general femeile tind sa se "crizeze" cu chestia asta cu insarcinatul. orice lucru care pare putin mai "ne-la-locul-lui" in intimitate cu iubitul "gata sunt insarcinata". si nu ti-o zic ca repros, ci pentru ca am trecut si eu prin asta. ideea e ca 1. la mana, nu ati avut contact sexual..2. el nici macar nu a ejaculat...nu zic, exista o mica probabilitate de 0,00002 % ca "baietii veseli" ai lui sa poate ajunge de la exterior pana in interior. dar cred ca este prea putin probabil. 3. ti-ai facut test de sarcina. eu zic sa stai chill!
Leyah
Postat pe 2 August 2009 15:06
AAAA, and btw....de la menstruatie femeile in general sunt balonate. si cu dureri de spate si cu nervi si dak mai si mananci ceva aiurea iti vine sa vomiti. plus k prin menstruatie se elimina o tona de fier...eu zic ca sunt normele simptomele tale!
Leyah
Postat pe 2 August 2009 15:14
Draga mea, nu poti ramane insarcinata decat in urma unui contact sexual neprotejat, care implica, bineinteles, ejaculare "inauntru"

Cat despre senzatiile pe care le ai... menstruatia apare in urma unor modificari hormonale. Si hormonii sunt foarte... neastamparati Nu toate functionam ca un ceas, si pot aparea niste simptome si senzatii diferite decat in mod normal.

Stai linistita, dak voi nu ati facut dragoste neprotejat si el nu a ejaculat, nu ai nici o problema.

adriana_florescu
Postat pe 2 August 2009 15:25
Mai intai de toate stii ce inseamna?:))
Cred ca nu stii..daca stiai nu mai puneai asemenea intrebare.
hip24
Postat pe 2 August 2009 15:27
de fapt pot sa intreb ce inseamna "petting"?
clau77
Postat pe 2 August 2009 15:37
De la: anddabi, la data 2009-08-02 10:17:04Ma mira ca se poate raspunde la aceste intrebari fara sa se stie.
''spermatozoidul ca sa ajunga la un ovul, are nevoie de un canal liber prin care sa ajunga la acesta''
FALS. Acum 7 ani am asistat la intreruperea unei sarcini a unei fete virgine. avea 16 ani, tin sa mentionez asta, era traumatizata, deoarece era in 3 luni insarcinata si nu avea de unde sa stie. baiatul cu care era a ejaculat pe burta ei, ia sa dus sa se spele si asa a ajuns acolo unde tb.
Ca si multi dintre voi, dupa cum vad nu credeti asta....nici acel baiat nu a crezut, ba mai mult s-au despartit. Fata a tot umblat din doctor in doctor si toti i au spus ca nu au ce sa ii faca, este minora si tb sa se dezvinrgineze ca ei sa nu aiba pb.( singura a facut acest lucru:(
si de aici a inceput chinul pt respectiva. Pe mine ma uimit aceasta poveste si va zic ca este adevarata, am tinut legatura cu ea o perioada, era inca traumatizata. Apel catre baieti...daca partenera pateste ceva fiti alaturi de ea...conteaza mult.
eu ma bucur ca am reusit sa fiu alaturi de ea in acele momente, insa nu am putut sa ii iau din suferinta.




1." ia sa dus sa se spele" - in nici un limbaj internetist "ea" se scrie "ia"
2. ca doctorii i-au recomandat sa se dezvirgineze e o tampenie care nu o cred. ca era minora asta e altceva. adevarul te scoate din incurcatura de cele mai multe ori. minora, virgina, insarcinata... ar fi trebuit sa vb cu mamica ei. wtver
dupa ce s-a (auto)dezvirginat ce s-a intamplat?
CrazyAndra
Postat pe 2 August 2009 16:47
ma copii, voi inainte sa raspundeti , nu cititi tot dialogul? ar fi bine.. FATA ASTA A ANUNTAT CA ALARMA A FOST FALSA : A AVUT APENDICITA!!!! si voi va dadeati in continuare cu parerea..sa mai faca niste teste...uite ca intre timp a "nascut" un apendice
sonia_oana
Postat pe 2 August 2009 21:14
De la: sonia_oana, la data 2009-08-02 21:14:45 ma copii, voi inainte sa raspundeti , nu cititi tot dialogul? ar fi bine.. FATA ASTA A ANUNTAT CA ALARMA A FOST FALSA : A AVUT APENDICITA!!!! si voi va dadeati in continuare cu parerea..sa mai faca niste teste...uite ca intre timp a "nascut" un apendice

wews
Postat pe 2 August 2009 21:17
pai in primul rand petting inseamna act sexual fara penetrare.tu zici ca esti virgina dar daca esti virgina atunci de ce te temi ahic cattat d tare?ca sa ejaculeze in asa fel in care sa ramai insarcinata atunci ar fi trebuit sa te penetreze caz in care nu ai mai fii virgina:) deci nu poti ramane insarcinata de la petting ( in cazul in care te referi strict la sensul de petting) dar din cate spuneai tu si la cat d ingrijorata pari cred ca a fost mai mult decat petting deci orice este posibil.mai fa-ti inca un test dupa ce iti trece menstruatia si daca iti da negativ din nou asta-i raspunsul tau.si data viitoare foloseste protectie,e cel mai sanatos atat psihic cat si fiziologic...aaa si senzatiile p care le ai pot fii ata d la menstruatie cat si din cauza ca esti ingrijorata si ai impresia ca ai simptome d sarcina
app invata sa scrii mai citet,lasa tote z-urile si scrie normal

Postat pe 2 August 2009 21:52
Draga mea daca ti-ai facut testul si a iesit negativ stai linistita (sau pentru siguranta ta: sarcina se stabileste in parcurs de 2-3 saptamani si in timpul asta ca sa ai un test valid corect nu mai trebuie sa ai nici o giugiuleala cu iubitul tau); iar greturile...incearca maine dimineata sa te trezesti si sa te duci direct la oglinda sa spui ce bine arat in dimineata asta si ce frumoasa este ziua asta....sa vedem daca mai ai vreo greata sau ceva.
si alta data ai grija cum te giugiulest si lasa prostiile ca: stai linistita ca o sa fiu atent si nu o sa ejaculez sau ca o sa ma retrag. SUNT PROSTII!!!
pe curand si FETELOR RESPECTATI-VA SI AVETI GRIJA DE VOI
POOOOP
kida20
Postat pe 2 August 2009 22:19
da' poti ramane gravida daca faci apendicita?
geo_x
Postat pe 2 August 2009 22:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum omori idila sotului 19 De la: balanta65 9 Iulie 2010 19:28
Probleme in cuplu...sinceritatea... 22 De la: rramoramona 23 Septembrie 2013 16:48
ce sa fac? 22 De la: hystria1 12 Octombrie 2010 18:28
Ejacularea precoce poate fi combatuta? 2 De la: kudika_15804 3 Octombrie 2013 10:44
Cum sa fac??.. 24 De la: kudika_pudika 14 Decembrie 2011 16:03