Setari Cookie-uri

il iubesc....dar nu stiu ce simte...nu ma mai vrea....dc aja dintr-o data dak ma iubea?????

geo_x Data: 2009-08-04 16:06:59


sper ca rtd cu bbs si abs plus niste ppv si fgr.
daca nu mrg incra niste aspr!


geo mama si tu te-ai molipsit ?????


mai schimba mocheta ca o iei raznaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gugulina74
Postat pe 5 August 2009 21:22
Nu te mai gandi ca ai sa mori fara el...
Ai spus ca te atasezi usor de cineva, ma bucur. Inseamna ca ai sa atasezi la fel de repede de alt baiat, mult mai bun decat acesta.
Asa eram si eu inainte... si era foarte rau caci eu sufeream cand vedeam cum ajunsesem... de la conducere am ajuns la subordonare si nu-mi placea deloc
Acum incerc sa nu stau toata ziua pe capul lui, sa nu fiu geloasa (asa-i arati lui ca esti obsedata de el si se crede macho), nu vorbi cu necunoscuti despre el sau sa-i arati ca ai face orice pentru el. Eu am fost trezita la realitate de mic copil si de aceea stiu ceea ce spun acum. Cauta un baiat caruia sa-i pese mult de tine, care vrea sa fie de mult timp cu tine. Cei care nu te asteapta sa le spui da cand cer sa le fii prietena nu merita deloc. Nu-i arata ce simti pentru el dupa atat de putin timp.. acesta este sfatul meu... sper sa-l vezi
nicole92
Postat pe 9 August 2009 16:26
daca tie chiar ti se pare ca a tinut la tine atunci de ce asa deodata, pentru o prostie v-ati despartit? nu ar fi trebuit data te iubea... si data stai si te gandesti mereu la el nu rezolvi nimic. iesi in oras, distreaza-te si sterge-i numarul de telefon. nu mai astepta sa te caute. daca nu te cauta nu merita sa suferi pentru el...
diamond_shadow
Postat pe 14 August 2009 17:56
DECI? ai trecut peste...?
pussyCat_
Postat pe 16 August 2009 17:25
Uneori e mai folositor sa-ti pierzi sperantza decat sa-ti pierzi vremea sperand.... Chiar daca va veti impaca, nu va mai fii ca inainte caci undeva s-a produs o ,,ruptura"... Intervin reprosuri, certuri si mai ales indoieli... Ceea ce simti u, simt si eu... Crede-ma ca dragoste cu fortza nu se poate...
gya01
Postat pe 16 August 2009 17:44
adevarul e ca nici eu nu am avut rabdare sa citesc mai mult de 3 randuri;)) dar e evident ca este indragostita de baiatul asta si culmea ca o pot intelege...si eu m'am atasat foarte tare de un prieten vechi cu care am incercat sa am o relatie...ce'i drept la noi a durat 3 sau 4 luni in care eram mai tot timpul impreuna. eram de invidiat. sin pacate i'am spus un cuvant care l'a jignit si..gata s-a indepartat de mine...a trecut un an de atunci si acum inca mai am sentimente pentru el...ideea de baza e ca o pot intelege
Rahella_Gb_1
Postat pe 18 Ianuarie 2012 22:32
De la: Rahella_Gb_1, la data 2012-01-18 22:32:56adevarul e ca nici eu nu am avut rabdare sa citesc mai mult de 3 randuri;)) dar e evident ca este indragostita de baiatul asta si culmea ca o pot intelege...si eu m'am atasat foarte tare de un prieten vechi cu care am incercat sa am o relatie...ce'i drept la noi a durat 3 sau 4 luni in care eram mai tot timpul impreuna. eram de invidiat. sin pacate i'am spus un cuvant care l'a jignit si..gata s-a indepartat de mine...a trecut un an de atunci si acum inca mai am sentimente pentru el...ideea de baza e ca o pot intelege

au trecut vreo 2 ani si ceva de atunci
steffy91
Postat pe 18 Ianuarie 2012 23:04
De la: steffy91, la data 2012-01-18 23:04:27
De la: Rahella_Gb_1, la data 2012-01-18 22:32:56adevarul e ca nici eu nu am avut rabdare sa citesc mai mult de 3 randuri;)) dar e evident ca este indragostita de baiatul asta si culmea ca o pot intelege...si eu m'am atasat foarte tare de un prieten vechi cu care am incercat sa am o relatie...ce'i drept la noi a durat 3 sau 4 luni in care eram mai tot timpul impreuna. eram de invidiat. sin pacate i'am spus un cuvant care l'a jignit si..gata s-a indepartat de mine...a trecut un an de atunci si acum inca mai am sentimente pentru el...ideea de baza e ca o pot intelege

au trecut vreo 2 ani si ceva de atunci
stefanico,ma,asta nu stie sa scrie...dar nici sa citeasca ?
FAT_FRUMOS_
Postat pe 18 Ianuarie 2012 23:07
De la: FAT_FRUMOS_, la data 2012-01-18 23:07:07
De la: steffy91, la data 2012-01-18 23:04:27
De la: Rahella_Gb_1, la data 2012-01-18 22:32:56adevarul e ca nici eu nu am avut rabdare sa citesc mai mult de 3 randuri;)) dar e evident ca este indragostita de baiatul asta si culmea ca o pot intelege...si eu m'am atasat foarte tare de un prieten vechi cu care am incercat sa am o relatie...ce'i drept la noi a durat 3 sau 4 luni in care eram mai tot timpul impreuna. eram de invidiat. sin pacate i'am spus un cuvant care l'a jignit si..gata s-a indepartat de mine...a trecut un an de atunci si acum inca mai am sentimente pentru el...ideea de baza e ca o pot intelege

au trecut vreo 2 ani si ceva de atunci
stefanico,ma,asta nu stie sa scrie...dar nici sa citeasca ?

se pare ca nu
steffy91
Postat pe 18 Ianuarie 2012 23:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
divort...? 4 De la: sweety13 19 August 2010 16:07
Sotul de 50 ani m-a lasat ptr amanta de 20 41 De la: kudika_1035473 28 Ianuarie 2019 15:16
Am nevoie de ajutor - casnicie in pericol! 81 De la: franziska_eu 13 Ianuarie 2012 10:45
am nevoie de parerea voastra... 40 De la: kudika007964 8 Iulie 2009 20:29
povestea fara happy end 11 De la: andreea_garda 13 Martie 2009 21:29