Setari Cookie-uri

relatii... relatii...

fetelor,pe locuri, sunteti gata? start!!!
am o nevoie maxima de a vorbi cu cineva despre ce mi se intampla...
care se baga in discutie? am si picanterii!
amalia_kudika
Postat pe 3 Mai 2009 18:59
ia spune,ce te framanta?
SweetHappyButterfly
Postat pe 3 Mai 2009 19:04
De la: amalia_kudika, la data 2009-05-03 18:59:24fetelor,pe locuri, sunteti gata? start!!!
am o nevoie maxima de a vorbi cu cineva despre ce mi se intampla...
care se baga in discutie? am si picanterii!


De ce nu ai zis asa de la bun inceput, daca este vorba de pincaterii te ascult pe nerasuflate.
Ready ,steady... Go!

G_Bogdan
Postat pe 3 Mai 2009 19:06
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-03 19:04:03ia spune,ce te framanta?


Fluturas,dar vad ca te-ai inzdravenit ,nu gluma..
ella_c
Postat pe 3 Mai 2009 19:06
De la: amalia_kudika, la data 2009-05-03 18:59:24fetelor,pe locuri, sunteti gata? start!!!
am o nevoie maxima de a vorbi cu cineva despre ce mi se intampla...
care se baga in discutie? am si picanterii!





Sa vedem.... astept.....
Kathhy
Postat pe 3 Mai 2009 19:07
De la: amalia_kudika, la data 2009-05-03 18:59:24fetelor,pe locuri, sunteti gata? start!!!
am o nevoie maxima de a vorbi cu cineva despre ce mi se intampla...
care se baga in discutie? am si picanterii!

te sun ?????????ma suni?????????????????sau vrb pe mess?????????da-mi idul tau
sarutama
Postat pe 3 Mai 2009 19:09
De la: ella_c, la data 2009-05-03 19:06:54
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-05-03 19:04:03ia spune,ce te framanta?


Fluturas,dar vad ca te-ai inzdravenit ,nu gluma..



pai la cata grija ai avut de mine de ieri,cum sa nu????
atatea tone de ceai si pastile si mancare,cum sa nu ma inzdravenesc???
chiar am chef de dans,cred ca in seara asta ma duc pe undeva
SweetHappyButterfly
Postat pe 3 Mai 2009 19:10
De la: amalia_kudika, la data 2009-05-03 18:59:24fetelor,pe locuri, sunteti gata? start!!!
am o nevoie maxima de a vorbi cu cineva despre ce mi se intampla...
care se baga in discutie? am si picanterii!


a venit toata suflarea aici....si tu acum te gasisi sa te tirezi?nu ai mai rabdat si tu 5 min?
grabita lumea frate..grabita
coffeeta
Postat pe 3 Mai 2009 19:11
deci.....
coffeeta
Postat pe 3 Mai 2009 19:11
De la: coffeeta, la data 2009-05-03 19:11:46deci.....


Ne-a captat atentia si ne-a lasat cu ochii-n ploaie, ca nu e soare!
Kathhy
Postat pe 3 Mai 2009 19:13
De la: amalia_kudika, la data 2009-05-03 18:59:24fetelor,pe locuri, sunteti gata? start!!!
am o nevoie maxima de a vorbi cu cineva despre ce mi se intampla...
care se baga in discutie? am si picanterii!

si care sunt picanteriile?care sunt subiectele de discutie?detalii ...ceva?????
camelusha83
Postat pe 3 Mai 2009 19:44
m-am indragostit de un gagiu cu 16 ani mai mare... faza e ca si el ma place, insa are gagica! vreau s-o anihilez!
amalia_kudika
Postat pe 10 Mai 2009 13:23
esti fata sau baiat?
id-ul meu e young_girl_amalia
amalia_kudika
Postat pe 10 Mai 2009 13:24
De la: Kathhy, la data 2009-05-03 19:13:33
De la: coffeeta, la data 2009-05-03 19:11:46deci.....


Ne-a captat atentia si ne-a lasat cu ochii-n ploaie, ca nu e soare!
imi parerau ca nu pot intra prea des pe forum, am un program incarcat!
amalia_kudika
Postat pe 10 Mai 2009 13:25
Daca e cu 16 ani mai mare... tu cati ani ai?
Jasmine10
Postat pe 10 Mai 2009 13:27
zi-mi ce te doare! ce ai patit?daca nu da-ti idd de mess!eu una te ascult
kudika023851
Postat pe 10 Mai 2009 13:28
Mai da-ne date, despre tine, despre el... Despre relatia dintre voi 3, tu cu el, el cu aia... chestii din astea...
Jasmine10
Postat pe 10 Mai 2009 13:28
hai ma, nu plecati pe mess! Nu fiti pudice, fiti Kudice!
Jasmine10
Postat pe 10 Mai 2009 13:30
oh! girls! sa va povestesc!
eu sunt dintr-un oras mic! din tulcea! sunt cea mai mica din familie, am verisoare cu 20de ani mai mai si o sora cu 12 ani mai mare...
tatal meu a fost bagat la inchisoare cand aveam 7ani! in toamna acelui an intram la scoala! sora ci cu mama mea au plecat in italia, iar eu am ramas la verisoara mea mai mare de la slobozia (care este si fina de cununie a parintilor mei!)
tipu(domnul x-nu ii voi da numele pt ca este un tip cunoscut) este bun prieten cu varul meu....dar asta conteaza putin! prima oara ne-am vazut in parc cu rolele!
anii au trecut, tata a iesit de acolo (nu ca ar fi vreun criminal- e chiar bazat! a tras teapa rompetrolului! a facut afaceri cu meleluri woow) si a intrat din nou, desi prejudiciul a fost achitat.
in vara anului trecut am aterizat din nou la slobo-city unde am stat la verisoara mea, si am avut grija de nepoata mea de 6 ani! totul a fost super! plaja la amara, baruri, restaurante si gratare cu domnul X (care- era singur!!!)
am reinceput scoala in toamna si am fost nevoita sa plec, insa am avut grija ca de revelion sa fiu acolo! (domnul X la fel de dragutz, insa de data asta cu o gagica roscata (un rosu chimical si un par neingrijit) ne-a invitat pe mine, varul sau finul meu si nepoata mea la el acasa sa mancam o prajitura)
pana aici, totul a fost destul de truuu, insa m-am trezit ca ma trage intr-un loc si imi zice: "traieste-ti copilaria!" apoi "ti-am spus vreodata cat de mult de iubesc" (bizar-nu?) si apoi a pus si melodia mea preferata (nu stiu de unde naiba stia- i-am zis asta doar vara trecuta- are o memorie buna)
.......
acung acasa, acolo unde locuiesc acum (in oraselul din tulcea) si fac o criza de apendicita... m-am operat pe 5 ianuarie, iar pe 8 ianuarie cine credeti ca ma sune? (am uitat sa zic ca noi doi avem aceeasi data de nastere! 8 ianuarie) domnul X sa ma intrebe de sanatate si sa imi zica "la multi ani!" (nice-nu?)
am revenit la slobozia in vacanta inter-semestriala(cu chiu-cu vai---- pt. erau suspiciosi! credeau ca il plac pe varul-fin yeackkk! si eram cat pe ce sa ma dau de gol! cu domnul X)
ne-am vazut si de pasti! (ceea ce am uiat sa zic este faptul ca tot timpul am vorbit cu el pe mess si am fost mereu prezenta pe blogul lui)
si de fiecare data cand vorbeam pe mess(el incepea discutia) si mereu imi zice: "hai cand vii aici?" "vrei sa iti dau papagalii mei, cu tot cu colivie" (e It-ist) "ai nevoie de niste kit-uri" si nu mai pun la socoteala cat pocker am jucat pe face-book si cererile de pe hi5 de prietenie!
toate bune si frumoase, pana cand verisoara mea ma suna si imi zice" am aflat ca prietenul tau de suflet este domnul X, mie nu-mi place tipul---si i_am zis: lasa ca-ti trece si mi-a raspuns: ar fi bine sa iti treaca tie" " inchipuie-ti cata gagica-sa citeste ce vorbiti pe mess!" deci nasol! mi-am propus ca timp de 2 saptamani sa nu mai intru pe id meu obisnuit ca sa vorbesc cu el!
fetelor aceasta e povestea pe scurt, si var rog sa-mi scuzati greselile gramaticala! -am scris repede!
asa ca dati-mi niste sfaturi! sunt topita (apropo! am 16ani)
amalia_kudika
Postat pe 10 Mai 2009 17:02
Pregateste-te pentru ce va urma...si aici ma refer la comentarii...
Incep eu..Asculta ce ti-a spus domnul "X" si traieste-ti copilaria.Daca este asa cum l-ai descris cu siguranta este foarte constient ca esti minora si putin probabil sa te vada ca pe o posibila iubita.
Nu mai spun ca ii arata iubitei conversatiile pe care le aveti pe mess.Asa ceva nu se face...
Ideal ar fi sa-ti placa un baiat mai mic ,nu unul cu 16 ani mai mare ,care cu siguranta este mult mai versat ca tine.Chiar daca ti-ar da atentia pe care o doresti ai ramane cu un gust amar..
Nu stiu ce conversatii aveti voi ...dar am impresia ca dai o interpretare gresita anumitor discutii.
ella_c
Postat pe 10 Mai 2009 17:34
De la: ella_c, la data 2009-05-10 17:34:00Pregateste-te pentru ce va urma...si aici ma refer la comentarii...
Incep eu..Asculta ce ti-a spus domnul "X" si traieste-ti copilaria.Daca este asa cum l-ai descris cu siguranta este foarte constient ca esti minora si putin probabil sa te vada ca pe o posibila iubita.
Nu mai spun ca ii arata iubitei conversatiile pe care le aveti pe mess.Asa ceva nu se face...
Ideal ar fi sa-ti placa un baiat mai mic ,nu unul cu 16 ani mai mare ,care cu siguranta este mult mai versat ca tine.Chiar daca ti-ar da atentia pe care o doresti ai ramane cu un gust amar..
Nu stiu ce conversatii aveti voi ...dar am impresia ca dai o interpretare gresita anumitor discutii.
te rog mult! sunt o fata rea! poate ca nu s-a inteles: nu ii arata gagicasii convorbirile de pe mess... cat despre varsta.... ei bine e cel mai mic posibil! m-am dat la profu de muzica care e cu 25 de ani mai mare decat mine (casatorit 1copil) si la profu de tehnologie 24ani diferenta (necasatorit, am ros cartea de tehnologie ;) si am ajuns si la olimpiada) cat despre roscata domnului X e cu 6ani mai mare decat el si sunt destul de bune prietene
amalia_kudika
Postat pe 10 Mai 2009 17:45
Subscriu la parerea Ellei... Vezi-ti de copilarie... Nu sunt baieti draguti in Tulcea, de varsta ta? Eu stiu o gramada, cu care ai putea sa iti petreci timpul... Ce mai astepti? Lasa-l pe D-l X, gandeste-te, cand tu vei avea 25 de ani, iti va placea sa traiesti langa un om de 41? OFFFF...
Kathhy
Postat pe 10 Mai 2009 17:50
De la: amalia_kudika, la data 2009-05-10 17:45:19
De la: ella_c, la data 2009-05-10 17:34:00Pregateste-te pentru ce va urma...si aici ma refer la comentarii...
Incep eu..Asculta ce ti-a spus domnul "X" si traieste-ti copilaria.Daca este asa cum l-ai descris cu siguranta este foarte constient ca esti minora si putin probabil sa te vada ca pe o posibila iubita.
Nu mai spun ca ii arata iubitei conversatiile pe care le aveti pe mess.Asa ceva nu se face...
Ideal ar fi sa-ti placa un baiat mai mic ,nu unul cu 16 ani mai mare ,care cu siguranta este mult mai versat ca tine.Chiar daca ti-ar da atentia pe care o doresti ai ramane cu un gust amar..
Nu stiu ce conversatii aveti voi ...dar am impresia ca dai o interpretare gresita anumitor discutii.
te rog mult! sunt o fata rea! poate ca nu s-a inteles: nu ii arata gagicasii convorbirile de pe mess... cat despre varsta.... ei bine e cel mai mic posibil! m-am dat la profu de muzica care e cu 25 de ani mai mare decat mine (casatorit 1copil) si la profu de tehnologie 24ani diferenta (necasatorit, am ros cartea de tehnologie ;) si am ajuns si la olimpiada) cat despre roscata domnului X e cu 6ani mai mare decat el si sunt destul de bune prietene



Cred ca faptul ca tatal tau a fost inchis, in copilaria ta, si-a pus amprenta asupra felului tau de a percepe barbatii... TU NU CAUTI UN IUBIT, CI UN IUBIT-TATA... Parerea mea.
Kathhy
Postat pe 10 Mai 2009 17:51
no problem! eu am 16, el 32 si ne simtim atat de bine(in secret)! nimeni nu stie

ACUM STIM SI NOI!!!!
Kathhy
Postat pe 10 Mai 2009 17:54
De la: Kathhy, la data 2009-05-10 17:51:48
De la: amalia_kudika, la data 2009-05-10 17:45:19
De la: ella_c, la data 2009-05-10 17:34:00Pregateste-te pentru ce va urma...si aici ma refer la comentarii...
Incep eu..Asculta ce ti-a spus domnul "X" si traieste-ti copilaria.Daca este asa cum l-ai descris cu siguranta este foarte constient ca esti minora si putin probabil sa te vada ca pe o posibila iubita.
Nu mai spun ca ii arata iubitei conversatiile pe care le aveti pe mess.Asa ceva nu se face...
Ideal ar fi sa-ti placa un baiat mai mic ,nu unul cu 16 ani mai mare ,care cu siguranta este mult mai versat ca tine.Chiar daca ti-ar da atentia pe care o doresti ai ramane cu un gust amar..
Nu stiu ce conversatii aveti voi ...dar am impresia ca dai o interpretare gresita anumitor discutii.
te rog mult! sunt o fata rea! poate ca nu s-a inteles: nu ii arata gagicasii convorbirile de pe mess... cat despre varsta.... ei bine e cel mai mic posibil! m-am dat la profu de muzica care e cu 25 de ani mai mare decat mine (casatorit 1copil) si la profu de tehnologie 24ani diferenta (necasatorit, am ros cartea de tehnologie ;) si am ajuns si la olimpiada) cat despre roscata domnului X e cu 6ani mai mare decat el si sunt destul de bune prietene



Cred ca faptul ca tatal tau a fost inchis, in copilaria ta, si-a pus amprenta asupra felului tau de a percepe barbatii... TU NU CAUTI UN IUBIT, CI UN IUBIT-TATA... Parerea mea.


eeeeh asta ai luat-o de la carmen harra, de la happy hour cu monica columbeanu!!!!

Postat pe 10 Mai 2009 17:55
De la: katwoman, la data 2009-05-10 17:55:09
De la: Kathhy, la data 2009-05-10 17:51:48
De la: amalia_kudika, la data 2009-05-10 17:45:19
De la: ella_c, la data 2009-05-10 17:34:00Pregateste-te pentru ce va urma...si aici ma refer la comentarii...
Incep eu..Asculta ce ti-a spus domnul "X" si traieste-ti copilaria.Daca este asa cum l-ai descris cu siguranta este foarte constient ca esti minora si putin probabil sa te vada ca pe o posibila iubita.
Nu mai spun ca ii arata iubitei conversatiile pe care le aveti pe mess.Asa ceva nu se face...
Ideal ar fi sa-ti placa un baiat mai mic ,nu unul cu 16 ani mai mare ,care cu siguranta este mult mai versat ca tine.Chiar daca ti-ar da atentia pe care o doresti ai ramane cu un gust amar..
Nu stiu ce conversatii aveti voi ...dar am impresia ca dai o interpretare gresita anumitor discutii.
te rog mult! sunt o fata rea! poate ca nu s-a inteles: nu ii arata gagicasii convorbirile de pe mess... cat despre varsta.... ei bine e cel mai mic posibil! m-am dat la profu de muzica care e cu 25 de ani mai mare decat mine (casatorit 1copil) si la profu de tehnologie 24ani diferenta (necasatorit, am ros cartea de tehnologie ;) si am ajuns si la olimpiada) cat despre roscata domnului X e cu 6ani mai mare decat el si sunt destul de bune prietene



Cred ca faptul ca tatal tau a fost inchis, in copilaria ta, si-a pus amprenta asupra felului tau de a percepe barbatii... TU NU CAUTI UN IUBIT, CI UN IUBIT-TATA... Parerea mea.


eeeeh asta ai luat-o de la carmen harra, de la happy hour cu monica columbeanu!!!!



NUUUUUUUUUUUUU... pur si simplu, am studiat un pic de psihologie....
Kathhy
Postat pe 10 Mai 2009 17:56
poate ca ai dreptate, ca nu caut un iubit ci un tata. insa de ce nu? 25 si 41 e tzuper!!! sunt cupluri si cupluri!!! woow! cat despre faptul ca stiti si voi stiti de cateva persoane anonime! sunt o gramada de amalia in tulcea!!!!! si o gramada de fini in slobo-city!!
amalia_kudika
Postat pe 10 Mai 2009 17:58
hmmmm! vad ca am dechis un subiect thruuu! cat despre moni cu iri bravo lor! au o fetita frumoasa si sanatoasa si pot divorta oricand!
amalia_kudika
Postat pe 10 Mai 2009 18:00
oricum... sunt disperata de faptul ca de fiecare data cand ma uit la cea e ora fixa, ca citesc horoscopul chinezesc si "ca ne potrivim" wuuuuu! vreau ceva actiune! abia astept sa se terminer scoala!!
amalia_kudika
Postat pe 10 Mai 2009 18:02
De la: amalia_kudika, la data 2009-05-10 17:58:23poate ca ai dreptate, ca nu caut un iubit ci un tata. insa de ce nu? 25 si 41 e tzuper!!! sunt cupluri si cupluri!!! woow! cat despre faptul ca stiti si voi stiti de cateva persoane anonime! sunt o gramada de amalia in tulcea!!!!! si o gramada de fini in slobo-city!!


Ai dreptate... Nu incercam sa aflam cine esti... Dar mi se pare ca privesti lucrurile cu mult prea multa usurinta... Cred ca ar trebui sa pui in balanta totul... Nicicand nu vei mai avea 16 ani... De ce sa iti traiesti viata asa, cand poti sa te distrezi cu tinerii de varsta ta... Iar faptul ca "nu stie nimeni", nu te pune pe ganduri? Nu cred ca tu iti doresti asta... Cred ca tu ti-ai striga iubirea pe strazi... El e cel care are o relatie cu o tipa cu "parul roscat-metalic si neingrijit", iar tu? Ce esti? Secretul? Nu imi dai impresia unei pustoaice care nu stie pe ce lume se afla... Si totusi vorbesti cu foarte multa nonsalanta despre cineva, pentru care SUBIECTUL TU, e un subiect TABU. Crezi ca ar recunoaste, cum o faci tu, ca intre voi e ceva?
Kathhy
Postat pe 10 Mai 2009 18:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SOS -Voi ce ati face in locul meu ??????? 292 De la: kudika185400 26 Mai 2010 19:15
de ce nu reusec sa mai iubesc....? 14 De la: kudika051568 20 Iulie 2009 14:52
exista iubire ? sau obisnuinta? 2 De la: kudika_21849 23 Noiembrie 2012 10:31
ne-am despartit dar nu pot fara ea 24 De la: zdup 27 Ianuarie 2011 11:36
AM NEVOE DE MAI MULTE PARERI !!!!! 9 De la: kudika414141 25 Iulie 2011 12:27