Setari Cookie-uri

ce pot sa fac?

pana sa il cunosc eram cu totul altfel...indiferenta in relatii luand totul si toate intr-o gluma....dar acum situatia s-a cam schimbat....fiind obisnuita sa fiu cea care primeste atentie si dragoste acum imi este tare greu...tin tare mult la el si imi este greu sa renunt
el este o persoana tare ocupata nu prea are timp liber si atc cand are este obosit sau nu are chef de mine
totul am fost perfect in primele luni...pana cand am hotarat sa ne despartim din cauza problemelor care le avea ce ne puteau afecta relatia...dar despartirea nu a durat mult nu am rezistat fara el...mai bine zis nu a rezistat fara mine ...ne-am impacat dar lucrurile nu stau tocmai roz...nu are timp sa ne vedem ...am incercat sa il inteleg dar la un monent dat nu am mai rezistat si am inceput sa ii arunc treburile acestea
nu stiu ce sa fac...imi e greu fara el...dar nici bine nu mi-e cu el...nu ma pot obisnui cu ideea despartirii
va rog dati-mi un sfat cum ar trebui sa pocedez
kudika032468
Postat pe 16 Iulie 2009 18:11
ori isi face timp si pt voi....ori altul.....doar nu o sa stai singura mereu ca este el ocupat
cristiana_cris
Postat pe 17 Iulie 2009 09:55
De la: kudika032468, la data 2009-07-16 18:11:35pana sa il cunosc eram cu totul altfel...indiferenta in relatii luand totul si toate intr-o gluma....dar acum situatia s-a cam schimbat....fiind obisnuita sa fiu cea care primeste atentie si dragoste acum imi este tare greu...tin tare mult la el si imi este greu sa renunt
el este o persoana tare ocupata nu prea are timp liber si atc cand are este obosit sau nu are chef de mine
totul am fost perfect in primele luni...pana cand am hotarat sa ne despartim din cauza problemelor care le avea ce ne puteau afecta relatia...dar despartirea nu a durat mult nu am rezistat fara el...mai bine zis nu a rezistat fara mine ...ne-am impacat dar lucrurile nu stau tocmai roz...nu are timp sa ne vedem ...am incercat sa il inteleg dar la un monent dat nu am mai rezistat si am inceput sa ii arunc treburile acestea
nu stiu ce sa fac...imi e greu fara el...dar nici bine nu mi-e cu el...nu ma pot obisnui cu ideea despartirii
va rog dati-mi un sfat cum ar trebui sa pocedez


hmmm
din pacate nu va potriviti . Tu ai alte asteptari de la omul pe care il vrei langa tine(.Poate si el!!!!!!!!) Trebie sa intelegi ca el exista !
BBFluturas
Postat pe 19 Iulie 2009 08:25
De la: kudika032468, la data 2009-07-16 18:11:35pana sa il cunosc eram cu totul altfel...indiferenta in relatii luand totul si toate intr-o gluma....dar acum situatia s-a cam schimbat....fiind obisnuita sa fiu cea care primeste atentie si dragoste acum imi este tare greu...tin tare mult la el si imi este greu sa renunt
el este o persoana tare ocupata nu prea are timp liber si atc cand are este obosit sau nu are chef de mine
totul am fost perfect in primele luni...pana cand am hotarat sa ne despartim din cauza problemelor care le avea ce ne puteau afecta relatia...dar despartirea nu a durat mult nu am rezistat fara el...mai bine zis nu a rezistat fara mine ...ne-am impacat dar lucrurile nu stau tocmai roz...nu are timp sa ne vedem ...am incercat sa il inteleg dar la un monent dat nu am mai rezistat si am inceput sa ii arunc treburile acestea
nu stiu ce sa fac...imi e greu fara el...dar nici bine nu mi-e cu el...nu ma pot obisnui cu ideea despartirii
va rog dati-mi un sfat cum ar trebui sa pocedez


deci ai avut iubiti care iti ofereau atentie si dragoste si i-ai lasat. acum ai ales unul care nu are timp pt tine. ciudata alegere. in fine, poate acum stii si tu ce simteau cei pe care ii tratai cu indiferenta. erai indiferenta si ai primit indiferenta. mi se pare o situatie perfecta pt a invata ceva
softexia
Postat pe 19 Iulie 2009 10:00
aveti cu totul alte asteptari unu de la celalalt....daca recunosti k nu ti-e bine cu el de ce mai stai pe ganduri???.....baieti sunt...e greu dar pana la urma tot asta se va intampla nu se va schimba
kudika034799
Postat pe 19 Iulie 2009 11:29
Nu poti avea viata cu el. Vietile voastre sunt paralele si asa vor ramane.El este alt gen.Nu traiesti singura,nu se poate si nu are sens,cu trecerea t te vei simti si mai rau. Insa si tu tb sa te comporti normal pe viitor si sa stii sa oferi.

Postat pe 23 Iulie 2009 17:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu 46 iar el 36 dragostea nu are varsta 79 De la: Max2 26 Noiembrie 2011 23:12
L-am tradat si il vreau inapoi 37 De la: bebe_lush_ul 27 Aprilie 2009 16:01
buna! 3 De la: Sibel_16 3 Februarie 2011 16:22
Iubirea dintre o persoana ortodoxa si una penticostala(fata ortodoxa-baiat penticostal 99 De la: joanna_doll 30 Mai 2016 20:51
iubesc doi barbati.pe care sa-l aleg? 30 De la: emilia84 12 Ianuarie 2009 18:48