Setari Cookie-uri

ma ameninta dar nu sh ce are de gand

unui baiat ii plk de mine dar este cu 6 ani mai mic iar eu nu vrea sa am o relatie cu el pentru ca am prieten de 5 ani si ne intelegem f bn. a incercat sa stea cu mine si mia spus ca tot o sa ajung sa stau cu el pana la urma si ca ar vrea sa faca dragoste cu mine si iam spus sa nu mai viseze. ne stim de vreo 6 luni , vb pe mes, la tel ,prin mesaje . A pastrat mesajele ce i leam trimis acum 4 luni si acum ma ameninta ca o sa i le arete prietenului meu . Va intrebati ce mesaje.........ei bn ii scriam ca nu vrea sa fac dragoste cu el pt ca e prea mic, intrun mesaj iam scris scumpi................pt ca asa eram obisnuita ca vb pe mes unu cu altu,dar doar de alint. nul credeam in stare de asa ceva.
ce sa fac ?dk aveti intrebari optionale va rasp .ajutatima va rog urgent
lorelay_pitik
Postat pe 17 Iulie 2009 10:39
De la: lorelay_pitik, la data 2009-07-17 10:39:21unui baiat ii plk de mine dar este cu 6 ani mai mic iar eu nu vrea sa am o relatie cu el pentru ca am prieten de 5 ani si ne intelegem f bn. a incercat sa stea cu mine si mia spus ca tot o sa ajung sa stau cu el pana la urma si ca ar vrea sa faca dragoste cu mine si iam spus sa nu mai viseze. ne stim de vreo 6 luni , vb pe mes, la tel ,prin mesaje . A pastrat mesajele ce i leam trimis acum 4 luni si acum ma ameninta ca o sa i le arete prietenului meu . Va intrebati ce mesaje.........ei bn ii scriam ca nu vrea sa fac dragoste cu el pt ca e prea mic, intrun mesaj iam scris scumpi................pt ca asa eram obisnuita ca vb pe mes unu cu altu,dar doar de alint. nul credeam in stare de asa ceva.
ce sa fac ?dk aveti intrebari optionale va rasp .ajutatima va rog urgent

1. sa mai inveti sa scrii, dupa care sa-i povestesti prietenului tau daca nu vrei sa-l pierzi, e mai bine sa stie de la tine decat de la el. Bafta
valivieru96
Postat pe 17 Iulie 2009 10:46
De la: valivieru96, la data 2009-07-17 10:46:42
De la: lorelay_pitik, la data 2009-07-17 10:39:21unui baiat ii plk de mine dar este cu 6 ani mai mic iar eu nu vrea sa am o relatie cu el pentru ca am prieten de 5 ani si ne intelegem f bn. a incercat sa stea cu mine si mia spus ca tot o sa ajung sa stau cu el pana la urma si ca ar vrea sa faca dragoste cu mine si iam spus sa nu mai viseze. ne stim de vreo 6 luni , vb pe mes, la tel ,prin mesaje . A pastrat mesajele ce i leam trimis acum 4 luni si acum ma ameninta ca o sa i le arete prietenului meu . Va intrebati ce mesaje.........ei bn ii scriam ca nu vrea sa fac dragoste cu el pt ca e prea mic, intrun mesaj iam scris scumpi................pt ca asa eram obisnuita ca vb pe mes unu cu altu,dar doar de alint. nul credeam in stare de asa ceva.
ce sa fac ?dk aveti intrebari optionale va rasp .ajutatima va rog urgent

1. sa mai inveti sa scrii, dupa care sa-i povestesti prietenului tau daca nu vrei sa-l pierzi, e mai bine sa stie de la tine decat de la el. Bafta


Subscriu
andreea1976
Postat pe 17 Iulie 2009 10:49
aha...super..bine ca nu te ameninta ca se sinucide:))))

redline
Postat pe 17 Iulie 2009 11:21
De la: lorelay_pitik, la data 2009-07-17 10:39:21unui baiat ii plk de mine dar este cu 6 ani mai mic iar eu nu vrea sa am o relatie cu el pentru ca am prieten de 5 ani si ne intelegem f bn. a incercat sa stea cu mine si mia spus ca tot o sa ajung sa stau cu el pana la urma si ca ar vrea sa faca dragoste cu mine si iam spus sa nu mai viseze. ne stim de vreo 6 luni , vb pe mes, la tel ,prin mesaje . A pastrat mesajele ce i leam trimis acum 4 luni si acum ma ameninta ca o sa i le arete prietenului meu . Va intrebati ce mesaje.........ei bn ii scriam ca nu vrea sa fac dragoste cu el pt ca e prea mic, intrun mesaj iam scris scumpi................pt ca asa eram obisnuita ca vb pe mes unu cu altu,dar doar de alint. nul credeam in stare de asa ceva.
ce sa fac ?dk aveti intrebari optionale va rasp .ajutatima va rog urgent


Pai daca nu-ti placea nu ii dadeai nr de tel sau nu te apropiai asa mult de el incat el sa ii se puna pata pe tine...schimba-ti nr de tel si da-i ignore dupa mess daca intr-adevar vrei sa scapi de el
ingerul_nimanui
Postat pe 17 Iulie 2009 12:01
De la: redline, la data 2009-07-17 11:21:09aha...super..bine ca nu te ameninta ca se sinucide:))))

[/quote

deja astea cu sinucideri le consider doar etape de a impresiona...ca sigur nu o face...
ingerul_nimanui
Postat pe 17 Iulie 2009 12:03
De la: ingerul_nimanui, la data 2009-07-17 12:03:10
De la: redline, la data 2009-07-17 11:21:09aha...super..bine ca nu te ameninta ca se sinucide:))))

[/quote

deja astea cu sinucideri le consider doar etape de a impresiona...ca sigur nu o face...


asta clar...dar si ea este prea credula..poate doar vrea sa o sperie si ea deja este kkta de frica...
cat despre sinucideri...nu toti au acest curaj nebun sa puna punct:P
redline
Postat pe 17 Iulie 2009 12:05
foarte simplu...ai povestesti prietenului....ca ai fost fraiera ceva timp de vb cu unul pe mes...si la telefon....si sa rezolvati situatia....alta solutie nu exista...
cristiana_cris
Postat pe 17 Iulie 2009 12:17
De la: lorelay_pitik, la data 2009-07-17 10:39:21unui baiat ii plk de mine dar este cu 6 ani mai mic iar eu nu vrea sa am o relatie cu el pentru ca am prieten de 5 ani si ne intelegem f bn. a incercat sa stea cu mine si mia spus ca tot o sa ajung sa stau cu el pana la urma si ca ar vrea sa faca dragoste cu mine si iam spus sa nu mai viseze. ne stim de vreo 6 luni , vb pe mes, la tel ,prin mesaje . A pastrat mesajele ce i leam trimis acum 4 luni si acum ma ameninta ca o sa i le arete prietenului meu . Va intrebati ce mesaje.........ei bn ii scriam ca nu vrea sa fac dragoste cu el pt ca e prea mic, intrun mesaj iam scris scumpi................pt ca asa eram obisnuita ca vb pe mes unu cu altu,dar doar de alint. nul credeam in stare de asa ceva.
ce sa fac ?dk aveti intrebari optionale va rasp .ajutatima va rog urgent


draga sti cere e problema noasta,a fetelor?ne place sa ni-se dea mereu atentie si mereu sa avem unul de rezerva..asa ca uneori trebuie sa mai suportam si consecinte.
Zii mereu ce-a ce faci dar in asa fel incat totul sa para ceva normal,chiar daca de fapt nu este asa..astfel in momentul cand te prinde cu ceva ii da-i replica
rahella
Postat pe 17 Iulie 2009 12:19
vai ce dracovenie cu nescafeul asta pe pagina fuiiiiiiiiiiiii
invata mai bine sa scrii si dupa ii spui alui tau ca sa l ia un pic la mustruluit pe tanca asta mai mic cu 6 ani decat tine
blue07scorpion
Postat pe 17 Iulie 2009 12:28
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-17 12:28:15vai ce dracovenie cu nescafeul asta pe pagina fuiiiiiiiiiiiii
invata mai bine sa scrii si dupa ii spui alui tau ca sa l ia un pic la mustruluit pe tanca asta mai mic cu 6 ani decat tine


te-am prins si acum nu mai scapi


si ca respuns pentru domnisoara amenintata....: io zic sa-l omoriii ca sa scapi de el...stii de ce? pentru ca maine poimaine o sa te ameninte ca se sinucide...asa ca mai bine ii faci tu un cadoi si-i usurezi si lui munca....

pup fetele...stiu ele
gargaritamica
Postat pe 17 Iulie 2009 14:29
ihihihihihihihihihihihihiihihihihihihihih msmsmsmsmsmsm
blue07scorpion
Postat pe 17 Iulie 2009 14:31
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-17 12:28:15vai ce dracovenie cu nescafeul asta pe pagina fuiiiiiiiiiiiii
invata mai bine sa scrii si dupa ii spui alui tau ca sa l ia un pic la mustruluit pe tanca asta mai mic cu 6 ani decat tine

si pe mine ma enerveaza...numai de al naibi nu mai beau!ca ma ia tremuriciul :)
roz5blue6lila7
Postat pe 17 Iulie 2009 14:35
De la: lorelay_pitik, la data 2009-07-17 10:39:21unui baiat ii plk de mine dar este cu 6 ani mai mic iar eu nu vrea sa am o relatie cu el pentru ca am prieten de 5 ani si ne intelegem f bn. a incercat sa stea cu mine si mia spus ca tot o sa ajung sa stau cu el pana la urma si ca ar vrea sa faca dragoste cu mine si iam spus sa nu mai viseze. ne stim de vreo 6 luni , vb pe mes, la tel ,prin mesaje . A pastrat mesajele ce i leam trimis acum 4 luni si acum ma ameninta ca o sa i le arete prietenului meu . Va intrebati ce mesaje.........ei bn ii scriam ca nu vrea sa fac dragoste cu el pt ca e prea mic, intrun mesaj iam scris scumpi................pt ca asa eram obisnuita ca vb pe mes unu cu altu,dar doar de alint. nul credeam in stare de asa ceva.
ce sa fac ?dk aveti intrebari optionale va rasp .ajutatima va rog urgent
pai daca aveai prieten de ce puii mei trebuia sa vorbesti cu altii pe mes si la telefoane? tu o cautai cu luminarea! sterge adresa de mes ,schimba numarul de telefon si in cazul in care prietenul tau afla asuma-ti rensposabilitatea faptelor!tie ti-ar fi placut ca prietenul tau sa stea de vrajeala pe telefoane si mes cu altele? sint sigura ca nu!
FRANNNCE
Postat pe 17 Iulie 2009 14:40
pfff .....de asta nu poti tu sa dormi?!! ...intr-adevar,mare problema ...
spui ca esti de 5 ani cu iubitul tau....asta presupune ca va cunoasteti ft bine,ca ar trebui sa aveti incredere unul in celalalt si ca ar trebui sa discutati foarte deschis despre toate cele ..... nu stiu ce te impiedica sa-i spui oful tau si apoi o sa vezi ca totul o sa fie bine...asta nu ai facut tu si alte prostioare ...de care,bineinteles,acum ti-e teama sa nu se afle
wild_angel
Postat pe 17 Iulie 2009 17:55
...acum am obs o chestie ...fiti atente ,,ei bn ii scriam ca nu vrea sa fac dragoste cu el pt ca e prea mic"


daca ar fi fost mai mare,acceptai,nu? ....nemaitinand cont de faptul ca ai relatie de 5 ani :D ...
pff...si-apoi le vezi ..,,vaiii tu,sufar"
wild_angel
Postat pe 17 Iulie 2009 18:03
nu inteleg de ce i-ai dat nr tau de tel chiar nu inteleg. poate ar trebui sa ii zici prietenului tau adevarul si daca te iub cu adevarat te va ierta,daca nu ......
steffy91
Postat pe 18 Iulie 2009 16:56
sau profilul e facut in graba, desi dupa exprimare nu are mai multi ani decat scrie, dar dupa calculele mele daca tu ai 20 de ani si el e mai mic cu 6 ani decat tine, el are 14 ani????
ctwmn
Postat pe 20 Iulie 2009 15:13
cred ca si tie iti place sa te joci cu focul (una este sa vb pe mes cu el si alta sa continui si cu mesaje pe telefon)Poate i-ai dat sperante baiatului si acum ........nu mai poti scapa de el
kudika039595
Postat pe 21 Iulie 2009 15:34
alta dilema existentiala...
nu vrei sa vi sa stam pe intuneric???? dupa ce scapi de ala cu 6 ani mai mic ....

dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Iulie 2009 09:08
De la: wild_angel, la data 2009-07-17 18:03:25...acum am obs o chestie ...fiti atente ,,ei bn ii scriam ca nu vrea sa fac dragoste cu el pt ca e prea mic"


daca ar fi fost mai mare,acceptai,nu? ....nemaitinand cont de faptul ca ai relatie de 5 ani :D ...
pff...si-apoi le vezi ..,,vaiii tu,sufar"



nota 10 pt raspuns.........i-mi place sarcasmul si cinismul tau...nu te schimba esti pe drumul cel bun.....adica se vede ca ai o farama de creier.
kametora83
Postat pe 30 Iulie 2009 12:29
hmmmm..am citit de vreo 3 ori postul...si la fel ca alte persoane de aici imi pun si eu intrebarea:daca era mai mare ai fi acceptat? pentru ca daca spui ca i-ai zis ca nu vrei sa faci dragoste cu el pentru ca este prea mic,eu asta inteleg...ca daca era un pic mai mare ai fi acceptat...si cred ca asta va intelege si prietenul tau cand ii vei explica...
nu acuz persoanele care au prieteni sau sunt casatorite si poarta discutii pe internet cu alte persoane.si eu am un iubit,locuim impreuna si ne iubim enorm.si am si eu destui amici cu care vorbesc pe internet,insa am stiut de la inceput sa pastrez o anumita distanta,si niciodata nu am primit vreun avans din partea lor. insa mentionez ca acesti amici mi i-am facut inainte sa il cunosc pe iubitul meu,si nu dupa ce l-am cunoscut.pentru ca dupa ce l-am cunoscut nu am mai intrat in vorba cu nici un "nou amic"...dupa parerea mea,conteaza foarte mult si cum te comporti tu ca femeie si cum stii sa iti castigi respectul in fata unui barbat.iar daca tu pastrai unele limite nu cred ca acest baiat ar fi mers mai departe si nici nu si-ar fi facut sperante. si mi se pare un pic ciudat sa alinti pe cineva"scumpi",apoi sa te plangi ca nu mai scapi de el....
"catzeaua pana nu ridica coada,nu se da cainele la ea".....sau "fara foc nu iese fum".....sper ca intelegi ce vreau sa spun:D
Kittty_kat
Postat pe 3 August 2009 14:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fostul... 6 De la: larisa_s_x 15 Noiembrie 2009 14:09
relatii 84 De la: angy90 12 Noiembrie 2011 23:04
iubire imposibila sau nu?! 32 De la: kudika226898 12 Septembrie 2011 05:57
doar prieteni? 13 De la: rahella 16 Iunie 2009 11:13
Exista un loc unde poti fi iubita si dorita! 25 De la: greierash_is_back 2 Decembrie 2009 15:07