Setari Cookie-uri

am nevoie de un sfat... nush c sa fac...

deci....acum o sapt am cunoscut un baiat...a fost doar o seara ,am dansat,neam distrat ,dar am zis k no sa ma mai tina minte si o sa uite tot... in seara aceea am vb ff mult...despre orice si mia zis k are si prietena,doar k vroia doar sa se distreze si eu la fel...a doua zi a facut rost d id meu si am vb...si ma invitat sa ne plimbam si mia zis k vrea sa ma vada..eu iam zis k vreau sa ma duc la o festivitate si a zis k merge cu mn. nam stat mult pt k ma plictiseam...si am mers sa ne plimbam cu masina..am vb si mia zis k are prietena d 2 ani si k a iubito dar nu stie dak inca o mai iubeste.mia zis k eu iam sarit in ochi atunci;)) si k pana acum nu a mai patit asa cv...eu am inceput sa tin la el f mult dar nush c sa fac...iam zis k trebuie se se decida si a zis k cu timpul o sa se rezolve toate si k el cu prietena lui nu prea se mai intelege si k ea ia zis k sa schimbat mult...in ultimele zile am tot iesit..ma dus la film ,in oras,la balci...si e genu d persoana care zice adevaru..asta pot sa-mi dau seama.. acum eu nush c sa fac..sa ma mai intalnesc cu el sau sai zic sa ma lase in pace chiar dak asta o sa ma doara pt eu incep sa ma indragostesc d el si el d mn...el mia zis k orice sar intampla vom ramane prieteni...

ps:am 18 ,el 19
kudika075438
Postat pe 18 Octombrie 2009 13:21
de unde stii ca ce spune e adev??s-a despartit de fata aceea cu care are relatie de 2 ani??sa stii ca baietii mai spun cateodata si ce vor sa auda fetele?si daca a stat 2 ani cu accea fata nu cred ca a stat doar asa de dragul timpului. fi mai precauta si nu te lasa asa usor pacalita
melka
Postat pe 18 Octombrie 2009 13:31
lasa -te cucerita
refuzal
fate dorita daca va avea rabdare s ate cucereasca te merita daca nu next
bestiutza_relouded
Postat pe 18 Octombrie 2009 13:31
asta pana nu ii sare alta in ochi....in celalalt....sau prietena in spate
cum mai stiu sa abureasca baietii din ziua de azi
_oktober_
Postat pe 18 Octombrie 2009 13:48
nu sa despartit d ea...zice k nu stie c sa faca... nu a mai fost niciodata in situatia asta ...el a mai avut o relatie inainte d un an si cv... si el nu e genu d baiat care sa-si bata joc...e altfel..
kudika075438
Postat pe 18 Octombrie 2009 16:50
Spui ca ai nevoie de un sfat...nu stii ce sa faci........primul lucru si urgent cocheteaza cu gramatica ..........esti........
yza79
Postat pe 5 Noiembrie 2009 15:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajutor pentru cei care se drogheaza 17 De la: BEL_AMY1 2 Februarie 2011 15:17
Eu "fecioara" iar El "gemeni" 3 De la: lavyniya 2 Martie 2009 18:42
Nori negri 21 De la: scorpyow10 7 Mai 2009 22:32
relatie sagetator-sagetator 5 De la: roxi_berzi 21 Decembrie 2010 17:11
Va fi a mea.... 36 De la: Eva32 7 Mai 2011 01:54