Setari Cookie-uri

ajutor!!

buna! citesc de mult timp pe acest forum dar n am postat niciodata..nu stiu motivul.am o mareee problema si nu gasesc nicicum solutie.sunt intr o relatie noua de 7 luni dupa una care a esuat de 7 ani din aceeasi problema pt care va scriu azi.nu reusesc sa mai am o viata sexuala activa cu iubitul meu. la inceput a fost totul ok ne am simtit super bine impreuna.a fost primul barbat care a reusit sa mi produca un orgasm (incredibil de altfel).au mai urmat si altele..faceam dragoste in fiecare zi in prima luna apoi am inceput tot mai rar ca sa nu se instaleze monotonia.insa acum cand eu vreau el nu si normal cand el vrea eu sar ca ursu la miere.si cred ca aici e problema. ma las prea usor.am o pofta incredibila si ff des mi se intampla.si daca el cateodata vrea eu il resping usor..lui i se taie orice chef si apoi iar raman cu buza umflata.deci nicicum nu i bine.plus ca la inceputul rel el era mult mai interesat sa mi arate afectiune si sa ma satisfaca mai mult pe mine decat p el.ma ajuta cineva sa l inteleg?
nightsoul
Postat pe 19 Iulie 2009 03:04
chiar tu ai spus ca ai o pofta incredibila. probabil barbatii nu pot tine pasul cu tine
softexia
Postat pe 20 Iulie 2009 16:43
De la: nightsoul, la data 2009-07-19 03:04:32buna! citesc de mult timp pe acest forum dar n am postat niciodata..nu stiu motivul.am o mareee problema si nu gasesc nicicum solutie.sunt intr o relatie noua de 7 luni dupa una care a esuat de 7 ani din aceeasi problema pt care va scriu azi.nu reusesc sa mai am o viata sexuala activa cu iubitul meu. la inceput a fost totul ok ne am simtit super bine impreuna.a fost primul barbat care a reusit sa mi produca un orgasm (incredibil de altfel).au mai urmat si altele..faceam dragoste in fiecare zi in prima luna apoi am inceput tot mai rar ca sa nu se instaleze monotonia.insa acum cand eu vreau el nu si normal cand el vrea eu sar ca ursu la miere.si cred ca aici e problema. ma las prea usor.am o pofta incredibila si ff des mi se intampla.si daca el cateodata vrea eu il resping usor..lui i se taie orice chef si apoi iar raman cu buza umflata.deci nicicum nu i bine.plus ca la inceputul rel el era mult mai interesat sa mi arate afectiune si sa ma satisfaca mai mult pe mine decat p el.ma ajuta cineva sa l inteleg?

pt buza umflata se recomanda o punga de gheata
pt restul un amant sau un vibrator.....si esti si satisfacuta si iubita
heaven_2906
Postat pe 20 Iulie 2009 16:45
la inceput era mai atent poate pt ca incerca sa te impresioneze..acum a devenit mai comod, se vede ca el cam decide in relatie si asta nu e prea ok, totul are o limita, nu esti o papusa gonflabila, tine'l un pic la regim sa ii vina mintea la cap :))
cat despre faza spus mai sus legata cu amantul chiar si in gluma, nu e ok.
felixcat
Postat pe 20 Iulie 2009 16:52
De la: nightsoul, la data 2009-07-19 03:04:32buna! citesc de mult timp pe acest forum dar n am postat niciodata..nu stiu motivul.am o mareee problema si nu gasesc nicicum solutie.sunt intr o relatie noua de 7 luni dupa una care a esuat de 7 ani din aceeasi problema pt care va scriu azi.nu reusesc sa mai am o viata sexuala activa cu iubitul meu. la inceput a fost totul ok ne am simtit super bine impreuna.a fost primul barbat care a reusit sa mi produca un orgasm (incredibil de altfel).au mai urmat si altele..faceam dragoste in fiecare zi in prima luna apoi am inceput tot mai rar ca sa nu se instaleze monotonia.insa acum cand eu vreau el nu si normal cand el vrea eu sar ca ursu la miere.si cred ca aici e problema. ma las prea usor.am o pofta incredibila si ff des mi se intampla.si daca el cateodata vrea eu il resping usor..lui i se taie orice chef si apoi iar raman cu buza umflata.deci nicicum nu i bine.plus ca la inceputul rel el era mult mai interesat sa mi arate afectiune si sa ma satisfaca mai mult pe mine decat p el.ma ajuta cineva sa l inteleg?


Ba vrei , ba nu vrei Si vezi ca poate asteapta sa-i arati si tu afectiune si ca te bucuri de el.
valivieru96
Postat pe 20 Iulie 2009 17:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ma place dar nu face nimic 22 De la: pink_lipi 26 Iulie 2009 16:36
ce faci daca este metrosexual??? 54 De la: mkdisk 20 Mai 2009 12:54
o parere....pls 37 De la: biutzz 16 Mai 2009 21:27
Strange love 25 De la: Barbie30 19 Iulie 2010 10:42
Ma mai place? 36 De la: camellii 14 August 2009 12:23