Setari Cookie-uri

Puritate sau experienta?!

Vreau sa-mi spuneti parerea voastra in privinta urmatoarei intrebari....Ce credeti ca ar alege un barbat intre o virgina si o femeie cu experienta in arta sexului?Ar fi atrasi de puritate sau de o femeie care stie ce sa faca in pat?
KudikaOnytzza
Postat pe 22 Iulie 2009 11:32
Pai...depinde de barbat!
Unii s-ar putea sa aprecieze o virgina,altii sa nici nu vrea sa auda si sa caute doar femei cu experienta.
Din punctul meu de vedere,combinatia irezistibila pentru un barbat este un amalgam de inocenta si sexualitate puternica.
heaven2007
Postat pe 22 Iulie 2009 12:04
Dar daca nu e nici virgina si nici experta in arta sexului?
As spune ca daca un barbat iubeste o virgina o va alege nu numai pt puritatea ei,iar daca se indragosteste de o femeie cu oarecare experienta,nu e musai sa ramana cu ea daca nu se potrivesc si pe alte planuri ,in afara de cel sexual.
Totusi -experienta se capata in timp-deci nu poti pune in balanta alegerea intre o virgina si o femeie cu experienta.
Stiu un cuplu care a divortat(erau de 7ani si ea a fost virgina cand l-a cunoscut)-si totusi el nu era multumit pt prestatia ei din asternut.Deci depinde si de dorinte,asteptari etc....
luyyzz
Postat pe 22 Iulie 2009 12:08
De la: KudikaOnytzza, la data 2009-07-22 11:32:49Vreau sa-mi spuneti parerea voastra in privinta urmatoarei intrebari....Ce credeti ca ar alege un barbat intre o virgina si o femeie cu experienta in arta sexului?Ar fi atrasi de puritate sau de o femeie care stie ce sa faca in pat?


un pic din fiecare........dar depinde si de barbat
majoritatea prefera inocenta
heaven_2906
Postat pe 22 Iulie 2009 12:13
parerea asta o am si eu....le place sa stie a a fost primul barbat din viata unei femei...si de aceea incearca sa seduca o virgina
KudikaOnytzza
Postat pe 22 Iulie 2009 16:17
De la: KudikaOnytzza, la data 2009-07-22 16:17:40parerea asta o am si eu....le place sa stie a a fost primul barbat din viata unei femei...si de aceea incearca sa seduca o virgina

Pfii asa am cazut si eu in plasa- ,chestia e ca de 2 ani e topit dupa mine si speram ca la anul vom face si nunta,deci lipsa de experienta in cazul meu,nu a contat-dar recunosc ca am recuperat din plin si acum eu sunt "sefa" !Glumesc oarecum,dar nu insistasem pe partea cu virginitatea-oricum a ramas masca cand si-a dat seama cu adevarat ca nu inventasem nimic- !Si acum ne mai amuzam pe seama momentelor de inceput;))!
luyyzz
Postat pe 22 Iulie 2009 22:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nori negri 21 De la: scorpyow10 7 Mai 2009 22:32
Buna 3 De la: kudika_1020447 7 Decembrie 2016 11:43
eu...romanca....el... indian:D...ce e de facut? 355 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:37
M-am indragostit iremediabil de un baiat mai mic cu 8 ani. 24 De la: snowdropme 15 Mai 2016 20:52
O iubire imposibila 118 De la: Gabriela_Culea 14 Septembrie 2009 21:44