Setari Cookie-uri

Eu 21..el 33

Sunt in cea mai mare dilema din viata mea. Nu am mai facut chestia asta niciodata. Nu demult, a fost ziua mea. Am stat la mine acasa,parintii sunt plecati.. mi-am invitat niste prieteni.. am fost cam multi pt un apartament cu 3 camere (aproape 25 persoane) . Tin sa mentionez ca am un frate mai mare,care este ff gelos cand vine vb de mine si un baiat.. pt ca am suferit mult in trecut si de atunci tot timpul a fost mai ...fara incredere in chestiile astea. Asa, am inceput cu un pahar de vin.. in timp ce invitatii tot plecau... am avut invitati si cativa colegi de fotbal de`a lui fratemeo.. care 2 dintre ei trebuiau sa ramana sa doarma la noi. Cu unul dintre cei doi.. in seara cu pricina am inceput sa ne cunoastem mai bine(desi a fost la noi acasa de ff multe ori nu am avut ocazia sa vorbim)Recunosc.. am profitat si de faptul ca fratele meu era un pic mai mult beat si nu-si dadea seama cat palavragim noi.. Si din poveste in poveste.. am ajuns sa ne sarutam,cand am ramas numai noi 2 in camera.. cand fratele meu s`a pus sa doarma si celalalt prieten dormea de mult. Ne`am pus in pat. 30de minute am stat spate in spate si nu ne`am vorbit deloc.. Ma gandeam cum pot sa dorm cu el..cand pana in momentu` ala nici macar nu imi atragea atentia(desi toate fetele imi ziceau ce frumos e si toate alea) Intr`un sfarsit, s`a intors spre mine si m`a strangea in brate tare si imi spunea cat ii sunt de draga si nu credea niciodata ca o sa ajunga sa dormim in acelasi pat(in momentele alea nu ma gandeam decat la diferenta de varsta, si faptul ca e prieten si coleg cu fratele meu,la consecinte..etc) .. amandoi ziceam ca nu vrem sa fie ceva intre noi din cauza fratelui meu.. si .. dupa inca o jumatate de ora de povestit.. am inceput sa ne sarutam.. si .. si.. tot asa.. pana m`am lasat dusa de val si ce era de intamplat s`a intamplat. dimineata au mers la antrenament si n`am mai avut timp sa vorbim si asa mai departe. el nefiind din orasul in care stau eu,dupa antrenament a plecat acasa si s-a intors abia azi dimineata . nu m`a sunat. nu am numarul lui de telefon , nimic. banuiesc ,ca nu are de la cine sa ceara numarul meu de telefon pt ca ar intra persoana respectiva ar intra la banuieli si s`ar auzii.. la fratele meu.. si asa mai departe . sa astept pana vine iar la noi acasa ? cum sa reactionez cand o sa`l vad? nu `mi sta capu numai la el...
RalucaBode
Postat pe 28 Martie 2011 22:27
"sa astept pana vine iar la noi acasa ? "
Daaaa,sa astepti pana te vezi cu el la urmatoarea petrecere si normal sa fie si putin "obosit" ca altfel nu iese nimic
Barbie30_
Postat pe 29 Martie 2011 02:43
Cat de naiva poti fi! De ce te minti singura? Oare chiar nu-ti dai seama ca te-a folosit? Auzi la ea.."n-are nr. meu de tel."...
mimi_ca29
Postat pe 29 Martie 2011 07:26
Nu ma mint singura, stiu ca doar s-a folosit de mine si atat. Eu intrebam cum sa reactionez cand o sa ne intalnim data viitoare. Daca o sa intre in dialog cu mine, etc :) (Ca `mi sta capul numai la el,asta nu inseamna ca nu stiu ca s`a folosit de mine..)
RalucaBode
Postat pe 29 Martie 2011 18:52
De la: RalucaBy, la data 2011-03-29 18:52:36Nu ma mint singura, stiu ca doar s-a folosit de mine si atat. Eu intrebam cum sa reactionez cand o sa ne intalnim data viitoare. Daca o sa intre in dialog cu mine, etc :) (Ca `mi sta capul numai la el,asta nu inseamna ca nu stiu ca s`a folosit de mine..)


Cum sa reactionezi dupa tot ce ai facut? Sa-l ignori! Ce crezi, ca el iti va sari in brate?
mimi_ca29
Postat pe 29 Martie 2011 19:46
De la: mimi_ca29, la data 2011-03-29 19:46:57
De la: RalucaBy, la data 2011-03-29 18:52:36Nu ma mint singura, stiu ca doar s-a folosit de mine si atat. Eu intrebam cum sa reactionez cand o sa ne intalnim data viitoare. Daca o sa intre in dialog cu mine, etc :) (Ca `mi sta capul numai la el,asta nu inseamna ca nu stiu ca s`a folosit de mine..)


Cum sa reactionezi dupa tot ce ai facut? Sa-l ignori! Ce crezi, ca el iti va sari in brate?


Daca-i arata cartea de credit, poate.
geo_refinantat
Postat pe 29 Martie 2011 19:48
De la: geo_refinantat, la data 2011-03-29 19:48:19
De la: mimi_ca29, la data 2011-03-29 19:46:57
De la: RalucaBy, la data 2011-03-29 18:52:36Nu ma mint singura, stiu ca doar s-a folosit de mine si atat. Eu intrebam cum sa reactionez cand o sa ne intalnim data viitoare. Daca o sa intre in dialog cu mine, etc :) (Ca `mi sta capul numai la el,asta nu inseamna ca nu stiu ca s`a folosit de mine..)


Cum sa reactionezi dupa tot ce ai facut? Sa-l ignori! Ce crezi, ca el iti va sari in brate?


Daca-i arata cartea de credit, poate.

da!depinde ce carte de credit...ce banca...
kinki1
Postat pe 29 Martie 2011 19:49
Baanca de dezvoltare armonioasa.
geo_refinantat
Postat pe 29 Martie 2011 19:50
De la: kinki1, la data 2011-03-29 19:49:36
De la: geo_refinantat, la data 2011-03-29 19:48:19
De la: mimi_ca29, la data 2011-03-29 19:46:57
De la: RalucaBy, la data 2011-03-29 18:52:36Nu ma mint singura, stiu ca doar s-a folosit de mine si atat. Eu intrebam cum sa reactionez cand o sa ne intalnim data viitoare. Daca o sa intre in dialog cu mine, etc :) (Ca `mi sta capul numai la el,asta nu inseamna ca nu stiu ca s`a folosit de mine..)


Cum sa reactionezi dupa tot ce ai facut? Sa-l ignori! Ce crezi, ca el iti va sari in brate?


Daca-i arata cartea de credit, poate.

da!depinde ce carte de credit...ce banca...


Cu cine faci banking???
mimi_ca29
Postat pe 29 Martie 2011 19:51
Reclama aia imi provoaca adevarate cosmare.
geo_refinantat
Postat pe 29 Martie 2011 19:52
De la: geo_refinantat, la data 2011-03-29 19:50:45Baanca de dezvoltare armonioasa.

prefer brd!lucrez cu ei!!
kinki1
Postat pe 29 Martie 2011 19:56
De la: mimi_ca29, la data 2011-03-29 19:51:24

Cu cine faci banking???

ne!refinantatu' are impresia ca pe toate ne pacaleste o amarata carte de credit!!
kinki1
Postat pe 29 Martie 2011 19:58
De la: kinki1, la data 2011-03-29 19:56:32
De la: geo_refinantat, la data 2011-03-29 19:50:45Baanca de dezvoltare armonioasa.

prefer brd!lucrez cu ei!!


Io Uit Bani Investiti si Refinantati Initial.
geo_refinantat
Postat pe 29 Martie 2011 19:59
De la: geo_refinantat, la data 2011-03-29 19:59:41
De la: kinki1, la data 2011-03-29 19:56:32
De la: geo_refinantat, la data 2011-03-29 19:50:45Baanca de dezvoltare armonioasa.

prefer brd!lucrez cu ei!!


Io Uit Bani Investiti si Refinantati Exclusiv.l.
geo_refinantat
Postat pe 29 Martie 2011 20:00
De la: RalucaBy, la data 2011-03-28 22:27:55Sunt in cea mai mare dilema din viata mea. Nu am mai facut chestia asta niciodata. Nu demult, a fost ziua mea. Am stat la mine acasa,parintii sunt plecati.. mi-am invitat niste prieteni.. am fost cam multi pt un apartament cu 3 camere (aproape 25 persoane) . Tin sa mentionez ca am un frate mai mare,care este ff gelos cand vine vb de mine si un baiat.. pt ca am suferit mult in trecut si de atunci tot timpul a fost mai ...fara incredere in chestiile astea. Asa, am inceput cu un pahar de vin.. in timp ce invitatii tot plecau... am avut invitati si cativa colegi de fotbal de`a lui fratemeo.. care 2 dintre ei trebuiau sa ramana sa doarma la noi. Cu unul dintre cei doi.. in seara cu pricina am inceput sa ne cunoastem mai bine(desi a fost la noi acasa de ff multe ori nu am avut ocazia sa vorbim)Recunosc.. am profitat si de faptul ca fratele meu era un pic mai mult beat si nu-si dadea seama cat palavragim noi.. Si din poveste in poveste.. am ajuns sa ne sarutam,cand am ramas numai noi 2 in camera.. cand fratele meu s`a pus sa doarma si celalalt prieten dormea de mult. Ne`am pus in pat. 30de minute am stat spate in spate si nu ne`am vorbit deloc.. Ma gandeam cum pot sa dorm cu el..cand pana in momentu` ala nici macar nu imi atragea atentia(desi toate fetele imi ziceau ce frumos e si toate alea) Intr`un sfarsit, s`a intors spre mine si m`a strangea in brate tare si imi spunea cat ii sunt de draga si nu credea niciodata ca o sa ajunga sa dormim in acelasi pat(in momentele alea nu ma gandeam decat la diferenta de varsta, si faptul ca e prieten si coleg cu fratele meu,la consecinte..etc) .. amandoi ziceam ca nu vrem sa fie ceva intre noi din cauza fratelui meu.. si .. dupa inca o jumatate de ora de povestit.. am inceput sa ne sarutam.. si .. si.. tot asa.. pana m`am lasat dusa de val si ce era de intamplat s`a intamplat. dimineata au mers la antrenament si n`am mai avut timp sa vorbim si asa mai departe. el nefiind din orasul in care stau eu,dupa antrenament a plecat acasa si s-a intors abia azi dimineata . nu m`a sunat. nu am numarul lui de telefon , nimic. banuiesc ,ca nu are de la cine sa ceara numarul meu de telefon pt ca ar intra persoana respectiva ar intra la banuieli si s`ar auzii.. la fratele meu.. si asa mai departe . sa astept pana vine iar la noi acasa ? cum sa reactionez cand o sa`l vad? nu `mi sta capu numai la el...


Primul venit,primul servit.
Asa te ,,comporti" cu toti musafirii care va intra in casa??!!
Valy90
Postat pe 29 Martie 2011 21:37
De la: Valy90, la data 2011-03-29 21:37:37

Primul venit,primul servit.
Asa te ,,comporti" cu toti musafirii care va intra in casa??!!

are un frate posesiv, d'aia
miss_darine
Postat pe 29 Martie 2011 21:57
De la: miss_darine, la data 2011-03-29 21:57:32
De la: Valy90, la data 2011-03-29 21:37:37

Primul venit,primul servit.
Asa te ,,comporti" cu toti musafirii care va intra in casa??!!

are un frate posesiv, d'aia



halal frate
Stiind ca are doua pers. straine in casa(sunt amici,dar eu tot straini ii numesc) si alea poate in stare de ebrietate, el se pune la culcare,lasandu-si sora asa...............
Sincer,daca ar fi fost fratele meu,ar fi dormit cu mine in pat, pt ca el nu are incredere in nimeni.Ce sunt prietenii in ziua de azi?Nimic,sunt poate ce-i mai mare dusmani.
Don'soara,e varza cu V daca ea nu se respecta, ar fi trebuit sa aiba putin respect macar pt fratele ei(chiar daca el era beat si nu stiia nimic).Ce sa mai...............
Poate nu toti isi respecta fratele asa cum o fac eu
Valy90
Postat pe 29 Martie 2011 22:23
ai rabdare...
kudika380771
Postat pe 2 Aprilie 2011 11:42
De la: kudika380771, la data 2011-04-02 11:42:08ai rabdare...


Sa aiba rabdare sa ce???
Sa si-o mai traga cu un alt prieten de-a fratelui,
sau sa il astepte pe ala sa i-o mai de-a odata??
Valy90
Postat pe 2 Aprilie 2011 13:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Povestea mea 9 De la: Cristinakitty 20 Ianuarie 2010 14:28
Mai fata, l-ai iubit RAU, dar RAU DE TOT!Ramaneti "buni prieteni" sau "necunoscuti"? 25 De la: jade_floretta_voicu 12 Decembrie 2009 01:59
generatia emo:P 7 De la: anca0704 29 Mai 2009 21:07
O eleva ii face avansuri iubitului meu 9 De la: kudika_15060 28 August 2012 19:19
:) 33 De la: kinki1 8 Aprilie 2011 13:43