Setari Cookie-uri

Barbatii care incep a fi nemultumiti

De la: redline, la data 2009-07-24 12:58:38
De la: ana_pietraru, la data 2009-07-24 12:57:37ooo, dragutza!

M-ai impresionat, gata.

no further comments!

ai o tenacitate si o observatie fine ca matasea. ce produs folosesti?


cam ironica si acida! vrei sa ne intrecem in aciditate si ironii?
curioasa mica


in puii mei eu nu mai stiu cu tine vorbeste sau cu mine? daca vorbeste cu tine redule atunci sunt geloasa rau
anybody
Postat pe 24 Iulie 2009 13:00
De la: anybody, la data 2009-07-24 13:00:26
De la: redline, la data 2009-07-24 12:58:38
De la: ana_pietraru, la data 2009-07-24 12:57:37ooo, dragutza!

M-ai impresionat, gata.

no further comments!

ai o tenacitate si o observatie fine ca matasea. ce produs folosesti?


cam ironica si acida! vrei sa ne intrecem in aciditate si ironii?
curioasa mica


in puii mei eu nu mai stiu cu tine vorbeste sau cu mine? daca vorbeste cu tine redule atunci sunt geloasa rau

nu te panica any...sunt sigura ca o sa aibe capacitatea sa vorbeasca si cu tine!
redline
Postat pe 24 Iulie 2009 13:02
eu? acida????????



nope

ce primesc, aia ofer

nu ma intrec nimeni si nu caut sa ma pun in valoare , mai degraba din partea ta se simt: ironie, aciditate si "atacuri".

Ideea e ca sunt f bine dispusa si chiar ma amuz copios pe seama copilariilor unora, super tare Imi place. De-acum incolo promit sa va captez atentia cu cate un nou topic in fiecare zi. E terapie antistres curata!

.
ana_pietraru
Postat pe 24 Iulie 2009 13:03
De la: ana_pietraru, la data 2009-07-24 13:03:27eu? acida????????



nope

ce primesc, aia ofer

nu ma intrec nimeni si nu caut sa ma pun in valoare , mai degraba din partea ta se simt: ironie, aciditate si "atacuri".

Ideea e ca sunt f bine dispusa si chiar ma amuz copios pe seama copilariilor unora, super tare Imi place. De-acum incolo promit sa va captez atentia cu cate un nou topic in fiecare zi. E terapie antistres curata!

.

hahaha
cum spuneam nu stii sa citesti printre randuri...dar daca simti nevoia sa ne amuzi zilnic esti invitata mea!
redline
Postat pe 24 Iulie 2009 13:04
Nu cred ca se nasc prosti, dar sunt educati extrem de prost. Aproape jumatate de an mi-a facut si mie la fel, pana acum cateva zile cand i-am spus ca nu mai are rost sa continuam, daca nu-i plac si nu-l fac fericit eu am sa plec. Brusc a avut o relevatie si si-a dat seama ca eu sunt iubirea vietii lui si ca nu vrea sa ma piarda. Avem cativa ani de casnicie si un copil. Acum se poarta ca la inceput. Pana cand oare?
lilioara
Postat pe 24 Iulie 2009 13:04
De la: ana_pietraru, la data 2009-07-24 13:03:27eu? acida????????



nope

ce primesc, aia ofer

nu ma intrec nimeni si nu caut sa ma pun in valoare , mai degraba din partea ta se simt: ironie, aciditate si "atacuri".

Ideea e ca sunt f bine dispusa si chiar ma amuz copios pe seama copilariilor unora, super tare Imi place. De-acum incolo promit sa va captez atentia cu cate un nou topic in fiecare zi. E terapie antistres curata!

.


Mai bine te internezi!!
bl_de
Postat pe 24 Iulie 2009 13:05
Dragutza,

Ma intreb oare cati anisori ani. Ca tare mult iti mai doresti sa captezi atentia cuiva si chiar sa fii in centrul atentiei.

reddy, mami, exista ceva pus deoparte si pentru tine. ai putina rabdare si va iesi soarele si pe strada ta.

pana una alta, hai sa vedem cine te mai baga in seama, cate persoane iti vor acorda atentie.

sa incepem numaratoarea



ana_pietraru
Postat pe 24 Iulie 2009 13:06
De la: lilioara, la data 2009-07-24 13:04:55Aproape jumatate de an mi-a facut si mie la fel, pana acum cateva zile cand i-am spus ca nu mai are rost sa continuam, daca nu-i plac si nu-l fac fericit eu am sa plec. Brusc a avut o relevatie si si-a dat seama ca eu sunt iubirea vietii lui si ca nu vrea sa ma piarda. Avem cativa ani de casnicie si un copil. Acum se poarta ca la inceput. Pana cand oare?


Asta va fi intrebarea care ,din pacate ,te va macina pana se va intampla ceva....De ce nu incerci sa vezi ce anume il nemultumeste...E usor sa renunti! Se vede de fapt ca nu iti pasa de el nici macar atat incat sa stii ce e in sufletul lui!
bl_de
Postat pe 24 Iulie 2009 13:08
De la: ana_pietraru, la data 2009-07-24 13:06:49Dragutza,

Ma intreb oare cati anisori ani. Ca tare mult iti mai doresti sa captezi atentia cuiva si chiar sa fii in centrul atentiei.

reddy, mami, exista ceva pus deoparte si pentru tine. ai putina rabdare si va iesi soarele si pe strada ta.

pana una alta, hai sa vedem cine te mai baga in seama, cate persoane iti vor acorda atentie.

sa incepem numaratoarea




mvaiii deja ai facut o pasiune pt mine!
da de unde stii tu cum este pe strada mea?
daca voiam atentie puisor ..deschideam topic dupa topic...cum faci tu!
deci cand vb despre mine nu mai scrie ce ti-ai dori tu !
redline
Postat pe 24 Iulie 2009 13:10
De la: lilioara, la data 2009-07-24 13:04:55Nu cred ca se nasc prosti, dar sunt educati extrem de prost. Aproape jumatate de an mi-a facut si mie la fel, pana acum cateva zile cand i-am spus ca nu mai are rost sa continuam, daca nu-i plac si nu-l fac fericit eu am sa plec. Brusc a avut o relevatie si si-a dat seama ca eu sunt iubirea vietii lui si ca nu vrea sa ma piarda. Avem cativa ani de casnicie si un copil. Acum se poarta ca la inceput. Pana cand oare?


daca tu ai avut curajul sa portzi aceasta discutzie cu el si se pare ca a dat si rezultate sunt convinsa ca vei sti sa luptzi in continuare nu are rost sa-ti pui aceasta intrebare"pana cand?"iar daca te iubeste asa cum spune va dori sa-ti fie alaturi mereu
anybody
Postat pe 24 Iulie 2009 13:11
De la: ana_pietraru, la data 2009-07-24 13:03:27eu? acida????????



nope

ce primesc, aia ofer

nu ma intrec nimeni si nu caut sa ma pun in valoare , mai degraba din partea ta se simt: ironie, aciditate si "atacuri".

Ideea e ca sunt f bine dispusa si chiar ma amuz copios pe seama copilariilor unora, super tare Imi place. De-acum incolo promit sa va captez atentia cu cate un nou topic in fiecare zi. E terapie antistres curata!

.


sa nu-mi spui ca si pe tine te platesc astia de la Kudika pentru a le face trafic...................mamaaaaaaa in puii mei ce ma oftic numai pe mine nu ma baga in seama
anybody
Postat pe 24 Iulie 2009 13:13
De la: bl_de, la data 2009-07-24 13:08:24
De la: lilioara, la data 2009-07-24 13:04:55Aproape jumatate de an mi-a facut si mie la fel, pana acum cateva zile cand i-am spus ca nu mai are rost sa continuam, daca nu-i plac si nu-l fac fericit eu am sa plec. Brusc a avut o relevatie si si-a dat seama ca eu sunt iubirea vietii lui si ca nu vrea sa ma piarda. Avem cativa ani de casnicie si un copil. Acum se poarta ca la inceput. Pana cand oare?


Asta va fi intrebarea care ,din pacate ,te va macina pana se va intampla ceva....De ce nu incerci sa vezi ce anume il nemultumeste...E usor sa renunti! Se vede de fapt ca nu iti pasa de el nici macar atat incat sa stii ce e in sufletul lui!



Doamne, cum mai striga durerea din tine!

Mai, te rog, nu plange. Esti trist rau.

Auzi, ce nemernica sunt eu:"se vede de fapt ca nu iti pasa de el nici macar atat incat sa stii ce e in sufletul lui!"

Vai de boi si de noi.

Sarac suflet de barbat, chinuit, amarat, offf, viata ta
ana_pietraru
Postat pe 24 Iulie 2009 13:13
De la: ana_pietraru, la data 2009-07-24 13:13:31
De la: bl_de, la data 2009-07-24 13:08:24
De la: lilioara, la data 2009-07-24 13:04:55Aproape jumatate de an mi-a facut si mie la fel, pana acum cateva zile cand i-am spus ca nu mai are rost sa continuam, daca nu-i plac si nu-l fac fericit eu am sa plec. Brusc a avut o relevatie si si-a dat seama ca eu sunt iubirea vietii lui si ca nu vrea sa ma piarda. Avem cativa ani de casnicie si un copil. Acum se poarta ca la inceput. Pana cand oare?


Asta va fi intrebarea care ,din pacate ,te va macina pana se va intampla ceva....De ce nu incerci sa vezi ce anume il nemultumeste...E usor sa renunti! Se vede de fapt ca nu iti pasa de el nici macar atat incat sa stii ce e in sufletul lui!



Doamne, cum mai striga durerea din tine!

Mai, te rog, nu plange. Esti trist rau.

Auzi, ce nemernica sunt eu:"se vede de fapt ca nu iti pasa de el nici macar atat incat sa stii ce e in sufletul lui!"

Vai de boi si de noi.

Sarac suflet de barbat, chinuit, amarat, offf, viata ta


nu-i asa ca ai ceva cu barbatzii?nu-i asa ca-i urasti de moarte?
anybody
Postat pe 24 Iulie 2009 13:17
De la: ana_pietraru, la data 2009-07-24 11:47:54Dragele mele/ dragii mei (daca este cazul)

Ce parere aveti despre barbatii: iubitii sau sotii (ai vostri sau ai altora), care incep a-si declara din ce in ce mai mult si mai des nemultumirile fata de partenera ... adica sa inceapa a fi nemultumiti tot timpul, incruntati, tacuti, vociferand la orice pas, cu orice motiv ???

Sa fie neaparat inselare sau ceva mai mult?

Vi s-a intamplat si voua cu fostul sau actualul? La ce concluzie ati ajuns?


iote, io marai , carai, fac nazuri la haleala, zambesc la vecina si ma stramb cand intru pe usa-n casa, proslavesc berea, sunt incruntat cand ma intrebi ce am , ciucurelu' sta pleostit mai tot timpu' si vociferez cand imi iei telecomanda din mana...................ce masuri iei!!?
geo_x
Postat pe 24 Iulie 2009 13:21
De la: ana_pietraru, la data 2009-07-24 11:47:54Dragele mele/ dragii mei (daca este cazul)

Ce parere aveti despre barbatii: iubitii sau sotii (ai vostri sau ai altora), care incep a-si declara din ce in ce mai mult si mai des nemultumirile fata de partenera ... adica sa inceapa a fi nemultumiti tot timpul, incruntati, tacuti, vociferand la orice pas, cu orice motiv ???

Sa fie neaparat inselare sau ceva mai mult?

Vi s-a intamplat si voua cu fostul sau actualul? La ce concluzie ati ajuns?


Da oare au fost candva multumiti ?
valivieru96
Postat pe 24 Iulie 2009 13:21
Taci ca facem terapie intensiva.cu anybody


Pacat ca nu te vinzi mai scump, iti acorzi serviciile pe un site fara plata, fara nimic?

E criza, nu stiai?

Macar scrie si tu tariful sa ne abonam ... azi faci terapie cu mine, maine cu celelalte fete "fara suflet" si tot asa. Sa vezi cati banuti o sa ai si apoi sa vezi ce te vei mai distra.

Nici nu o sa-ti mai amintesti de noi, amaratii astia de pe kudika
ana_pietraru
Postat pe 24 Iulie 2009 13:25
cui ii spui "taci!"?
geo_x
Postat pe 24 Iulie 2009 13:26
De la: geo_x, la data 2009-07-24 13:26:23cui ii spui "taci!"?


Dai intr-unul tipa doi

C-asa-i hora pe la noi, maaaaaaaaaaaaa
ana_pietraru
Postat pe 24 Iulie 2009 13:27
De la: ana_pietraru, la data 2009-07-24 13:27:15
De la: geo_x, la data 2009-07-24 13:26:23cui ii spui "taci!"?


Dai intr-unul tipa doi

C-asa-i hora pe la noi, maaaaaaaaaaaaa


draga mea, care parte din mesajele mele n-ai inteles-o!?
fu o intrebare in prima si alta in a doua!
deja sunt nemultumit de comportamentul tau!!
geo_x
Postat pe 24 Iulie 2009 13:29
De la: geo_x, la data 2009-07-24 13:26:23cui ii spui "taci!"?


nici ea nu stie geo cui cred ca acum este angrenata intr-un profund dialog cu cealalta personalitate a ei iar noi o cam incurcam ii distragem atentzia .................sa ne fie rusine
anybody
Postat pe 24 Iulie 2009 14:20
De la: anybody, la data 2009-07-24 14:20:30
De la: geo_x, la data 2009-07-24 13:26:23cui ii spui "taci!"?


nici ea nu stie geo cui cred ca acum este angrenata intr-un profund dialog cu cealalta personalitate a ei iar noi o cam incurcam ii distragem atentzia .................sa ne fie rusine


mai nasol e ca cealalta personalitate a ei e barbat. si-i cam nemultumita!!
geo_x
Postat pe 24 Iulie 2009 14:23
De la: geo_x, la data 2009-07-24 14:23:57
De la: anybody, la data 2009-07-24 14:20:30
De la: geo_x, la data 2009-07-24 13:26:23cui ii spui "taci!"?


nici ea nu stie geo cui cred ca acum este angrenata intr-un profund dialog cu cealalta personalitate a ei iar noi o cam incurcam ii distragem atentzia .................sa ne fie rusine


mai nasol e ca cealalta personalitate a ei e barbat. si-i cam nemultumita!!


geo multzam de explicatzie amu ma dumiri si eu de ce uraste asa de mult barbatzii?
anybody
Postat pe 24 Iulie 2009 14:25
e uratoare!!
geo_x
Postat pe 24 Iulie 2009 14:26
De la: geo_x, la data 2009-07-24 13:21:14
De la: ana_pietraru, la data 2009-07-24 11:47:54Dragele mele/ dragii mei (daca este cazul)

Ce parere aveti despre barbatii: iubitii sau sotii (ai vostri sau ai altora), care incep a-si declara din ce in ce mai mult si mai des nemultumirile fata de partenera ... adica sa inceapa a fi nemultumiti tot timpul, incruntati, tacuti, vociferand la orice pas, cu orice motiv ???

Sa fie neaparat inselare sau ceva mai mult?

Vi s-a intamplat si voua cu fostul sau actualul? La ce concluzie ati ajuns?


iote, io marai , carai, fac nazuri la haleala, zambesc la vecina si ma stramb cand intru pe usa-n casa, proslavesc berea, sunt incruntat cand ma intrebi ce am , ciucurelu' sta pleostit mai tot timpu' si vociferez cand imi iei telecomanda din mana...................ce masuri iei!!?


iti pun ceva in gura sa taci :)))))))))
un mar, eventual
:)))))))))
morticia_adams
Postat pe 24 Iulie 2009 19:58
si ma intinzi deasupra focului, pentru parpalire
geo_x
Postat pe 24 Iulie 2009 20:21

nuuu nu as putea face asta ...
morticia_adams
Postat pe 24 Iulie 2009 20:50
De la: morticia_adams, la data 2009-07-24 20:50:48
nuuu nu as putea face asta ...


geo_x
Postat pe 24 Iulie 2009 20:55
Cred ca intervine starea de plictis ... ce deseori intervine intr-o relatie si strica tot...si asta il determina sa - si caute ceva nou....asa s-a intamplat si la mn...nimik nu ii convenea....si pe urma am aflat motivul...avea pe alta...deci...............
KudikaMea
Postat pe 25 Iulie 2009 01:47
De la: KudikaMea, la data 2009-07-25 01:47:51Cred ca intervine starea de plictis ... ce deseori intervine intr-o relatie si strica tot...si asta il determina sa - si caute ceva nou....asa s-a intamplat si la mn...nimik nu ii convenea....si pe urma am aflat motivul...avea pe alta...deci...............


Oare tu erai accesi, ca la inceputul reletiei ???
valivieru96
Postat pe 25 Iulie 2009 13:22
De la: ana_pietraru, la data 2009-07-24 11:47:54Dragele mele/ dragii mei (daca este cazul)

Ce parere aveti despre barbatii: iubitii sau sotii (ai vostri sau ai altora), care incep a-si declara din ce in ce mai mult si mai des nemultumirile fata de partenera ... adica sa inceapa a fi nemultumiti tot timpul, incruntati, tacuti, vociferand la orice pas, cu orice motiv ???

Sa fie neaparat inselare sau ceva mai mult?

Vi s-a intamplat si voua cu fostul sau actualul? La ce concluzie ati ajuns?

Daca vrea sa fie cu mine...trebuie sa fie multumit... Nu-l tin cu forta langa mine...
camelusha83
Postat pe 26 Iulie 2009 00:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ne-am despartit,dar o iubesc si o vreau inapoi 22 De la: Micaell 8 Iulie 2011 10:52
buna...listening too my story .. 37 De la: iulices 15 Aprilie 2009 02:45
s-o fac, sa n-o fac? 79 De la: daniela_kudica 2 Iulie 2012 11:43
O romanca, un italian, un roman in spania, 10 De la: greierash 5 Iulie 2009 00:16
Va rog, un sfat va cer... !!!! 8 De la: Cristinakitty 4 Ianuarie 2010 05:52