Setari Cookie-uri

ajutor

ce sa fac?

salut la toata lumea. sunt noua pe aici si am citit cateva subiecte si m-am hotarat sa va cer si eu ajutorul.
numele meu este Adellaide si am 27 de ani si am ajuns la capatul puterilor.
am o relatie cu un barbat mai mare deact mine cu 10 ani. ne intelegem de minune si ne potrivim in toate. problema e ca el provine dintro familie cu foarte multi bani si cu un nume foarte cunoscut (el nu este roman). ne-am cunoscut prin intermediul matusii sale care in momentul cand a aflat ca avem o relatie a facut totul ca sa ne desparta, zicand ca vreau doar banii familiei (specific ca el e singurul mostenitor). ba chiar mai mult de atat ia bagat in cap mamei lui tot felul de prosti despre mine si aceasta a crezut-o.
el ma iubeste si sa certat cu toata familia pentru mine. si eu il iubesc dar il vad pus intre ciocan si nicovala si vad ca sufera ca se cearta cu mama si cu unchii lui.
ce sa fac? nu vreau sa sufere. nu vreau ca sa fie certat cu familia lui din cauza mea. nu vreau sa sufere. cum sa procedez?
adellaide
Postat pe 1 August 2009 19:27
pentru cei ce vor sa cunoasca toata povestea ii astept pe messenger la id: adellaideseiller
adellaide
Postat pe 1 August 2009 19:29
Daca el te iubeste si are incredere in tine atunci totul este ok...ar suferi mai mult daca nu ar fi cu tine...Lasa timpul sa treaca si sa vezi ca o sa fie bine...Nu mai baga si tu in seama toate barfele la adresa ta...Daca voi va iubiti continuati sa fiti impreuna...Nu conteaza asa de mult ce spun ceilalti mai ales ca el s-a certat cu familia lui pentru tine.
camelusha83
Postat pe 2 August 2009 12:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un sfat....va rog.... 10 De la: pickard 30 Iulie 2011 20:56
M-a parasit 5 De la: Gingery 15 Septembrie 2016 17:56
Am si eu nevoie de pararea voastra...Poate a mai fost cineva in situatia mea si ma poate ajuta cu un sfat... 14 De la: anrya 3 Martie 2014 13:12
un sfat 14 De la: kudika050245 13 Iulie 2009 17:35
buna fetelor 36 De la: driver 5 August 2011 16:12