anticonceptionalele karissa

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
 
cristina056496 Avatarul lui cristina056496

2 mesaje
Membru din: 1/08/2009

buna seara!am si eu o problema:iau karissa de aprox 8 luni.nu au avut nici un efect negativ,numai ca luna aceasta mi-a aparut o scurgere ca in ultima zi de ciclu care a durat 2 sapt,si inca dureaza.problema cea mai grava este ca in pauza de 7 zile nu s-a instalat ciclul menstrual.de ce oare?ce trebuie sa fac?va rog sa-mi raspundeti.
Raporteaza abuz de limbaj
andreea1976 Avatarul lui andreea1976

3916 mesaje
Membru din: 7/11/2007

Sa mergi urgent la medic...asta trebuie sa faci
Cu asta nu e de joaca....si nimeni de aici nu iti poate da un raspuns.
Raporteaza abuz de limbaj
Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator…. Asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci !!!
cristina056496 Avatarul lui cristina056496

2 mesaje
Membru din: 1/08/2009

merci frumos:* dar ce ar putea fi? daca a mai patit cineva asa,astept in cont vreun sfat..raspuns...
Raporteaza abuz de limbaj
andreea1976 Avatarul lui andreea1976

3916 mesaje
Membru din: 7/11/2007

Cum ti-am am mai zis cauze pot fi multe....eu am patit tot asa :(
poate sa fie o rana pe uter,inflamatie,etc......asa ca nu mai sta pe ganduri...mergi urgent la medic.
Raporteaza abuz de limbaj
Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator…. Asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci !!!