Setari Cookie-uri

barbatii taur

ce parere aveti de barbatii din zodia taur? ar putea merge o rel intre o "capricoarna" si un taur?
kudika1229
Postat pe 1 Octombrie 2008 01:07
relatia capricorn taur merge chiar f bine. o spun din experienta de 8 ani de zile...
RALUOKO
Postat pe 8 Octombrie 2008 11:49
Merge foarte bine.... de 3 ani locuim impreuna .....
bubu_Diana
Postat pe 17 Octombrie 2008 11:50
ea capricorn - el taur merge ffff bn.
invers insa, sunt ceva probleme. Eu sunt taur, iar barbatii capricorn mi se par putin cam reci si misteriosi.
eladella
Postat pe 17 Octombrie 2008 11:55
merge super bine ,de 19 ani sunt casatoita cu un barbat din zodia taur,superrrrrrrrrrrrrrrrrr
miti_miau
Postat pe 17 Octombrie 2008 19:17
Da, are toate sansele. Numai sa nu fie femeia capricorn prea libertina pentru ca taurul e gelos si posesiv si nu o va intelege.
rooa
Postat pe 25 Octombrie 2008 14:30
dar femeia scorpion si barbatul taur????
ellutza01
Postat pe 30 Octombrie 2008 13:23
e perfect, am avut o relatie cu un taur, eu fiind scorpioanca si pot spune ca a fost cea mai fericita relatie a mea. mult noroc.
PUKUSOR
Postat pe 31 Octombrie 2008 13:44
e perfect, am avut o relatie cu un taur, eu fiind scorpioanca si pot spune ca a fost cea mai fericita relatie a mea. mult noroc.
PUKUSOR
Postat pe 31 Octombrie 2008 13:44

Eu am o parere buna despre mine. :)

Oricum, in privinta noastra, a taurilor, sa stii ca un lucru este cert: puteti avea incredere in astfel de persoane.

Postat pe 4 Noiembrie 2008 00:12
:) ce sa zic..am si eu o relatie cu un barbat in zodia taur....ce pot sa spun cu siguranta este ca stie sa te faca sa te simti iubita si importanta..dar nu este asa de adevarat ca nu inseala...pt ca mie mi s`a intamplat si asta...si daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....cea mai geloasa fiinta pe care am cunoscut`o..si posesiv....eu sunt mai libertina asa...dhe..sunt balanta:D...nu cred ca o sa mearga prea mult...
sw33t_b3by
Postat pe 4 Noiembrie 2008 14:33
De la: Coman_, la data 2008-11-04 00:12:02
Eu am o parere buna despre mine. :)

Oricum, in privinta noastra, a taurilor, sa stii ca un lucru este cert: puteti avea incredere in astfel de persoane.

Sint de acord cu acest Taur-Coman . Barbatii din zodia taur sint fideli , te fac sa te simti iubita, apreciata, frumoasa si iti ofera indipendenta, chiar daca sint gelosi....eu sint berbec, adica mai incapatanata ca mine, nu prea cred ca e alta zodie, dar, cu toate astea, ne apropiem de 6 ani, da o relatie intre o berbecuta si un taur, o relatie cu scintei, nu ne putem plictisi, iar daca ar trebui sa ne luam strict dupa zodii, nu am cunoscut un barbat mai priceput in ale amorului....deci, draga mea, poti fi din orice zodie, incearca, macar asa, de amorul artei, vei fi deosebit de satisfacuta.
andra13gabriela
Postat pe 10 Noiembrie 2008 11:08
buna

eu sunt VARSATOR si am avut o reletie cu un TAUR, dar el era infidel, ai placea sa fie cu mai multe fete chiar daca era divortat si avea 41 de ani. Asadar barbatul TAUR e siret, parsiv, ai place sa arate el bine , nu si persoana de langa el si ca amant e perfect, ca sot nu stiu.Daca stiti cazuri despre relatii TAUR-VARSATOR ,astept raspunsuri
va multumecs
creata33
Postat pe 26 Noiembrie 2008 09:23
capricorn -taur este combinatia perfecta atata timp cat femeia capricorn lasa cornul mai jos si renunta la independenta ei. barbatul taur este foarte gelos, posesiv, dar in acelasi timp stie sa te faca sa te simti iubita si apreciata. la mine combinatia tine de 9 ani si nu da semne de rau.
farida
Postat pe 28 Noiembrie 2008 12:07
relatie eu varsator-el taur...a reusit sa ma faca fericita!sunt fericita!suntem impreuna de 2 ani!
deiutza_20
Postat pe 1 Decembrie 2008 14:27
hmmm. eu sunt sagetator si am avut o relatie frumoasa cu un taur dar din pacate nu mai suntem impreuna insa ne iubim la fel de mult...dar..viata asta nu ne vrea impreuna...
nicol_crazy
Postat pe 3 Decembrie 2008 01:06
Aproape tot ce scrie aici este corect, in cea mai mare parte.

Postat pe 4 Decembrie 2008 11:58
offf barbatii taur...si eu sunt tot taur si am avut o relatie cu un tip taur. L-am iubit faorte mult...si el cred ca m-a iubit dar era complet diferit de mine...mi-a placut totusi pentru ca desi m-a facut sa sufar m-a facut si sa simt ca traiesc. nu imi placea ca era f inchis in el de multe ori...si misterios...si asta ma enerva. In privinta fidelitati...eu zic ca era fidel dar nu bag mana in foc.

Postat pe 10 Decembrie 2008 01:26
SUNT TOTAL DE ACORD CU TINE......SI EU SUNT CAPRICORN, SI CA SA MA INTELEG BINE CU UN TAUR A TREBUIT SA-MI TOCESC MULT "CORNUL":).........SI DE CELE MAI MULTE ORI EL TREBUIE SA AIBA DREPTATE, E F CONVINGATOR.CHIAR DACA UNEORI NU PREA ARE DREPTATE.......E GROAZNIC DE POSESIV.....CEEA CE MA DUCE SI LA DEPRESII..UNEORI NU POT SA-L SUFAR!:(
lilili
Postat pe 10 Decembrie 2008 09:16
AM RASPUNS PENTRU FARIDA.....
lilili
Postat pe 10 Decembrie 2008 09:18
Eu sunt fecioara el este taur...credeti ca merge relatia??
Pt inceput mi se pare ok, dar pe viitor mi-e cam teama...
Geoelena
Postat pe 10 Decembrie 2008 11:38
Fugi cat mai ai timp.
laura31c
Postat pe 20 Decembrie 2008 14:20
salutare la toata lumea...barbatii taur sunt super,vorbind din aproape toate punctele de vedere-de ce ''aproape toate''?pentru ca sunt cam gelosi si posesivi...eu sunt in zodia pesti,si de sase ani am o relatie cu un baiat care este in zodia taur...reteta e urmatoare, cred eu.oricum, se implica total, vei simti ca te iubeste, insa nu o va spune asa des...ps.CRACIUN FERICIT, VA PUP
12anda
Postat pe 26 Decembrie 2008 12:42
...nu a intrat tot msg, nu stiu de ce...reteta e urmatoarea-mai lasi tu de la tine, mai mereu, si, cateodata, lasa si el de la dansul-
12anda
Postat pe 26 Decembrie 2008 12:46
Iubitul meu este taur,iar eu sunt pesti.In unele reviste am citit ca cele 2 zodii se inteleg bine iar in altele ca nu prea sunt compatibile.Pana la urma nu cred ca asta conteaza intr-o relatie,conteaza ca cei 2 sa se inteleaga,sa se iubeasca si sa se completeze unul pe altul.Ce parere aveti despre relatia dintre un taur si o pestoaica? :D
Laura1
Postat pe 26 Decembrie 2008 13:07
mie imi zice tot timpul ca ma iubeste...si chiar se vede..insa e atat de incapatanat si de orgolios incat prefera sa renunte decat sa lase de la el
sw33t_b3by
Postat pe 28 Decembrie 2008 00:45
FETELOR. E UN ALT SUBIECT CU "BARBATUL TAUR" PE www.garbo.ro la HOROSCOP, INTRATI ACOLO SI CITITI CELE 27 DE PAGINI SCRISE LA ACEST SUBIECT. O sa va ingroziti. PA
laura31c
Postat pe 7 Ianuarie 2009 14:26
Nimeni n-are de ce sa se-ngrozeasca de taurasi; sunt familisti, stabili, fideli, vigilenti, intransigenti cand e vorba de adevar si dreptate. Daca sunt posesivi si gelosi unora nu le convine pentru ca dupa capul lor barbatii taur ar trebuie sa fie niste carpe fara nimic de baza si de incredere in viata lor. Cine iubeste un taur va fi rasplatit pentru asta; cine-si bate joc de un taur, la fel, va primi rasplata cuvenita pentru asta.....

Postat pe 26 Ianuarie 2009 15:26
Dreptate???/ Adevar?? Ma faci sa rad. Tocmai ca un taur mi a spus ca el nu face asa ceva ca asa e el. Adevarul lor e defapt minciuna voatra si nu a lor. Tre sa l constrangi sa recunoasca si atunci tot celalalt e de vina. Deci.... no coment. !!
laura31c
Postat pe 26 Ianuarie 2009 22:47
Razi cat vrei, nu te retine nimeni, dar razi la alta masa pentru ca laturile si partile dominante ale taurilor sunt de toata isprava si de toata increderea. Ce ti-a spus tie un taur ratacit e fix praf in ochi pe langa ceea ce-i caracterizeaza pe taurii adevarati. Taurii adevarati sunt curati in inima si nu se lasa umiliti si tradati de nimeni, asa cum e firesc. Taurii sunt calculati, cerebrali, orientati primordial in viata lor spre puritate umana, adevar, dreptate si alte virtuti care-i atrag enorm, le calauzesc si le incalzesc sufletele. Taurilor nu le place ipocrizia, minciuna, inselatoria, trufia, nesiguranta, instabilitatea.... Taurii nu se imbata cu apa chioara, ei urmaresc o tinta pentru o viata si de multe ori sunt nevoiti sa caute mult si sa oboseasca de atata cautare. Taurii sunt familisti si stabili, dar nu cu lichele, ci cu suflete sincere si curate, nu cu vipere bune doar de facut curele............

So, hit the road, u r off road.........

Postat pe 28 Ianuarie 2009 03:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
telenovelele copilariei .. 9 De la: dark_eye 27 Februarie 2011 17:16
voi ce stiti? 14 De la: oana_bomboana 6 Octombrie 2009 14:38
Viversum 55 De la: lala_monita 14 Aprilie 2011 15:12
Barbatul sagetator 38 De la: anamaria6491 9 Octombrie 2010 18:37
EU BALANTA,EL PESTI 5 De la: kudika080135 4 Decembrie 2009 09:12