Setari Cookie-uri

help!!!

am si eu nevoie de un sfat pentru k nusj ce sa fac!!!am fost q cineva aproape doua luni,dar nu a fost vb de iubire,intre noi era mai mult o prietenie.el o mai iubea pe fosta,si ea pe el.eu le am sp k ma dau la o parte sa se impace, k nu ma deranjeaza...el imi spunea tot timpul k nu,nu se mai impaca cu ea...akum o sapt neam despartit.el sa impacat cu ea,dar nu ezita sa ma sune,sa ne intanlim,iar de cateva zile tot vb,ne am intanlit,am vb la tel, p mess si imi spune k vrea sa ne impacam,dar nu poate deoamdata sa renunte la ea pt k nici el nu stie ce vrea...eu nusj ce sa fac..mia spus sa il astept vreo 3 sapt,dar sa ramanem impreuna si in astea 3 sapt pana se hotareste dar nu intelege k nu poate sa ramana cu am2.si k eu sa nu stau cu nimeni,sa raman cu el dar el ramane si cu ea in acest timp pana se hotareste..si nusj ce sa fac sa il astept?sau sa imi vad de viata mea...in mod normal ar fi sa imi vad de treaba mea dar el ma santaja cu cv,akum nu a mai pomenit de acel lucru..imi spune k nu vrea sa ma piarda,k are presentimentul k face o greseala...le am intrb k la ea nu se gandeste k il iubeste si k ii face rau si mia spus k ea isi face singura rau dar nu a vrut sa imi sp dc.ce sa fac sa mai raman cu el sau nu?
CoPiLaSh_DrAgUtZ
Postat pe 2 August 2009 20:13
Hmmm...puOi, tre`sa te gandesti bine ce vrei ...tu in special si sa nu renunti la viata ta pe care o ai ( plimbari cu fetele, shopping cu fetele ) pt el !! Si eu sunt pusa intr`o situatie cam la fel ..doar k la mine vrea sa se intoarca dupa 2 ani de zile :)))si eu nu`l cred :D ..zice k " tine la mine, ma iubeste " doar k unii dintre prietenii lui mi`au spus k are planuri de viitor de insurat ..ce parere ai?
kudika042667
Postat pe 2 August 2009 22:15
Te santaja?
wews
Postat pe 2 August 2009 22:20
Cel mai bine ar fi sa-ti vezi de drum.... Omul s-a impacat cu fosta... chiar daca nu tine la ea, asta inseamna ca te foloseste ca se razbune pe ea! E ceva necurat la mijloc la faza cu MATERIALUL PENTRU SANTAJ! Cred ca pana la urma... raul va fi facut asa ca... dintre a fi santajata si a infrunta un fapt... cel mai bine ar fi sa-ti infrunti temerile! Walk away! Mult noroc!
InDark
Postat pe 2 August 2009 22:27
cati ani ai tu iubita mea?
ca tare e ciudata situatia
gabriela_35ct
Postat pe 3 August 2009 16:10
aproape 17.
dar akum nu mai jtiu ce sa zik....de kteva zile vb frumos,ma suna,imi trimite mesaje si tot vrea sa ne intanlim dar eu sunt plekta din orash si nu pot.dar nu mai stiu....akm a revenit k la inceput.in Acele kteva zile nu mai era el,incepuse sa vb urat,spunea k face lucrurii kre nu isi aveau rostul...nu il mai recunosteam.si a recunoscut si el k era schimbat si k nu isi dadea seama ce zice.totusi trb sa ma gandesc bn pt k parintii mei nu sunt de acord q el.nu pt k ar face cv sau a....pt k..nusj nu il vor
CoPiLaSh_DrAgUtZ
Postat pe 5 August 2009 12:44
Este nehotarat. Va vrea pe amandoua si din pacate, nu este posibil. Si se poate discuta subiectul asta foarte mult. Am trecut prin asta...de fapt prezentul al fi mai potrivit. Ai doua variante, ori incerci sa-l castigi, sa lupti pentru a-i demonstra ca tu esti cea de care are nevoie...ori iti gasesti pe altcineva, variante trebuie sa ai. Insa in general, eu as condamna persoanele care isi lasa gura sloboda si apoi regreta ceea ce au spus, deci pentru asta are bila neagra de la mine.
alexalex241
Postat pe 5 August 2009 14:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am nevoie de ajutor - casnicie in pericol! 81 De la: franziska_eu 13 Ianuarie 2012 10:45
Un sfat m-ar ajuta f mult!!!! 19 De la: kudika_nikole 25 Ianuarie 2012 16:12
il vreau inapoi 22 De la: bella08 1 August 2010 10:57
Cum trec peste despartire? 57 De la: Vanda2308 31 August 2009 17:45
ce-o sa se intample? 4 De la: adelheida 27 Octombrie 2009 16:05