Setari Cookie-uri

Ceva foarte ciuda

Vorbesc cu o fata de 2 luni totul a mers bine doar ca am ai avut unele neplacerii cu parintii ei dar am trecut si peste.intr-o zi imi spune ca ii pare rau ca s-a certat iar cu parintii si numai poate a zis sa aleaga intre mine si ei si ca vrea sa o i-a in italia mi-a zis sa luam o pauza dupa examele sa vada parintii ca totul este bine.acum eu am un prieten a intrat pe ea si a vorbit cu ea acolo si a intreabat-o ce a intreabt-o si a ajuns la prieten si cica are altu.si eu stiam de asta mi-a zis ea ca este din Calarasi ca a vorbit cu el 1 an dar cum a vorbit doar pe mess nu sau vazut niciodata face to face si bineinteles ca prietenul ala a intrat pe mine si mi-a zis si apoi mi-a zis ea ca i-a zis asa lu ala sa scape de el ca vroia sa o "agate".si acum o caut prin mesaje ii dau mai multe incerc sa o sun imi raspunde foarte rar la un sms dupa ce ii dau eu vreo 10 poate si mai multe...Chiar nu stiu ce sa mai zic ce sa mai fac?Niste sfaturi mi-ar fi de folositoare.multumesc
ciudat
Postat pe 9 Mai 2011 10:30
De la: ciudat, la data 2011-05-09 10:30:00Vorbesc cu o fata de 2 luni totul a mers bine doar ca am ai avut unele neplacerii cu parintii ei dar am trecut si peste.intr-o zi imi spune ca ii pare rau ca s-a certat iar cu parintii si numai poate a zis sa aleaga intre mine si ei si ca vrea sa o i-a in italia mi-a zis sa luam o pauza dupa examele sa vada parintii ca totul este bine.acum eu am un prieten a intrat pe ea si a vorbit cu ea acolo si a intreabat-o ce a intreabt-o si a ajuns la prieten si cica are altu.si eu stiam de asta mi-a zis ea ca este din Calarasi ca a vorbit cu el 1 an dar cum a vorbit doar pe mess nu sau vazut niciodata face to face si bineinteles ca prietenul ala a intrat pe mine si mi-a zis si apoi mi-a zis ea ca i-a zis asa lu ala sa scape de el ca vroia sa o "agate".si acum o caut prin mesaje ii dau mai multe incerc sa o sun imi raspunde foarte rar la un sms dupa ce ii dau eu vreo 10 poate si mai multe...Chiar nu stiu ce sa mai zic ce sa mai fac?Niste sfaturi mi-ar fi de folositoare.multumesc


in afara de faptul ca nu stiu care tot intra peste nu stiu care, io n-am inteles nimic!!
vitamina_c
Postat pe 9 Mai 2011 10:34
Buna uite un sfat de la mine ; Viata merge in anainte si dupa ce ca e scurta nu merita traita chinuita si la Maxim asa ca femei sunt destule la fel si barbati ; Tu ai incercat pt ca ti- PASAT SI CARE TI- fost rasplata? una dureroasa ; A sa ca nu te mai chinui spera la mai bine dar cu altcineva care stie sa aprecieze unele eforturi si pasari Omenesti ; scz daca te deranjeaza dar asta e sfatul meu Bafta la mai bine
butarus_ionica
Postat pe 9 Mai 2011 10:36
De la: butarus_ionica, la data 2011-05-09 10:36:07Buna uite un sfat de la mine ; Viata merge in anainte si dupa ce ca e scurta nu merita traita chinuita si la Maxim asa ca femei sunt destule la fel si barbati ; Tu ai incercat pt ca ti- PASAT SI CARE TI- fost rasplata? una dureroasa ; A sa ca nu te mai chinui spera la mai bine dar cu altcineva care stie sa aprecieze unele eforturi si pasari Omenesti ; scz daca te deranjeaza dar asta e sfatul meu Bafta la mai bine


la n aiba, este abea luni!!!
vitamina_c
Postat pe 9 Mai 2011 10:38
Mie mie se pare ca fortezi putin lucrurile. Pana la urma vorbesti cu ea de doar 2 luni. Iar faptul ca ii trimiti mesaje peste mesaje nu ajuta cu nimic.Poate deveni chiar enervant pentru ea. Nu merge, asta e. Treci peste.
chili85
Postat pe 9 Mai 2011 10:44
Stiu dar chesti este ca imi spunea niste vorbe...am ramas "prost" in fine
Alta problema este ca macar sa raspunde la telefon ala sa vorbim ca ea sigur m-a mintit cu parintii tura asta hai sa zicem poate au zis ceva dar ea sigur vb cu ala.
Desi ea nu s-a vazut niciodata cu omul ala face to face :-@ doar la telefon prin SMS sau messnger nu stiu realtiile astea nu stie ce fel de om este ala ce ii poate lui capul cine stie ce face el pe acolo habar n-am.
@ vitamina_c SEND PM si iti explic :P
ciudat
Postat pe 9 Mai 2011 11:08
De la: ciudat, la data 2011-05-09 11:08:01Stiu dar chesti este ca imi spunea niste vorbe...am ramas "prost" in fine
Alta problema este ca macar sa raspunde la telefon ala sa vorbim ca ea sigur m-a mintit cu parintii tura asta hai sa zicem poate au zis ceva dar ea sigur vb cu ala.
Desi ea nu s-a vazut niciodata cu omul ala face to face :-@ doar la telefon prin SMS sau messnger nu stiu realtiile astea nu stie ce fel de om este ala ce ii poate lui capul cine stie ce face el pe acolo habar n-am.
@ vitamina_c SEND PM si iti explic :P


Crezi ca in PM o sa inteleaga??
mimi_ca29
Postat pe 9 Mai 2011 11:13
De la: ciudat, la data 2011-05-09 11:08:01Stiu dar chesti este ca imi spunea niste vorbe...am ramas "prost" in fine
Alta problema este ca macar sa raspunde la telefon ala sa vorbim ca ea sigur m-a mintit cu parintii tura asta hai sa zicem poate au zis ceva dar ea sigur vb cu ala.
Desi ea nu s-a vazut niciodata cu omul ala face to face :-@ doar la telefon prin SMS sau messnger nu stiu realtiile astea nu stie ce fel de om este ala ce ii poate lui capul cine stie ce face el pe acolo habar n-am.
@ vitamina_c SEND PM si iti explic :P
Mai omule tu chiar nu pricepi ca ea nu-i interesata cu adv. de tine...a stat cu tine din plictiseala,pana gaseste ceva(sau pe cineva ) mai bun de facut
The_Exile
Postat pe 9 Mai 2011 11:17
Nu stiu poate intelege mai bine ii explic mai amanuntit :P
ciudat
Postat pe 9 Mai 2011 11:17
Tharr @ nu e asa omule cum zici tu nu o cunosti.iar chesti aia cu ala cine stie cu ce a influnetato nu stiu cum a putut sa tin ea la cineva la distanta aia care nu l-a vazut niciodata doar poze probabil.
In fine dar e aiurea asa cand stii ca ne iubeam si apoi dintr-o data asa poc si mi-a zis de parnitii nu.Nu zic nu poate au zis si parintii dar eu stiu mai sigur ca ala este motivul si nu il recunoaste.
O sa vada mai tarziu ca a gresit...nu a gandit.god judge me.
ciudat
Postat pe 9 Mai 2011 11:24
vorbesti cu ea de 2 luni si voi va iubeati? daca era asa, nu mai erai in situatia asta acum. Si ce face ea, face in cunostinta de cauza, nu cred ca e nevoie sa o influenteze nimeni. Las-o in pace, dragoste cu sila nu se poate.
chili85
Postat pe 9 Mai 2011 11:41
Am inteles uite am vorbit cu ea la telefon acum 10 minute si i-am zis reluam dupa examene pentru ca asa mi-a zis ea inainte si mi-a zis DA!
Acum sa vedem ce are de cand sa faca ca ea vrea o pauza ca urmeaza examenele.si sa vada si mama ei ca sau mai linistit treburile.
ciudat
Postat pe 9 Mai 2011 11:45
De la: ciudat, la data 2011-05-09 11:45:09Am inteles uite am vorbit cu ea la telefon acum 10 minute si i-am zis reluam dupa examene pentru ca asa mi-a zis ea inainte si mi-a zis DA!
Acum sa vedem ce are de cand sa faca ca ea vrea o pauza ca urmeaza examenele.si sa vada si mama ei ca sau mai linistit treburile.
Cati ani ai Ciudat?
The_Exile
Postat pe 9 Mai 2011 12:05
De la: Tharr, la data 2011-05-09 12:05:30
De la: ciudat, la data 2011-05-09 11:45:09Am inteles uite am vorbit cu ea la telefon acum 10 minute si i-am zis reluam dupa examene pentru ca asa mi-a zis ea inainte si mi-a zis DA!
Acum sa vedem ce are de cand sa faca ca ea vrea o pauza ca urmeaza examenele.si sa vada si mama ei ca sau mai linistit treburile.
Cati ani ai Ciudat?


18
Barbie30_
Postat pe 9 Mai 2011 12:18
Cum a zis Barbie30 18 ani ce mai conteaza.
Las-o balta acum.
@ Barbie30 de unde stii ?
ciudat
Postat pe 9 Mai 2011 12:23
De la: ciudat, la data 2011-05-09 12:23:30Cum a zis Barbie30 18 ani ce mai conteaza.
Las-o balta acum.
@ Barbie30 de unde stii ?


Am presupus...Esti cu ea de doua luni si o iubesti,te pierzi in detalii inutile legate de mess,ea sta cu parintii care vor sa o ia cu ei in Italia(deci e micuta tipa asa ca tu nu ai avea cum sa ai vreo 30).
Barbie30_
Postat pe 9 Mai 2011 12:31
:)) esti isteata :P
In fine D-zeu e sus o sa regrete eu atat zic si daca am dreptate o sa ajung aici si va spun :P
ciudat
Postat pe 9 Mai 2011 15:41
De la: ciudat, la data 2011-05-09 15:41:18:)) esti isteata :P
In fine D-zeu e sus o sa regrete eu atat zic si daca am dreptate o sa ajung aici si va spun :P

ptiu, periculosule
kudika_pudika
Postat pe 9 Mai 2011 15:47
Chchch :))
Nu periculos dar eu nu sunt genul...eu sunt dedicat relatiei si m-am ofticat asa...in fine...whatever!
ciudat
Postat pe 9 Mai 2011 15:50
De la: ciudat, la data 2011-05-09 10:30:00Vorbesc cu o fata de 2 luni totul a mers bine doar ca am ai avut unele neplacerii cu parintii ei dar am trecut si peste.intr-o zi imi spune ca ii pare rau ca s-a certat iar cu parintii si numai poate a zis sa aleaga intre mine si ei si ca vrea sa o i-a in italia mi-a zis sa luam o pauza dupa examele sa vada parintii ca totul este bine.acum eu am un prieten a intrat pe ea si a vorbit cu ea acolo si a intreabat-o ce a intreabt-o si a ajuns la prieten si cica are altu.si eu stiam de asta mi-a zis ea ca este din Calarasi ca a vorbit cu el 1 an dar cum a vorbit doar pe mess nu sau vazut niciodata face to face si bineinteles ca prietenul ala a intrat pe mine si mi-a zis si apoi mi-a zis ea ca i-a zis asa lu ala sa scape de el ca vroia sa o "agate".si acum o caut prin mesaje ii dau mai multe incerc sa o sun imi raspunde foarte rar la un sms dupa ce ii dau eu vreo 10 poate si mai multe...Chiar nu stiu ce sa mai zic ce sa mai fac?Niste sfaturi mi-ar fi de folositoare.multumesc



Sa moara strabunica,daca am inteles ceva!
Valy90
Postat pe 9 Mai 2011 16:18
De la: ciudat, la data 2011-05-09 15:50:31Chchch :))
Nu periculos dar eu nu sunt genul...eu sunt dedicat relatiei si m-am ofticat asa...in fine...whatever!


Dedicat unei relatii? Dupa doar doua luni consideri ca ai o relatie careia trebuia sa i te dedici trup si suflet (adica sa incingi telefonul, sa trimiti 10 sms-uri pe zi, sa pui amicii sa inventeze nu stiu ce pe mess s.a.m.d? Asta ti se pare o relatie?
Esti ca un scai. Biata fata nu stie ce sa mai inventeze s-o lasi mai domol, dar tu nu si nu. Sunt nshpe mii de povesti pe aici de la fete care au "iubiti" ca tine. Cam toate sfarsesc cu "pa, dragule, regret ca te-am cunoscut, ai scos tot untul din mine".

Te pomenesti ca vrei sa te si insori cu ea!

rashela
Postat pe 9 Mai 2011 16:27
De la: Valy90, la data 2011-05-09 16:18:14
De la: ciudat, la data 2011-05-09 10:30:00Vorbesc cu o fata de 2 luni totul a mers bine doar ca am ai avut unele neplacerii cu parintii ei dar am trecut si peste.intr-o zi imi spune ca ii pare rau ca s-a certat iar cu parintii si numai poate a zis sa aleaga intre mine si ei si ca vrea sa o i-a in italia mi-a zis sa luam o pauza dupa examele sa vada parintii ca totul este bine.acum eu am un prieten a intrat pe ea si a vorbit cu ea acolo si a intreabat-o ce a intreabt-o si a ajuns la prieten si cica are altu.si eu stiam de asta mi-a zis ea ca este din Calarasi ca a vorbit cu el 1 an dar cum a vorbit doar pe mess nu sau vazut niciodata face to face si bineinteles ca prietenul ala a intrat pe mine si mi-a zis si apoi mi-a zis ea ca i-a zis asa lu ala sa scape de el ca vroia sa o "agate".si acum o caut prin mesaje ii dau mai multe incerc sa o sun imi raspunde foarte rar la un sms dupa ce ii dau eu vreo 10 poate si mai multe...Chiar nu stiu ce sa mai zic ce sa mai fac?Niste sfaturi mi-ar fi de folositoare.multumesc



Sa moara strabunica,daca am inteles ceva!


Uie o vorba pe care eu n-as fi putut s-o zic acum cativa ani. Biata mea strabunica era in viata. :)
rashela
Postat pe 9 Mai 2011 16:28
De la: ciudat, la data 2011-05-09 15:50:31Chchch :))
Nu periculos dar eu nu sunt genul...eu sunt dedicat relatiei si m-am ofticat asa...in fine...whatever!


Ce inseamna relatie pentru tine? Sa vorbeasca doar cu tine pe mess?
Barbie30_
Postat pe 9 Mai 2011 16:30
Hai lasati-o balta nu pricepeti asta e.
De o fi sa se intoarca la mine este de nu o fi asta e.
Sanatate numai bine.
ciudat
Postat pe 9 Mai 2011 16:35
De la: rashela, la data 2011-05-09 16:28:50
De la: Valy90, la data 2011-05-09 16:18:14
De la: ciudat, la data 2011-05-09 10:30:00Vorbesc cu o fata de 2 luni totul a mers bine doar ca am ai avut unele neplacerii cu parintii ei dar am trecut si peste.intr-o zi imi spune ca ii pare rau ca s-a certat iar cu parintii si numai poate a zis sa aleaga intre mine si ei si ca vrea sa o i-a in italia mi-a zis sa luam o pauza dupa examele sa vada parintii ca totul este bine.acum eu am un prieten a intrat pe ea si a vorbit cu ea acolo si a intreabat-o ce a intreabt-o si a ajuns la prieten si cica are altu.si eu stiam de asta mi-a zis ea ca este din Calarasi ca a vorbit cu el 1 an dar cum a vorbit doar pe mess nu sau vazut niciodata face to face si bineinteles ca prietenul ala a intrat pe mine si mi-a zis si apoi mi-a zis ea ca i-a zis asa lu ala sa scape de el ca vroia sa o "agate".si acum o caut prin mesaje ii dau mai multe incerc sa o sun imi raspunde foarte rar la un sms dupa ce ii dau eu vreo 10 poate si mai multe...Chiar nu stiu ce sa mai zic ce sa mai fac?Niste sfaturi mi-ar fi de folositoare.multumesc



Sa moara strabunica,daca am inteles ceva!


Uie o vorba pe care eu n-as fi putut s-o zic acum cativa ani. Biata mea strabunica era in viata. :)



Nici eu n-as fi putut s-o folosesc acum 10ani.
Valy90
Postat pe 9 Mai 2011 16:35
De la: ciudat, la data 2011-05-09 16:35:28Hai lasati-o balta nu pricepeti asta e.
De o fi sa se intoarca la mine este de nu o fi asta e.
Sanatate numai bine.


Faptul ca mai mult de cinci persoane nu-ti pricep povestea, ar trebui sa te puna pe ganduri. Buba-i la tine, nu la ele.
rashela
Postat pe 9 Mai 2011 16:37
De la: ciudat, la data 2011-05-09 16:35:28Hai lasati-o balta nu pricepeti asta e.
De o fi sa se intoarca la mine este de nu o fi asta e.
Sanatate numai bine.


sanatate si virtute,cand te-oi prinde,cum te-oi fu..te.
rusine sa-mi fie
Valy90
Postat pe 9 Mai 2011 16:38
De la: ciudat, la data 2011-05-09 16:35:28Hai lasati-o balta nu pricepeti asta e.
De o fi sa se intoarca la mine este de nu o fi asta e.
Sanatate numai bine.


io zic sa te duci s-o rapesti.
e mai romantic. iti iei si un covoras zburator!!
geo_refinantat
Postat pe 9 Mai 2011 16:41
Asta e nu s-a inteles eu sunt de vina...sorry.daca vrei sa iti zic iti pot zice si intr-un mesaj privat.
ciudat
Postat pe 9 Mai 2011 16:42
De la: ciudat, la data 2011-05-09 16:42:46Asta e nu s-a inteles eu sunt de vina...sorry.daca vrei sa iti zic iti pot zice si intr-un mesaj privat.


Ooo,nebunule o dai pe privat
Valy90
Postat pe 9 Mai 2011 16:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despartire... 4 De la: kudika168390 6 Septembrie 2010 20:57
oare de ce s-a intamplat asa? 12 De la: kudika_14034 11 August 2012 18:08
Cand amandoi incep de la virginitate 35 De la: kudika017596 18 August 2009 12:57
ce va face cu adevarat sa va simtiti iubite ????????????????? 10 De la: inamina 13 Iunie 2009 18:55
prostitutia e sau nu e o meserie 27 De la: Tharr 5 Noiembrie 2010 18:59