Setari Cookie-uri

Oare barbatii indragostiti pierd controlul si in business?

Am intalnit in ultima vreme cel putin 3 tipi care mi-au marturisit ca nu vor sa se indragosteasca sau ca fug atunci cand o fac pentru ca acest lucru inseamna sa piarda controlul si o vor face in toate aspectele vietii lor. Vor incepe sa nu mai functioneze ok profesional si vor avea de pierdut, mai ales ca au business-urile lor.
Eu nu inteleg ce inseamna asta. Cum putem noi, femeile, sa avem cariera, ca crestem copii, sa avem grija de casa si sa luptam mereu pentru relatia noastra? Oare nu ar putea si ei sa faca la fel?
Sunt tare curioasa daca ati intalnit asa o situatie. Si mai curioasa sunt de opiniile barbatilor!

hapinessymphony
Postat pe 3 August 2009 09:40
De la: hapinessymphony, la data 2009-08-03 09:40:12Am intalnit in ultima vreme cel putin 3 tipi care mi-au marturisit ca nu vor sa se indragosteasca sau ca fug atunci cand o fac pentru ca acest lucru inseamna sa piarda controlul si o vor face in toate aspectele vietii lor. Vor incepe sa nu mai functioneze ok profesional si vor avea de pierdut, mai ales ca au business-urile lor.
Eu nu inteleg ce inseamna asta. Cum putem noi, femeile, sa avem cariera, ca crestem copii, sa avem grija de casa si sa luptam mereu pentru relatia noastra? Oare nu ar putea si ei sa faca la fel?
Sunt tare curioasa daca ati intalnit asa o situatie. Si mai curioasa sunt de opiniile barbatilor!



niste instabili emotzional cum adica sa piarda controlul? ce treaba are stampila primariei cu.....................
anybody
Postat pe 3 August 2009 09:48
De la: anybody, la data 2009-08-03 09:48:34
De la: hapinessymphony, la data 2009-08-03 09:40:12Am intalnit in ultima vreme cel putin 3 tipi care mi-au marturisit ca nu vor sa se indragosteasca sau ca fug atunci cand o fac pentru ca acest lucru inseamna sa piarda controlul si o vor face in toate aspectele vietii lor. Vor incepe sa nu mai functioneze ok profesional si vor avea de pierdut, mai ales ca au business-urile lor.
Eu nu inteleg ce inseamna asta. Cum putem noi, femeile, sa avem cariera, ca crestem copii, sa avem grija de casa si sa luptam mereu pentru relatia noastra? Oare nu ar putea si ei sa faca la fel?
Sunt tare curioasa daca ati intalnit asa o situatie. Si mai curioasa sunt de opiniile barbatilor!



niste instabili emotzional cum adica sa piarda controlul? ce treaba are stampila primariei cu.....................



Adica barbatii se implica cu toata fiinta intr-o relatie...adanc,cat mai profund!!!
bl_de
Postat pe 3 August 2009 12:20
De la: bl_de, la data 2009-08-03 12:20:35
De la: anybody, la data 2009-08-03 09:48:34
De la: hapinessymphony, la data 2009-08-03 09:40:12Am intalnit in ultima vreme cel putin 3 tipi care mi-au marturisit ca nu vor sa se indragosteasca sau ca fug atunci cand o fac pentru ca acest lucru inseamna sa piarda controlul si o vor face in toate aspectele vietii lor. Vor incepe sa nu mai functioneze ok profesional si vor avea de pierdut, mai ales ca au business-urile lor.
Eu nu inteleg ce inseamna asta. Cum putem noi, femeile, sa avem cariera, ca crestem copii, sa avem grija de casa si sa luptam mereu pentru relatia noastra? Oare nu ar putea si ei sa faca la fel?
Sunt tare curioasa daca ati intalnit asa o situatie. Si mai curioasa sunt de opiniile barbatilor!



niste instabili emotzional cum adica sa piarda controlul? ce treaba are stampila primariei cu.....................



Adica barbatii se implica cu toata fiinta intr-o relatie...adanc,cat mai profund!!!


d-aia isi baga ei p.....................in toate alea
anybody
Postat pe 3 August 2009 12:45
Isi baga, isi scot, dar mi se pare o mare prefacatorie.
hapinessymphony
Postat pe 3 August 2009 16:23
De la: hapinessymphony, la data 2009-08-03 16:23:03Isi baga, isi scot, dar mi se pare o mare prefacatorie.


Da, asa este, e o prostie. Nu exista asa ceva ca pierdut controlul in toate aspectele vietii atunci cand te indragostesti. Dragostea este un lucru frumos, nu poate decat sa te faca mai fericit, cu pofta de viata. Cei care afirma ca pierd controlul ori joaca teatru, ori sunt instabili emotionali.
alexalex241
Postat pe 5 August 2009 15:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna fetelor 20 De la: kudika_960579 25 August 2014 19:29
RELIGIA SE CONFRUNTA CU DRAGOSTEA?POATE FI ACEASTA UNEORI UN MOTIV PENTRU CARE SA PARASESTI PERSOANA PE CARE O IUBESTI PENTRU RELIGIE? 52 De la: _dulcik_ 20 Martie 2009 23:09
Mai exista in aceasta tara barbati care nu inseala?! 376 De la: kudika143575 10 August 2012 14:45
buna 20 De la: eu_ovidiu 6 Martie 2011 16:22
Vi sa intamplat vreodata k iubitul sa-si aleaga prietenii? 8 De la: yumalai 21 Mai 2009 08:41