Setari Cookie-uri

nu pot sal ranesc...

deci...pt inceput va rog sa ma ajutati cu un sfat...!o vreme imi placea de doi baieti pana cand unul dintre ei mia propus sa incercam sa fim impreuna,iar eu am acceptat...totul a fost bine ba chiar la-m uitat pe celalalt!...Dar intr-o zi am aflat ca acesta are prietena si al iubesc iara...si pt prietenu meu nu mai simt nimic....Ajutati-ma cu un sfat as distrusa(nu pot sal ranesc pe prietenu meu intrucat acesta ma iubeste enorm de mult)

kudika049642
Postat pe 4 August 2009 10:38
De la: kudika049642, la data 2009-08-04 10:38:21 deci...pt inceput va rog sa ma ajutati cu un sfat...!o vreme imi placea de doi baieti pana cand unul dintre ei mia propus sa incercam sa fim impreuna,iar eu am acceptat...totul a fost bine ba chiar la-m uitat pe celalalt!...Dar intr-o zi am aflat ca acesta are prietena si al iubesc iara...si pt prietenu meu nu mai simt nimic....Ajutati-ma cu un sfat as distrusa(nu pot sal ranesc pe prietenu meu intrucat acesta ma iubeste enorm de mult)



Eu zic sa inveti sa scrii corect gramatical si cu siguranta ai sa poti sa-i transmiti atat prietenului tau, cat si
amantului,bunicului,calatorului si cui vrei tu un mesaj clar,demn de tot respectul....
bl_de
Postat pe 4 August 2009 10:46
De la: kudika049642, la data 2009-08-04 10:38:21 deci...pt inceput va rog sa ma ajutati cu un sfat...!o vreme imi placea de doi baieti pana cand unul dintre ei mia propus sa incercam sa fim impreuna,iar eu am acceptat...totul a fost bine ba chiar la-m uitat pe celalalt!...Dar intr-o zi am aflat ca acesta are prietena si al iubesc iara...si pt prietenu meu nu mai simt nimic....Ajutati-ma cu un sfat as distrusa(nu pot sal ranesc pe prietenu meu intrucat acesta ma iubeste enorm de mult)



mda.................................si daca-ti propunea celalalt sa fitzi impreuna pariez pe ce vrei tu ca mureai dupa aceea de dorul astuia cu care esti acum mai fetelor chiar trebuie tot timpul sa avetzi dileme din astea existentziale
anybody
Postat pe 4 August 2009 10:50
De la: anybody, la data 2009-08-04 10:50:32
De la: kudika049642, la data 2009-08-04 10:38:21 deci...pt inceput va rog sa ma ajutati cu un sfat...!o vreme imi placea de doi baieti pana cand unul dintre ei mia propus sa incercam sa fim impreuna,iar eu am acceptat...totul a fost bine ba chiar la-m uitat pe celalalt!...Dar intr-o zi am aflat ca acesta are prietena si al iubesc iara...si pt prietenu meu nu mai simt nimic....Ajutati-ma cu un sfat as distrusa(nu pot sal ranesc pe prietenu meu intrucat acesta ma iubeste enorm de mult)



mda.................................si daca-ti propunea celalalt sa fitzi impreuna pariez pe ce vrei tu ca mureai dupa aceea de dorul astuia cu care esti acum mai fetelor chiar trebuie tot timpul sa avetzi dileme din astea existentziale


Asta mica e atrasa de tot ce are prietena...ii mai iubeste putin si trece mai departe!!
bl_de
Postat pe 4 August 2009 11:04
Tu esti ca aia care alearga dupa doi iepuri: n-o sa aiba niciunul.
Imaturitatea te face sa-l doresti pe cel pe care nu-l ai, ce bine ar fi fost daca ii aveai pe amandoi , nu?
Eu zic sa schimbi criteriile dupa care ii alegi sa-ti fie alaturi si inca ceva, mai citeste si cate o carte din cand in cand, s-ar putea sa gasesti si pe acolo exemple de comportamente, si pozitive si negative !
Mult succes!
kudikaroxi
Postat pe 4 August 2009 11:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
BARBATUL TAUR 2 De la: micnegrusiurat4 28 August 2009 10:48
dilema mare ... 27 De la: cocoyonela 26 Februarie 2009 18:08
cine plateste la intalnire ??? 80 De la: Broscoiu 8 Septembrie 2011 16:24
help...situatie ciudata.... 19 De la: witcher 12 Iulie 2010 18:28
Iesit la agatat... Sighisoara, Tg-Mures, Brasov, Sibiu 11 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:54