Setari Cookie-uri

Cu ce am gresit???

Hmmmm........poate o sa vi se para o porcarie cea ce o sa va spun......dar chiar nush unde am gresit Am intrat pe hi5 unei fete cu care am mai vb pe mess si i'am dat niste comm-uri.Pe hi5 ei avea si poze cu prietenul ei iar eu i'am dat un com la poza aia ceva de genu "mumos prietenul tau,ai grija de el....hai k nu mai zik nik s nu am pb cu tn..." iar ea a comentat comentariul meu "pai ar fi cazul.....nu prea am tangente cu tn....asa ca zat".Chiar nu o inteleg inainte imi parea o fata de treaba dar acum s'a imprietenit cu niste fete ft increzute.A capatat un vocabular ......
Deci chiar nu stiu cu ce am gresit.....poate nu ar tr s o bag in seama....
fetita_cu_fitze
Postat pe 8 August 2009 23:06
pai vezi...daca comentezi...si de ce nu poti pur si simplu sa o ignori ?
_oktober_
Postat pe 8 August 2009 23:14
asta da problema a existentei
mai ai multe prob de genul asta
bestiutza_relouded
Postat pe 8 August 2009 23:14
De la: fetita_cu_fitze, la data 2009-08-08 23:06:01Hmmmm........poate o sa vi se para o porcarie cea ce o sa va spun......dar chiar nush unde am gresit Am intrat pe hi5 unei fete cu care am mai vb pe mess si i'am dat niste comm-uri.Pe hi5 ei avea si poze cu prietenul ei iar eu i'am dat un com la poza aia ceva de genu "mumos prietenul tau,ai grija de el....hai k nu mai zik nik s nu am pb cu tn..." iar ea a comentat comentariul meu "pai ar fi cazul.....nu prea am tangente cu tn....asa ca zat".Chiar nu o inteleg inainte imi parea o fata de treaba dar acum s'a imprietenit cu niste fete ft increzute.A capatat un vocabular ......
Deci chiar nu stiu cu ce am gresit.....poate nu ar tr s o bag in seama....


Daca te limitai la a spune ca e frumos prietenul ei ( ideal ar fi fost sa spui ca sunt un cuplu frumos ) si nu mai continuai cu ai grija de el plus ca nu mai zici nimic sa nu ai probleme cu ea atunci nu ai fi gresit cu nimic.

,,Ai grija de el '' suna ca si cum ai spune ,, vezi ca s-ar putea sa ti-l fur'' iar ,,nu mai zic nimic ca sa nu am probleme'' intareste prima afirmatie

Data viitoare fii mai atenta cui lasi comentarii si ce comentarii lasi
iris_4_ever
Postat pe 9 August 2009 05:08
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-08-08 23:14:58asta da problema a existentei
mai ai multe prob de genul asta


s-o vezi cand o descoperii sexu'!!
geo_x
Postat pe 10 August 2009 20:47
De la: fetita_cu_fitze, la data 2009-08-08 23:06:01Hmmmm........poate o sa vi se para o porcarie cea ce o sa va spun......dar chiar nush unde am gresit Am intrat pe hi5 unei fete cu care am mai vb pe mess si i'am dat niste comm-uri.Pe hi5 ei avea si poze cu prietenul ei iar eu i'am dat un com la poza aia ceva de genu "mumos prietenul tau,ai grija de el....hai k nu mai zik nik s nu am pb cu tn..." iar ea a comentat comentariul meu "pai ar fi cazul.....nu prea am tangente cu tn....asa ca zat".Chiar nu o inteleg inainte imi parea o fata de treaba dar acum s'a imprietenit cu niste fete ft increzute.A capatat un vocabular ......
Deci chiar nu stiu cu ce am gresit.....poate nu ar tr s o bag in seama....


trebuia sa ii raspunzi cu ceva de genul: "nu te stiam asa, eu doar iti faceam un compliment, si nu sunt genul de persoana care sa fure iubiti si sa faca pe drama queen... in fine acum chiar ai exagerat"
diana3289
Postat pe 11 August 2009 12:30
ai gresit ca bagi in seama toate cucuvelele stai linistita nu te mai agita
cristiana_cris
Postat pe 13 August 2009 15:07
De la: cristiana_cris, la data 2009-08-13 15:07:51ai gresit ca bagi in seama toate cucuvelele stai linistita nu te mai agita


Mi'am dat si eu seama k am gresit k am bagat'o in seama Nu m'am agitat dar pur si simplu nu itelegeam dc se tot ambala ea asa????Chiar nu inteleg dc toata lumea ma ia ca o amenintare Chiar si "prietenei"mele ii este frica sa nu ii fur ei "admiratorii"
fetita_cu_fitze
Postat pe 14 August 2009 23:11
ai gresit?? cu ce esti tu vinovat daca ea are asa un comportament pe care la luat de la alte "prietene" de ai iei....daca ai vb de cateva ori si ti s-a parut normala asta nu e nimic...cu timpul cunosti persoana..
K_Lina
Postat pe 20 August 2009 00:46
De la: fetita_cu_fitze, la data 2009-08-08 23:06:01Hmmmm........poate o sa vi se para o porcarie cea ce o sa va spun......dar chiar nush unde am gresit Am intrat pe hi5 unei fete cu care am mai vb pe mess si i'am dat niste comm-uri.Pe hi5 ei avea si poze cu prietenul ei iar eu i'am dat un com la poza aia ceva de genu "mumos prietenul tau,ai grija de el....hai k nu mai zik nik s nu am pb cu tn..." iar ea a comentat comentariul meu "pai ar fi cazul.....nu prea am tangente cu tn....asa ca zat".Chiar nu o inteleg inainte imi parea o fata de treaba dar acum s'a imprietenit cu niste fete ft increzute.A capatat un vocabular ......
Deci chiar nu stiu cu ce am gresit.....poate nu ar tr s o bag in seama....


Ai gresit ca i-ai dat atentie respectivei.Ignoro pur si simplu.

Postat pe 20 August 2009 09:52
fiecare om are si partzi una buna si una rea cand erai prietena cu ea ti-a aratat-o pe aia buna iar acum pe ce-a rea
dulcyka
Postat pe 22 August 2009 22:58
De la: dulcyka, la data 2009-08-22 22:58:13fiecare om are si partzi una buna si una rea cand erai prietena cu ea ti-a aratat-o pe aia buna iar acum pe ce-a rea


vroiam sa scriu ca fiecare om are 2partzi una buna si una rea.
dulcyka
Postat pe 22 August 2009 22:59
Nu serios ...Vezi ca exista o optiune pe Hi5 care se cheama "delete my acount"....S-ar putea sa iti fie de folos
gretabijoux
Postat pe 27 August 2009 16:35
Account...
gretabijoux
Postat pe 27 August 2009 16:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
E cel mai greu moment 10 De la: iubi7a_lui 27 Octombrie 2009 01:15
joburi si prietenie 7 De la: miss_darine 1 Decembrie 2009 17:25
nudism acasa 3 De la: kudika_12457 5 August 2012 20:19
INcertitudine...relatie la distanta 47 De la: kudika372775 1 Martie 2011 14:45
EU INCAP 10 De la: deep_silence 15 Septembrie 2010 23:48