Setari Cookie-uri

O relatie cu profu`....

De la: FRANNNCE, la data 2009-08-13 13:15:12
De la: i0nutza, la data 2009-08-13 13:10:58Mai... fata.. si tu n`o sa vrei copii niciodata ? Tu crezi ca el o sa plimbe carucioru`la varsta asta ?:)))
Priveste in viitor... si imagineaza`ti.. viata ta alaturi de acest om!!!!
Sa fim realisti si seriosi`... e clar ca el va muri mai repede ca tine. si tu ? ramai singura tanara... nici in car nici in caruta. fara copii... probabil o sa fii prea in varsta sa mai faci chiar dak`ti gasesti altu`...
GANDESTE CU CAPU` ALA CA DE AIA TI L`O PUS DUMNEZEU PE UMERI !
nu fi rea! la facutul copiilor o pot ajuta vecinii si la plimbatul caruciorului bona platita din pensia lui tataie ...........cu moartea nu se stie ........poate are noroc si da ortul popii inaintea lui si are toate sansele daca intra la baie dupa el

imi miroase a colivaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
redline
Postat pe 13 August 2009 13:17
De la: kudika019028, la data 2009-08-13 13:05:06Ionutza, acesta de care spui tu este un caz particular, nu poti sa generalizezi.Oricum daca ar divorta nu m as atinge de nimic din ceea ce li se cuvine familiei lui.Acum avem un apartament unde ne vedem...


QED la o afirmatie de-a mea pe un alt topic: Nene, toti facem cate una boacana crezand ca LA NOI o sa iasa bine. Ca noi suntem EXCEPTIA. Pana ne dumirim ca suntem tot REGULA, ne-o luam de nu mai stim de noi... Asta e.

Kudika draga, eu nu te judec, ti-am mai zis.Ca sa te judec, trebuia sa-mi pese; da' nu-mi pasa. In realitate mi se falfaie intr-un mare fel
Mie imi pasa doar de cei pe care ii cunosc si admir. Tu nu faci parte din nici una din categorii.
Cum totusi ai intrebat, ti-am raspuns. Intr-o buna zi, cand ai sa te "trezesti", o sa-ti amintesti ce ti s-a spus aici.
Bafta la faza cu "divortul"
Dor_a
Postat pe 13 August 2009 13:18
Mda , in fine.Bruneagra25 dak nu esti capabila sa folosesti un limbaj civilizat nu te mai baga aiurea in seama.Du te la mamik ta akas si vbeste asa.Eu ma retrag si cand o sa divorteze mai vrobim:)).Acum nu are rost.DE fapt nici nu stiu dc am deschis topicul.Nu am nevoie de parerile unor necunoscuti.
kudika019028
Postat pe 13 August 2009 13:19
De la: kudika019028, la data 2009-08-13 13:19:35Mda , in fine.Bruneagra25 dak nu esti capabila sa folosesti un limbaj civilizat nu te mai baga aiurea in seama.Du te la mamik ta akas si vbeste asa.Eu ma retrag si cand o sa divorteze mai vrobim:)).Acum nu are rost.DE fapt nici nu stiu dc am deschis topicul.Nu am nevoie de parerile unor necunoscuti.

da asa este ai dreptate!
nu asculta de nimeni!!
fii proasta pana la capat!
redline
Postat pe 13 August 2009 13:20
De la: redline, la data 2009-08-13 13:17:21
De la: FRANNNCE, la data 2009-08-13 13:15:12
De la: i0nutza, la data 2009-08-13 13:10:58Mai... fata.. si tu n`o sa vrei copii niciodata ? Tu crezi ca el o sa plimbe carucioru`la varsta asta ?:)))
Priveste in viitor... si imagineaza`ti.. viata ta alaturi de acest om!!!!
Sa fim realisti si seriosi`... e clar ca el va muri mai repede ca tine. si tu ? ramai singura tanara... nici in car nici in caruta. fara copii... probabil o sa fii prea in varsta sa mai faci chiar dak`ti gasesti altu`...
GANDESTE CU CAPU` ALA CA DE AIA TI L`O PUS DUMNEZEU PE UMERI !
nu fi rea! la facutul copiilor o pot ajuta vecinii si la plimbatul caruciorului bona platita din pensia lui tataie ...........cu moartea nu se stie ........poate are noroc si da ortul popii inaintea lui si are toate sansele daca intra la baie dupa el

imi miroase a colivaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a venit experta in colive:PREZENT! ca tot eu facui si coliva unuia screloza D-zeu sa-l ierte!
FRANNNCE
Postat pe 13 August 2009 13:21
De la: FRANNNCE, la data 2009-08-13 13:21:23
De la: redline, la data 2009-08-13 13:17:21
De la: FRANNNCE, la data 2009-08-13 13:15:12
De la: i0nutza, la data 2009-08-13 13:10:58Mai... fata.. si tu n`o sa vrei copii niciodata ? Tu crezi ca el o sa plimbe carucioru`la varsta asta ?:)))
Priveste in viitor... si imagineaza`ti.. viata ta alaturi de acest om!!!!
Sa fim realisti si seriosi`... e clar ca el va muri mai repede ca tine. si tu ? ramai singura tanara... nici in car nici in caruta. fara copii... probabil o sa fii prea in varsta sa mai faci chiar dak`ti gasesti altu`...
GANDESTE CU CAPU` ALA CA DE AIA TI L`O PUS DUMNEZEU PE UMERI !
nu fi rea! la facutul copiilor o pot ajuta vecinii si la plimbatul caruciorului bona platita din pensia lui tataie ...........cu moartea nu se stie ........poate are noroc si da ortul popii inaintea lui si are toate sansele daca intra la baie dupa el

imi miroase a colivaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a venit experta in colive:PREZENT! ca tot eu facui si coliva unuia screloza D-zeu sa-l ierte!

asa asa...sa dai cate putin..sa ajunga pana in spate!
redline
Postat pe 13 August 2009 13:24
De la: kudika019028, la data 2009-08-13 13:19:35Mda , in fine.Bruneagra25 dak nu esti capabila sa folosesti un limbaj civilizat nu te mai baga aiurea in seama.Du te la mamik ta akas si vbeste asa.Eu ma retrag si cand o sa divorteze mai vrobim:)).Acum nu are rost.DE fapt nici nu stiu dc am deschis topicul.Nu am nevoie de parerile unor necunoscuti.


de ce ai deschis topicul?....................sa te dai mare cine mai este ca tine cu asa mandretze de mascul alaturi

fetelor hai sa facem un pariu eu zic ca baga divortz profu..................la sfantul asteapta si o sa vina fatuca plangand de mama focului ca si-a fu tut tineretzea cu un bostorg ce nici macar nu o merita
anybody
Postat pe 13 August 2009 13:28
De la: kudika019028, la data 2009-08-13 13:19:35Mda , in fine.Bruneagra25 dak nu esti capabila sa folosesti un limbaj civilizat nu te mai baga aiurea in seama.Du te la mamik ta akas si vbeste asa.Eu ma retrag si cand o sa divorteze mai vrobim:)).Acum nu are rost.DE fapt nici nu stiu dc am deschis topicul.Nu am nevoie de parerile unor necunoscuti.



Draga domnisorica naiva(ca sa nu spun altfel) dupa cat s-a tot discutat aici nu crezi ca ar fi cazul sa te retragi?Nu stiu care ti-a fost telul cand ai postat aici dar probabil te plictiseai tare...asa ca ori e o mare inventie si atunci felicitari pt.inventivitate ai reusit sa umpli 4 pag cu comentarii ori esti o mare fraiera...o fata cat de cat mai desteapta care s-ar afla in situatia asta nici nu ar incerca sa deschida gura dar sa mai si povesteasca si sa insiste in prostia asta cand toata lumea ii spune ca nu e normal.....am de 2 ori varsta ta, adica 34 si ma cutremur la gandul ca ar pune mana pe mine unul de 40 - 45 de ani, dar unul de 54?
pecrista
Postat pe 13 August 2009 13:30
De la: kudika019028, la data 2009-08-13 13:05:06Ionutza, acesta de care spui tu este un caz particular, nu poti sa generalizezi.Oricum daca ar divorta nu m as atinge de nimic din ceea ce li se cuvine familiei lui.Acum avem un apartament unde ne vedem...



Aveti un apartament in care va vedeti , dar nu ai facut sex cu el
valita76
Postat pe 13 August 2009 13:31
Sunt curioasa cum arata aman2 :>
Poate`i frustrata fata... k nu o plac baietii tineri..
Sau poate el... e ceva George Clooney
Nu mergeti la emisiunea aia de pe National TV - " Iubire interzisa" ???
Plssssssss plsssssssssssss
i0nutza
Postat pe 13 August 2009 13:32
De la: valita76, la data 2009-08-13 13:31:46
De la: kudika019028, la data 2009-08-13 13:05:06Ionutza, acesta de care spui tu este un caz particular, nu poti sa generalizezi.Oricum daca ar divorta nu m as atinge de nimic din ceea ce li se cuvine familiei lui.Acum avem un apartament unde ne vedem...



Aveti un apartament in care va vedeti , dar nu ai facut sex cu el

logic ca nu...pai altfel de unde ar fi aparut pinochio?
doar orele de anatomie le-au exersat pe acolo!
redline
Postat pe 13 August 2009 13:33
De la: redline, la data 2009-08-13 13:33:11
De la: valita76, la data 2009-08-13 13:31:46
De la: kudika019028, la data 2009-08-13 13:05:06Ionutza, acesta de care spui tu este un caz particular, nu poti sa generalizezi.Oricum daca ar divorta nu m as atinge de nimic din ceea ce li se cuvine familiei lui.Acum avem un apartament unde ne vedem...



Aveti un apartament in care va vedeti , dar nu ai facut sex cu el

logic ca nu...pai altfel de unde ar fi aparut pinochio?
doar orele de anatomie le-au exersat pe acolo!


A invatat-o geografia corpului uman
valita76
Postat pe 13 August 2009 13:37
De la: valita76, la data 2009-08-13 13:37:01
De la: redline, la data 2009-08-13 13:33:11
De la: valita76, la data 2009-08-13 13:31:46
De la: kudika019028, la data 2009-08-13 13:05:06Ionutza, acesta de care spui tu este un caz particular, nu poti sa generalizezi.Oricum daca ar divorta nu m as atinge de nimic din ceea ce li se cuvine familiei lui.Acum avem un apartament unde ne vedem...



Aveti un apartament in care va vedeti , dar nu ai facut sex cu el

logic ca nu...pai altfel de unde ar fi aparut pinochio?
doar orele de anatomie le-au exersat pe acolo!


A invatat-o geografia corpului uman

pai da...o studiat el cum este treaba cu muntele lu' venus!
redline
Postat pe 13 August 2009 13:38
De la: redline, la data 2009-08-13 13:33:11
De la: valita76, la data 2009-08-13 13:31:46
De la: kudika019028, la data 2009-08-13 13:05:06Ionutza, acesta de care spui tu este un caz particular, nu poti sa generalizezi.Oricum daca ar divorta nu m as atinge de nimic din ceea ce li se cuvine familiei lui.Acum avem un apartament unde ne vedem...



Aveti un apartament in care va vedeti , dar nu ai facut sex cu el

logic ca nu...pai altfel de unde ar fi aparut pinochio?
doar orele de anatomie le-au exersat pe acolo!
nu mai ...........a dat proba la oal ca ala nu se cunoaste!
FRANNNCE
Postat pe 13 August 2009 13:39
Da, adevarul e ca ma plictiseam, ca vroiam sa vad cum se agita vreo 2, 3 prosti daca pun o poveste asa mai deocheata pe site, nu va inchipuiti k mi as fi expus viatza pe un site de kkt:))Si uite k sa continui telenovela si sa fie totul mai siropos asa pe gustul vostru, va zik k am de gand sa fac un copil cu el.De asta ce mai ziceti?Hai minunatzi`va , mai ales voi fetele kre faceti pe sfintele,si declaratzi k n ati lasa niciodata un bosorog sa puna mana pe voi, de de fapt va vindeti la primul kre vaiese in cale cu un Audi.Si acum stau si ma intreb ce e mai rau: Sa iubesti un bosorog?sau sa fii pe interes cu unu tanar?:))
Si referitor la curiozitatile voastre cum aratam, n o sa va arat in nici un caz poze va las sa va ganditi voi la asta.In orice caz dak as fi urata nu mi as plange de mila , dar multumesc lui Dumnezeu nu sunt;)
kudika019028
Postat pe 13 August 2009 13:42
De la: kudika019028, la data 2009-08-13 13:19:35Mda , in fine.Bruneagra25 dak nu esti capabila sa folosesti un limbaj civilizat nu te mai baga aiurea in seama.Du te la mamik ta akas si vbeste asa.Eu ma retrag si cand o sa divorteze mai vrobim:)).Acum nu are rost.DE fapt nici nu stiu dc am deschis topicul.Nu am nevoie de parerile unor necunoscuti.

mai papuse m-as duce la mamica k imi e tare dor de ea da r e cam departe capisii??? si pe mama nu o baga in discutie!!! esti prea spurcata ca sa pronunti cuvantu mama!!! mai ales cand vine vb de mama mea!!!!si din partea mea nu vreau sa vb nici cand va divorta pt k va ramane la fel de gretos si nesimtit!!! si divortat tot 54 de ani va avea!!!!!
bruneagra25
Postat pe 13 August 2009 13:43
Asta e doar parerea ta, dar uite prin faptul k nu mi pun mintea cu tine iti arat ca sunt mai desteapta ca tine:)).Acum ma scuzati ma duc la lectia de geografie
kudika019028
Postat pe 13 August 2009 13:51
V`am zis io k`i frustrata.
Ooo.. da Doamne sa bage`n tine ca`n butoi` pana iti iese pe urechi tot amoru` !
Normal k e mai bine sa fie tanar si cu bani.. dekt libidnos si sarac :))))))
Numai ca unele is prea PROASTE sa stie treaba asta
Dute la apartament si mai suge putin vitamina... pana nu te prinde tactu` si te desfiinteaza :)))
i0nutza
Postat pe 13 August 2009 13:52
De la: kudika019028, la data 2009-08-13 13:42:52Da, adevarul e ca ma plictiseam, ca vroiam sa vad cum se agita vreo 2, 3 prosti daca pun o poveste asa mai deocheata pe site, nu va inchipuiti k mi as fi expus viatza pe un site de kkt:))Si uite k sa continui telenovela si sa fie totul mai siropos asa pe gustul vostru, va zik k am de gand sa fac un copil cu el.De asta ce mai ziceti?Hai minunatzi`va , mai ales voi fetele kre faceti pe sfintele,si declaratzi k n ati lasa niciodata un bosorog sa puna mana pe voi, de de fapt va vindeti la primul kre vaiese in cale cu un Audi.Si acum stau si ma intreb ce e mai rau: Sa iubesti un bosorog?sau sa fii pe interes cu unu tanar?:))
Si referitor la curiozitatile voastre cum aratam, n o sa va arat in nici un caz poze va las sa va ganditi voi la asta.In orice caz dak as fi urata nu mi as plange de mila , dar multumesc lui Dumnezeu nu sunt;)


vorba aia la tine sunt doua motive care te-ar mai scuza:ori esti proasta......................ori esti proasta..................arunca-te de pe varful omu
anybody
Postat pe 13 August 2009 13:54
Mai de graba ma duc sa fac un bungee jumping.Ma gandesc eu pe drum.
A si haidetzi sa va mai zik una tare si am terminat:))
Cel mai interesant era knd ink eram eleva lui si ne faceam semne pe la ore si la sfarsitul orelor ne-o puneam pe catedra.Mos,mos dar are potential, inca mai duce;).
kudika019028
Postat pe 13 August 2009 14:01
De la: kudika019028, la data 2009-08-13 14:01:17Mai de graba ma duc sa fac un bungee jumping.Ma gandesc eu pe drum.
A si haidetzi sa va mai zik una tare si am terminat:))
Cel mai interesant era knd ink eram eleva lui si ne faceam semne pe la ore si la sfarsitul orelor ne-o puneam pe catedra.Mos,mos dar are potential, inca mai duce;).


concluzia.........................ai o imaginatzie tare bogata fata mea nu-i asa ca de fapt asta-i o dragoste neampartasita?ai facut o pasiune secreta pentru vreun prof si cum este normal ala om cu capul pe umeri te trateaza ca pe o eleva si ce ti-ai spus tu ia sa merg eu pe kudika sa-mi expun acolo cele mai arzatoare dorintze ale mele ......................ce sa-ti mai spun visare placuta in continuare aaaaaaaaaaaaa...........multzumim pentru diverisment
anybody
Postat pe 13 August 2009 14:08
Mda ar fi si asta ceva:)) Si eu ma intrebam uneori daca nu visez, dak chiar e adevarat ca sunt cu el.De ce oare tot timpul barbatii sunt cei nevinovati si femeile curve:))
Auzi, el om cu capul pe umeri.
Daca ar fi asa inseamna ca eu l am hartzuit si violat k saracu de el era un familist convins pana sa apar eu.Eu l am stricat:)) vai ce rau imi pare.
kudika019028
Postat pe 13 August 2009 14:11
De la: kudika019028, la data 2009-08-13 14:11:20Mda ar fi si asta ceva:)) Si eu ma intrebam uneori daca nu visez, dak chiar e adevarat ca sunt cu el.De ce oare tot timpul barbatii sunt cei nevinovati si femeile curve:))
Auzi, el om cu capul pe umeri.
Daca ar fi asa inseamna ca eu l am hartzuit si violat k saracu de el era un familist convins pana sa apar eu.Eu l am stricat:)) vai ce rau imi pare.

mda...logica asta ne omoara
bruneagra25
Postat pe 13 August 2009 14:13
De la: bruneagra25, la data 2009-08-13 14:13:24
De la: kudika019028, la data 2009-08-13 14:11:20Mda ar fi si asta ceva:)) Si eu ma intrebam uneori daca nu visez, dak chiar e adevarat ca sunt cu el.De ce oare tot timpul barbatii sunt cei nevinovati si femeile curve:))
Auzi, el om cu capul pe umeri.
Daca ar fi asa inseamna ca eu l am hartzuit si violat k saracu de el era un familist convins pana sa apar eu.Eu l am stricat:)) vai ce rau imi pare.

mda...logica asta ne omoara


brune eu zic ca fata asta a cam luat-o pe aratura sau sufera de dubla personalitate o fi cand eleva cand nevasta
anybody
Postat pe 13 August 2009 14:15
De la: FRANNNCE, la data 2009-08-13 13:21:23
De la: redline, la data 2009-08-13 13:17:21
De la: FRANNNCE, la data 2009-08-13 13:15:12
De la: i0nutza, la data 2009-08-13 13:10:58Mai... fata.. si tu n`o sa vrei copii niciodata ? Tu crezi ca el o sa plimbe carucioru`la varsta asta ?:)))
Priveste in viitor... si imagineaza`ti.. viata ta alaturi de acest om!!!!
Sa fim realisti si seriosi`... e clar ca el va muri mai repede ca tine. si tu ? ramai singura tanara... nici in car nici in caruta. fara copii... probabil o sa fii prea in varsta sa mai faci chiar dak`ti gasesti altu`...
GANDESTE CU CAPU` ALA CA DE AIA TI L`O PUS DUMNEZEU PE UMERI !
nu fi rea! la facutul copiilor o pot ajuta vecinii si la plimbatul caruciorului bona platita din pensia lui tataie ...........cu moartea nu se stie ........poate are noroc si da ortul popii inaintea lui si are toate sansele daca intra la baie dupa el

imi miroase a colivaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a venit experta in colive:PREZENT! ca tot eu facui si coliva unuia screloza D-zeu sa-l ierte!




http://www.youtube.com/watch?v=DkfQ5KA3SBA trebie ascultat


asa facem noi pe forumul asta draga mea:)):)):)):))
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 13 August 2009 14:21
Imi place cum va agitati asa degeaba si postati commenturi intr`una:))
Pana una alta deja m am gandit la o noua poveste: inchei cu bosorogu asta si ma iau de un prof mai tanar de la liceu kre se cam da la mine.E tot insurat da ce mai conteaza.Unde e adrenalina nu mai e loc de altceva.
Probabil am dubla personalitate:_?Imi place sa vad k profii saliveaza dupa mine.Asta cred ca e problema:)).Dar eu ma conformez si trec la actiune ca tresa mis cot medii bune.
kudika019028
Postat pe 13 August 2009 14:27
Eu cred ca ti trebuie un control psihologic , ca prea o dai in diverse , sau mai bine IMPUSCA TE , scapa lumea de o nebuna
blue07scorpion
Postat pe 13 August 2009 14:30
De la: anybody, la data 2009-08-13 14:15:02
De la: bruneagra25, la data 2009-08-13 14:13:24
De la: kudika019028, la data 2009-08-13 14:11:20Mda ar fi si asta ceva:)) Si eu ma intrebam uneori daca nu visez, dak chiar e adevarat ca sunt cu el.De ce oare tot timpul barbatii sunt cei nevinovati si femeile curve:))
Auzi, el om cu capul pe umeri.
Daca ar fi asa inseamna ca eu l am hartzuit si violat k saracu de el era un familist convins pana sa apar eu.Eu l am stricat:)) vai ce rau imi pare.

mda...logica asta ne omoara


brune eu zic ca fata asta a cam luat-o pe aratura sau sufera de dubla personalitate o fi cand eleva cand nevasta

eu zic k e saraca cu duhu rau de tot...sa ofticat si acum face pe nebuna asa imi place cand dau de paiate din astea pe acilea care cred k noua chiar ne pasa
bruneagra25
Postat pe 13 August 2009 14:31
Eu nu intelg de ce va mai pierdeti timpul cu o nebuna:))
Adik stiu:-?N aveti cum sa pierdeti timpul si stati k nijte babe codase kre comenteaza vietzile altora pe forumuri
kudika019028
Postat pe 13 August 2009 14:34

kudika 19028 esti prea frustrata pt secolul asta pt ca ai puterea sa crezi in niste vise utopice (la faptul ca o sa faci copii cu el ) eu cred ca te uita-si prea mult la filme xxx cu minore si vrei si u sa experimentezi cu unul daca mai poate sau nu .
Si ai tupeu sa mai stai cu unul care sa zic la 65 de ani ii cade proteza si si-o lipeste cu protefix ??? Asta chiar vreau sa vad asemena situatie .
Si nu te mai lua de brneta pt simplul fapt ca spune ceea ce gandeste , si cum vine asta e un site de nimic ?? ca instantaneu cand cineva te blameaza e si situl de nimic ??? wow ce atitudine de copila incapabila de a discerne ceea e realitate si ce e fictiune si neavand cei 7 (pt tine 14) ani de acasa ,si bum gata stai sa jignesti lumea daca te blameaza , eheeee copilo esti prea inchisa la cerebel pt secolul asta .
Si nimeni de aici se vinde pt un audi si un tanar frumusel , daca ai conceptia asta nu e discutat cu tine , dara minte sa te mai intre cat fac 2+3 , sunt persoane cu familii si toate cele si chiar daca ar fi pitipoance tot ar avea mai mult scaun la cap decat tine , dar in lumea ta de carton a la Sailor Moon si iubirie de regasire si toate cele e totul ok si lumea de afara e in contradictie flagranta cu creierul tau imbacsit de vorbe dulci si declaratii din secolul 16 cu cavaleri si printese in pericol .
Esti ca musca aceea care se indreapta spre reflexia geamului in oglinda cu toata puterea crezand ca chiar e geamul si poc poc poc , degeaba .


blue07scorpion
Postat pe 13 August 2009 14:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 2 De la: Tharr 9 Mai 2011 09:18
ce ar trebui sa fac???? 16 De la: AndM 8 August 2010 14:04
mi-am batut joc singura de tineretea mea! 29 De la: ioana_cristina 4 Mai 2009 16:18
buna...:-s 18 De la: yumalai 21 Ianuarie 2010 19:21
DUPA 5 ANI DE RELATIE CUM TE RIDICI SI O IEI DE LA CAPAT?AJUTOR 9 De la: Barbie30 20 Septembrie 2010 23:13