Setari Cookie-uri

SOACRE, SOACRE POAME ACRE,,, TOPIC INTERZIS PERSOANELOR,,,, NEEDUCATE!!! FARA; CEI 6-7 ANI DE ACASA!!

Deschid aceasta tema ,,, doar pentru ;;soacre;! Le rog pe scumpele mele ;;prietene;; sa nu calce pe aici!! Am ;specificat;!! Ca este interzis pt, cele care nu au cei;6-7ani de acasa!! Voi stimatele mele faceti-va un topic personal,, unde sa scrieti ce va doare, ca ,,eu (soacra) n-o sa va deranjez cu prezenta mea pe acolo! Nici de bine nici de rau! Haideti dragele mele mame; de baieti, de fete, soacre, scrieti-va aici ;; Necazurile, problemele, nemultumirile de zi cu zi!! Poate ,aici o sa va simtiti mai bine, fiind ascultate !! Va doresc o seara placuta tuturor, sper sa nu vad aparand , cele ; care se stiu ele!! Daca apar s-o faca;;decent cu bun simt,,ca,, de nu voi cere sa fie interzise ;precum;;iliescorina,,,, si altele!! Vrem;;decenta;;!! Decenta!! Daca nu va cer prea mult!! Decenta!!
kudika017520
Postat pe 10 Noiembrie 2009 20:45
Va iubim ca vreti sa ne scoateti din viata voastra!! Dragi scumpe!! Dar,,,voi uitati ca ; noi suntem ;;acasa!! Iubitele mele! Voi ne-ati invadat ;intimitatea;; unele,, aducand jigniri grosolane la adresa soacrelor!! Dar noi va iubim enorm!!
kudika017520
Postat pe 10 Noiembrie 2009 21:30
Se pare ca oricat insisti ramai singura acritura din peisaj.

Postat pe 11 Noiembrie 2009 07:53
De la: scorpio67, la data 2009-11-11 07:53:18Se pare ca oricat insisti ramai singura acritura din peisaj.
;;;;;;;;;;;;;;;;;;Dulceata!! daca nu poti sa scrii ;;decent;; te rog sa nu mai calci pe acest forum!! Eclar???!! Nu stii citi romaneste???!! o zi buna scupele, educatelor, soacrelormamelor de fete si baieti!! VA;;; DULCE!!
kudika017520
Postat pe 11 Noiembrie 2009 09:29
De la: kudika017520, la data 2009-11-11 09:29:25
De la: scorpio67, la data 2009-11-11 07:53:18Se pare ca oricat insisti ramai singura acritura din peisaj.
;;;;;;;;;;;;;;;;;;Dulceata!! daca nu poti sa scrii ;;decent;; te rog sa nu mai calci pe acest forum!! Eclar???!! Nu stii citi romaneste???!! o zi buna scupele, educatelor, soacrelormamelor de fete si baieti!! VA;;; DULCE!!


Degeaba tot singura care bate campii ramai, oricate topicuri aberante deschizi.

Postat pe 11 Noiembrie 2009 09:32
PENTRU TOATE;; PERSOANELE SIMTITE!! MAI BINE O ACRITURA DULCE CA MINE DECAT ;;NISTE SCORPII;; NEEDUCATE ,,DE LOCA ;;; CUM ESTI TU!!!!
kudika017520
Postat pe 11 Noiembrie 2009 09:33
E ZODIA ;;SCORPIILOR!!1 : TU ERES ;;LOCA!! LOCA!! LOCA!! PIEI DRACE NEEDUCAT!! PIEI SI,,,,,,MORI DE CIUDA!!
kudika017520
Postat pe 11 Noiembrie 2009 09:36

Schizofrenia in floare!

Postat pe 11 Noiembrie 2009 09:39
De la: kudika017520, la data 2009-11-11 09:36:21 E ZODIA ;;SCORPIILOR!!1 : TU ERES ;;LOCA!! LOCA!! LOCA!! PIEI DRACE NEEDUCAT!! PIEI SI,,,,,,MORI DE CIUDA!!
:


sml-fighting0044:

Postat pe 11 Noiembrie 2009 09:52
Si asta a fost tot?

Hm, cam putin...

Si ia zi, vrei sa iti injuri nora la modul educat si cu sapte ani d'acas'... E, vreau s-o vaz si io p'asta.
Penibil. Penibil ar fi sa iti injuri si soacra, daca esti nora.
Mari probleme aveti, fetelor... soacre sau nurori.


Oricum ar fi, si topicul asta poa' sa concureze cu sorti de izbanda la "cele mai stupide afirmatii de pe Kudika". Felicitari!
Dor_a
Postat pe 11 Noiembrie 2009 09:53
De la: kudika017520, la data 2009-11-11 09:33:21 PENTRU TOATE;; PERSOANELE SIMTITE!! MAI BINE O ACRITURA DULCE CA MINE DECAT ;;NISTE SCORPII;; NEEDUCATE ,,DE LOCA ;;; CUM ESTI TU!!!!


Rade harb de oala sparta ,spanioloaica de balta.

Postat pe 11 Noiembrie 2009 09:54
De la: kudika017520, la data 2009-11-11 09:36:21 E ZODIA ;;SCORPIILOR!!1 : TU ERES ;;LOCA!! LOCA!! LOCA!! PIEI DRACE NEEDUCAT!! PIEI SI,,,,,,MORI DE CIUDA!!




Clar, o sa am de ce rade un timp... Continuati, nu va jenati.
Dor_a
Postat pe 11 Noiembrie 2009 09:58
dora mama iar si-a dechis topic "buna mea prietena"?
yumy
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:01
De la: kudika017520, la data 2009-11-10 20:45:48 Deschid aceasta tema ,,, doar pentru ;;soacre;! Le rog pe scumpele mele ;;prietene;; sa nu calce pe aici!! Am ;specificat;!! Ca este interzis pt, cele care nu au cei;6-7ani de acasa!! Voi stimatele mele faceti-va un topic personal,, unde sa scrieti ce va doare, ca ,,eu (soacra) n-o sa va deranjez cu prezenta mea pe acolo! Nici de bine nici de rau! Haideti dragele mele mame; de baieti, de fete, soacre, scrieti-va aici ;; Necazurile, problemele, nemultumirile de zi cu zi!! Poate ,aici o sa va simtiti mai bine, fiind ascultate !! Va doresc o seara placuta tuturor, sper sa nu vad aparand , cele ; care se stiu ele!! Daca apar s-o faca;;decent cu bun simt,,ca,, de nu voi cere sa fie interzise ;precum;;iliescorina,,,, si altele!! Vrem;;decenta;;!! Decenta!! Daca nu va cer prea mult!! Decenta!!

nimeni nu interzice unde sa intram...acest site este unul de divertisment..unde oricine este binevenit...si are dreptul sa scrie ce vrea chiar daca este contra sau pro....
sa nu uitam stimata doamna ..ca o dam in acelasi subiect ....ne jignim...ne injuram...pt ce?...dupa facem prajituri....schimbam retete...vb frumos...si in functie cum ne trezim dimineata iar rasare un topik nou..la fel...si o luam de la capat....chiar nu inteleg de ce?
cristiana_cris
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:20
De la: cristiana_cris, la data 2009-11-11 10:20:26
De la: kudika017520, la data 2009-11-10 20:45:48 Deschid aceasta tema ,,, doar pentru ;;soacre;! Le rog pe scumpele mele ;;prietene;; sa nu calce pe aici!! Am ;specificat;!! Ca este interzis pt, cele care nu au cei;6-7ani de acasa!! Voi stimatele mele faceti-va un topic personal,, unde sa scrieti ce va doare, ca ,,eu (soacra) n-o sa va deranjez cu prezenta mea pe acolo! Nici de bine nici de rau! Haideti dragele mele mame; de baieti, de fete, soacre, scrieti-va aici ;; Necazurile, problemele, nemultumirile de zi cu zi!! Poate ,aici o sa va simtiti mai bine, fiind ascultate !! Va doresc o seara placuta tuturor, sper sa nu vad aparand , cele ; care se stiu ele!! Daca apar s-o faca;;decent cu bun simt,,ca,, de nu voi cere sa fie interzise ;precum;;iliescorina,,,, si altele!! Vrem;;decenta;;!! Decenta!! Daca nu va cer prea mult!! Decenta!!

nimeni nu interzice unde sa intram...acest site este unul de divertisment..unde oricine este binevenit...si are dreptul sa scrie ce vrea chiar daca este contra sau pro....
sa nu uitam stimata doamna ..ca o dam in acelasi subiect ....ne jignim...ne injuram...pt ce?...dupa facem prajituri....schimbam retete...vb frumos...si in functie cum ne trezim dimineata iar rasare un topik nou..la fel...si o luam de la capat....chiar nu inteleg de ce?

pt ce aceste lucruri?...de cind este lumea si pamintul.....vor fi probleme cu soacrele...nurorile...fiecare problema o facem cu mana noastra....intodeauna vor exista si soacre rele...soacre bune.....intelegatoare care nu se baga in viata copiilor....si nurori rele...si bune....exista atitea in lumea asta...insa nu trebuie sa faceti pe victima...ce vreti sa demonstrati cu acest topic?...pt ca daca citim si celelalte topicuri...doar dv si inca o doamna erati contra...in rest..au intrat si alte soacre si au vb frumos...la fel si nurori care au avut de spus pareri..si sa ajuns la concluzia..ca sunteti singura care aveti probleme grave...pe cuvint...
cristiana_cris
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:25
Roze, Cris, 'neatza!

Chiar, ca veni vorba de retete de prajituri (io nu le mananc, dar imi place sa le fac, ca miroase bine in casa): am descoperit mix-urile alea pentru prajituri (aici sunt Betty Crocker, la voi sunt altele, nu-mi amintesc de la ce firma). Stiti ce misto sunt?
Au indicatiile pe cutie, tre' sa mai adaugi doar oua, lapte si ulei (cred )
Oricum, imi ies niste pancakes si prajituri de ciocolata (pe care pun io fudge-ul meu-semnatura), de numa!
Am cumparat si brownie si chec de lamaie, dar nu le-am facut inca. E super-relaxant sa faci prajituri asa.
Dor_a
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:28
De la: Dor_a, la data 2009-11-11 10:28:48Roze, Cris, 'neatza!

Chiar, ca veni vorba de retete de prajituri (io nu le mananc, dar imi place sa le fac, ca miroase bine in casa): am descoperit mix-urile alea pentru prajituri (aici sunt Betty Crocker, la voi sunt altele, nu-mi amintesc de la ce firma). Stiti ce misto sunt?
Au indicatiile pe cutie, tre' sa mai adaugi doar oua, lapte si ulei (cred )
Oricum, imi ies niste pancakes si prajituri de ciocolata (pe care pun io fudge-ul meu-semnatura), de numa!
Am cumparat si brownie si chec de lamaie, dar nu le-am facut inca. E super-relaxant sa faci prajituri asa.

DORA UNDE AI UMBLAT?... ...am scris pe forumul de injuraturi retete.....am schimbat acel topic in unul bun..da se pare...ca la unele persoane le place prostia....
treci sa te pup ca tare dor imi era de tine
cristiana_cris
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:52
De la: cristiana_cris, la data 2009-11-11 10:52:15
De la: Dor_a, la data 2009-11-11 10:28:48Roze, Cris, 'neatza!

Chiar, ca veni vorba de retete de prajituri (io nu le mananc, dar imi place sa le fac, ca miroase bine in casa): am descoperit mix-urile alea pentru prajituri (aici sunt Betty Crocker, la voi sunt altele, nu-mi amintesc de la ce firma). Stiti ce misto sunt?
Au indicatiile pe cutie, tre' sa mai adaugi doar oua, lapte si ulei (cred )
Oricum, imi ies niste pancakes si prajituri de ciocolata (pe care pun io fudge-ul meu-semnatura), de numa!
Am cumparat si brownie si chec de lamaie, dar nu le-am facut inca. E super-relaxant sa faci prajituri asa.

DORA UNDE AI UMBLAT?... ...am scris pe forumul de injuraturi retete.....am schimbat acel topic in unul bun..da se pare...ca la unele persoane le place prostia....
treci sa te pup ca tare dor imi era de tine


Scuze, nu mai fac...

Nu'sh care-i ala de injuraturi... ca toate le au si p-alea ( ) ... dAr bine-nteles ca unii vor doar sa se injure si atat, ce, parca stii asta de ieri-de azi?

Pupici si tie
Dor_a
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:56
Ultimele topicuri deschise de kudika017520

Data Topic Raspunsuri Afisari
10 Noi 2009, 20:45 SOACRE, SOACRE POAME ACRE,,, TOPIC INTERZIS PERSOANELOR,,,, NEEDUCATE!!! FARA; CEI 6-7 ANI DE ACASA!! 17 48
3 Noi 2009, 09:37 Loc de varsat furia,,,, de injurat,, pt, toti,,,,,frustratii,,,,,nemultumitii,,,,, pamantului! 320 764
26 Oct 2009, 20:55 Diverse.... 1 61
23 Oct 2009, 15:22 Soacrelor,, mamele de baieti ,haide-ti sa ne facem ,,,, un forum al nostru!! 407 1113
28 Iun 2009, 15:17 Vacanta placuta,, tuturor 3 88
Ultimele mesaje scrise de kudika017520 pe forum

nu dormi noapte si ai ceva fix cu fetele tinere....oare de ce?...frustrare?..sau ce?...lasa ca aflam noi
cristiana_cris
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:57
De la: Dor_a, la data 2009-11-11 10:56:29
De la: cristiana_cris, la data 2009-11-11 10:52:15
De la: Dor_a, la data 2009-11-11 10:28:48Roze, Cris, 'neatza!

Chiar, ca veni vorba de retete de prajituri (io nu le mananc, dar imi place sa le fac, ca miroase bine in casa): am descoperit mix-urile alea pentru prajituri (aici sunt Betty Crocker, la voi sunt altele, nu-mi amintesc de la ce firma). Stiti ce misto sunt?
Au indicatiile pe cutie, tre' sa mai adaugi doar oua, lapte si ulei (cred )
Oricum, imi ies niste pancakes si prajituri de ciocolata (pe care pun io fudge-ul meu-semnatura), de numa!
Am cumparat si brownie si chec de lamaie, dar nu le-am facut inca. E super-relaxant sa faci prajituri asa.

DORA UNDE AI UMBLAT?... ...am scris pe forumul de injuraturi retete.....am schimbat acel topic in unul bun..da se pare...ca la unele persoane le place prostia....
treci sa te pup ca tare dor imi era de tine


Scuze, nu mai fac...

Nu'sh care-i ala de injuraturi... ca toate le au si p-alea ( ) ... dAr bine-nteles ca unii vor doar sa se injure si atat, ce, parca stii asta de ieri-de azi?

Pupici si tie

urmatorul dupa asta...tot la despartiri....si mai este unul soacrele contra nurorile..si se cearta singura..e clar ca are probleme grave...si inca din copilarie...frustrarea este o boala...care nu este leac pt ea....
cristiana_cris
Postat pe 11 Noiembrie 2009 10:59
Neatza, Cristinutza fata dulce, vino sa te pup

Acu' am vazut ca e alt topic pt soacre, au innebunit?
miss_darine
Postat pe 11 Noiembrie 2009 11:00
Postat pe: 23 Octombrie 2009, ora 15:22 Citeaza Raspunde
Vesnica poveste! ;;Soacrele;;! Sunt rele, soacrele, sunt ;nenorocite, soacrele sunt nesimtite!! Soacrele sunt ;;rele; dar sotii nurorilor noastre ; interesant, sunt soti buni!! Cine,, i-a adus pe lume, baietii???! Mamele!! Cine i-a educat, indrumat in viata!! Tot scorpiile de mame!! Cine incearca, imposibilul; ca ei baietii, cu iubitele, apoi sotia, sa le fie bine????!! Tot mamele!! Iata, ca vine o nora, in casa ;;soacrelor;; cu pretentii!! Nu poate vedea ;soacra;!! Nu-l suporta pe socru!! Sa plece sa dispara!! Ii urasc, pe amandoi!! I-ar ;omara;; daca ar putea!! Scumpele mele , egalele mele((soacrele)), mame de baieti,, o asemenea scumpa de ;;nora; n-o primiti in casa ;voastra;!! Regulile ,,in casa noastra, a soacrelor,, le facem ,noi,, proprietarii casei! Nu!!!! Fiul!! Nici vorba nora!! Eu n-am sa mi omor nici o nora((am 2))!!! In casa mea vine cu ideile ei si pleaca cu ale mele!! Daca: ii comvine , bine daca ,,, NU;;;acolo- i usa! Nu!! Ca nu -mi pasa de fiu, de ea Kde nepoti!! Nici vorba!! Nu comand in ;zona, ta;;; iar ,,,tu, nu comanzi in casa mea!! Asa ca; dragele mele soacre ,impuneti-va , principiile de la inceput!! Nu permiteti nimanui, sa va ;jigneasca; acasa la voi! Am de toate! Pana am reusit acest lucru, am muncit, eu si sotul, am facut ((fiind casatorita cu 2 copii, cu socru ,recasatorit, ))am muncit la serviciu, am mai cusut acasa, am fost dascal copiilor,am fost : sotie si mama,,Mi-am rezolvat cresterea copiilor la; crese -camine, !! Cu sot pe santierele patriei((singura)) fara ajutorul mamei, care n-a vrut sa ma ajute! Numai pe fratele meu, crescandu-i fetele! Nu m-am suparat! Am incercat, s-o inteleg! Le-am rezolvat toate cu sotul si copiii! Baietii mei, aveau program, de munca ,in casa! Stiu sa faca de toate! Asa i-am educat!!Nu beau, nu fumeaza, lucreaza, sunt familisti! Daca; sunt asa , datorita educatiei, cui???!! Scumpelor!! Sunt; un capricorn,,tolerant, intelegator; bun, dar daca; m-ai calcat pe bataturi cu ;nesimtirea; ai incurcat-o!! Sa traiasca soacrele, mame de baieti, cate ;;100;ani! Sa aiba ce suporta.NURORILE

Dintre noi,,,, una este;;; Frustata;; dar aceea nu-s eu!! Pt, ca ; ceea ce am realizat eu tu nu vei realiza nici in ;;1000!!; Te rog sa iesi de pe acest forum!! Este;;;; al meu;! Daca nu poti sa scrii frumos, decent, la subiect;;; EXIT;;;RAPID!!! AFARA!! Daca n-o faci tu , ma adresez eu ;;d-soarei Oana si te asigur ca; n-o sa i fie dor nimanui; de postarile tale;; fara sens!! Va pup pe toate ,,nurorile;; decente, de pe Terra!!

Muncind cu femei in general, am cautat sa ajung la sufletul lor sa vad cum o duc, nurori fiind! Am fost nora ;6ani(ca apoi a murit socru) nu pt, ca l-am omorat eu ci pt, ca era bolnav.!!Era recasatorit! Sotia lui murise demult de cancer la san , tanara! Am locuit cu ei in casa, doar in camere diferite! A fost un om simplu, bun cu suflet mare! Fiul cel mic il mosteneste! Cum sa-l fi ;jignit; injurat, sa-l urasc??! Era cu ;4 clase! Dar era destept. Ne povatuia bine, iar noi, il ascultam, as fi fost fericita sa traiasca multi ani! Nu sa i doresc moartea! Au mai fost discutii intre noi, dar niciodata n-am ajuns la ura!! Parerea mea ca fosta;nora; actuala soacra este; ca in familie sa existe;;dialogul;! Sa nu incercam sa schimbam nimic din opinia ;nurorii; nici a soacrei! De ce sa ne uram??? De ce sa-i facem viata ;amara; fiului??!!El isi iubeste sotia, isi iubeste si mama! Cum adica; s-a-surat, gata! Nu parinti, nu frati, nu nimic! Cand va casatoriti, va adoptati (familia) celuilalt! Vreti nu vreti si el,,,(ea) are parinti, frati, iar respectul trebuie sa fie;;reciproc!! In inima unei persoane:normale: educate, simtite incape si iubirea pt, cel care vine, daca; i-ti iubesti;;sotul((sotia)),,nu???!! Eu mi-as dori sa-l am si azi pe socru langa noi!Dar Bunul Dumnezeu, da celor carora, nu le trebuie! Pacat!

,,,,,,,,,,,,, Viata este ::ffff, scurta!! Nu merita traita, in stress, cu nervi, injurii si neliniste! Voi aveti habar cat ;;sufera;; acel care este; albitru::??? El sau ea????!!Nimeni nu este pefect! Eu nu vreau sa va ;jignesc; pe nici una, dar vreau ;comentarii pertinente! Va ascult pe toate! Citesc, ceea ce scrieti, fiecare, dar sa fie in limitele ;bunului simt;!! Fiii mei isi iubesc :femeile: de langa ei! Cum sa merg eu si sa le bag strambe????!!Cine sunt eu , sa le fac viata amara??!! Am locuit la tara! 4ani cu socru recasatorit, in casa lui,, am muncit, apoi postul a fost ocupat de cineva cu pile! Sotul lucra la oras! Mai intarzia cu prietenii, la o bere! Intarzia, acasa! Il certam, iar el mi-a replicat;;;- Pe langa ca te tin ca pe o ;;oarba ((oarba muncea la C.AP.) pamantul la; sapa, cules, cresteam; porci; ))--iti mai umbla gura!!!aveam ;vaca, gaini; cresteam; 2 copii! ;;;;; Satula sa fiu ;oarba lui. am plecat la mama acasa cu totul, i-am spus de vrea sa vina bine, de nu, sa ramana in sat cu ai lui! Sigur ca; a venit cu mine!! M-am calificat , ((am facut destule scoli, n-are rost sa le enumar, aici)) ca sa nu ma laud,, am locuit la mama, de la ;; Craciun la Pasti,,!! Viata mea la ;;mama acasa;; a fost ;;un iad!! Nu l- a vrut de ginere! Niciodata nu l-a suportat! Pana la moartea ei((a mamei))!! Eu eram ;;;badigardul;;intre lupta lor;;mama-ginere!!Sufeream pt, mama ca; era mama,, sufeream pt, el ca a fost este si v-a fi barbatul pe care-l iubeam!! Deci eu inteleg, fetele care sunt; maltratate; de scorpiile de ;soacre!! Dar inteleg si soacrele care nu ;;au respectul; nurorilor!! Asta tine de ;bun simt si educatia, primita, acasa!! Dragelor,,,,, eu nu vreau sa va critic! De nici un fel! Vreau sa va fiu ;prietena;,,,,,,,,,,,,,,,, ca ;soacra,,, n-am cum sa va fiu, ca fiii mei, sunt ocupati si n-au de gand ,,,, sa se desparta, in urmatorii, 50ani!! De ele!!

De behait , behaiti,..((unele din voi)) !! A paguba!!! Ca numai, gura mare ,e de unele din voi!!!Eu fac ce vreau! Cine esti sa mi faci tu program????!! Eu am ani de munca mai multi decat ii ai tu de viata!! Eu am pensie,, am casa, am bani am de toate! Stau unde vreau, fac ce vreau!! Pentru ca; i-mi permit!! Vii sa- mi faci ;program;;???? Fa-ti tie ;draguta! Program de munca!! Se pare ca; nu produci, nici ;matreata;!! In privinta ;scrisului romaneste;eu am terminat clasa a ;IV;; acum; 80 de ani!!! Asa ca m-i se permit unele greseli de ortografie! Pe net voi sta cat vreau, muschii mei,! Pt ,ca stau unde vreau pe buzunarul meu!! Inteligentelor! Acolo in ;Parlament; e nevoie de asemenea ;talente; nedescoperite;!!

llllllllllllllllTaranca, nebuna si neducata,,,este cineva, dar nicidecum eu! Vai de voi! Eu nu ti-am jignit draga ;soacra;! Eu le-am urat ; cu adevarat din suflet sa le ierte Dumnezeu;;!! Cititi ce au scris;;tarancile astea pe forum!! Dupa ce am postat eu! Bunica mea a murit can mama avea doar; un an;;!!Eu nu doresc ;moartea nimanui;! Cititi ce scriu ;;;; NE;;;;; EDUCATELE ;; astea intrate sa se bage si ele in seama!! Unde nu i nici ;;Dumnezeu ; nu cere! De la cine sa ceri bun simt????!! Cand nu exista!!!!!!Asa ceva in unele zone! Pe forum. Sa ma ierte fetele tinere cu bun simt!! As ;deschide,o tema doar ,, pt, aceste fete,, simtite. Sa nu le permit, acestor;;bagaciose; sa se bage in seama, sa ne bruieze, cu nesimtirea lor. Pe forum! Ca se baga, precum, musca in ,,,,,,lapte!!

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,SCUMPO!!! Te-a invitat cineva sa intri pe acest forum???!! Se pare ca; nu! Atunci stai cuminte in banca ta! Si pastreaza ti energia pe cand vei fi si tu soacra! Daca ,,,o sa fii vreodata! Cine stie!,,, Nici tu nici soacra-ta te asigur eu ca; ;;; ;;;;; N-o sa aveti puterea de-a desfiinta ceva!! Din acest topic!! MORI DE CIUDA!!!

Mai GANGANIE MICA ! Ce limbaj ,, academic '' ! Hai mai scuipa maica niste venin , si mai stopeste cu noroi ! Ca asta faceti voi , nu eu ! V-am aratat ca pot fi si mojica , dar pot purta si o discutie civilizata daca am cu cine ! Pe mine chiar ma distreaza faptul ca iesiti asa repede din fire ! Cred ca sfaturile voastre cu mersul la un doctor e vlabil pentru voi . Cautati-va maica la cap ! NU SUNTETI SANATOASE !

Intru pe diferite topicuri si observ ca; prostia este in floare! Este normal! Pt, ca; """""asa zisa democratie"""" =prostie, a adus in Romania, incultura, nesimtirea, a creiat un tineret lipsit, de elementarul ; cuvant, ce cuprinde;; Bunul simt;;! Nuuuuuuuuuu,,,,,,,se mai studiaza ,aproape nimic, educatia, este la pamant, nu citim, doar::internet ,,,,,,, unde ne dam rotunzi in a posta ;prostia!! Respectul pt, cineva, == O, O, O ,O ,!!!!!! Nuuuuuuuuuuuu, invatam, nu muncim, nu respectam,,,,dar vrem sa faca ;cu totii;ceea ce doresc, ei!!! Distractie, muzica, droguri, de toate, sa le ofere ;mamica-taticu-bunica- bunicu,,,printilor;;scapatati ; fara nici un rost pe acest pamant!! Bravo!!! Scumpilor!! Peste inca 10 ani, vom avea o tara plina de ;tineri;; fff, imbatraniti; fara nici un drum sau scop in viata!! Ma uit in jur si sunt ;fff, fericita ca; ai mei copiii , sunt buni, si isi educa bine si frumos copiii, departe de mizeria Romaniei!! Au facut bine ca; au plecat in urma cu multi ani, ca aici nu se ;vede nici o cale de ;intoarcere; pt, ideologia; lor!! BRAVO!! VOUA!!! SUNTETI GENIALI!!! Acum puteti injura cat vreti! Le astept cu bratele deschise pe inteligentele,,,,stiu ele care!!! HAIDETI!!! SCUIPATI TOT!! VENINUL SI RAUTATEA DIN VOI!! ,,,,,,,,,,,,,,CA DE ALCEVA NU SUNTETI BUNE!!! VA IUBESC!!! MULT DE TOT!!!!!!!!

AJUTORRRRRRRRRRRRRR!!! MA AJUTA CINEVA?????!!!!!! AM IN SPATE O SCORPIE SI NU MA LASA SA TRAIESC IN LINISTE!!!!!!!!!!! CINE I -MI DA JOS DIN CARCA SCORPIA, CARE NU MA LASA DE LOC SA MI TRAIESC IN LINISTE ,,,,,SERVICIUL DE ;;SOACRA!! VA ROG EU MULT AJUTATI-MA SA POT RESPIRA SI EU AERUL ASTA CURAT DUPA PLOAIE!! VA ROG MULT!!!!!!! CREDETI-MA CA EU SUNT SI BUNA, SI NEBUNA SI ANORMALA DACA;;; CINEVA CREDE CA AM BAUT APA DE LA CAINE, O ,,,,STIE DIN;PROPRIA EXPERIENTA!! ! EU NU SUNT; O; AMARATA, SA NU AM DUPA CE BEA APA, SA TREBUIASCA SA BEAU APA LUI MAX,,, NUMAI CA EU AM OROARE DE CAINI! M-A MUSCAT UNUL SI LA BLOC NU TIN ANIMALE!! IAR ACUM AM,,,OROARE DE SCORPIILE NESIMTITE,,,CARE MA CALARESC MEREU,, IN SPATE ,,SUNT IN UNELE CASE ANIMALE CU CHIP DE OM ,DAR EU LE IGNOR SI NU LE MAI BAG IN SEAMA!!!!!!! HAIDETI CINE MA AJUTA VA ROG SA SCAP DE ACEASTA POVARA;;NESIMTITA; SI FFF, GREA!!!!!!! PIEI!! DRACE!! PIEI SCORPIE!!! DIN SPINAREA MEA!! CA BALANGANI ;;DEGEABA;!

sunt mai multe...insa este normal la o femeie in toata firea sa posteze asa ceva?....sa iti fie rusine...ma faci sa cred ca nu esti nici macar soacra....si nu ai nici barbat acasa...

daca trebuie cineva sa dispara...cred ca tu esti aceea persoana...esti penibila...
cristiana_cris
Postat pe 11 Noiembrie 2009 11:11
De la: miss_darine, la data 2009-11-11 11:00:28Neatza, Cristinutza fata dulce, vino sa te pup

Acu' am vazut ca e alt topic pt soacre, au innebunit?

nu au...a inebunit una singura...concluzie este bolnava...cu siguranta..un om normal la cap....nu face asa...mare este gradina domnului...of
treci la pupacit
cristiana_cris
Postat pe 11 Noiembrie 2009 11:12
Oricum, ca sa stabilim un adevar:
Nu toate soacrele sunt niscaiva tampite care nu au altceva de facut decat de scris agramat pe forumuri.
Exista si femei educate, bine-crescute, cu un nivel de inteligenta ridicat. Si alea-s soacre. Bune.
In cazul de fata vreau sa vorbesc de a mea. E o femeie extraordinara.

Stie putin din toate. Nu exista subiect pe care sa-l abordezi si ea sa nu-ti spuna ceva nou. De la ce e nou in materie de machiaj sau haute-cuture pana la mancaruri gourmet, de la arta la informatii despre afaceri. Picteaza, face design de bijuterii (si nu numai, a facut un curs complet de bijutier, ca sa stie cum sa le si faca), face landscape design, e in stare sa iti copieze o rochie Christian Dior impecabil, are o diploma in Business Administration (pe care a luat-o la patruzeci si ceva, doar ca sa arate ca poate intelege si chestiile practice, nu doar arta), a facut un curs la Cordon Bleu, deci e capabila sa gateasca ca un adevarat "chef" parizian. Deci, orice a putut sa invete, despre orice, nu s-a dat inapoi. E o adevarata inspiratie pentru mine, mai ales din cauza ca e atat de modesta si bine-crescuta. Nici nu o numesc "soacra", pentru mine e cealalta mama. O mama de la care am invatat atat de multe, care mi-a fost mereu alaturi, inca din momentul in care ne-am cunoscut.

Deci, se poate si asa!
Doar ca de! Chestie de educatie. Ce sa-i ceri lu' coana Mitza?
Dor_a
Postat pe 11 Noiembrie 2009 11:15
Cris l-ai uitat pe asta din care pe cuvant de om daca se intelege ceva inteligibil:

"
Niciodata,,,,,, ura nu pune capat urii. Dragostea pune capat urii. Omul care vrea sa se ridice nu are timp de pierdut in certuri. Certurile zilnice, innacresc mult, caracterul omului, te face sa ti pierzi controlul asupra ta. Cel mai bun mijloc de-a triumfa intr-o cearta este;; de-a evita; Fii diplomat, vei ajunge mai usor la tinta ta. Daca; vrei sa castigi pe cineva de partea ta, respectatile si parerile lor, Nu jigniti si nu le spuneti niciodata ca gresesc. Daca un om va uraste , nu ve ti izbuti niciodata, cu toate argumentele din lume, sa-l aduceti la punctul vostru de vedere. INTR- O DISCUTIE NU EXISTA NICIODATA ;;INVINGATOR; Exista acolo sus un Dumnezeu, care aranjeaza destinele noastre dupa placul sau . oricare ar fi vointa noastra. Evitati fiecare certurile. Mijlocul cel mai bun de a invinge, intr-o controversa, este ;de a evita; Fugiti de discutii contradictorii cum fugiti de sarpele cu clopotei. Sau de cutremurele de pe pamant care nu sunt anuntate. EPILOG,,,, Aici zace corpul soacrei mele ANA, ,Ea a murit aparandu-si ;opiniile;; Ea mereu a avut ;dreptate, Dar ,,,,, nu a murit mai putin , decat,,,,,, Daca: nu ar fi avut ea mereu dreptate. DRAGILOR,,,, Inainte de ai critica pe altii aveti grija de a va face observatii propriilor voastre greseli(pacate)


Postat pe 11 Noiembrie 2009 11:16
Urmareste topicul ' Diverse....'
Daca te abonezi la acest topic, vei primi noile mesaje postate in mailul cu noutati din comunitate.

kudika017520

239 mesaje
Membru din: 27/04/2009
Postat pe: 26 Octombrie 2009, ora 20:55 Raporteaza abuz de limbaj Citeaza Raspunde
Niciodata,,,,,, ura nu pune capat urii. Dragostea pune capat urii. Omul care vrea sa se ridice nu are timp de pierdut in certuri. Certurile zilnice, innacresc mult, caracterul omului, te face sa ti pierzi controlul asupra ta. Cel mai bun mijloc de-a triumfa intr-o cearta este;; de-a evita; Fii diplomat, vei ajunge mai usor la tinta ta. Daca; vrei sa castigi pe cineva de partea ta, respectatile si parerile lor, Nu jigniti si nu le spuneti niciodata ca gresesc. Daca un om va uraste , nu ve ti izbuti niciodata, cu toate argumentele din lume, sa-l aduceti la punctul vostru de vedere. INTR- O DISCUTIE NU EXISTA NICIODATA ;;INVINGATOR; Exista acolo sus un Dumnezeu, care aranjeaza destinele noastre dupa placul sau . oricare ar fi vointa noastra. Evitati fiecare certurile. Mijlocul cel mai bun de a invinge, intr-o controversa, este ;de a evita; Fugiti de discutii contradictorii cum fugiti de sarpele cu clopotei. Sau de cutremurele de pe pamant care nu sunt anuntate. EPILOG,,,, Aici zace corpul soacrei mele ANA, ,Ea a murit aparandu-si ;opiniile;; Ea mereu a avut ;dreptate, Dar ,,,,, nu a murit mai putin , decat,,,,,, Daca: nu ar fi avut ea mereu dreptate. DRAGILOR,,,, Inainte de ai critica pe altii aveti grija de a va face observatii propriilor voastre greseli(pacate
cristiana_cris
Postat pe 11 Noiembrie 2009 11:21
De la: scorpio67, la data 2009-11-11 11:16:18Cris l-ai uitat pe asta din care pe cuvant de om daca se intelege ceva inteligibil:

"
Niciodata,,,,,, ura nu pune capat urii. Dragostea pune capat urii. Omul care vrea sa se ridice nu are timp de pierdut in certuri. Certurile zilnice, innacresc mult, caracterul omului, te face sa ti pierzi controlul asupra ta. Cel mai bun mijloc de-a triumfa intr-o cearta este;; de-a evita; Fii diplomat, vei ajunge mai usor la tinta ta. Daca; vrei sa castigi pe cineva de partea ta, respectatile si parerile lor, Nu jigniti si nu le spuneti niciodata ca gresesc. Daca un om va uraste , nu ve ti izbuti niciodata, cu toate argumentele din lume, sa-l aduceti la punctul vostru de vedere. INTR- O DISCUTIE NU EXISTA NICIODATA ;;INVINGATOR; Exista acolo sus un Dumnezeu, care aranjeaza destinele noastre dupa placul sau . oricare ar fi vointa noastra. Evitati fiecare certurile. Mijlocul cel mai bun de a invinge, intr-o controversa, este ;de a evita; Fugiti de discutii contradictorii cum fugiti de sarpele cu clopotei. Sau de cutremurele de pe pamant care nu sunt anuntate. EPILOG,,,, Aici zace corpul soacrei mele ANA, ,Ea a murit aparandu-si ;opiniile;; Ea mereu a avut ;dreptate, Dar ,,,,, nu a murit mai putin , decat,,,,,, Daca: nu ar fi avut ea mereu dreptate. DRAGILOR,,,, Inainte de ai critica pe altii aveti grija de a va face observatii propriilor voastre greseli(pacate)


uh l-am vazut... e clar...acum spune totul despre ea...doamne...acum imi este mila de ea...
dora ..da..exista si soacre bune..am specificat .....
cristiana_cris
Postat pe 11 Noiembrie 2009 11:23
De la: cristiana_cris, la data 2009-11-11 11:21:41Urmareste topicul ' Diverse....'
Daca te abonezi la acest topic, vei primi noile mesaje postate in mailul cu noutati din comunitate.

kudika017520

239 mesaje
Membru din: 27/04/2009
Postat pe: 26 Octombrie 2009, ora 20:55 Raporteaza abuz de limbaj Citeaza Raspunde
Niciodata,,,,,, ura nu pune capat urii. Dragostea pune capat urii. Omul care vrea sa se ridice nu are timp de pierdut in certuri. Certurile zilnice, innacresc mult, caracterul omului, te face sa ti pierzi controlul asupra ta. Cel mai bun mijloc de-a triumfa intr-o cearta este;; de-a evita; Fii diplomat, vei ajunge mai usor la tinta ta. Daca; vrei sa castigi pe cineva de partea ta, respectatile si parerile lor, Nu jigniti si nu le spuneti niciodata ca gresesc. Daca un om va uraste , nu ve ti izbuti niciodata, cu toate argumentele din lume, sa-l aduceti la punctul vostru de vedere. INTR- O DISCUTIE NU EXISTA NICIODATA ;;INVINGATOR; Exista acolo sus un Dumnezeu, care aranjeaza destinele noastre dupa placul sau . oricare ar fi vointa noastra. Evitati fiecare certurile. Mijlocul cel mai bun de a invinge, intr-o controversa, este ;de a evita; Fugiti de discutii contradictorii cum fugiti de sarpele cu clopotei. Sau de cutremurele de pe pamant care nu sunt anuntate. EPILOG,,,, Aici zace corpul soacrei mele ANA, ,Ea a murit aparandu-si ;opiniile;; Ea mereu a avut ;dreptate, Dar ,,,,, nu a murit mai putin , decat,,,,,, Daca: nu ar fi avut ea mereu dreptate. DRAGILOR,,,, Inainte de ai critica pe altii aveti grija de a va face observatii propriilor voastre greseli(pacate



Mi-a crapat capul dar partea asta chiar e o gangaveala de om ciudat

"EPILOG,,,, Aici zace corpul soacrei mele ANA, ,Ea a murit aparandu-si ;opiniile;; Ea mereu a avut ;dreptate, Dar ,,,,, nu a murit mai putin , decat,,,,,, Daca: nu ar fi avut ea mereu dreptate. "


O fi vorba de Ana Pauker?!

Postat pe 11 Noiembrie 2009 11:24
IAR?..............;
FRANNNCE
Postat pe 11 Noiembrie 2009 11:32
De la: FRANNNCE, la data 2009-11-11 11:32:23IAR?..............;

nu iar.... france...trebuie sa invatam sa supravietuim in lumea asta nebuna
cristiana_cris
Postat pe 11 Noiembrie 2009 11:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
M-a parasit pentru fostul prieten! 8 De la: rodicapisica 23 Februarie 2010 10:30
nu stiu ce sa fac 29 De la: kudika515487 20 Aprilie 2012 10:40
Ajutati-ma,nu stiu ce sa mai fac! 64 De la: frenchiegirl 24 Martie 2011 11:28
ce faci cand un fost iubit vrea sa se impace cu tine? 9 De la: kudika149571 14 Iulie 2010 12:30
prostitutia e sau nu e o meserie 61 De la: marceltuky 10 Noiembrie 2010 23:57